NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
Mikor lesz a Zbikowski - Ochocinco meccs? Lesz egyáltalán?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Zbikowski az 1. menetben kiütötte az ellenfelét. Mondjuk vicces egy meccs volt, az ellenfele nem nagyon akart boxolni (pedig -szerintem- ő vitt be nagyobb ütéseket, de amint lehetősége volt rá, egyből leseggelt...)iktriad
Kapott hármat egymás után májra, nem is kapott levegőt nem csoda hogy nem ment tovább.

2-0-0 2KO
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Zbikowski az 1. menetben kiütötte az ellenfelét. Mondjuk vicces egy meccs volt, az ellenfele nem nagyon akart boxolni (pedig -szerintem- ő vitt be nagyobb ütéseket, de amint lehetősége volt rá, egyből leseggelt...)
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 851 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
off: Ma éjszaka, hajnali 3-kor a SPORT 1-en nagyváltosúlyú világbajnoki címmérkőzés Miguel COTTO és Ricardo MAYORGA között!
A nagy mérkőzés felvezetéseként pedig a BALTIMORE RAVENS safetyje TOM ZBIKOWSKI lép a kötelek közé! 😊
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ebből a listából (amit azért nem kell túl komolyan venni, de hát uborkaszezon van 😊 ) is az jön le, amit írtok, ugyanis tuti első körös prospect csak az OL kiszemeltek között van. Brandon Harris és Titus Young még talán, de ők csúszófélben vannak. A posztonkénti játékosok száma és draftértéke alapján én első körös OL-re tippelek és 2-4. körben jöhet egy CB, WR és OLB.
Kicsit hosszú lett a lista, bocsi 😊 .
Baltimore player interests:
- Tyron Smith – OT – USC – Combine Interview
- Derek Sherrod – OT – Miss. St. – Talked to, Combine Interview
- Anthony Castonzo – OT – Boston College – Talked to
- Gabe Carimi – OT – Wisconsin – Combine Interview
- Jason Pinkston – OT/OG – Pittsburgh - Talked to
- Stephen Schilling – OG – Michigan - Talked to
- Randall Hunt – OG – Illinois – Talked to
- Mike Pouncey – OG – Florida – Talked to, Combine Interview
- Danny Watkins – OG – Baylor – Combine Interview
- Will Rackley – OG – Lehigh – Combine Interview
- Stefan Wisiniewski – C/OG – Penn St. – Talked to
- Ryan Bartholomew – C – Syracuse – “High on”, Combine Interview

- Austin Pettis – WR – Boise St. - Talked to
- Vincent Brown – WR – San Diego St. - Talked to
- Greg Salas – WR – Hawaii - Talked to, Combine Interview
- Jeremy Kerley – WR – TCU - Talked to
- Dane Sanzenbacher – WR – Ohio St. - Talked to
- Leonard Hankerson – WR – Miami – Combine Interview
- Jamel Hamler – WR – Fresno St. – Combine Interview
- Cecil Shorts – WR – Mount Union – Combine Interview
- Titus Young – WR – Boise St. – Talked to, Combine Interview
- Niles Paul – WR – Nebraska – Combine Interview
- Jon Baldwin – WR – Pittsburgh – Combine Interview
- Torrey Smith – WR – Maryland – Combine Interview
- Denarius Moore – WR – Tennessee – Attended Workout

- Jordan Cameron – TE – USC – Talked to
- Mike McNeill – TE – Nebraska - Talked to
- Charles Clay – FB/TE – Tulsa – Talked to, Combine Interview

- Steven Ridley – RB – LSU – Combine Interview

- Jeff Van Camp – QB – Florida Atlantic – Combine Interview

- Marcus Gilchrist – CB – Clemson - Talked to
- Jalil Brown – CB – Colorado - Talked to
- Curtis Brown – CB – Texas - Talked to
- Rashad Carmichael – CB – Virginia Tech - Talked to, Combine Interview
- Brandon Harris – CB – Miami – Combine Interview
- DeMarcus Van Dyke – CB – Miami – Combine Interview
- Johnny Patrick – CB – Louisville – Combine Interview
- Chris Culliver – CB – South Carolina – Private Workout

- Da’Norris Searcy – S – North Carolina - Talked to
- Will Hill – S – Florida – Combine Interview
- Jermale Hines – S – Ohio St. – Combine Interview

