Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Quinn és Weeden is a 22-dik választással kötött ki Clevelandben, good luck Johnny!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 852 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Csak meg lett Johnny 😊 és még a Mockom is majdnem ül kicsit szerepcsere történt 😀
Örülök mint majom a farkának !

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Welcome, Johnny !!

Ha most sem fordul meg a szerencse, akkor soha.Joey Tribbiani
Gilbert+JF+egy jövő évi első körös pick
Szép.

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Welcome, Johnny !!

Ha most sem fordul meg a szerencse, akkor soha.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
hajrá Browns! 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 852 — Undertaker of the Cleveland graveyard
azért remélem nem megyünk fel 10 helyet Manzielért. 26-on elgondolkodnék, de szerintem Teddy előrébb van a boardon ^ ^Joey Tribbiani
főleg, hogy Johnny kapja a hype-ot rendesen ... Teddy-ről meg semmi szó nem esik ... az egyik tuti lejön 26-ig, és akkor azt mondom, hogy a Gilbert pick is zseniálisDrip
jaja. Teddy ezek után álom lenne, mi szól ellene? Kicsi a keze és szar volt a ProDayen ? 😊

Egybk. az OT-k közül ki maradt még, aki elég atletikus lehet a zone blockinghoz ? Van olyan, aki behúzható 26-on?Joey Tribbiani
Moses simán megéri a 26-ot ... Kouandijo már nem biztos

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
azért remélem nem megyünk fel 10 helyet Manzielért. 26-on elgondolkodnék, de szerintem Teddy előrébb van a boardon ^ ^Joey Tribbiani
főleg, hogy Johnny kapja a hype-ot rendesen ... Teddy-ről meg semmi szó nem esik ... az egyik tuti lejön 26-ig, és akkor azt mondom, hogy a Gilbert pick is zseniálisDrip
jaja. Teddy ezek után álom lenne, mi szól ellene? Kicsi a keze és szar volt a ProDayen ? 😊

Egybk. az OT-k közül ki maradt még, aki elég atletikus lehet a zone blockinghoz ? Van olyan, aki behúzható 26-on?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 852 — Undertaker of the Cleveland graveyard
azért remélem nem megyünk fel 10 helyet Manzielért. 26-on elgondolkodnék, de szerintem Teddy előrébb van a boardon ^ ^Joey Tribbiani
főleg, hogy Johnny kapja a hype-ot rendesen ... Teddy-ről meg semmi szó nem esik ... az egyik tuti lejön 26-ig, és akkor azt mondom, hogy a Gilbert pick is zseniális

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Lane Adkins szerint Lewan-ért jöttünk volna fel 11-re, nem Dzsoniért.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
azért remélem nem megyünk fel 10 helyet Manzielért. 26-on elgondolkodnék, de szerintem Teddy előrébb van a boardon ^ ^

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Jó pick, és nem is csak egy nagyon jó CB-t kaptok, hanem egy elit returnert is.

Az egy hely felmozgást én sem igazán értem, kíváncsi vagyok, mivel magyarázzák majd, de egy 5. körrel beáldozása egyáltalán nem vészes, bőven van pickje a csapatnak.vassadi
érdekes döntés volt, de lehet pont ez a kulcs, h. bőven van még pick. Konkrétan 6db az 5. kör előtt. Lehet úgy gondolkodtak, h. ennyi rookie úgysem fér el a rosteren, egy 5th roundert meg megér, h. tuti meglegyen a kiszemelt.Joey Tribbiani
Igen, plusz a Lions pickjét látva, simán el tudom képzelni, hogy ők inkább feljöttek volna pár helyet Gilbertért.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Jó pick, és nem is csak egy nagyon jó CB-t kaptok, hanem egy elit returnert is.

