Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
A twitter felbolydult, mint egy méhkas. Úgy tűnik komolya dolog.

"Mack is a beast. If the Jaguars get him, wow Cleveland can match, but one GM told me the Jaguars can structure deal to make it tough(Prisco)"
Meglátjuk mi lesz. Mondjuk nektek több cap spacetek van, mint nekünk, 5 millióval.iktriad
15 millióval, nem ? 😊 Also, remember that if a team offers Mack a contract, the Browns actually have closer to $40 million in cap space -- the $30 million amount is counting his transition tag, which would vanish if the Browns matched an offer sheet that Mack signed.Joey Tribbiani
A liga hivatalos adatai szerint nektek 30,8, nekünk 25,1 jelenleg a cap spacünk.iktriad
ebben a 30,8-ban benne van a 10 milkás transition tag. Ez az összeg repül, amint matchelünk egy ajánlatot.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A twitter felbolydult, mint egy méhkas. Úgy tűnik komolya dolog.

"Mack is a beast. If the Jaguars get him, wow Cleveland can match, but one GM told me the Jaguars can structure deal to make it tough(Prisco)"
Meglátjuk mi lesz. Mondjuk nektek több cap spacetek van, mint nekünk, 5 millióval.iktriad
15 millióval, nem ? 😊 Also, remember that if a team offers Mack a contract, the Browns actually have closer to $40 million in cap space -- the $30 million amount is counting his transition tag, which would vanish if the Browns matched an offer sheet that Mack signed.Joey Tribbiani
A liga hivatalos adatai szerint nektek 30,8, nekünk 25,1 jelenleg a cap spacünk.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
Tegnap este Alex Mack nálunk járt és együtt vacsorázott a Jags GMjével és Gus Bradleyvel is. Ma reggel elutazott. Ez nekem az súgja, hogy lehet bepróbálkozunk nála.iktriad
röhögnék, ha pont Jacksonvillebe menne.Joey Tribbiani
btw, a jax határozottan elindult felfelé.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
A twitter felbolydult, mint egy méhkas. Úgy tűnik komolya dolog.

"Mack is a beast. If the Jaguars get him, wow Cleveland can match, but one GM told me the Jaguars can structure deal to make it tough(Prisco)"
Meglátjuk mi lesz. Mondjuk nektek több cap spacetek van, mint nekünk, 5 millióval.iktriad
15 millióval, nem ? 😊 Also, remember that if a team offers Mack a contract, the Browns actually have closer to $40 million in cap space -- the $30 million amount is counting his transition tag, which would vanish if the Browns matched an offer sheet that Mack signed.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnap este Alex Mack nálunk járt és együtt vacsorázott a Jags GMjével és Gus Bradleyvel is. Ma reggel elutazott. Ez nekem az súgja, hogy lehet bepróbálkozunk nála.iktriad
röhögnék, ha pont Jacksonvillebe menne.Joey Tribbiani
A cap spaceünk (és a rohadt nagy needünk) megvan hozzá. Mondjuk azt mondják, minimum 22 milliónyi garantáltat kell adnunk neki, hogy ti ne matcheljétek.iktriad
22 millió garantáltat mondjuk lehet nem is adnék egy centernek, legyen akármilyen jó.

Én még mindig azt mondom, h. maradni fog. 1 hónapja nyitott a piac, ez volt az első látogatása, ennél azért nagyobb érdeklődésre számítottam (és gondolom Mack + az ügynöke is)...Joey Tribbiani
A twitter felbolydult, mint egy méhkas. Úgy tűnik komolya dolog.

"Mack is a beast. If the Jaguars get him, wow Cleveland can match, but one GM told me the Jaguars can structure deal to make it tough(Prisco)"
Meglátjuk mi lesz. Mondjuk nektek több cap spacetek van, mint nekünk, 5 millióval.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
Tegnap este Alex Mack nálunk járt és együtt vacsorázott a Jags GMjével és Gus Bradleyvel is. Ma reggel elutazott. Ez nekem az súgja, hogy lehet bepróbálkozunk nála.iktriad
röhögnék, ha pont Jacksonvillebe menne.Joey Tribbiani
A cap spaceünk (és a rohadt nagy needünk) megvan hozzá. Mondjuk azt mondják, minimum 22 milliónyi garantáltat kell adnunk neki, hogy ti ne matcheljétek.iktriad
22 millió garantáltat mondjuk lehet nem is adnék egy centernek, legyen akármilyen jó.

