NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
mondjuk én is nyugodtabb lennék ha mariota és winston közül kellene választani. nem azt mondom hogy a jelenlegi irányítók szarok, csak az átütő erőt egyikben sem látom igazán.

walterfootball-on derek carrt írják 1/4-hez. ez mennyire reális, ti jobbnak tartjátok mint manzielt?


az mi kemény amúgy, hogy josh gordon anno undrafted volt aztán all pro wr lett a gyerekből.Zolee23
Walterfootball-nak nem hiszünk

Carr szerintem durván túlértékelt, én 1. kört nem áldoznék rá.
Illetve Mariotaban és Winstonban nincs Bust faktor ? C'mon1 hónapja még Teddy volt a top QB, csak ugye lassan draft aztán ilyenkor már mindenki meghülyül 😀 Folyamatosan meg nem lehet várni, hogy na jó szopunk 1 évet aztán tutira miénk Mariota ... aztán következő év: najó szopunk egy évet és tutira miénk xy ... szoptunk már eleget, látjuk az eredményét. Teddy,Blake,Johnny kapásból 3 QB akit elől meglehet szerezni, és meg is KELL szerezni.

több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
mondjuk én is nyugodtabb lennék ha mariota és winston közül kellene választani. nem azt mondom hogy a jelenlegi irányítók szarok, csak az átütő erőt egyikben sem látom igazán.

walterfootball-on derek carrt írják 1/4-hez. ez mennyire reális, ti jobbnak tartjátok mint manzielt?


az mi kemény amúgy, hogy josh gordon anno undrafted volt aztán all pro wr lett a gyerekből.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Szerintem teljesen rendben van az idei QB class. A Luck-RGIII év miatt kicsit magasra került a mérce, de elôtte és tavaly mi volt? Ehhez hasonló. Várhatunk a következô Andrásra vagy Róbertre, de akkor 10 évig nem lesz itt normális QB. Lehet abban a szerencsés helyzetben leszünk, h. Bortles, Manziel, Bridgewater és Carr is elérhetô, nagyon fognám a fejem, ha nem húznánk ki valakit ebbôl a négyesbôl.

A Watkins-pick nekem továbbra sem tetszik, már leírtam miért. Az igaz, h. WR-nél kisebb a bust esély, de azért láttunk rá példát, pl. nálunk is. Braylon, Braylon...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Azért ahogy nézegetem a mockokat, Watkinst írják hozzánk a legtöbben, akárhogy is gondolkozok nem tudom mi lenne a legjobb, egy QB pick hatalmas kockázat, nagy a bost esély, egy elkapónak sokban nem változik a dolog az egyetemi focihoz képest, de egy irányítónál nagy a kockázat, és hát ugye rólunk van szó 😀 ami elromolhat az elromlik! Szóval vagy lesz egy irányító paradicsom offense-ünk, és reménykedünk hogy Hoyer vagy egy első kör végén választott QB tud ezzel élni, vagy húzunk 1/4-re irányítót és akkor abban reménykedünk hogy tud játszani azzal amit kap! Nagy dilemma, annyira szkeptikus vagyok már az draftolt irányítóinkkal szemben, hogy lehet most én is Watkins-re szavaznék!Bad31
Én még mindig a QB ötletet pártolom ... Ha Watkins jön sem leszek szomorú, de ha cserébe behúzzuk kör végén Carr-t én a kardomba dőlök ...
Bust meg ugyanúgy bárki lehet ilyen elven senkit ne draftoljunk

több mint 10 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Szerintem:Watkins->QB/OT->QB/OT/RB->RB/OT a húzások sorrendje.

