Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
nem is bánom ... 1\4 re nem QB-t hùzni bullshit lenne... Egy ilyen classba főlegDrip
Pedig komolyan van rá esély. Lane Adkins, a legjobb Browns-forrás tweetelte tegnap, h. jelenleg nem tudja elképzelni a QB-picket 1/4-re. Persze ez változhat a köv. 1.5 hónapban, most jön majd az összes top-prospect privát workoutra. Ezzel együtt szerinte esélyesebb, h. csak a 26. pickkel választunk irányítót. A másik érdekes dolog, h. többek szerint Carr tetszik legjobban Farmernek. Aki ugye nagy valószínûséggel bent lesz a második elsô körös picknél @)Joey Tribbiani
Szőrnyű chapter 2. lenne ...Drip
egy Watkins-Carr opció miért szörnyű?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
nem is bánom ... 1\4 re nem QB-t hùzni bullshit lenne... Egy ilyen classba főlegDrip
Pedig komolyan van rá esély. Lane Adkins, a legjobb Browns-forrás tweetelte tegnap, h. jelenleg nem tudja elképzelni a QB-picket 1/4-re. Persze ez változhat a köv. 1.5 hónapban, most jön majd az összes top-prospect privát workoutra. Ezzel együtt szerinte esélyesebb, h. csak a 26. pickkel választunk irányítót. A másik érdekes dolog, h. többek szerint Carr tetszik legjobban Farmernek. Aki ugye nagy valószínûséggel bent lesz a második elsô körös picknél @)Joey Tribbiani
Szőrnyű chapter 2. lenne ...

több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 965 — Believelander
nem is bánom ... 1\4 re nem QB-t hùzni bullshit lenne... Egy ilyen classba főlegDrip
Pedig komolyan van rá esély. Lane Adkins, a legjobb Browns-forrás tweetelte tegnap, h. jelenleg nem tudja elképzelni a QB-picket 1/4-re. Persze ez változhat a köv. 1.5 hónapban, most jön majd az összes top-prospect privát workoutra. Ezzel együtt szerinte esélyesebb, h. csak a 26. pickkel választunk irányítót. A másik érdekes dolog, h. többek szerint Carr tetszik legjobban Farmernek. Aki ugye nagy valószínûséggel bent lesz a második elsô körös picknél @)

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Örülök, h. Schaubot megúsztuk. Csak nehogy Száncsó legyen a vége 😀Joey Tribbiani
Hát igen, néztem sokat college-ban, tetszett ahogy ott játszott, csak van, hogy az kevés. Nem tudom, hogy minden csak az ő hibája lehetett a Jetsben, de minőségi elkapók ott se nagyon sorjáztak az tény. Mondjuk amikor láttam meccseken sorra szar döntéseket hozott és azt is rosszul hajtotta végre. Egyáltalán nem bánnám, ha nem jönne ide. Vick is kiesett, úgyhogy nem FA-ról hozunk qb, most már ziher.Csiriba
nem is bánom ... 1\4 re nem QB-t hùzni bullshit lenne... Egy ilyen classba főleg

több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Örülök, h. Schaubot megúsztuk. Csak nehogy Száncsó legyen a vége 😀Joey Tribbiani
Hát igen, néztem sokat college-ban, tetszett ahogy ott játszott, csak van, hogy az kevés. Nem tudom, hogy minden csak az ő hibája lehetett a Jetsben, de minőségi elkapók ott se nagyon sorjáztak az tény. Mondjuk amikor láttam meccseken sorra szar döntéseket hozott és azt is rosszul hajtotta végre. Egyáltalán nem bánnám, ha nem jönne ide. Vick is kiesett, úgyhogy nem FA-ról hozunk qb, most már ziher.
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 965 — Believelander
Örülök, h. Schaubot megúsztuk. Csak nehogy Száncsó legyen a vége 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 965 — Believelander
Ward revealed Thursday that the Browns made him no offer to re-sign with the club. :cool:Mingo
így teljes a történet...