Az egy hely felmozgást én sem igazán értem, kíváncsi vagyok, mivel magyarázzák majd, de egy 5. körrel beáldozása egyáltalán nem vészes, bőven van pickje a csapatnak.vassadi
érdekes döntés volt, de lehet pont ez a kulcs, h. bőven van még pick. Konkrétan 6db az 5. kör előtt. Lehet úgy gondolkodtak, h. ennyi rookie úgysem fér el a rosteren, egy 5th roundert meg megér, h. tuti meglegyen a kiszemelt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Jó pick, és nem is csak egy nagyon jó CB-t kaptok, hanem egy elit returnert is.

Az egy hely felmozgást én sem igazán értem, kíváncsi vagyok, mivel magyarázzák majd, de egy 5. körrel beáldozása egyáltalán nem vészes, bőven van pickje a csapatnak.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
yessss 😀

ott az első körös CB, Petinek ez kell. Nagyon tetszik a pick.Joey Tribbiani
Én is CB-t húztam volna, de szerintem felesleges volt egy helyet felmenni érte az idei 5. kört beáldozva.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
yessss 😀

ott az első körös CB, Petinek ez kell. Nagyon tetszik a pick.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nice, összejött a trade a Buffaloval, ott jöhet egy CB.

Jövő évi első és negyedik kör. Zseniális 😊Joey Tribbiani
Jó tréd volt. 😊 Jövőre is lesz 2 magas picketek! 😛 Na jó, nem gúnyolódok, mert igazából csak egy jó QB kéne ide, de nagyon, meg ez a tréd tényleg jó nektek, főleg, hogy jelen állás szerint a Bills jövőre sem lesz túl magas (20 feletti) pick.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Nice, összejött a trade a Buffaloval, ott jöhet egy CB.

Jövő évi első és negyedik kör. Zseniális 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Robinson kiment, kicsit cumi 😕 Más OL-t nehezen tudok elképzelni, Bortles? :cool:

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 852 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Utolsó évében 3-4-es sémát futtatott a Badgers.Vassadi
Köszi, nem voltam biztos benne, így nem akartam hülyeséget beírni.
Ez egy tévhit Sims-szel kapcsolatban...Vassadi
Ezt pedig bevallom nem néztem utánna, hogy mennyivel mérlegelt nekem eleve a WVU meccseiről maradt meg soványkának

Ja igen és Ellington... nyílván nem őt akarnám elsődlegesen, de Hawkins ellenére szívesen látnám a csapatba 😊 Persze attól még No2. wr nem lenne, szóval sok ráció nincs benne 😀

több mint 9 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Én is Johnnyt szeretném és egy jó TE elkélne, de ha J meglenne én már rohadtul örülnék!

-------------------------------------

A baj csak az, hogy olyan szinten vagyok hulla, hogy valszeg nem hogy a hajnal kettő nem lesz meg, de kábé annak örülni fogok, ha a sörömért ki bírok vánszorogni a konyhába.. 😒

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Ellington is szóba jöhet.Drip
Ellington nagyon jó játékos, valakinek remek value lesz vélhetően a második napon, de aligha a Brownsnak, mivel ő kimondottan slot receiver, arra pedig már itt van Hawkins.

3-4es felállásban (tudtommal) nem volt BorlandDrip
Utolsó évében 3-4-es sémát futtatott a Badgers.

Plussz súllyal Tate mögött ideális no.2 futó lehetDrip
Ez egy tévhit Sims-szel kapcsolatban, ami gondolom abból fakad, hogy a fő ismérve, hogy RB-k viszonylatában egészen kiválóan teljesít elkapások terén, emiatt pedig úgy él a köztudatban (vagy legalábbis sokan gondolják róla), mint egy vékonydongájú change-of-pace back. 214 fonttal mérlegelt a combine-on, a szezonban is ekörül volt a súlya, úgyhogy a fizikuma a feature back szerepkör követelményeinek is megfelel már most. (Szerintem Tate-et le is nyomná előbb vagy utóbb. 😊 )
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 852 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nagy nehezen elkészült, és ugyebár mostanság annyi smokescreen meg mindenféle pletyka látott napvilágot, hogy elég nehéz ilyenkor már bármit is írni anélkül, hogy ne néznének hülyének, de azért megpróbáltam 😊 ( minden amit írok szubjektív, remélem világos , persze attól még meg lehet szólni😀 )
Drip
Az 1/4 nem tetszik és egy TE-t hiányolok, de egybk. teljesen rendben van.

