Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Nos úgy érzem megint többet tudtunk meg mint kellett volna...
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
bmeg, azért Justin Bieberrel nem kéne 😊


AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Zsimihaszlám azt micsodi erkölcsi magaslatok olümposzát ostromolja, bagoly mongya bögölynek, pihasutianap
Egy kicsit olyan mint a Dexter c. sorozatban, a hasonlóak felismerik egymást 😊
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Zsimihaszlám azt micsodi erkölcsi magaslatok olümposzát ostromolja, bagoly mongya bögölynek, piha


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Tegnap láttam Dzsonival egy interjút és azt mondta hogy neki is és a csapatnak is elege van már a hypeból, a médiából körülötte, ő 5 napig ugyanolyan keményen edz mint a többiek, semmi megkülönböztetés, és van 2 napja hetente hogy kipihenje magát és csak rá tartozik hogy tölti az idejét.

Vagy ufó a pali vagy ez az első lépés a bust-ság felé... Remélem az előbbi, de hosszútávon akkor sem fenntartható ez az életforma szerintem. Viszont lehet hogy lenyugszik később. (egy subwayben eladóként... rosszabb esetben) Én mindenesetre bízom benne. Hátha meg tudják nevelni nem úgy mint Gordont.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander

legutóbb ezt posztolta ki magáról ez a szerencsétlen 😀
hát ja, van aki megteheti 😊sapka
ez már majd' két hete történt, volt is link a topikban. szereti az alkoholt, na. én is 😊 az már más kérdés, h. egy franchise QB-tól, aki az arca a csapatnak, mennyire fér bele az ilyen viselkedés.

Mort szerint Haslamnak nem tetszett a dolog.

"It did not sit well with the owner Jimmy Haslam, who did instruct his staff to at least have a talk with Johnny about being more savvy as he deals with social media," Mort said on ESPN Insiders. "We know you're young. We know you're single. Joe Montana himself said that Bill Walsh pulled him aside, and that was before the age of social media. Johnny Manziel has been told to tone it down, and to watch what goes up on social media."

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka

legutóbb ezt posztolta ki magáról ez a szerencsétlen 😀
hát ja, van aki megteheti 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Bitonio is fedélzeten

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Azért történt pár dolog West szerződésén kívül is. Lement a három napos mandatory minicamp, a TC-ig nem lesz több edzés. Bitonio kihagyta az egészet sérülés miatt (high ankle sprain), a camp-re valszeg felépül. Hoyer sokkal jobban játszott Manzielnél, ez persze nem meglepő, de össze kell kapnia magát Johnnynak, ha ő akar kezdeni a Steelers ellen.

Aditi Kinkhabwala @AKinkhabwala
Brian Hoyer asks Donte Whitner something about the defense, a look, a pressure EVERY day. Whitner said Manziel hasn't ever done that. Yet.

Kirksey-t - ahogy az a Groves-cut után várható volt - OLB-poszton is kipróbálta Pettine; Desir-t is nagyon dícsérték, de a minicamp sztárja a Drip által korábban említett ex-Skins WR, Armstrong volt, mindent elkapott, ami felé szállt. Austin nem edzett, Burleson is csak bicajozott a pálya szélén, úgyh. elég gyér a receiver-felhozatal. Gordon eltiltásáról továbbra sincs hír, mire vár az NFL ?

Groves helyére egybk. a TE Emmanuel Ogbuehi érkezett a Dolphinstól.Joey Tribbiani
Tényleg nagyon jó lenne ha összekapná magát, bár nem látok rá túl sok esélyt. Egyrészt Hoyer nem volt rossz tavaly sem (a sérülés persze közbeszólt), így nem lenne meglepő ha bizalmat kapna, másrészt viszont Manziel nem egészen úgy viselkedik, ahogyan az egy újonctól elvárható lenne. Pedig azért is szívesen látnám kezdőként, mert igencsak jó a mérlegünk a kezdő irányítóval felálló csapatok ellen, igaz legutóbb pont tőletek kaptunk ki ilyen felállásban...
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 296 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/yx1zpjken6ytiizcazvk
Johnny Manziel's birthplace puts up Browns billboard
Some Dallas Cowboys fans apparently are changing allegiances. In Tyler, Texas, the hometown of Johnny Manziel, a billboard proclaims that the city is now Cleveland Browns country.

😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
TC-program.



A családi nap a szokásoktól eltérően nem a stadionban lesz az átépítés miatt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
jó cucc, olvassátok.  mmqb.si.com/2014/06/19/mike-pettine-cleveland-browns-coach/

The initial playbook itself is actually quite thin, and that’s by design. “I don’t put a lot of graduate-level information in it,” Pettine says. “We know in places like New England, it’s only a matter of time that they somehow mysteriously end up with our playbook.”

😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Johnny két buli között aláírt.

 www.sbnation.com/lookit/2014/6/16/5813830/johnny-manziel-instagram-too-much-money-looooool-stacks-stacks-stacks?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Azért történt pár dolog West szerződésén kívül is. Lement a három napos mandatory minicamp, a TC-ig nem lesz több edzés. Bitonio kihagyta az egészet sérülés miatt (high ankle sprain), a camp-re valszeg felépül. Hoyer sokkal jobban játszott Manzielnél, ez persze nem meglepő, de össze kell kapnia magát Johnnynak, ha ő akar kezdeni a Steelers ellen.

Aditi Kinkhabwala @AKinkhabwala
Brian Hoyer asks Donte Whitner something about the defense, a look, a pressure EVERY day. Whitner said Manziel hasn't ever done that. Yet.

Kirksey-t - ahogy az a Groves-cut után várható volt - OLB-poszton is kipróbálta Pettine; Desir-t is nagyon dícsérték, de a minicamp sztárja a Drip által korábban említett ex-Skins WR, Armstrong volt, mindent elkapott, ami felé szállt. Austin nem edzett, Burleson is csak bicajozott a pálya szélén, úgyh. elég gyér a receiver-felhozatal. Gordon eltiltásáról továbbra sincs hír, mire vár az NFL ?

Groves helyére egybk. a TE Emmanuel Ogbuehi érkezett a Dolphinstól.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nagy pangás közepette gondoltam beírom, hogy West is megvan
Drip
Sok sikert neki(kivéve majd ellenünk), remélem jobban beválik, itt, mint T-Rich.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
nagy pangás közepette gondoltam beírom, hogy West is megvan

több mint 9 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Johnny Footballt,draftolta az MLB-s Padres 😀 😀 Mostantól lehet Johnny Baseball is 😀 😀

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/zibm2renmsiyi580qx7j
Johnny Manziel drafted by Padres in 28th round
The San Diego Padres on Saturday used a late-round pick in the 2014 MLB Draft on Johnny Manziel. Will the Cleveland Browns rookie quarterback ever grace the baseball diamond?

