Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nézegettem a csapat WR állományát és van pár a keretben jelenleg...

Boldin és Mason helye nem kérdéses valamint az újonc Torrey Smith-é sem.

Mi lesz velük? Gondolom mind nem marad?!
- T.J. Houshmandzadeh
- Donte' Stallworth
- Brandon Jones
- James HardyHollywood
Tavaly örültünk,hogy 3.ilyen kaliberű WR-ünk van,mint Boldin,Mase és Hush,de aztán a szezon nem azt hozta,amit elképzeltünk.
A kevesebb néha több elve ránk igaz volt.Nem volt meg az egyensúly.Egyik sem kiegészítő ember,mindhárom nehéz természet,hja kérem,individuum mindhárom és kérte a maga passzmenyiségét.
Vagy Flacco vagy Cameron vagy mindkettő 😛 ebbe belezavarodott és csak Mase hozta magát,ő is az összeszokottság miatt.
Stallworth-el nem volt meg a bizalom,alig volt bent és a mély labdákkal sem bombáztuk.
Hush,nem tett hozzá annyit,hogy megfizessük.Tavaly a fizetése nagy részét még Seattle-ből kapta.
Boldin ,Mase,Torrey Smith,David Reed és valszeg Doss helye is biztosnak tűnik.
Marcus Smith,ő spec team ász
Harper PS-en volt,látnak benne fantáziát
Hardy-t akartuk draftolni,anno,csak a Bills megelőzött
Doss pedig Flacco kívánsága volt,leadta a listáját,hogy az elit WR-eken kívül kivel dolgozna szívesen és Doss volt az első.A bizalom és a türelem meglesz irányába.
Jones pedig küzdeni fog a rosterért

Az első négy szerintem biztos,és sem Hush sem Stallworth nem kap új ajánlatot.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Housh drága, nem hiszem, hogy marad nálunk, Jones és Hardy se valszű, mert
tényleg van a poszton normális depth, Stallworth-t meg én szeretném, ha
maradna, de benne se vagyok biztos... Érdekes lesz ott a pozíciósharc...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Nézegettem a csapat WR állományát és van pár a keretben jelenleg...

Boldin és Mason helye nem kérdéses valamint az újonc Torrey Smith-é sem.

Mi lesz velük? Gondolom mind nem marad?!
- T.J. Houshmandzadeh
- Donte' Stallworth
- Brandon Jones
- James Hardy
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
GM ben igen, de pont a szimpátia miatt (UCF )
Valóban említett, de Gaither is nálam keresi a kenyerét így érdekes szituáció.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nagyon szimpatikus srác amúgy, már egyetemen is kedveltem, persze nagy ugrás ez neki, de remélem beválik.Delonso_
Mintha Igor, közvetítés közben téged mondott volna,hogy fantasy-ban berántottad.Ha jól emlékszek.
Én nem ismertem,az én örömöm az Igor öröme,ami a Ravens-ben közös.
A youtube-on tetszett,amit láttam,még most a Smith "ikreket" és Dosst videózom,előbb-utóbb Reid is sorra kerül. 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nagyon szimpatikus srác amúgy, már egyetemen is kedveltem, persze nagy ugrás ez neki, de remélem beválik.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
No ez a nem semmi, vannak tervek vele szépen

Jah Reid - T - Ravens

GM Ozzie Newsome suggested there was no other tackle in the draft that excited the Ravens more than third-rounder Jah Reid.
"So we wanted to make sure we got him," said Newsome. "The two things Jah brings are his size and his arm length; that's very important for a tackle." Reid will start out competing for the right tackle job, but he could prove to be a better fit down the line at left tackle.Delonso_
A puding próbája az evés,meglátjuk hová válik be.Eredetileg a jobb oldalra jön,míg Oher marad a bal oldalon .Kérdés,hogy Oher is hogy válik majd be a 3.idényében.Az idei elég közepes szezonja volt.
Akár csere is lehet akét oldal között.Vollmer egész jó volt a Patsben ,akihez hasonlítják pro karrier előzetesként.Őt is eredetileg,ha jól emlékszek a jobb oldalra draftolták.
Ami biztos,hogy akarták Ozzy-ék,nem BPA-ztak.A stratégia része volt.Most örömködnek,hogy összejött.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
No ez a nem semmi, vannak tervek vele szépen

Jah Reid - T - Ravens

GM Ozzie Newsome suggested there was no other tackle in the draft that excited the Ravens more than third-rounder Jah Reid.
"So we wanted to make sure we got him," said Newsome. "The two things Jah brings are his size and his arm length; that's very important for a tackle." Reid will start out competing for the right tackle job, but he could prove to be a better fit down the line at left tackle.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
hozzátok Bulluckot, az sokat javitana a meccsfeszültég átlagon 😉sutianap
😂 😂 😂
és Finnegent
😂 😂 😂