- Sam Acho – OLB – Texas – Combine Interview
- Chris Carter – OLB – Fresno St. – Combine Interview
- DeMarcus Dobbs – OLB – Georgia – Talked to
- Jeremy Beal – OLB – Oklahoma – Talked to
- Ricky Elmore – DE/OLB – Arizona – Combine Interview
- Ryan Kerrigan – DE/OLB – Purdue – Attended Workout

- Casey Matthews – LB – Oregon – Talked to, Combine Interview
- Adrian Moten – LB – Maryland – Combine Interview

- Cedric Thornton – DT – Southern Arkansas – Talked to
- John Graves – DT – Virginia Tech – Combine Interview
- Jerrell Powe – DT – Ole Miss – Combine Interview

- Alex Henery – K/P – Nebraska – Talked to


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
1/26-ra sokan Jimmy Smith-t írják hozzánk. Tudom ahány szakértő, annyi mock, de sok helyen látom az ő nevét.

Volt egy kisebb vita róla a Steelers topikban, hogy esetleg ők húznák be 1/31-re.
Hát nem tudom. Azt mondják passz ellen jó, futás ellen viszont korántsem az. Ahogy Höri is írta, nyilván ha mind a kettőben jó lenne, akkor nem lenne esélye nálunk landolni, hanem kimenne már jóval hamarabb.

A kérdés: feltétlenül CB-t kell húznunk első körben? Mert szerintem nem. 😊
Jó, ez majd a draft alakulásával változhat.

Nálam jöhetne első körben egy DE, 1/26-on pedig pl Liuget elérhetőnek tűnik.

Az OL pick nálam érdekes. A kérdés, hogy hogyan alakul az OL, amin lesz mit javítani, és hogy adott esetben első vagy második körben odahúzunk-e embert. És akkor ott van az OLB, és ILB poszt is. Az ILB class idén gyenge, de 2. körben akár 2/26-ra talán elérhető lenne a class legjobbja Martez Wilson. OLB-ből meg gazdag a felhozatal. Jó kis sakkozás lesz. 😊Vrijbloed
Nálam most nagyon egyértelmű,az OL vagy passrusher 1.kör.
Tavaly egyértelmű volt CB 1.kör,hogy aztán egyáltalán ne draftoljunk DB-t. 😛 😊
Ha Kindle felépül,akkor nem szükséges 1.körös DE/OLB,akkor egy 1-2 éves projekt is elég,későbbi körben.
WR,van Mase és Boldin,két kezdő.Van Reed,Harper, Smith és Hardy,akikről semmit nem tudni.Nálam itt is elég egy későbbi körös.
Lehet letrade lesz,hogy extra pickünk legyen.kátrány
Én is hasonlókon gondolkodtam. 😊 És arra jutottam, hogy lassan már megtippelni se tudom, hogy milyen posztra fogunk húzni első körben. Magyarán ha Kindle állapota szépen javul, akkor inkább OL az első körben, ha meg nem ítélik úgy, akkor inkább pass rusher.
Mondjuk idén elég egyértelmű mind az OL, mind a DE/OLB pick, azért remélem, mindkét helyre húzunk. 😂
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
1/26-ra sokan Jimmy Smith-t írják hozzánk. Tudom ahány szakértő, annyi mock, de sok helyen látom az ő nevét.

Volt egy kisebb vita róla a Steelers topikban, hogy esetleg ők húznák be 1/31-re.
Hát nem tudom. Azt mondják passz ellen jó, futás ellen viszont korántsem az. Ahogy Höri is írta, nyilván ha mind a kettőben jó lenne, akkor nem lenne esélye nálunk landolni, hanem kimenne már jóval hamarabb.

A kérdés: feltétlenül CB-t kell húznunk első körben? Mert szerintem nem. 😊
Jó, ez majd a draft alakulásával változhat.

Nálam jöhetne első körben egy DE, 1/26-on pedig pl Liuget elérhetőnek tűnik.