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Szerintem senki sem vont le nagy következtetéseket ebbôl a pár fotóból, nem tudom hol olvastál ilyet. Pár buli belefér, ez nem kérdés, de ne minden héten ez legyen a téma. Rengeteget kell tanulnia, pl. az idei offseasonben tart a kezében elôször playbookot...Joey Tribbiani
Van playbookja a Tekszasz ájenem csapatának is. Üvegalakú és gumihattyún lehet dekódolni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Azért nem kéne mindenkinek pár Manzieles bulifotó miatt egyből átmennie vénemberbe és sopánkodnia, hogy "ajjaj, nem lesz ennek jó vége".Sobri Jóska
Szerintem senki sem vont le nagy következtetéseket ebbôl a pár fotóból, nem tudom hol olvastál ilyet. Pár buli belefér, ez nem kérdés, de ne minden héten ez legyen a téma. Rengeteget kell tanulnia, pl. az idei offseasonben tart a kezében elôször playbookot...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Azért nem kéne mindenkinek pár Manzieles bulifotó miatt egyből átmennie vénemberbe és sopánkodnia, hogy "ajjaj, nem lesz ennek jó vége".
Azokról a képeségekről melyek egy irányítót jó irányítóvá, leaderré, bajnokká tesznek semmi se árul el, hogy szeret bulizni, lazulni, kikapcsolódni vagy sem.
Manziel tavaly is szeretett, aztán meg lehet nézni mennyire összeszedett volt az azt követő szezonban.
Lehet mondani, hogy az NCAA, ez meg NFL, de nem is arról írok, hogy mekkora a mesterségbeli tudása, mert az adott és fejleszthető, és teljesen irreleváns ezen képek megítélése során.
Arról a mentalitásról beszélek, amellyel győzelemre lehet vezetni csapatokat és melyek megvannak Manzielben. Akár bulizik, akár nem.
Már többször is bebizonyította, hogy nem erről szól az egész éve.
Elég érett sportember. És egy szurkoló is lehetne elég érett, hogy pár partyfotóból nem von le egyből téves következtetéseket.
Ha partyanimal akarna lenni megtehetné, megfelelő hozzá a családi/anyagi háttere.
Megtehette volna már a középsuliban, egyetemen is.
De minden szezonjára odatette magát.
Nem túl logikus, hogy majd pont most, az NFL-ben ne így lenne.
Számára ez a fajta élet, a luxus nem új, nem hat rá mágnesként, egyszerűen neki ilyen a karaktere, szereti jól érezni magát.
És leginkább akkor érzi magát jól, ha nyer a csapatával. Ezért csinált vele nagy fogást a Browns. És ezért feleslehóges sápitozni pár bulifotó miatt.

több mint 9 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Rookie kártya Manzielről, a múlt hét végi Rookie Premierről.
iktriad
ezt kellett volna rárakni:

| no offense, én csípem egyébként. | MarioAna
Azért tényleg figyelhetne magára, minden szem rászegeződik! Amúgy tetszik hogy nem egy élre vasalt zoknis pedáns Manning, csak majd a pályán is legyen vagány 😊 Már ha pályára lép jövőre 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Rookie kártya Manzielről, a múlt hét végi Rookie Premierről.
iktriad
ezt kellett volna rárakni:

| no offense, én csípem egyébként. | MarioAna
engem nem zavar, de lehet azért nem kéne minden hétvégén 😓 vagy legalább egy kicsit visszafogottabban.Joey Tribbiani
És mivan ha erről fog szólni az egész éve?LanceVance
szezon közben nincs ilyenre idő 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rookie kártya Manzielről, a múlt hét végi Rookie Premierről.
iktriad
ezt kellett volna rárakni:

| no offense, én csípem egyébként. | MarioAna
engem nem zavar, de lehet azért nem kéne minden hétvégén 😓 vagy legalább egy kicsit visszafogottabban.Joey Tribbiani
És mivan ha erről fog szólni az egész éve?LanceVance
Akkor a Browns draftolta a 21. század Ryan Leafjét. 😀😀
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rookie kártya Manzielről, a múlt hét végi Rookie Premierről.
iktriad
ezt kellett volna rárakni:

| no offense, én csípem egyébként. | MarioAna
engem nem zavar, de lehet azért nem kéne minden hétvégén 😓 vagy legalább egy kicsit visszafogottabban.Joey Tribbiani
És mivan ha erről fog szólni az egész éve?LanceVance
Úgyse akarták mélyvízbe dobni túl hamar. Most csak kipróbálja, hogy mit fognak csinálni a drukkerek amikor ő lesz a kezdő.

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Rookie kártya Manzielről, a múlt hét végi Rookie Premierről.
iktriad
ezt kellett volna rárakni:

| no offense, én csípem egyébként. | MarioAna
engem nem zavar, de lehet azért nem kéne minden hétvégén 😓 vagy legalább egy kicsit visszafogottabban.Joey Tribbiani
És mivan ha erről fog szólni az egész éve?