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Lehet, hogy már láttátok, én ma találtam
HAR-BOWL 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
hozzátok Bulluckot, az sokat javitana a meccsfeszültég átlagon 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nekem ötletem sincs per pillanat,hogy kit is képzeltek az FA piacról szerződtetni.
Pici értetlenségre ad okot,hogy a sémát sem tudjuk,Pagano mit preferál.Mert,ha maradunk a 3-4 4-3 hybridnél,akkor ,mint OLB az FA-ről Woodley-n és Halin kívül nincs senki,aki JJ-nél jobb lenne.Még Woodley is sanszos,hogy a Steelers rendszeren kívül mennyit romlana a teljesítménye.
Nekünk pedig van ehy 29 éves Jarret Johnsonunk,aki közvetlenül az elit mögött lehet elhelyezni.
JJ vállát tavaly nyáron műtötték ,nem is a versenysúlyával kezdte a szezont,de ő egy qrva kemény játékos,jól szerel,zónázik,futás ellen átlag feletti.A gyorsaságából vesztett,de ,ha Paganoval kicsit rámenősebbek és kiszámíthatatlanabbak leszünk,mint Matty bácsival voltunk az ő teljesítménye is javul és hatékonyabban tudja bent tartani a zsebben a QB-t,míg Suggs hentel.
http://www.nfl.com/players/jarretjohnson/profile?id=JOH338168

Aki még szóba jöhet,Edwards,Charles Johnson,ők 4-3 DE pozicióból jönnének.Ők nem tudom mennyire lennének alkalmasak 3-4 OLB -nek ,annál méregdrágábbak,hogy még tanulják a rendszert és pénz sem nagyon van rá.
Kiwanuka,aki még megéri,csak amellett,hogy 4-3DE,egy komoly gerincsérülésből érkezik.A Giants topicban azt véleményezik - és én nagyon szeretem és adok a véleményükre - hogy kétséges,hogy Kiwanukából lesz még elit játékos.

Manny Lawson vagy Roth nem jobbak,mint JJ.És Krugert is 3-4 éves projektnek szánták anno és ő 3. évébe lép.

Shoun Ellis és Cullen Jenkins,akik még érdekesek lehetnek,akik javíthatnak a defense-ünkön.Viszont a belső falembernek passrushernek ott van Redding és Arthur Jones,mint projekt 3-4 DE.
Jenkins ő biztosan drága.
Ellist szivesen látnám,az ő játékát nagyon szeretem.33 éves 1-2 évre nem túl nagy pénzért jó lenne.

Szal,aki OLB-ként javíthatná a passrushunkat az FA-ről,olyat nem látok .