Legyen már 02.30. 😊Joey Tribbiani
TE-t is akartam préselni valahova, de a hátsó körökbe már nem találtam igazi value-t ... majd UDFA-nak jön Joe Don Duncan a Dixie state-ről aztán aláz mindenkit 😛

de így van 2-től minden eldől 😊

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Nagy nehezen elkészült, és ugyebár mostanság annyi smokescreen meg mindenféle pletyka látott napvilágot, hogy elég nehéz ilyenkor már bármit is írni anélkül, hogy ne néznének hülyének, de azért megpróbáltam 😊 ( minden amit írok szubjektív, remélem világos , persze attól még meg lehet szólni😀 )
Drip
Az 1/4 nem tetszik és egy TE-t hiányolok, de egybk. teljesen rendben van.

Legyen már 02.30. 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 852 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nagy nehezen elkészült, és ugyebár mostanság annyi smokescreen meg mindenféle pletyka látott napvilágot, hogy elég nehéz ilyenkor már bármit is írni anélkül, hogy ne néznének hülyének, de azért megpróbáltam 😊 ( minden amit írok szubjektív, remélem világos , persze attól még meg lehet szólni😀 )

1/4 Johnny Manziel QB Texas A&M
Igen, most segget csinálok a számból mivel egy éve még elég erősen hajtogattam, hogy Johnny mondjon le, de csak beláttam idén, hogy igenis van jövője az NFL-ben, és nekünk Ő RÁ VAN SZÜKSÉGÜNK! Ebbe a szürke, elkeseredett franchiseba pont egy ilyen ember kell. Életet vinne a futballba. Az egészséges önbizalom mellé adott minden, kar, lábmunka, atletikusság, folyton rivaldafény előtt játszott, elit védelmek ellen egyedül az ilyen feldobom a labdát aztán elkapja valaki passzokat kéne elfelejteni, illetve a védelmet jobban olvasni.
Teltház lenne minden meccsen
és igen én kitartok a korai QB pick mellett Robinson akármennyire is csábító és safe pick lenne, 1/26ra Carr-tól irtózok odáig meg nem fog lecsúszni sem Teddy sem Blake hiába mondogatják ezeket. Ellenben Bridgewaternek is örülnék így egy paraszthajszállal ugyan de nálam ő a 2. jelölt. Wr pick itt elől ? NO WAY!
1/26 Jason Verrett CB TCU
Verrett nálam az egyértelmű no.1 CB prospect, és korántsem biztos, hogy lejön idáig, de pont alacsony mérete miatt valamiféle hátrányból indul Dennardhoz és Gilberthez képest, valamint Fuller is megkapja a maga hype-ját mostanság. Haden végre kapna egy normális társat a másik oldalra aki tapad az emberére, elképesztően atletikus, playmaker. Tudom nem szabad ilyet mondani, hogy hátha lejön eddig, de én bízok benne , hogy a divatosabb Gilbert , Dennard duó mögött megtudjuk fogni.
Ha mégsem akkor még mindig ott van Roby a corner posztra , vagy egy esetleges LB WR pick, de utóbbit még most sem erőltetném.
2/35 Morgan Moses OT Virginia
Nagyon sokat gondolkoztam itt, hogy mi lenne a megfelelő pick. Mivel egyre jobban úgy tűnik, hogy Schwartzot beljebb toljuk így kelleni fog egy RT, Moses pedig itt a 2. kör elején tökéletes választás, főleg, hogy Zone Blocking rendszerben is bevethető. Nagy benga állat, hosszú kezekkel, kimagasló erővel,bár merevsége miatt ezt csak részben tudja kihasználni. Moses mellett itt már eltudnék képzelni Wr picket is Matthews, Robinson mindegy, bár a Vanderbilt elkapójának jobban örülnék
