Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Jaja remélem neki sikerül megmaradni a ligában mint volt FCS futó. Az utóbbi időkben ez nem igen jött össze.
Manzieltől pedig egy idézet ami tetszett:
“I’m a rookie. I need to earn my place. I need to earn my keep. Nothing here needs to be handed to me. I don’t need to be treated based off of what I’ve done in the past,”Drip
az már más kérdés, h. mennyire gondolja ezt komolyan. Mindenesetre eddig minden ok, jól kezelték Pettine-ék a helyzetet. Még lesz 1-2 nagy roham (TC, első meccs, első W, SB 😊 ), aztán normalizálódik a 'Manziel-mania' sztem.

Ezt a sztorit gondolom már olvastátok, János smsezett Loggains-szal, h. húzzuk már be, mielőtt más elviszi.  www.cleveland.com/browns/index.ssf/2014/05/johnnys_manziels_hurry_up_and.html

Az amcsi okosok rögtön azt szűrték le ebből, h. Farmer nem is akarta Johhny-t, inkább Haslam nyomatta a draftolását. Sztem ha a tulajunk mozgatta volna a szálakat, akkor 1/4-re, de legkésőbb 1/8-ra tuti őt választjuk és nem Gilbertet.

Pettine:  www.cleveland.com/browns/index.ssf/2014/05/video_the_drafting_play_and_te.html

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Jaja remélem neki sikerül megmaradni a ligában mint volt FCS futó. Az utóbbi időkben ez nem igen jött össze.
Manzieltől pedig egy idézet ami tetszett:
“I’m a rookie. I need to earn my place. I need to earn my keep. Nothing here needs to be handed to me. I don’t need to be treated based off of what I’ve done in the past,”

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
 msn.foxsports.com/ohio/story/johnny-football-and-justin-gilbert-give-shoutout-to-dawg-pound-051714

Legalább JFF el tud mondani egy mondatot 46 'you know' nélkül 😀 Máris egy pozitívum.

nagyon lassan szivárognak a hírek a minicampből, annyi mindenesetre kiderült, h. János első három passza sikeres volt 😊Joey Tribbiani
 www.clevelandbrowns.com/news/article-1/Cleveland-Browns-rookie-minicamp-Notes-and-Quotes-/2dcacfae-22a7-41ce-a9b3-f323f9c6ad44
Here you goDrip
vazz, ez a West elég monster. Nem lesz egyszerű szerelni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 msn.foxsports.com/ohio/story/johnny-football-and-justin-gilbert-give-shoutout-to-dawg-pound-051714

Legalább JFF el tud mondani egy mondatot 46 'you know' nélkül 😀 Máris egy pozitívum.

nagyon lassan szivárognak a hírek a minicampből, annyi mindenesetre kiderült, h. János első három passza sikeres volt 😊Joey Tribbiani
 www.clevelandbrowns.com/news/article-1/Cleveland-Browns-rookie-minicamp-Notes-and-Quotes-/2dcacfae-22a7-41ce-a9b3-f323f9c6ad44
Here you go

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
 msn.foxsports.com/ohio/story/johnny-football-and-justin-gilbert-give-shoutout-to-dawg-pound-051714

Legalább JFF el tud mondani egy mondatot 46 'you know' nélkül 😀 Máris egy pozitívum.

nagyon lassan szivárognak a hírek a minicampből, annyi mindenesetre kiderült, h. János első három passza sikeres volt 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Kb 3000ft-ért pólóval együtt bárhol tudsz csináltatni, csak szerezd meg ezt a logot nagyba 😊
nem csak első körös QB, hanem második körös WR temető is ez a franchise. Robo, Massa, Little...

az legalább ilyen szomorú, h. így a Julio-cseréből egyedül Phil Taylor van még a csapatnál. Greg, Marecic, Weeden repültek, a Falcons 2012/4. körös pickjét pedig a Trent-feltradehez használtuk. Az is jól sikerült ._. Factory of sadness.

egy ilyen póló viszont kell 😀 Manzielf.