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
http://weblogs.baltimoresun.com/sports/ravens/blog/2011/05/ravens_to_look_for_pass_rusher_when_free_agency_begins.html
Némi magyarázat,miért nem draftoltunk passrushert.
Kindle állapotától függetlenül hoznának valakit.Kíváncsi vagyok,kit vehettek célba,3-4-es OLB kevés van kint a piacon,több a 4-3 DE.
McPhee-t ugyan draftoltuk,de ő projekt játékos,idén nem váltja meg a világot.kátrány
Kik vannak kinn, aki nekünk megfelelő lenne? (a tagmondatok számát/személyét asszem kicsit szabadon kezeltem :/ )
Kruger ennyire nem vált be? Szerintem nem volt rossz a srác...Collapo
http://www.footballsfuture.com/2011/fa/dl.html
Szemezgessünk,mert a drafton,hogy nem húztunk passrusher OLB-t ,mert McPhee inkább futás ellen tűnik erősebbnek.
Szóval a sorok közt azt olvastam,hogy Kindle egészséges és egészségesen 1.körös tehetség.Azért nem jött OLB/DE és Kruger is egy évvel tapasztaltabb.
De a stratégia így van megrajzolva,hogy jön FA is.kátrány
Őszintén megvallva a dolgot, nem tudom, hogy valaki is tényleg annyira-de-annyira kellene innen...
meg mondjuk nem teljesen világos számomra, hogy ki 3-4, 4-3 DE... anélkül meg nehéz jól választani... esetleg aki ezekben is járatos? 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
http://weblogs.baltimoresun.com/sports/ravens/blog/2011/05/ravens_to_look_for_pass_rusher_when_free_agency_begins.html
Némi magyarázat,miért nem draftoltunk passrushert.
Kindle állapotától függetlenül hoznának valakit.Kíváncsi vagyok,kit vehettek célba,3-4-es OLB kevés van kint a piacon,több a 4-3 DE.
McPhee-t ugyan draftoltuk,de ő projekt játékos,idén nem váltja meg a világot.kátrány
Kik vannak kinn, aki nekünk megfelelő lenne? (a tagmondatok számát/személyét asszem kicsit szabadon kezeltem :/ )
Kruger ennyire nem vált be? Szerintem nem volt rossz a srác...Collapo
http://www.footballsfuture.com/2011/fa/dl.html
Szemezgessünk,mert a drafton,hogy nem húztunk passrusher OLB-t ,mert McPhee inkább futás ellen tűnik erősebbnek.
Szóval a sorok közt azt olvastam,hogy Kindle egészséges és egészségesen 1.körös tehetség.Azért nem jött OLB/DE és Kruger is egy évvel tapasztaltabb.
De a stratégia így van megrajzolva,hogy jön FA is.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
http://weblogs.baltimoresun.com/sports/ravens/blog/2011/05/ravens_to_look_for_pass_rusher_when_free_agency_begins.html
Némi magyarázat,miért nem draftoltunk passrushert.
Kindle állapotától függetlenül hoznának valakit.Kíváncsi vagyok,kit vehettek célba,3-4-es OLB kevés van kint a piacon,több a 4-3 DE.
McPhee-t ugyan draftoltuk,de ő projekt játékos,idén nem váltja meg a világot.kátrány
Kik vannak kinn, aki nekünk megfelelő lenne? (a tagmondatok számát/személyét asszem kicsit szabadon kezeltem :/ )
Kruger ennyire nem vált be? Szerintem nem volt rossz a srác...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
http://weblogs.baltimoresun.com/sports/ravens/blog/2011/05/ravens_to_look_for_pass_rusher_when_free_agency_begins.html
Némi magyarázat,miért nem draftoltunk passrushert.
Kindle állapotától függetlenül hoznának valakit.Kíváncsi vagyok,kit vehettek célba,3-4-es OLB kevés van kint a piacon,több a 4-3 DE.
McPhee-t ugyan draftoltuk,de ő projekt játékos,idén nem váltja meg a világot.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
3/3 Lamar Divens (DT) re-signed/exclusive rights free agent.
Divens-ben csak látnak valamit a coach-ok.Minden keretszűkítést "túlélt",pedig 2 év IR és alig játékidő.kátrány
Nagy darab srác, fiatal, még bőven van esélye bizonyítani, s azért neki se egyszerű bejutni a kezdőbe... aki előtte van, az azért nem rossz 😊Collapo
Pont erre gondotam,ha jól emlékszek 9 DL ember volt a keretben és inkább Hamlinnel limbóztak,mint vele,pedig ótt Reed PUP listás helye miatt enm volt fölös ember