Teljesen logikus lenne Watkinst draftolni. Gordon, Jordan és ő kábé bármilyen irányítót naggyá tehetnének.
Első kör végén, ha bent van Carr, Garoppolo, akkor közülük egyet, ha nincs, akkor OT. Én Garoppolot nagyon preferálom, lehet, hogy bent lenne még második körig, és akkor első végén lehetne OT. Illetőleg egy futó második/harmadikban a fentiektől függően, és brutál csapat lesz ez évekre.nfl_lover
Hát nem tudom lesz e itt brutál csapat valaha is, párszor már hittük ezt, mondjuk lesz rá esély, hogy legyen pár meghatározó stabil ember az offensebe 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 10 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Azért ahogy nézegetem a mockokat, Watkinst írják hozzánk a legtöbben, akárhogy is gondolkozok nem tudom mi lenne a legjobb, egy QB pick hatalmas kockázat, nagy a bost esély, egy elkapónak sokban nem változik a dolog az egyetemi focihoz képest, de egy irányítónál nagy a kockázat, és hát ugye rólunk van szó 😀 ami elromolhat az elromlik! Szóval vagy lesz egy irányító paradicsom offense-ünk, és reménykedünk hogy Hoyer vagy egy első kör végén választott QB tud ezzel élni, vagy húzunk 1/4-re irányítót és akkor abban reménykedünk hogy tud játszani azzal amit kap! Nagy dilemma, annyira szkeptikus vagyok már az draftolt irányítóinkkal szemben, hogy lehet most én is Watkins-re szavaznék!Bad31
ezt mondtam egy hónapja, hogy ne Watkins ne férjen már be hozzátok. Btw, idén azért nincs instant franchise qb, bőven jó, ha Hoyer elkaristol, nem kell mindenáron QB-t húzni, tudtok építkezni.Amadeus91
Így van, én nem ismerem az idei class irányítóit, de ha nincs olyan aki azonnal kezdhetne, akkor inkább az első kör végén válasszunk irányítót!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Szerintem:Watkins->QB/OT->QB/OT/RB->RB/OT a húzások sorrendje.

Teljesen logikus lenne Watkinst draftolni. Gordon, Jordan és ő kábé bármilyen irányítót naggyá tehetnének.
Első kör végén, ha bent van Carr, Garoppolo, akkor közülük egyet, ha nincs, akkor OT. Én Garoppolot nagyon preferálom, lehet, hogy bent lenne még második körig, és akkor első végén lehetne OT. Illetőleg egy futó második/harmadikban a fentiektől függően, és brutál csapat lesz ez évekre.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 977
Azért ahogy nézegetem a mockokat, Watkinst írják hozzánk a legtöbben, akárhogy is gondolkozok nem tudom mi lenne a legjobb, egy QB pick hatalmas kockázat, nagy a bost esély, egy elkapónak sokban nem változik a dolog az egyetemi focihoz képest, de egy irányítónál nagy a kockázat, és hát ugye rólunk van szó 😀 ami elromolhat az elromlik! Szóval vagy lesz egy irányító paradicsom offense-ünk, és reménykedünk hogy Hoyer vagy egy első kör végén választott QB tud ezzel élni, vagy húzunk 1/4-re irányítót és akkor abban reménykedünk hogy tud játszani azzal amit kap! Nagy dilemma, annyira szkeptikus vagyok már az draftolt irányítóinkkal szemben, hogy lehet most én is Watkins-re szavaznék!Bad31
ezt mondtam egy hónapja, hogy ne Watkins ne férjen már be hozzátok. Btw, idén azért nincs instant franchise qb, bőven jó, ha Hoyer elkaristol, nem kell mindenáron QB-t húzni, tudtok építkezni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Azért ahogy nézegetem a mockokat, Watkinst írják hozzánk a legtöbben, akárhogy is gondolkozok nem tudom mi lenne a legjobb, egy QB pick hatalmas kockázat, nagy a bost esély, egy elkapónak sokban nem változik a dolog az egyetemi focihoz képest, de egy irányítónál nagy a kockázat, és hát ugye rólunk van szó 😀 ami elromolhat az elromlik! Szóval vagy lesz egy irányító paradicsom offense-ünk, és reménykedünk hogy Hoyer vagy egy első kör végén választott QB tud ezzel élni, vagy húzunk 1/4-re irányítót és akkor abban reménykedünk hogy tud játszani azzal amit kap! Nagy dilemma, annyira szkeptikus vagyok már az draftolt irányítóinkkal szemben, hogy lehet most én is Watkins-re szavaznék!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Grat Pressley-hez, nagyon jó kis fullback.megyerikrisz
Kellett már egy igazi FB, Vickers óta nem volt. Persze ez még nem garancia, h. oda is ér az 53-ba. Drukkolok neki 😊

Együtt játszott Big Joe-val Wisconsiban (Y)


AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Ez a Pressley-dolog kifejezetten tetszik. 😉

több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Grat Pressley-hez, nagyon jó kis fullback.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Ende gut, alles gut 😊

 www.cleveland.com/browns/index.ssf/2014/04/alex_mack.html?utm_source=feedburner&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+cleveland%2Fqyck+%28Cleveland+Browns%29

"I'm excited. I'm fired up. There's no bad blood. Now that it's done, I'm happy.''