SiriusXM NFL Radio ‏@SiriusXMNFL
#Broncos SS @BossWard43: I appreciate everything the #Browns did for me and their fans...but I wanted to go to a place where I could win.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Mostanában arról szólnak a hírek, h. Farmeréknek egyik QB-prospect sem tetszik igazán (elkezdődött a ködösítés). Watkins ezzel együtt szvsz iszonyat luxus. Ha nem lenne Gordon tuti rá szavaznék, de így inkább ne. Ha nem irányító mellett döntenek, akkor jöjjön Mack.Joey Tribbiani
Ehhez képest Bortles-al a pro day-e után személyesen beszélgetett Farmer bátyó, pedig eddig egyetlen egy qb se érdekelt minket valóban, mert nem nagyon nézegettük őket.

Viccesek ezek a mock draftok, nekünk írnak OT, QB, OLB-t is, és nekem személy szerint Sammy Watkins ellen se lenne kifogásom, csak találunk valami fakezű távirányítót aki feldobja a labdát és vagy Josh vagy Sammy alászalad és elkapja 😀
több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Ward revealed Thursday that the Browns made him no offer to re-sign with the club. :cool:

több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 965 — Believelander
Én sem írnám le Carrt, bár ez a korábban már említett roto-s összehasonlítás elég beszédes ( www.rotoworld.com/articles/cfb/45952/349/2014s-quarterback-conundrum).

Mostanában arról szólnak a hírek, h. Farmeréknek egyik QB-prospect sem tetszik igazán (elkezdődött a ködösítés). Watkins ezzel együtt szvsz iszonyat luxus. Ha nem lenne Gordon tuti rá szavaznék, de így inkább ne. Ha nem irányító mellett döntenek, akkor jöjjön Mack.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
derek carr mennyire tűnik franchise qb-nek? kb. semennyire?Zolee23
kb.

el nem tudom hinni, hogy tényleg komolyan gondolják Cleveland-ben, csak azt tudom elképzelni, hogy valami perverz fogadás/vicc keretében direkt akarják folytatni a Browns gyönyörű draftjait, mert ennyire nem lehetnek hülyék...

akkor már milliószor inkább Wakinst...nfl_lover
Carrt 1/25-re is simán be lehet még húzni. Eléggé megvan a bust kockázata, de szerintem 2-3 tanulóév után jó lenne ő, kérdés: kinek van ideje ezt megvárni? Méreteivel nincs különösebb probléma, a karja erős, lábmunkája remek. Nem játszott a center mögött, de ami a legtöbb kérdést veti fel vele kapcsolatban, az az, hogy jobb csapatok ellen nem teljesített megfelelően. De intelligens ember és úgy vélem, hogy fejlődőképes játékos is.

viszont ha watkins valóban ilyen total package, akkor azért ez elgondolkodtató. gordonnal kiegészülve az egy brutális duó lehetne.Zolee23
Igen. A liga (szerintem) legjobb elkapója mellé behúzni Watkinst... Hát, nah lehetne állatkodni, az biztos. 😀 De a QB kell, hogy prioritást élvezzen most.
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 965 — Believelander
Én spec. örülök Hawknak, ti hogy érzitek?Mingo
Kicsit drága volt, de kellett valaki Bess helyére. Az sem mellékes, h. csoportriválistól érkezett.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Én spec. örülök Hawknak, ti hogy érzitek?

több mint 10 éve
nfl_lover 912
derek carr mennyire tűnik franchise qb-nek? kb. semennyire?Zolee23
kb.

el nem tudom hinni, hogy tényleg komolyan gondolják Cleveland-ben, csak azt tudom elképzelni, hogy valami perverz fogadás/vicc keretében direkt akarják folytatni a Browns gyönyörű draftjait, mert ennyire nem lehetnek hülyék...

akkor már milliószor inkább Wakinst...
több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
viszont ha watkins valóban ilyen total package, akkor azért ez elgondolkodtató. gordonnal kiegészülve az egy brutális duó lehetne.

derek carr mennyire tűnik franchise qb-nek? kb. semennyire?

mondjuk ahogy írod is, látom azért lesz néhány komolyabb wr prospect watkinsen kívűl is, akik a második körben elérhetőek, szóval nem nagyon van értelme variálni.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
némelyik mock drafton ezt a sammy watkins gyereket írják 1/4-hez, mi a véleményetek erről? én egyértelműen irányítót draftolnék először, függetlenül attól, hogy gordon mellé kellene még egy elkapó.

