Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Sztem Lee lesz a kövi picketek, ha így lesz, akkor szigorúan a draft előtti értékeket nézve eddig tarolnátok.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
gyünnek majd a friss, a semmiből regisztráló cleveland drukkerek.
manziel2football, johnnybaby91, manzielforever
😀Ventura
1980ótanézemaznfltmenzelakirály 😊

szerintem jó közösség alakult itt ki, mindenkit szívesen látunk. A lényeg, h. összekukázzunk végre egy pozitív szezont. Aztán egy PO-t. Végül jöhet a SB.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Ma szerintem (is) Filo következik.. :A:

több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
gyünnek majd a friss, a semmiből regisztráló cleveland drukkerek.
manziel2football, johnnybaby91, manzielforever
😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Jó kis első kör lett ez így, egyre szimpibb a csapat, jövőre tuti követni fogom. Hajrá nektek! 😊
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Megvannak a mezszámok is..Drip
Hát ha már a #3-as csávót el-'vesztettük', majd csak megszokjuk ezt is valahogy.. 😀😀

Apropó! Kéne lassan rendelni Johnny-mezt, nemdebár? :pMingo
dede ! 😊

több mint 9 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Megvannak a mezszámok is..Drip
Hát ha már a #3-as csávót el-'vesztettük', majd csak megszokjuk ezt is valahogy.. 😀😀

Apropó! Kéne lassan rendelni Johnny-mezt, nemdebár? :p

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Megvannak a mezszámok is

több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Historikusan igazad lehet, ma mar sztem nem. Van csoprtban baszo defense minden szinten, de ha valamelyik együttes igazán sikeres volt, ott a qb játék tette fel az i-re a pontot. Es itt nem arról van szó h csak JF van, hanem egy elképesztő D line up. Es az offense se szar. Es meg számtalan pick.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 920 — Steelers fan
megmondom őszintén, én elkezdtem aggódni.gabtsi
Nyilván a Browns szempontjából teljesen érthető pick, de én attól tartok a srác nem az ő játékstílusának megfelelő helyre került. Nem pont a Brownsra értem, hanem az AFC N-ra. Ez a csoport sosem a sztár irányítókról szólt, amelyik qb-nak nincs korrekt O fala, vagy nekiáll komolyabban futkározni, azt összetörik mint a ropit, ez kb borítékolható. Cinci, Ravens, Steelers évente kétszer az nem lesz életbiztosítás Manzinak, és ha nem bírja a durvulást, akkor nem lesz hosszú karrierje az AFC N-ban, szerintem.
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
How many quarterbacks in the history have been given the opportunity who have been under 6-feet? To me, the game is changing, and how we look at the game is changing. Either you evolve, or you get left behind.Ray Farmer
Kellett már egy ilyen GM.Joey Tribbiani
Nagy forma ez a Farmer, nagyon drukkolok neki!!

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
atyaúristen miket olvasok itt Kyle Shanahanről, vazze ennyire megszépültek a dolgok?sapka
Ennyit tesz, ha a kedves papa nincs a közelben. 😀😀iktriad
miért is?, kedves sok redskins meccset látott fórumtársam

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 778 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
atyaúristen miket olvasok itt Kyle Shanahanről, vazze ennyire megszépültek a dolgok?sapka
Ennyit tesz, ha a kedves papa nincs a közelben. 😀😀
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Részvétem nektek srácok! gaben
Bohóc, nem bohóc, sokkal szarabbak vele sem leszünk, mint Ti.. ^ ^Mingo
Nekünk legalább végre van egy igazi irányítónk aki megválthatja a világot. 😀😀
Úgyhogy együtt érzek veletek.gaben
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Részvétem nektek srácok! gaben
Bohóc, nem bohóc, sokkal szarabbak vele sem leszünk, mint Ti.. ^ ^Mingo
Nekünk legalább végre van egy igazi irányítónk aki megválthatja a világot. 😀😀
Úgyhogy együtt érzek veletek.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 851
atyaúristen miket olvasok itt Kyle Shanahanről, vazze ennyire megszépültek a dolgok?sapka
future Hof, nem tudtad?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
atyaúristen miket olvasok itt Kyle Shanahanről, vazze ennyire megszépültek a dolgok?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Az a Shanahan aki nem bírta megmondani Róbertgidának, hogy tegye le a seggét a padra? Manci eluralkodja magát, de ez rohadt szarul is elsülhet, jobb lenne ha valami bulldog fogná a lovakat vissza, mer nem fogják kímélni, aztán sajnálkozhatunk, hogy összetörik a csigaház...sutianap
lehet hogy még nem ő a legjobb vezető, de én nem tudok jobb, kreatívabb ijfu playcallert mondani. persze még nem egy Sean Payton, de Shanahan fogja tudni, hogy éljen a Manziel féle lehetőséggel. tökéletes páros.gabtsi
igen attól félek a kezébe adja a gyeplőt, de nem szabadna, egyszer már megégett vele