Az OL pick nálam érdekes. A kérdés, hogy hogyan alakul az OL, amin lesz mit javítani, és hogy adott esetben első vagy második körben odahúzunk-e embert. És akkor ott van az OLB, és ILB poszt is. Az ILB class idén gyenge, de 2. körben akár 2/26-ra talán elérhető lenne a class legjobbja Martez Wilson. OLB-ből meg gazdag a felhozatal. Jó kis sakkozás lesz. 😊Vrijbloed
Nálam most nagyon egyértelmű,az OL vagy passrusher 1.kör.
Tavaly egyértelmű volt CB 1.kör,hogy aztán egyáltalán ne draftoljunk DB-t. 😛 😊
Ha Kindle felépül,akkor nem szükséges 1.körös DE/OLB,akkor egy 1-2 éves projekt is elég,későbbi körben.
WR,van Mase és Boldin,két kezdő.Van Reed,Harper, Smith és Hardy,akikről semmit nem tudni.Nálam itt is elég egy későbbi körös.
Lehet letrade lesz,hogy extra pickünk legyen.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nálam jöhetne első körben egy DE, 1/26-on pedig pl Liuget elérhetőnek tűnik.
Vrijbloed
Liuget 6-2, kevés ilyen alacsony 3-4 DE van, inkább 4-3-ba való ő szvsz.empty taxi
3-4 DE-et nem hiszem,hogy draftolunk,mert idén még van Redding,utódja pedig sanszos,hogy Arthi Jones lesz.
Mondom úgy,hogy nem tudjuk,Pagano milyen rendszerben fogja játszatni a védelmet.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nálam jöhetne első körben egy DE, 1/26-on pedig pl Liuget elérhetőnek tűnik.
Vrijbloed
Liuget 6-2, kevés ilyen alacsony 3-4 DE van, inkább 4-3-ba való ő szvsz.empty taxi
Hmmm, köszi, megnéztem. 😊 Akkor ő felejtős.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Nálam jöhetne első körben egy DE, 1/26-on pedig pl Liuget elérhetőnek tűnik.
Vrijbloed
Liuget 6-2, kevés ilyen alacsony 3-4 DE van, inkább 4-3-ba való ő szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
1/26-ra sokan Jimmy Smith-t írják hozzánk. Tudom ahány szakértő, annyi mock, de sok helyen látom az ő nevét.

Volt egy kisebb vita róla a Steelers topikban, hogy esetleg ők húznák be 1/31-re.
Hát nem tudom. Azt mondják passz ellen jó, futás ellen viszont korántsem az. Ahogy Höri is írta, nyilván ha mind a kettőben jó lenne, akkor nem lenne esélye nálunk landolni, hanem kimenne már jóval hamarabb.

A kérdés: feltétlenül CB-t kell húznunk első körben? Mert szerintem nem. 😊
Jó, ez majd a draft alakulásával változhat.

Nálam jöhetne első körben egy DE, 1/26-on pedig pl Liuget elérhetőnek tűnik.

Az OL pick nálam érdekes. A kérdés, hogy hogyan alakul az OL, amin lesz mit javítani, és hogy adott esetben első vagy második körben odahúzunk-e embert. És akkor ott van az OLB, és ILB poszt is. Az ILB class idén gyenge, de 2. körben akár 2/26-ra talán elérhető lenne a class legjobbja Martez Wilson. OLB-ből meg gazdag a felhozatal. Jó kis sakkozás lesz. 😊
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A Chiefs topicból hoztam.Annak apropóján,ha Boldin idényének a 2. fele úgy sikerült volna,mint az első,akkor a listán lehetne.
Ettől ő még ugyanolyan elit WR,csak szép lett volna...kátrány
Valójában, ha csak a meccsek második fele úgy sikerül az egész csapatnak, ahogy általában az első,
és ahogy azt elvártuk tőlük, nos... hagyjuk.. :/

Továbbra is javuló hírek jönnek Kindle-ről... jó lenne, ha fel tudná venni az NFL szintjét... kellene

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Az ESPN rangsorolta a WR-eket:

Ranking the Wide Receivers
1. Andre Johnson, Houston Texans
2. Larry Fitzgerald, Arizona Cardinals
3. Roddy White, Atlanta Falcons
4. Calvin Johnson, Detroit Lions
5. Reggie Wayne, Indianapolis Colts
6. Greg Jennings, Green Bay Packers
7. Dwayne Bowe, Kansas City Chiefs
8. DeSean Jackson, Philadelphia Eagles
9. Brandon Lloyd, Denver Broncos
10. Brandon Marshall, Miami Dolphins

