NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Remélem, hogy kialakul a következő években egy nagy párharc - a Bridgewater - Manziel párharc!
( NFC <---> AFC) !!! 😀 😀 😀

Manning - Brady párharc lassan befejeződik pár év múlva, addigra belejönnek a fiaink. 😛 Főleg úgy, hogy Manziel most kapott egy elkapót 😀 Gratulálok hozzá ... Sok sikert !
Remélem találkozunk a februári időszakban ! 😀

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
Austint én is bírom, csak tényleg maradjon egészséges.

Egy érdekes cikk arról, hogyan tradelt fel a Bills. Eredetileg a Houstonnal tárgyaltak. És köszi Jags 😊  www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24563638/bills-tried-to-trade-up-to-no-1-still-landed-sammy-watkins-at-no-4

Holnap kezdődik a három napos rookie minicamp. National media kitiltva, csak a helyi újságírók lehetnek ott.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
FociJani jó kis játszótársat kapott. Maradjon egészséges és mutasson olyan formát mint régebben nálunk. Sok yardot és TD-t neki!


több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Remelem megtalálja a helyét es egészséges marad. Ha igy lesz értékes társa lesz a QB-nek. Egyre szimpibb a Browns 😊
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 839 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Austinnak örülök csak játszon. Írni is akartam, hogy FA-ról hozhatunk még WR-t pl Austint, vagy Holmest.
Végül Bennet, Austin lett.

több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Cleveland Browns have agreed to terms with WR Miles Austin.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Még Marshall és Jeffery előtt ő volt az, aki egyedül eltudta kapni a labdát.... Csak baromi sérülékeny, viszont nagyon koncentrált játékos, jó kezekkel. Bőven jól járhattok vele.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
Earl Bennett érkezhet:  profootballtalk.nbcsports.com/2014/05/15/report-browns-to-sign-receiver-earl-bennett/empty taxi
hát nem ő fogja megoldani a WR-gondjainkat, de valszeg nem is ezért igazoltuk. Inkább Burlesont helyettesítheti a minicampeken.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
Lehet, hogy hülye kérdés, meg már volt is, de mit akar jelenteni Manziel "mutatása"? Láttam, hogy TD-k után is így csinálta..Dodó
 larrybrownsports.com/college-football/johnny-manziel-hand-gesture-sign-drake-topszn-regime/203338

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Earl Bennett érkezhet:  profootballtalk.nbcsports.com/2014/05/15/report-browns-to-sign-receiver-earl-bennett/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Lehet, hogy hülye kérdés, meg már volt is, de mit akar jelenteni Manziel "mutatása"? Láttam, hogy TD-k után is így csinálta..
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
A pletykák szerint Jancsika draftolása előtt tettünk egy ajánlatot Kirk Cousins-ért a Skinsnek, de kevesellették a 4. körös cetlit érte, második köröset akartak. Mi meg inkább elhoztuk Jancsikát. Szerintem jobban jártunk így.Csiriba
(Y)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
A pletykák szerint Jancsika draftolása előtt tettünk egy ajánlatot Kirk Cousins-ért a Skinsnek, de kevesellették a 4. körös cetlit érte, második köröset akartak. Mi meg inkább elhoztuk Jancsikát. Szerintem jobban jártunk így.Csiriba
nem feltétlen kezdőnek jött volna, de jobb így, nem kérdés 😊 A 'Skins álomvilágban él, 2. körös Kuzinért ??

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 598 — The only discipline that lasts, is self discipline
..ma cleveland-i idő járja felénk..peterk2005
Jó nektek, nálunk (egy Bakonnyal délebbre) nemigen értük ma el a 10 fokot sem.. (N)Mingo
Nem teljesen erre gondoltam, de ha a képről nem esett le, akkor a kép a rossz. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
..ma cleveland-i idő járja felénk..peterk2005
Jó nektek, nálunk (egy Bakonnyal délebbre) nemigen értük ma el a 10 fokot sem.. (N)

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 598 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nicsak, ma cleveland-i idő járja felénk. 😊



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
A pletykák szerint Jancsika draftolása előtt tettünk egy ajánlatot Kirk Cousins-ért a Skinsnek, de kevesellették a 4. körös cetlit érte, második köröset akartak. Mi meg inkább elhoztuk Jancsikát. Szerintem jobban jártunk így.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 839 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Egyik kedvenc játékos pipa. Reméltem is, hogy sikerül hosszabbítani még szezon előtt vele.
Haden-Gilbert ... aztakurva

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 598 — The only discipline that lasts, is self discipline
Haden, the No. 7 overall pick in the 2010 draft, will receive a $14 million signing bonus; $22 million fully guaranteed at signing; and another $23 million guaranteed for injury, profootballtalk.com reports. The signing bonus, the guarantee and the injury guaranteed all surpass the deal that Richard Sherman recently signed with Seattle.MarioAna
Húazannya. Idén rendesen megnyílt a pénzcsap a cornereknek.... Revis, Talib, DRC, Davis, Sherm és most Haden.

Kíváncsi vagyok néhány év távlatában hogy fog majd ez a sok 10 milla körüli és feletti long term corner contract kinézni. Kinek fogja megérni és ki fogja a fogát szívni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
eddig udfa-kDrip
Ennyien sajna nem jöttek, egyelôre ez a hivatalos lista. Aki nincs rajta, az csak tryouton lesz.


AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
Haden fasza, igazából Sherman szerzôdése után csak az volt a kérdés, h. mikorra sikerül minden részletben megegyezni. Ezzel a köv. 4-5 évre kipipáltuk a secondaryt, ha Gilbert beválik, akkor a Dixon-Minnifield duónál is brutálisabb cornerback-páros lehet ez.


AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Johnny Backup 😀

 profootballtalk.nbcsports.com/2014/05/12/browns-owner-says-johnny-manziel-is-a-backup/lol
Ha így van sincs gond ezzel, de ez még bőven változhat, úgy is az fog kezdeni aki jobb!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 9 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Johnny Backup..lol
LOL 😀😀


$14 million SB; $22 million fully guaranteed at signing; and another $23 million guaranteed for injury.. MarioAna
Erős.. O_O