Joey Tribbiani


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
nem csak első körös QB, hanem második körös WR temető is ez a franchise. Robo, Massa, Little...

az legalább ilyen szomorú, h. így a Julio-cseréből egyedül Phil Taylor van még a csapatnál. Greg, Marecic, Weeden repültek, a Falcons 2012/4. körös pickjét pedig a Trent-feltradehez használtuk. Az is jól sikerült ._. Factory of sadness.

egy ilyen póló viszont kell 😀 Manzielf.


AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Greg Little repült.Beki
Én bírtam, de ölég balf_sz volt szegény.. 😀

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Remélem, hogy kialakul a következő években egy nagy párharc - a Bridgewater - Manziel párharc!
( NFC <---> AFC) !!! 😀 😀 😀
Manning - Brady párharc lassan befejeződik pár év múlva, addigra belejönnek a fiaink. 😛 Főleg úgy, hogy Manziel most kapott egy elkapót 😀 Gratulálok hozzá ... Sok sikert !
Remélem találkozunk a februári időszakban ! 😀Zoli
Nagy párharc nehezen lesz belőle, mert 4 évente játszik 1 meccset a Vikings és a Browns, meg max. a Super Bowl, de azért arra nem vennék még mérget. 😊somoskovig
Gondolom a SB-n volt a hangsúly!8-) 😀 ZoliZoltán
Hát, figyelembe véve, hogy egy párharchoz azért vagy 15 meccs egymás ellen legalább, ha ebből leszámolom azt a 3-4-et amit a karrierjük során alapszakaszban játszani fognak egymás ellen, akkor kell a párharchoz még úgy 10 SB meccs.

Éljen az optimizmus. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Greg Little repült.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Remélem, hogy kialakul a következő években egy nagy párharc - a Bridgewater - Manziel párharc!
( NFC <---> AFC) !!! 😀 😀 😀

Manning - Brady párharc lassan befejeződik pár év múlva, addigra belejönnek a fiaink. 😛 Főleg úgy, hogy Manziel most kapott egy elkapót 😀 Gratulálok hozzá ... Sok sikert !
Remélem találkozunk a februári időszakban ! 😀Zoli
Nagy párharc nehezen lesz belőle, mert 4 évente játszik 1 meccset a Vikings és a Browns, meg max. a Super Bowl, de azért arra nem vennék még mérget. 😊somoskovig
Gondolom a SB-n volt a hangsúly!8-) 😀

----

Jó kis WR-ek jöttek....lesz végre egy jó Barnák? 😊
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Remélem, hogy kialakul a következő években egy nagy párharc - a Bridgewater - Manziel párharc!
( NFC <---> AFC) !!! 😀 😀 😀

Manning - Brady párharc lassan befejeződik pár év múlva, addigra belejönnek a fiaink. 😛 Főleg úgy, hogy Manziel most kapott egy elkapót 😀 Gratulálok hozzá ... Sok sikert !
Remélem találkozunk a februári időszakban ! 😀Zoli
Nagy párharc nehezen lesz belőle, mert 4 évente játszik 1 meccset a Vikings és a Browns, meg max. a Super Bowl, de azért arra nem vennék még mérget. 😊

több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Holnap kezdődik a három napos rookie minicamp. National media kitiltva, csak a helyi újságírók lehetnek ott.Joey Tribbiani
Nem is baj. Tudom szinte lehetetlen, de nem hiányzik Clevelandbe a média, a hype meg a rengeteg divatdrukker. Remélem idővel csendesednek majd a dolgokDrip
a divatdrukkerektől nem félek, a média és a hype meg János miatt elkerülhetetlen 😊 Mondjuk sztem nem árt végre egy kis pozitív médiafigyelem. Legalább egy szezon erejéig.Joey Tribbiani
Jaja jönnek majd a 8 éve nézem és most jött el az ideje, hogy regisztráljak.... 😀 😀 na mindegy, én üdvözlöm Austint, tényleg kellett erősíteni a WR korpot, csodát nem várok tőle, kurvára fog hiányozni Gordon ezt gondolom mindenki tudja, de azért enyhíti az űrt, már ha benne lesz az 53-ba 😉Bad31
Lusta vagyok utananezni, de ti hogy alltok capspace-szel? Mert AJ Houstonban mozgolodna. Amugy grat a drafthoz, kiraly volt. Johnny nagy kiraly, ha lejart a rookie szerzodese es PM visszavonul johet is Denverbe. 😀