A Chiefs topicból hoztam.Annak apropóján,ha Boldin idényének a 2. fele úgy sikerült volna,mint az első,akkor a listán lehetne.
Ettől ő még ugyanolyan elit WR,csak szép lett volna...kátrány
Ez a legutóbbi idény alapján van összeállítva?Amadeus91
http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/33997/power-rankings-top-10-nfl-receivers


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
Az ESPN rangsorolta a WR-eket:

Ranking the Wide Receivers
1. Andre Johnson, Houston Texans
2. Larry Fitzgerald, Arizona Cardinals
3. Roddy White, Atlanta Falcons
4. Calvin Johnson, Detroit Lions
5. Reggie Wayne, Indianapolis Colts
6. Greg Jennings, Green Bay Packers
7. Dwayne Bowe, Kansas City Chiefs
8. DeSean Jackson, Philadelphia Eagles
9. Brandon Lloyd, Denver Broncos
10. Brandon Marshall, Miami Dolphins

A Chiefs topicból hoztam.Annak apropóján,ha Boldin idényének a 2. fele úgy sikerült volna,mint az első,akkor a listán lehetne.
Ettől ő még ugyanolyan elit WR,csak szép lett volna...kátrány
Ez a legutóbbi idény alapján van összeállítva?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Az ESPN rangsorolta a WR-eket:

Ranking the Wide Receivers
1. Andre Johnson, Houston Texans
2. Larry Fitzgerald, Arizona Cardinals
3. Roddy White, Atlanta Falcons
4. Calvin Johnson, Detroit Lions
5. Reggie Wayne, Indianapolis Colts
6. Greg Jennings, Green Bay Packers
7. Dwayne Bowe, Kansas City Chiefs
8. DeSean Jackson, Philadelphia Eagles
9. Brandon Lloyd, Denver Broncos
10. Brandon Marshall, Miami Dolphins

A Chiefs topicból hoztam.Annak apropóján,ha Boldin idényének a 2. fele úgy sikerült volna,mint az első,akkor a listán lehetne.
Ettől ő még ugyanolyan elit WR,csak szép lett volna...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Vanden Huevel,érdekes igazolás,lehet a TC-ig marad,de akár bejöhet.Kezdő volt,jó programból jön.Draftolható helyet jósoltak neki,mégis civilben próbálkozott,nálam ez pozitív,hogy volt alternatívája a profi focinak.Családi vállalkozást olvastam róla.

Lehet felesleges 1.körben DE/OLB-t draftolni.Lehet ráér egy gyors szituációs passrusher későbbi körben.Suggs/JJ a kezdő
Kruger eleve projekt játékosnak érkezett,ha konvertálják vissza OLB/DE-nek,a 3.évében akár jó lehet.Charle Johnson is 3.évében szakított igazán.Szerintem a potenciál megvan benne,hogy Suggs másik oldalán játsszon.
Ha JJ ,ha meg tudná ismételni a 2009-es szezonját,nálam akkor a legjobbak,egyke volt,Ngata/Ray/Reed szint.2010-ben nagyon meglassult,tackle,futás ellen jó volt,csak a QB gyomrozás,az nem volt az igazi.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
No ez erdekes.
Elsore: nyamm.. a ket dolog, amit imadok a Big Tenbol a Wisco OL es az Iowa DL - ez eddig jo.

Ahogy olvasom, klasszikus Wisco falember: nagy, eros, igazi runblocker.. inkabb Carimi, mint Joe Thomas... amugy abszolut nem remlik a jateka 😊 (azt irjak a 2006-os Auburn Capital Bowl-on jatszott Joe Thomas helyett, azt erdemes lehet megnezni.)


Overview
Combined with senior guards Kraig Urbik and Andy Kemp to present a formidable line for Badger opponents. Vanden Heuvel doesn't get much media attention, but he's a potential late-round pick because of his size and strength outside. He garnered honorable mention All-Big Ten honors as a senior due to his solid play. And Badger fans remember how well Vanden Heuvel played as a true freshman stepping in for injured left tackle Joe Thomas in the 2006 Capital One Bowl win over Auburn.