Én még mindig azt mondom, h. maradni fog. 1 hónapja nyitott a piac, ez volt az első látogatása, ennél azért nagyobb érdeklődésre számítottam (és gondolom Mack + az ügynöke is)...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnap este Alex Mack nálunk járt és együtt vacsorázott a Jags GMjével és Gus Bradleyvel is. Ma reggel elutazott. Ez nekem az súgja, hogy lehet bepróbálkozunk nála.iktriad
röhögnék, ha pont Jacksonvillebe menne.Joey Tribbiani
A cap spaceünk (és a rohadt nagy needünk) megvan hozzá. Mondjuk azt mondják, minimum 22 milliónyi garantáltat kell adnunk neki, hogy ti ne matcheljétek.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
Tegnap este Alex Mack nálunk járt és együtt vacsorázott a Jags GMjével és Gus Bradleyvel is. Ma reggel elutazott. Ez nekem az súgja, hogy lehet bepróbálkozunk nála.iktriad
röhögnék, ha pont Jacksonvillebe menne.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnap este Alex Mack nálunk járt és együtt vacsorázott a Jags GMjével és Gus Bradleyvel is. Ma reggel elutazott. Ez nekem az súgja, hogy lehet bepróbálkozunk nála.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
Burleson jön szombaton vizitre, kéne egy veterán a WR-sorba, örülnék ha leigazolnánk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Carr nyitotta a qb private workoutok sorát, Bortles ma, majd Bridgewater, Garoppolo, Tom Savage, Keith Wenning és végül Johnny jön, gondolom neki elég sűrű a programja, nehéz volt beilleszteni. Ez a következő két hét alatt fog lezajlani, asszem a teljes qb kínálatot végig mazsolázzuk, ezért is nem voltak kíváncsiak a nagyjaink a saját workoutokra, mert tudták, hogy aki számít az eljön ide is.

Úgy tűnik, hogy vagy Sammy vagy vmi QB lesz a 4. pickünk, illetve a második körben is érkezhet még egy prospect QB a draftról. Tényleg kellene még egy cb és még sokan mások sztem felesleges prospect qb-kat ilyen elöl választgatni.Csiriba
ha az első körben QB-t húzunk, kizárt, h. a másodikban is irányító érkezzen. Azt el tudom képzelni, h. később - a 4. környékén/után - jön még valaki, de 1.-2. no way.Joey Tribbiani
Tény, hogy nem tartják valszínűnek, hogy két qb, egy valami lesz az első 3 pickünk, de mint lehetőség fennáll.Csiriba
szerintem ez lehetőségként sem áll fent 😊 kb. annyi a realitása, mint hogy kickert húzunk 2/35-re. Nem is tudom volt-e már rá példa, h. egy csapat 1.-2. körben is QB-t húzott.Joey Tribbiani
hát, első körös kicker és első körös punter is volt már, szóval ha a második körös kickerhez hasonlítod a szituációt, nem elképzelhetetlen. 😉 Mondjuk hasonlóan nagy baromság lenne annyi igaz, de engem már ért az a vád, h nem veszem sokba a puntereket...

Azon kívül a Brownsról van szó, a draft első napján kirúgjátok az edzőt és az új HC új QB-val indít, a gondolatmenet alapján nem kizárt a 4. körös QB sem az egészen biztosan új "rekord" lenne :p...
gonoszvoltambocsi... 😕

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
Carr nyitotta a qb private workoutok sorát, Bortles ma, majd Bridgewater, Garoppolo, Tom Savage, Keith Wenning és végül Johnny jön, gondolom neki elég sűrű a programja, nehéz volt beilleszteni. Ez a következő két hét alatt fog lezajlani, asszem a teljes qb kínálatot végig mazsolázzuk, ezért is nem voltak kíváncsiak a nagyjaink a saját workoutokra, mert tudták, hogy aki számít az eljön ide is.

Úgy tűnik, hogy vagy Sammy vagy vmi QB lesz a 4. pickünk, illetve a második körben is érkezhet még egy prospect QB a draftról. Tényleg kellene még egy cb és még sokan mások sztem felesleges prospect qb-kat ilyen elöl választgatni.Csiriba
ha az első körben QB-t húzunk, kizárt, h. a másodikban is irányító érkezzen. Azt el tudom képzelni, h. később - a 4. környékén/után - jön még valaki, de 1.-2. no way.Joey Tribbiani
Tény, hogy nem tartják valszínűnek, hogy két qb, egy valami lesz az első 3 pickünk, de mint lehetőség fennáll.Csiriba
szerintem ez lehetőségként sem áll fent 😊 kb. annyi a realitása, mint hogy kickert húzunk 2/35-re. Nem is tudom volt-e már rá példa, h. egy csapat 1.-2. körben is QB-t húzott.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
Carr nyitotta a qb private workoutok sorát, Bortles ma, majd Bridgewater, Garoppolo, Tom Savage, Keith Wenning és végül Johnny jön, gondolom neki elég sűrű a programja, nehéz volt beilleszteni. Ez a következő két hét alatt fog lezajlani, asszem a teljes qb kínálatot végig mazsolázzuk, ezért is nem voltak kíváncsiak a nagyjaink a saját workoutokra, mert tudták, hogy aki számít az eljön ide is.