aztán lehet hogy az új vezetőség csavar egyet az egészen, a következő szezont leadják, és jövőre draftolják mariotát vagy winstont. 😀Zolee23
Watkinssal nem lehet mellélőni, a legjobb elkapója a draft classnak, sőt tán a legjobb támadójátékosa is. De nem tudom elképzelni, hogy ne QB-val kezdene a Browns (esetleg akkor, ha feltradelnek eléjük és mind a 3 top10-es QB kimegy). Továbbá azért sem hiszem, hogy őt draftolnák, mert nagyon mély az idei WR class, a második napon is lehet kezdő kaliberű elkapót találni.
több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
némelyik mock drafton ezt a sammy watkins gyereket írják 1/4-hez, mi a véleményetek erről? én egyértelműen irányítót draftolnék először, függetlenül attól, hogy gordon mellé kellene még egy elkapó.

aztán lehet hogy az új vezetőség csavar egyet az egészen, a következő szezont leadják, és jövőre draftolják mariotát vagy winstont. 😀

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Azért mindent egybevetve nem erősödtünk semmit eddig nem???! :-/ Kvázi az upgrade megint a draftra marad ami meg azért bizonytalan mint a kutya vacsorája!!Bad31
Véleményem szerint erősödtünk, de pl a Dansby és Whitner tradet igen csak ekézik az usában, merthogy túlfizettük szerintük őket. Nem annyira a tehetségük hiánya miatt fikázzák a tradet. Ben Tate-nek örülök, HA egészséges tud maradni. Trufant so-so, meglátjuk kategória. Rosszabb nem lehet mint ami eddig volt.

Már annak is örülni fogok ha az off több időt tölt a pályán mint az idén és fele annyiszor adják el a labdát. Már ezzel legalább 3 meccsel többet lehet nyerni mint tavaly.
több mint 10 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Azért mindent egybevetve nem erősödtünk semmit eddig nem???! :-/ Kvázi az upgrade megint a draftra marad ami meg azért bizonytalan mint a kutya vacsorája!!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
állítólag képben volt DRC, de mire beírtam volna, leigazolta a Giants 😕 El se hiszem mennyi fasza CB volt a piacon és mi ekkora cappel egy Isaiah Trufantot húztunk be összevissz 😐

holnap eldől Hawkins sorsa, de nem hiszem, h. matchel a Cincy.Joey Tribbiani
szerintrm Mcfaddenben bízik a stáb, illetve lehet megint draftra marad valaki

több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 965 — Believelander
állítólag képben volt DRC, de mire beírtam volna, leigazolta a Giants 😕 El se hiszem mennyi fasza CB volt a piacon és mi ekkora cappel egy Isaiah Trufantot húztunk be összevissz 😐

holnap eldől Hawkins sorsa, de nem hiszem, h. matchel a Cincy.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Tate 1300+yard. simaügy
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 965 — Believelander
Drippel értek egyet, sajna rengeteg need van még, tulképp semmi olyat nem sikerült megoldani, ami tavaly is fennállt... Talán a futóposztot, de Tate-et ismerve ez sem biztos. Persze ettôl függetlenül örülök neki, a legjobb RB volt a piacon, ennyi pénzért nagy húzás.

Moats mindenképp kéne még, az offensebe pedig egy tapasztalt FB-t hoznék (Kuhn pl.). A WR2, backup TE, két G, CB, FS (?) a draftra marad úgy néz ki. És persze a QB 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mondjuk kezdő szintű Wr , G ,Ilb, Rb még mindig kell ... Én nem bízom annyira Tate egészsébenDrip
Mondjuk kezdő szintű Wr , G ,Ilb, Rb még mindig kell ... Én nem bízom annyira Tate egészsébenDrip
Ott a draft is erreJanek
persze így gondoltam

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk kezdő szintű Wr , G ,Ilb, Rb még mindig kell ... Én nem bízom annyira Tate egészsébenDrip
Mondjuk kezdő szintű Wr , G ,Ilb, Rb még mindig kell ... Én nem bízom annyira Tate egészsébenDrip
Ott a draft is erre