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem tudni.
Tavaly IR-en volt egész évben és egy poszt - és bérvita után sérült vagy "sérült"meg a háta.Sztrájkolt a posztváltás miatt vagy tényleg sérült volt ,mindenképpen nagy kérdőjel.Szerintem leginkább attól tartanak a vezetők,ha megkapja a nagy LT pénzt,azonnal olyan "magyarsoccerfocistaként"a fizetés és a teljesítmény/motiváció/elhivatottság olyan arányban csökkenne.Marylandi gyerek,oda járt egyetemre,ismerik.A pályán qrva jó,a bizalom nincs meg vele kapcsolatban,ami fél sikertelenség.
2009-ben is volt sérült de ott a nyaka sérült meg az NE ellen.kátrány
Köszi, kíváncsi leszek mi lesz vele.Delonso_
Én is kíváncsi leszek,egyébként qrva jó ,a top LT-k mögött van ,talán csak motivációban marad el tőlük.
Csak a bizalom,furcsa dolog,nagyon könnyű elveszteni és nagyon nehéz visszaszerezni.
Talán RT pénzt adnánk neki,ha belemenne,de míg van esély az LT fizetésre máshol,addig nehezen hiszem,hogy engedne.kátrány
Márpedig vannak LT hiányos csapatok bőven.
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
3/3 Lamar Divens (DT) re-signed/exclusive rights free agent.
Divens-ben csak látnak valamit a coach-ok.Minden keretszűkítést "túlélt",pedig 2 év IR és alig játékidő.kátrány
Nagy darab srác, fiatal, még bőven van esélye bizonyítani, s azért neki se egyszerű bejutni a kezdőbe... aki előtte van, az azért nem rossz 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A kérdés akkor az, mi lesz Gaitherrel?Delonso_
Nem tudni.
Tavaly IR-en volt egész évben és egy poszt - és bérvita után sérült vagy "sérült"meg a háta.Sztrájkolt a posztváltás miatt vagy tényleg sérült volt ,mindenképpen nagy kérdőjel.Szerintem leginkább attól tartanak a vezetők,ha megkapja a nagy LT pénzt,azonnal olyan "magyarsoccerfocistaként"a fizetés és a teljesítmény/motiváció/elhivatottság olyan arányban csökkenne.Marylandi gyerek,oda járt egyetemre,ismerik.A pályán qrva jó,a bizalom nincs meg vele kapcsolatban,ami fél sikertelenség.
2009-ben is volt sérült de ott a nyaka sérült meg az NE ellen.kátrány
Köszi, kíváncsi leszek mi lesz vele.Delonso_
Én is kíváncsi leszek,egyébként qrva jó ,a top LT-k mögött van ,talán csak motivációban marad el tőlük.
Csak a bizalom,furcsa dolog,nagyon könnyű elveszteni és nagyon nehéz visszaszerezni.
Talán RT pénzt adnánk neki,ha belemenne,de míg van esély az LT fizetésre máshol,addig nehezen hiszem,hogy engedne.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
3/3 Lamar Divens (DT) re-signed/exclusive rights free agent.
Divens-ben csak látnak valamit a coach-ok.Minden keretszűkítést "túlélt",pedig 2 év IR és alig játékidő.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A kérdés akkor az, mi lesz Gaitherrel?Delonso_
Nem tudni.
Tavaly IR-en volt egész évben és egy poszt - és bérvita után sérült vagy "sérült"meg a háta.Sztrájkolt a posztváltás miatt vagy tényleg sérült volt ,mindenképpen nagy kérdőjel.Szerintem leginkább attól tartanak a vezetők,ha megkapja a nagy LT pénzt,azonnal olyan "magyarsoccerfocistaként"a fizetés és a teljesítmény/motiváció/elhivatottság olyan arányban csökkenne.Marylandi gyerek,oda járt egyetemre,ismerik.A pályán qrva jó,a bizalom nincs meg vele kapcsolatban,ami fél sikertelenség.
2009-ben is volt sérült de ott a nyaka sérült meg az NE ellen.kátrány
Köszi, kíváncsi leszek mi lesz vele.
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
McGahee-t cutolták nem?empty taxi
Hm...
http://www.nfl.com/transactions?transactionMonth=&transactionYear=&transactionTeamAbbr=BAL&prevTransactionTeamAbbr=&prevTransactionMonth=0&prevTransactionYear=0
Ezen nem látom, és a honlap szerint Willis jogai a régi CBA szerint a Ravensé...

Itt viszont közlik...
http://espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/37594/report-ravens-to-cut-willis-mcgahee

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
McGahee-t cutolták nem?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Gaither: tökéletesen leírta kátrány a témát, igazából nem tudni, hogy tavaly hiszti volt-e, vagy tényleg rosszkor sérült meg, sztem inkább az előbbi, akkor viszont nem sokáig marad majd... talán idén még, de nem hiszem, hogy megadjuk neki a hőn áhított nagy zséjét... azt sztem ellőtte a csapatnál... viszont most még nincs igazi pótlása, így sztem egy egyéves, kb-pénzt kap...

WR: szintén tökéletes leírás... rengeteg a fiatal, kevés a tapasztalat, ami van, az is olyan veteránoknál, mint Boldin, de ő tavaly sztem félig alibizett, mert nem igazán volt túl sűrűn megjátszható... no és persze a 35+ éves Mase... aki még mindig jó, de Boldin miatt már kevesebb lehetőséget kapott... a fiatalok közt sztem DReed, TSmith és Doss lesz a befutó (ha Stallworth-t nem akarjuk megfizetni, bár sztem nem lenne rossz ötlet), valamint továbbra is tartjuk majd Harpert és még mindig tartom, hogy vicc/trükk kategóriában TyrodTaylort... persze ebből egy tuti Practice-be kerül...

Meki: több éves kérdés már, ligaelit FB, ez nem lehet kérdés, csakhát Rice/MekiG/MekiC, emellet meg nem kap annyi bogyót, mint abban az ominózus évben, amikor csak Ő volt mint futó... szerintem prioritás lenne a csapatnak, ráadásul szerintem ha az újak közül valaki hasonlót tudna, mint Willis a redzone-ban, akkor nem tartom kizártnak, hogy amikor (és nem tudom hogy mikor) lejár Willis papírja, akkor már nem hosszabbítunk, ekkor jöhetne újra több snap LeRonnak-... már ha nem nagyon lövök mellé...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!