Úgy tűnik, hogy vagy Sammy vagy vmi QB lesz a 4. pickünk, illetve a második körben is érkezhet még egy prospect QB a draftról. Tényleg kellene még egy cb és még sokan mások sztem felesleges prospect qb-kat ilyen elöl választgatni.Csiriba
ha az első körben QB-t húzunk, kizárt, h. a másodikban is irányító érkezzen. Azt el tudom képzelni, h. később - a 4. környékén/után - jön még valaki, de 1.-2. no way.Joey Tribbiani
Tény, hogy nem tartják valszínűnek, hogy két qb, egy valami lesz az első 3 pickünk, de mint lehetőség fennáll.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
Carr nyitotta a qb private workoutok sorát, Bortles ma, majd Bridgewater, Garoppolo, Tom Savage, Keith Wenning és végül Johnny jön, gondolom neki elég sűrű a programja, nehéz volt beilleszteni. Ez a következő két hét alatt fog lezajlani, asszem a teljes qb kínálatot végig mazsolázzuk, ezért is nem voltak kíváncsiak a nagyjaink a saját workoutokra, mert tudták, hogy aki számít az eljön ide is.

Úgy tűnik, hogy vagy Sammy vagy vmi QB lesz a 4. pickünk, illetve a második körben is érkezhet még egy prospect QB a draftról. Tényleg kellene még egy cb és még sokan mások sztem felesleges prospect qb-kat ilyen elöl választgatni.Csiriba
ha az első körben QB-t húzunk, kizárt, h. a másodikban is irányító érkezzen. Azt el tudom képzelni, h. később - a 4. környékén/után - jön még valaki, de 1.-2. no way.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Carr nyitotta a qb private workoutok sorát, Bortles ma, majd Bridgewater, Garoppolo, Tom Savage, Keith Wenning és végül Johnny jön, gondolom neki elég sűrű a programja, nehéz volt beilleszteni. Ez a következő két hét alatt fog lezajlani, asszem a teljes qb kínálatot végig mazsolázzuk, ezért is nem voltak kíváncsiak a nagyjaink a saját workoutokra, mert tudták, hogy aki számít az eljön ide is.

Úgy tűnik, hogy vagy Sammy vagy vmi QB lesz a 4. pickünk, illetve a második körben is érkezhet még egy prospect QB a draftról. Tényleg kellene még egy cb és még sokan mások sztem felesleges prospect qb-kat ilyen elöl választgatni.Csiriba
Ha Savage-t vagy Wenninget húzzuk "elől" prospect QB-nak megeszem a kalapom. Savage hátul cserének fasza, elismerem de Wenning nálam UDFA. Garoppolo viszont jöhet 😛

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
Carr nyitotta a qb private workoutok sorát, Bortles ma, majd Bridgewater, Garoppolo, Tom Savage, Keith Wenning és végül Johnny jön, gondolom neki elég sűrű a programja, nehéz volt beilleszteni. Ez a következő két hét alatt fog lezajlani, asszem a teljes qb kínálatot végig mazsolázzuk, ezért is nem voltak kíváncsiak a nagyjaink a saját workoutokra, mert tudták, hogy aki számít az eljön ide is.

Úgy tűnik, hogy vagy Sammy vagy vmi QB lesz a 4. pickünk, illetve a második körben is érkezhet még egy prospect QB a draftról. Tényleg kellene még egy cb és még sokan mások sztem felesleges prospect qb-kat ilyen elöl választgatni.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Még mindig szkeptikus vagyok Carr-al kapcsolatban 😊

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
Carr a privát workoutról:

Derek Carr "The visit with the # Browns went really well. They sent a ton of people out here to see me (Farmer, Pettine) so It went well"
"Coach Shanahan ran the workout; made me make every throw an NFL QB has to make. They test you in so many ways" Derek Carr on Browns visit
"Coach Shanahan initially messed me up with that impromptu edge rusher. Came out of nowhere. Kinda scary. But then, when I realized that it was just a broom, I settled down and really nailed it."