Mack, 27, denied national reports that he badly wanted out of Cleveland.

"I don't believe I ever said that,'' he said "Seeing the options and trying to test free agency and see what else was out there was something that we wanted to do and we had a small opportunity to kind of get a little bit of that.''

But did he want out?

"No,'' he said.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Szerintem a főnökség kivárta, hogy reagál a piac, miként árazza be a centerünket és aztán megadták azt neki. Inkább minthogy túlfizessék, sztem jól jártunk vele, jó döntés volt matchelni az ajánlatot. Ez egy olyan üzenet, hogy mindenki nyugodjon le a picsába, komoly csapatot építünk. Remélem november végén nem bánom meg az előbbi mondatom 😀
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
No, a Jax megtette az ajánlatát. Igazából spórolnánk egy kis pénzt ahhoz képest, mintha az idei évet transition, a jövő évit pedig franchise tag alatt játszaná Mack. Az úgy kb. 22 milkába került volna, ha matchelünk 18-ból megússzuk. Köszi Jaguars ? 😛Joey Tribbiani
matcheltétek. 42 millió centernek.Amadeus91
nice, ez gyors volt.

Kalil 2011-ben kapott 49M/6 éves, Mangold 2010-ben 55M/7 éves szerződést. A többi poszton sokkal durvábban nőttek a fizuk.

Name Team Total Value APY Guarantee Guarantee Per Year Percent Guaranteed Free Agency

Alex Mack Browns $42,000,000 $8,400,000 $18,000,000 $3,600,000 42.9% 2019
Ryan Kalil Panthers $49,116,000 $8,186,000 $19,000,000 $3,166,667 38.7% 2017
Nick Mangold Jets $54,075,000 $7,725,000 $16,097,600 $2,299,657 29.8% 2018

 overthecap.com/top-player-salaries.php?Position=C

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 977
No, a Jax megtette az ajánlatát. Igazából spórolnánk egy kis pénzt ahhoz képest, mintha az idei évet transition, a jövő évit pedig franchise tag alatt játszaná Mack. Az úgy kb. 22 milkába került volna, ha matchelünk 18-ból megússzuk. Köszi Jaguars ? 😛Joey Tribbiani
matcheltétek. 42 millió centernek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
No, a Jax megtette az ajánlatát. Igazából spórolnánk egy kis pénzt ahhoz képest, mintha az idei évet transition, a jövő évit pedig franchise tag alatt játszaná Mack. Az úgy kb. 22 milkába került volna, ha matchelünk 18-ból megússzuk. Köszi Jaguars ? 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 079 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ian Rapoport forrása szerint nem olyan biztos, hogy a Browns tényleg matcheli az ajánlatunkat.
Conventional wisdom was Browns would match Mack’s offer. Told now they are really thinking it over. No decision. Jags deal made it tough
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 079 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mike Garafolo infója szerint ha Mack nem lép ki a szerződéséből 2 év után, akkor újabb 8 millió garantált üti a markát.
Now here's another wrinkle: Mack gets $8 million FULLY guaranteed in Year 3 if he doesn't void after 2 years. So that's up to $26m in gtd $.
Tehát ez 3 évre 26 millió garantáltat jelent. Na ez még érdekesebbé teszi a dolgokat.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 079 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igen, csak igy Mack a Jaxbol is lelephet jovore ugyanugy, akik meg taget sem pakolhatnak ra majd. A Browns ugyanott van, ha matchel, egy evig tutira naluk jatszik Mack. Ki tudja mi lesz egy ev alatt, talan majd maradni akar. Iden amugyis 10 millio kornyeken keresne a tag miatt a Brownsnal. Nem latom igazabol a Cle oldalarol, miert ne matcheljek. Sok penz? Na es, tageltek Macket, tudjak mibe faj. De evek ota az egyik legjobb center.Stez
2015 után léphet le, nem jövőre.

NFL.com's Ian Rapoport reports transition-tagged C Alex Mack's five-year offer sheet with the Jaguars is worth $42 million, and includes a player opt-out clause after 2015.
The deal includes $18 million guaranteed over the first two seasons. The $8.4 million average annual value will make Mack the highest-paid center in the league. Mack can void the deal after 2015, and cannot be franchise tagged if he does so. However, if Mack chooses not to opt out, he'll be guaranteed $8 million for 2016. It's a creative clause, but hardly a roadblock to the Browns matching. Mack is expected to officially sign on Friday, while Cleveland is expected to match.