3/71 Jarvis Landry WR LSU
Most már tényleg ideje az elkapó draftnak, és hála az égnek 3. körben is lehet még találni bőven jó elkapókat. Landryre esett végül a választásom aki Beckham Jr. mellett sokkal kevesebb figyelmet kapott, szvsz nem megérdemelten. Nagyon jó, biztos keze van, a routeokat is tökéletesen futja, beton kemény játékos nehéz a földre vinni és láthattunk tőle nem egy "húbazze" elkapást. Sebessége és robbanékonysága mondjuk csak átlagos. Gordon mellett rögtön eltudnám képzelni.
Richardson és Ellington is szóba jöhet.
3/83 Chris Borland ILB Wisconsin
Ő pontosan jó lesz ahhoz, hogy Robertsonnal megküzdjenek a posztért, bár 3-4es felállásban (tudtommal) nem volt Borland, szerintem képes lesz Karlos mellett játszani. Kellően tapasztalt , aktív LB. Pass Rusherként is használható robbanékonysága miatt. Az öltözőben mindenki imádni fogja vezér alkata miatt. Méreteivel ugyan gondok vannak, így pl cover képességei elenyészőek. Más ILB nem igen jut eszembe itt 3. körben esetleg Skov, de ő szerintem reach lenne, bár kétségtelen, hogy system fit. Esetleg Preston Brown, de őt is hátrébb draftolnám már akkor
4/106 Charles Sims RB West Virginia
Akármennyire bírom, Hyde-ot és Masont, Tate érkezése óta az rb draft hátrébb szorult, kb ide 😊 Ráadásul őt elég gyakran tudnánk használni passz játékoknál, konkrétan a legjobban elkapó futó. Nagyon gyors ami mellé fürge irányváltásai nagyon veszélyessé teszik. Plussz súllyal Tate mögött ideális no.2 futó lehet
4/147 Trai Turner OG LSU
Még egy LSU termék. Mivel korántsem biztos, hogy a Schwartz mint Guard opció beválik kell a hátsóbb körökben is egy fiatal G. Ráadásul Turner személyében az egyik legtöbb potenciállal bíró OG-t húznánk ki reach nélkül. Nem is játszatnám mindenféle képpen rögtön,de megéri vele foglalkozni. Futó játéknál a leghasznosabb,mindig teret biztosít a RB-nek, de Pass protectionben sem kell félteni, felveszi a versenyt az összes védővel. Combine számai magukért beszélnek. Mint mondtam foglalkozni kell még vele, főleg technikailag de mindenképp megérné elhozni.
5/145 Antone Exum CB/S Virginia Tech
Ezzel a pickkel eddig lehet várni. Exum egy kurva jó CB/S (inkább FS) prospect lenne akit valószínűleg 1-2 körben vinnének el, ha nem lennének a sérülései. Ettől független 5. körben elhozni Safetynek szerintem nem halva született ötlet. Nagyszerű méretei vannak, labdaérzékeny, az összes elkapóval képes felvenni a versenyt, sebessége is jó ... csak ugye a sérülések. ACL szakadás, bokasérülések... Mindenképp kezdőpotenciállal bír, csak ezeken legyen túl illetve technikailag még fejlődjön egy kicsit. Én eredeti posztjára hoznám, de ha CB-nek akarjuk hát legyen ott, ott is ugyanolyan sikeres volt egyetemen.
6/ 180 Prince Shembo OLB Notre Dame
Itt már nem nagyon akarok magyarázni, egyértelmű, hogy depthnek jön. Erős Inside move jellemzi, mindig felvan pörögve a meccseken, kemény vágású LB. Robbanékonysága átlag alattinak mondható. Pass Rush technikáján van mit fejleszteni.
7/218 Kairo Santos K
Rugó meg kell

több mint 9 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Na, izgulgatunk már, ifjak? :p