Ha már Carr, ez érdekes.

Lane Adkins - theOBR ‏@LaneAdkins
Am told on Derek Carr, "Great arm/talent, will not make it past mid-1st round-- could be Eli Manning type QB -- which means going to win."

Nekem spec. bőven elég lenne egy Eli-klón 😊

Ma Bortles utazott Clevelandbe, ezért kihagytuk Clowney Pro Dayét.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
Teddy, Bortles, Manziel .... nálam ilyen a sorrendDrip
Bortles:  thesidelineview.com/columns/draft/ranking-top-three-qbs-2014-nfl-draft-blake-bortles

Teddy:  www.thesidelineview.com/columns/draft/ranking-top-three-qbs-2014-nfl-draft-teddy-bridgewater

Johnny:  www.thesidelineview.com/columns/draft/ranking-top-three-qbs-2014-nfl-draft-johnny-manziel

jó cikkek. Ez elég komoly stat Teddyről: When blitzed, Bridgewater stayed right at 71% and saw his yards per attempt go from 8.5 to 11.3 YPA. Anyone who blitzed Bridgewater got the ass torn out of them (is that a scouting term?) with 16 TDs to 1 INT.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
OFF

A héten "vetítik" a Draft Day című filmet, amint lesz hozzá angol felirat, elkészítem a magyar fordítását.
Akit érdekel, a feliratok.info oldalon lesz elérhető.

ON

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Teddy, Bortles, Manziel .... nálam ilyen a sorrend

több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Zolee23
Off.. az aláírásodat lehet valahogy lájkolni? 😛

több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
szerintem hoyer max. középszerű irányító, aki néha fényt kap, és kiszalad neki egy komoly meccs.

viszont én az idei drafton egyik irányítóban sem látom azt a kivételes tehetséget. aztán persze russell wilsonból is a lőtéri kutya nem nézte volna ki hogy 2 év után super bowlt fog nyerni a csapatával.

football jani vagy hídvíz lenne talán a legjobb, előbbi már csak marketing értéke miatt is.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
Őszintén szólva nekem nem tűnne akkora luxusnak a Watkins-pick....nem hinném, hogy úgy kellene rá gondolni, mint egy WR2...inkább WR1b....a bust-veszély az ő esetében elég alacsony, és ez egy 1/4-nél szerintem nagyon fontos....
Ezek a QB-k nekem távolról sem tűnnek safe picknek és szerintem a csapatnak elsősorban tehetség kell, nem pedig QB mindenképpen....Little - Watkins csere hatalmas előrelépés lenne....Hoyer - újonc QB nem biztos... (Clowneyt ne is említsem)
Hoyer jól játszott tavaly (csak maradjon egészséges....), ráadásul elég gyorsan eszembe jutnak a Quinn-Weeden húzások, amikor muszájból(?) elherdáltak egy első kört....Bear
ha Julio Jones nem volt luxus pick az Atlantának, akkor ne Clevelandben derogáljon már húzni egy Watkinst könyörgöm...Amadeus91
semmilyen hasonlóságot nem látok a 2011-es Atlanta és a 2014-es Browns között...

Hoyer jól játszott tavaly ? 1 meccsen. No persze ez is jóval több, mint amit Weeden produkált 2 szezon alatt, de erre én azért nem építenék. A többiben persze igazad van, de egy kicsivel jobb kezdő QB sokkal többet ér, mint egy klasszisokkal jobb WR1b.

Csiribá, felőlem jöhet Dzsoni, de ha bent van Bridgewater és Bortles is nem őt húznám.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
Őszintén szólva nekem nem tűnne akkora luxusnak a Watkins-pick....nem hinném, hogy úgy kellene rá gondolni, mint egy WR2...inkább WR1b....a bust-veszély az ő esetében elég alacsony, és ez egy 1/4-nél szerintem nagyon fontos....
Ezek a QB-k nekem távolról sem tűnnek safe picknek és szerintem a csapatnak elsősorban tehetség kell, nem pedig QB mindenképpen....Little - Watkins csere hatalmas előrelépés lenne....Hoyer - újonc QB nem biztos... (Clowneyt ne is említsem)
Hoyer jól játszott tavaly (csak maradjon egészséges....), ráadásul elég gyorsan eszembe jutnak a Quinn-Weeden húzások, amikor muszájból(?) elherdáltak egy első kört....Bear
ha Julio Jones nem volt luxus pick az Atlantának, akkor ne Clevelandben derogáljon már húzni egy Watkinst könyörgöm...

criminal lawyer or criminal lawyer?