Abban teljesen igazad van, h. a pénz idén nem igazán számít. Jövőre kicsit neccesebb a dolog, Cameron, Haden és Sheard is FA lesz. Persze utóbbi azért nem akkora klasszis, Cameron is egy jó szezont tolt eddig, Joe-nak meg bele kell férnie a büdzsébe.Joey Tribbiani
Plusz Josh Gordont is meg lehet már hosszabbítani 2015től.

Kíváncsi leszek mit tesztek Mackkel kapcsolatban. Állítólag mindenképpen matchelitek az ajánlatunkat csak azért, hogy a Browns ne szenvedjen újabb PR fiaskót a közvélemény szemében. Érdekes lesz a következő pár nap.
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Igen, csak igy Mack a Jaxbol is lelephet jovore ugyanugy, akik meg taget sem pakolhatnak ra majd. A Browns ugyanott van, ha matchel, egy evig tutira naluk jatszik Mack. Ki tudja mi lesz egy ev alatt, talan majd maradni akar. Iden amugyis 10 millio kornyeken keresne a tag miatt a Brownsnal. Nem latom igazabol a Cle oldalarol, miert ne matcheljek. Sok penz? Na es, tageltek Macket, tudjak mibe faj. De evek ota az egyik legjobb center.Stez
2015 után léphet le, nem jövőre.

NFL.com's Ian Rapoport reports transition-tagged C Alex Mack's five-year offer sheet with the Jaguars is worth $42 million, and includes a player opt-out clause after 2015.
The deal includes $18 million guaranteed over the first two seasons. The $8.4 million average annual value will make Mack the highest-paid center in the league. Mack can void the deal after 2015, and cannot be franchise tagged if he does so. However, if Mack chooses not to opt out, he'll be guaranteed $8 million for 2016. It's a creative clause, but hardly a roadblock to the Browns matching. Mack is expected to officially sign on Friday, while Cleveland is expected to match.

Abban teljesen igazad van, h. a pénz idén nem igazán számít. Jövőre kicsit neccesebb a dolog, Cameron, Haden és Sheard is FA lesz. Persze utóbbi azért nem akkora klasszis, Cameron is egy jó szezont tolt eddig, Joe-nak meg bele kell férnie a büdzsébe.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igen, csak igy Mack a Jaxbol is lelephet jovore ugyanugy, akik meg taget sem pakolhatnak ra majd. A Browns ugyanott van, ha matchel, egy evig tutira naluk jatszik Mack. Ki tudja mi lesz egy ev alatt, talan majd maradni akar. Iden amugyis 10 millio kornyeken keresne a tag miatt a Brownsnal. Nem latom igazabol a Cle oldalarol, miert ne matcheljek. Sok penz? Na es, tageltek Macket, tudjak mibe faj. De evek ota az egyik legjobb center.

több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Én azért elgondolkoznék ezen a matchen, 9M/év, h. aztán ne lehessen tagelni és szabadon leléphet 2015 után ? Ez utóbbit ki kéne szedni a szerződésből, már ha lehet persze. Joey Tribbiani
nem lehet, pont azért tették bele, hogy elriasszák a Brownst. Joel Corry tegnap megjósolta, hogy ezt meglépik:  twitter.com/corryjoel/status/453992103207391232deyell
hm, logikus 😊

persze minden attól függ, h. milyen lesz a csapat két év múlva. Ha sok W, akkor úgyis marad.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 493
Én azért elgondolkoznék ezen a matchen, 9M/év, h. aztán ne lehessen tagelni és szabadon leléphet 2015 után ? Ez utóbbit ki kéne szedni a szerződésből, már ha lehet persze. Joey Tribbiani
nem lehet, pont azért tették bele, hogy elriasszák a Brownst. Joel Corry tegnap megjósolta, hogy ezt meglépik:  twitter.com/corryjoel/status/453992103207391232

choose life
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Én azért elgondolkoznék ezen a matchen, 9M/év, h. aztán ne lehessen tagelni és szabadon leléphet 2015 után ? Ez utóbbit ki kéne szedni a szerződésből, már ha lehet persze. Csak okosan Farmer @)

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964