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem, hogy nincs híján, hanem a kezdő az brutál mind a két oldalon, feltéve, hogy JF jó lesz, és szerintem nem jó lesz, hanem gecijó lesz.. és még hátra van két nap.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 876 — we almost always almost win
Az a Shanahan aki nem bírta megmondani Róbertgidának, hogy tegye le a seggét a padra? Manci eluralkodja magát, de ez rohadt szarul is elsülhet, jobb lenne ha valami bulldog fogná a lovakat vissza, mer nem fogják kímélni, aztán sajnálkozhatunk, hogy összetörik a csigaház...sutianap
lehet hogy még nem ő a legjobb vezető, de én nem tudok jobb, kreatívabb ijfu playcallert mondani. persze még nem egy Sean Payton, de Shanahan fogja tudni, hogy éljen a Manziel féle lehetőséggel. tökéletes páros.gabtsi
ha eddig elfért a nagy arca a pályán, akkor most is el fog, ha meg mégsem, akkor az nem is miniShanny feladata, hanem Pettine-é

miniShannynek meg egy áldás Manci, én biztos vagyok h ő akarta ezt legjobban. Még azért kérdezze meg a fatert melyik RB-t kell húzni 6. körben, biztos ami biztos, de nincs híján ez a csapat nagyon jó játékosoknak. Most már tényleg csak idő kéne egyszer egy rezsimnek, h kihozza ami benne van...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Az a Shanahan aki nem bírta megmondani Róbertgidának, hogy tegye le a seggét a padra? Manci eluralkodja magát, de ez rohadt szarul is elsülhet, jobb lenne ha valami bulldog fogná a lovakat vissza, mer nem fogják kímélni, aztán sajnálkozhatunk, hogy összetörik a csigaház...sutianap
lehet hogy még nem ő a legjobb vezető, de én nem tudok jobb, kreatívabb ijfu playcallert mondani. persze még nem egy Sean Payton, de Shanahan fogja tudni, hogy éljen a Manziel féle lehetőséggel. tökéletes páros.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Semmi probléma nincs a dobásaival, a gond, h. az egyetemen néha (sokszor?) olyankor is megindult, amikor a zseb még teljesen tiszta volt. Ezt az NFL-ben nagyon büntetni fogják. Az is kérdés ilyen méretekkel mennyire bírja majd az ütéseket. Én főleg ez utóbbi miatt féltem tőle.Joey Tribbiani
Bár én csak highlight videókat, meg pár meccsvideót néztem tőle, de én is észrevettem, hogy sokszor akkor is fut, amikor nem kéne, és valóban, tekintettel a "hírnevére" is, az NFL-ben biztos nem fogják kímélni emiatt, ha odaérnek hozzá. Többször láttam olyat, hogy tök üres elkapó ellenére is megindult, sőt egyszer egy teljesen üres elkapó vagy 10 yarddal lerázta a védőjét és futott az endzone felé, de ő inkább futott. De ebben még fejlődhet simán.
Ennek ellenére az is látszik, hogy baromi jól tud passzolni. Én bízom benne, remélem nagy jövője lesz az NFL-ben, tuti megnézek majd pár Browns meccset miatta.winston
ez mind így van, de Kyle Shanahannél jobb kezekben nem is lehetne.gabtsi
Az a Shanahan aki nem bírta megmondani Róbertgidának, hogy tegye le a seggét a padra? Manci eluralkodja magát, de ez rohadt szarul is elsülhet, jobb lenne ha valami bulldog fogná a lovakat vissza, mer nem fogják kímélni, aztán sajnálkozhatunk, hogy összetörik a csigaház...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Semmi probléma nincs a dobásaival, a gond, h. az egyetemen néha (sokszor?) olyankor is megindult, amikor a zseb még teljesen tiszta volt. Ezt az NFL-ben nagyon büntetni fogják. Az is kérdés ilyen méretekkel mennyire bírja majd az ütéseket. Én főleg ez utóbbi miatt féltem tőle.Joey Tribbiani
Bár én csak highlight videókat, meg pár meccsvideót néztem tőle, de én is észrevettem, hogy sokszor akkor is fut, amikor nem kéne, és valóban, tekintettel a "hírnevére" is, az NFL-ben biztos nem fogják kímélni emiatt, ha odaérnek hozzá. Többször láttam olyat, hogy tök üres elkapó ellenére is megindult, sőt egyszer egy teljesen üres elkapó vagy 10 yarddal lerázta a védőjét és futott az endzone felé, de ő inkább futott. De ebben még fejlődhet simán.
Ennek ellenére az is látszik, hogy baromi jól tud passzolni. Én bízom benne, remélem nagy jövője lesz az NFL-ben, tuti megnézek majd pár Browns meccset miatta.winston
ez mind így van, de Kyle Shanahannél jobb kezekben nem is lehetne.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 876 — we almost always almost win
Bortles vagy hídvíz talán "biztonságosabb" pick lett volna. Ide viszont nem egy biztonságos 6-10, 8-8 kell, ha valaki akkor JF képes megtörni az átkot.
Nagyon fasza pick. Most szeptemberig lehet bizakodni

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Semmi probléma nincs a dobásaival, a gond, h. az egyetemen néha (sokszor?) olyankor is megindult, amikor a zseb még teljesen tiszta volt. Ezt az NFL-ben nagyon büntetni fogják. Az is kérdés ilyen méretekkel mennyire bírja majd az ütéseket. Én főleg ez utóbbi miatt féltem tőle.Joey Tribbiani
Bár én csak highlight videókat, meg pár meccsvideót néztem tőle, de én is észrevettem, hogy sokszor akkor is fut, amikor nem kéne, és valóban, tekintettel a "hírnevére" is, az NFL-ben biztos nem fogják kímélni emiatt, ha odaérnek hozzá. Többször láttam olyat, hogy tök üres elkapó ellenére is megindult, sőt egyszer egy teljesen üres elkapó vagy 10 yarddal lerázta a védőjét és futott az endzone felé, de ő inkább futott. De ebben még fejlődhet simán.
Ennek ellenére az is látszik, hogy baromi jól tud passzolni. Én bízom benne, remélem nagy jövője lesz az NFL-ben, tuti megnézek majd pár Browns meccset miatta.