Analysis
Strengths: Bullish right tackle with typical Wisconsin toughness and work ethic. Tall and strong in the upper body. Has a very good anchor despite his height. Good footwork in tight quarters; able to quickly wall off ends to the inside or outside. Has an adequate kick-slide and mirrors well inside in pass protection with short, quick lateral steps. Picks up blitzers effectively.

Weaknesses: Struggles against speed rushers because his strides can be a bit long and slow, but manages to ride them around the pocket. Can get out-leveraged by shorter, strong defensive ends on the edge when he doesn't bend his knees in pass protection. Lacks the foot speed to work in space. Needs a stronger punch to knock ends off their moves. Missed the final month of 2007 with ankle and foot injuries, as well as some time in 2008 with a leg problem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
The Ravens have signed offensive tackle Eric Vanden Huevel, according to his agent, Matt Brei. He's a 6-foot-8, 324-pound former University of Wisconsin player. Brei was a three-year starter for the Badgers. He was expected to be a middle-round draft pick two years ago, but opted to not pursue football at that time. Vanden Huevel was an honorable-mention All-Big Ten Conference selection.

Azt írják róla,hogy 2009-ben 4-5-6... körre várták,de nem volt kedve focizni,ezért nem jelentkezett,pontosabban visszautasította a draft meghívást.
35 meccsen kezdett a Wisconsinban és inkább a futásblokkolásban jeleskedik,mint a passzvédelemben.
A gyorsabb passrusherekkel meggyűlt a baja.
Azt is említik,hogy egyes csapatok számára akár azonnali segítség is lehet.
Mit lehet tudni...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
According to Ravens Insider Aaron Wilson, Ravens had preliminary contract talks with Carr and also with Wilson and have given a restricted tender to Wilson.
Ezek igazán jó hírek 😊

Divens is aláírta a tendert.Az elmúlt 3 évben 2! meccsen játszott,statisztikája nincs.
De minden keretszűkítést túlélt.láthatnak benne valamit.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
"I see some teams I think I can help like Arizona, Jacksonville and Houston." - Fabian Washington

Nem tudom mennyi esély volt az újraigazolására, de úgy tűnik máshol képzeli már el a jövőjét.iktriad
Nem sok esélye van már Baltimore-ban.Bár egyenlőre csak három CB-nk van,Foxy,Webb és a még egyszer sem kezdő Cary Williams.
Carr,Wilson és Fabian szerződése lejár.Fabian a Bills ellen kikerült,ahol 3TD-t kaptunk róla,utána Wilson egyértelműen jobb volt.
Már nem ragaszkodnak hozzá,bár ő Pagano az új DC-nk gyermeke,még Oakland-ből,standard kezdő nem lesz a Ravens-nél.Esetleg a körülmények szerencsétlen alakulása révén.Ezért is vágyik el,hogy kezdő legyen.

Én Wilsont nagyon támogatnám,hogy maradjon,ti is jól járnátok vele,ha Jville-be szerződik,bár itt kérdés az ár/érték arány.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"I see some teams I think I can help like Arizona, Jacksonville and Houston." - Fabian Washington

Nem tudom mennyi esély volt az újraigazolására, de úgy tűnik máshol képzeli már el a jövőjét.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ngata aláírja a franchise tender-t. 😊
Idén jó ára van,a DL tag-nek.kátrány
😕 Hát ennek Maurkice biztos nagyon örül.

😀tenorx
Már várom kettejük összecsapását. 😊 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Ngata aláírja a franchise tender-t. 😊
Idén jó ára van,a DL tag-nek.kátrány
😕 Hát ennek Maurkice biztos nagyon örül.

😀tenorx
Pro Bowler, majd csak elbánik vele.




😂
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ngata aláírja a franchise tender-t. 😊
Idén jó ára van,a DL tag-nek.kátrány
😕 Hát ennek Maurkice biztos nagyon örül.

😀tenorx
Vele fog álmodni? 😀 Ngataval szocializálódik az NFL-hez,ez előny és hátrány.Előny,mert egy klasszissal fejlődik,hátrány,mert Ngata lesz a nemezis-e és évente 2x találkoznak.

+Cody is csak jobb lesz,akivel college-ban is meggyűlt a baja. 😀
Szép az élet...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ngata aláírja a franchise tender-t. 😊
Idén jó ára van,a DL tag-nek.kátrány
😕 Hát ennek Maurkice biztos nagyon örül.

😀