Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
nfl_lover 912
Minél többet agyalok ezen a Gordon-eltiltáson, annál inkább nem értem. Az időzítést. Ti el tudjátok képzelni, h. Farmerék nem tudtak egy ilyen, draft boardot teljesen felülíró dologról ? Hogy derülhet ki pont az első nap után ? Kizártnak tartom, h. meglepte volna a FO-t. Akkor viszont miért nem hoztunk WR-t ? A második körben is simán lehetett volna találni nr. 1 potenciálú elkapót. Azt senki sem gondolhatja komolyan, h. a Hawkins, Burleson, Benjamin, Little négyessel neki lehet menni egy szezonnak. Csak arra tudok gondolni, h. mégsem lesz egész éves eltiltás, hanem megússza max. 8 meccsel.Joey Tribbiani
Vagy azért lett így időzítve mert kiakartak baszni velünk 😉Bad31
Nekem egyébként kezdettől fogva volt egy ilyen érzésem pedig nem vagyok browns fan.
több mint 9 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Minél többet agyalok ezen a Gordon-eltiltáson, annál inkább nem értem. Az időzítést. Ti el tudjátok képzelni, h. Farmerék nem tudtak egy ilyen, draft boardot teljesen felülíró dologról ? Hogy derülhet ki pont az első nap után ? Kizártnak tartom, h. meglepte volna a FO-t. Akkor viszont miért nem hoztunk WR-t ? A második körben is simán lehetett volna találni nr. 1 potenciálú elkapót. Azt senki sem gondolhatja komolyan, h. a Hawkins, Burleson, Benjamin, Little négyessel neki lehet menni egy szezonnak. Csak arra tudok gondolni, h. mégsem lesz egész éves eltiltás, hanem megússza max. 8 meccsel.Joey Tribbiani
Vagy azért lett így időzítve mert kiakartak baszni velünk 😉


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
itt lehet követni az UDFA-igazolásokat.

 www.dawgsbynature.com/2014/5/10/5704136/cleveland-browns-list-of-undrafted-free-agents-reportedly-signed

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Az idei draft class:
Round 1, Pick 8 (8) (From Vikings) Justin Gilbert CB 6'0" 202 Oklahoma St.
Round 1, Pick 22 (22) (From Eagles) Johnny Manziel QB 6'0" 207 Texas A&M
Round 2, Pick 3 (35) Joel Bitonio OT 6'4" 302 Nevada
Round 3, Pick 7 (71) Christian Kirksey OLB 6'2" 233 Iowa
Round 3, Pick 30 (94) (From 49ers) Terrance West RB 5'9" 225 Towson
Round 4, Pick 27 (127) (From Colts) Pierre Desir CB 6'1" 198 Lindenwood

+ Bills 2015 1., 4., Ravens 6. kör.

Nem gondoltam volna, h. 6 játékossal zárjuk az idei börzét, de igazából teljesen logikus, 10 rookie úgysem férne fel a rosterre (és akkor még ott vannak az UDFA-k is). Farmer draft-filozófiájáról egy minta alapján nagy következtetéseket nem lehet levonni, de az látszik, h. a boardhoz eléggé ragaszkodik és tisztában van azzal, h. a top100-on kívül a 'hit rate' elég alacsony. Ezért a késői körös pickeket inkább az elsőszámú kiszemeltek bebiztosítására használja.

Behúztuk a boardon 1. CB-t és QB-t, emellé szereztünk egy jövő évi 1. kört, ha ez nem A+, akkor semmi. A második körrel sincs különösebb probléma, de a Gordon-ügy fényében itt lehet jobb lett volna egy elkapó. Érdekes lesz Lee, Allen Robinson, Matthews etc. karrierjét figyelni, ők mind elérhetők voltak. Persze az is igaz, h. alig maradt normális off. lineman a 2. napra, Bitonio az utolsók egyike volt. Kirksey szerintem jó lesz, pont abban fasza, amiben Robertson szar volt - zónázás. West a 3. kör végén ok, Shanny-nek ilyen one-cut RB kell. Ha Tate lesérül, akkor sincs gáz. Végül Desir, egyértelmű BPA pick. Ugye Pettine-nél a CB a második legfontosabb poszt, ez alátámasztásra került.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Az UDFA-piacról az új franchise RB is megjött. 😊 Isaiah Crowell tehetség szempontjából körökkel veri Tate-et és a második nap végén draftolt Westet is, komoly off-field problémák miatt lett csak undrafted. Ha fejben rendben lesz, hatalmas fogásnak bizonyulhat (ő lehet az idei Burfict).
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Chandler Jones-szal kurvajól jártatok 😊
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
amúgy udfa wr tuti jön egy pár, ha esetleg Colemant vagy Hoffmant beszednénk onnan az jó üzlet lenne még