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Holnap kezdődik a három napos rookie minicamp. National media kitiltva, csak a helyi újságírók lehetnek ott.Joey Tribbiani
Nem is baj. Tudom szinte lehetetlen, de nem hiányzik Clevelandbe a média, a hype meg a rengeteg divatdrukker. Remélem idővel csendesednek majd a dolgokDrip
a divatdrukkerektől nem félek, a média és a hype meg János miatt elkerülhetetlen 😊 Mondjuk sztem nem árt végre egy kis pozitív médiafigyelem. Legalább egy szezon erejéig.Joey Tribbiani
Jaja jönnek majd a 8 éve nézem és most jött el az ideje, hogy regisztráljak.... 😀 😀 na mindegy, én üdvözlöm Austint, tényleg kellett erősíteni a WR korpot, csodát nem várok tőle, kurvára fog hiányozni Gordon ezt gondolom mindenki tudja, de azért enyhíti az űrt, már ha benne lesz az 53-ba 😉


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Holnap kezdődik a három napos rookie minicamp. National media kitiltva, csak a helyi újságírók lehetnek ott.Joey Tribbiani
Nem is baj. Tudom szinte lehetetlen, de nem hiányzik Clevelandbe a média, a hype meg a rengeteg divatdrukker. Remélem idővel csendesednek majd a dolgokDrip
a divatdrukkerektől nem félek, a média és a hype meg János miatt elkerülhetetlen 😊 Mondjuk sztem nem árt végre egy kis pozitív médiafigyelem. Legalább egy szezon erejéig.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Holnap kezdődik a három napos rookie minicamp. National media kitiltva, csak a helyi újságírók lehetnek ott.Joey Tribbiani
Nem is baj. Tudom szinte lehetetlen, de nem hiányzik Clevelandbe a média, a hype meg a rengeteg divatdrukker. Remélem idővel csendesednek majd a dolgok

több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Remélem, hogy kialakul a következő években egy nagy párharc - a Bridgewater - Manziel párharc!
( NFC <---> AFC) !!! 😀 😀 😀

Manning - Brady párharc lassan befejeződik pár év múlva, addigra belejönnek a fiaink. 😛 Főleg úgy, hogy Manziel most kapott egy elkapót 😀 Gratulálok hozzá ... Sok sikert !
Remélem találkozunk a februári időszakban ! 😀

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Austint én is bírom, csak tényleg maradjon egészséges.

Egy érdekes cikk arról, hogyan tradelt fel a Bills. Eredetileg a Houstonnal tárgyaltak. És köszi Jags 😊  www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24563638/bills-tried-to-trade-up-to-no-1-still-landed-sammy-watkins-at-no-4

Holnap kezdődik a három napos rookie minicamp. National media kitiltva, csak a helyi újságírók lehetnek ott.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
FociJani jó kis játszótársat kapott. Maradjon egészséges és mutasson olyan formát mint régebben nálunk. Sok yardot és TD-t neki!


több mint 9 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Remelem megtalálja a helyét es egészséges marad. Ha igy lesz értékes társa lesz a QB-nek. Egyre szimpibb a Browns 😊
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Austinnak örülök csak játszon. Írni is akartam, hogy FA-ról hozhatunk még WR-t pl Austint, vagy Holmest.
Végül Bennet, Austin lett.

több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
Cleveland Browns have agreed to terms with WR Miles Austin.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Még Marshall és Jeffery előtt ő volt az, aki egyedül eltudta kapni a labdát.... Csak baromi sérülékeny, viszont nagyon koncentrált játékos, jó kezekkel. Bőven jól járhattok vele.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Earl Bennett érkezhet:  profootballtalk.nbcsports.com/2014/05/15/report-browns-to-sign-receiver-earl-bennett/empty taxi
hát nem ő fogja megoldani a WR-gondjainkat, de valszeg nem is ezért igazoltuk. Inkább Burlesont helyettesítheti a minicampeken.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Lehet, hogy hülye kérdés, meg már volt is, de mit akar jelenteni Manziel "mutatása"? Láttam, hogy TD-k után is így csinálta..Dodó
 larrybrownsports.com/college-football/johnny-manziel-hand-gesture-sign-drake-topszn-regime/203338

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964