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
betradelünk valamelyik csapat elkapójáért 😀 😀

több mint 9 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Joey Tribbiani
Én biztos vagyok benne, hogy tudták ezt már korábban és mivel teljesen valószínűtlen lenne ennek
fényében ez a draft, így biztos vagyok benne, hogy van valami forgatókönyv már készen és lassan meg is lepődünk majd. Legalábbis ezt remélem, de nagyon. :-/

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Minél többet agyalok ezen a Gordon-eltiltáson, annál inkább nem értem. Az időzítést. Ti el tudjátok képzelni, h. Farmerék nem tudtak egy ilyen, draft boardot teljesen felülíró dologról ? Hogy derülhet ki pont az első nap után ? Kizártnak tartom, h. meglepte volna a FO-t. Akkor viszont miért nem hoztunk WR-t ? A második körben is simán lehetett volna találni nr. 1 potenciálú elkapót. Azt senki sem gondolhatja komolyan, h. a Hawkins, Burleson, Benjamin, Little négyessel neki lehet menni egy szezonnak. Csak arra tudok gondolni, h. mégsem lesz egész éves eltiltás, hanem megússza max. 8 meccsel.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Desir pick bejövős. (Y)Mingo
valóban nem rossz pick csak 1 McFadden kuka 2 Desir PS tartalékoljuk későbbre 3 ne adj isten Haden távozása esetén már tankolunk )bár ez elég komolytaalan)??

Én inkább Abbrederist vagy Hoffmant hoztam volna, de ez se rossz igazából

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Nem lepett meg, h. nem WR jött, sajnos alig maradt használható elkapó. CB-ből sosem elég, főleg Pettine rendszerében. És azért nem arról van szó, h. 25. cornernek érkezett, Haden, Gilbert és Skrine vannak előtte, utóbbit már a TC-ben beelőzheti. Desirben az ismertetők alapján hatalmas potenciál van, tökéletesek a méretei, 'modern' CB. Passzol Farmer filozófiájába, az NFL változik, vagy alkalmazkodsz, v. leelőznek.

A védelem nagyjából kész. Jövőre mehet az összes pick az offensere, addig Dzsoni is megtanulja, h. mi az a zseb 😛 A 7. körössel húzzunk egy kickert.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Na, Dzsoni, mosmá' végképp futkoshatsz észnélkül, úgyse' lesz, aki elkapná.. :p

több mint 9 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Desir pick bejövős. (Y)

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
na remelem 6ra beesek west meg nem rossz no 2 rb

több mint 9 éve
nfl_lover 912
Szvsz ez az egész füvezés hercehurca egy nagy fa&@#ág.
Egyrészt főleg egy amcsi ligába büntetni ezt így, ennyire szigorúan, amikor jópár államban legalizálva van. Kicsit abszurd, hogy balra tőlem legális, de én itt kapok egy évet.
Másrészt nem árt senkinek, max magának.
Harmadrészt pl. Shermanék dopping miatt alig valamit, illetve Ray Lewis ügye után se kapott semmit.

Értem, hogy ez a szabály, és tudnak róla, és magának köszönheti, de az egész szabály hülyeség véleményem szerint.nfl_lover
azért ez így nem igaz. Voltak az utóbbi időben eltiltások; Browner, Pryor.... Szvsz egy visszaesőről beszélünk, jogos az egy év. Az meg, hogy a browns most hirtelen po contender lett...khm... várjuk meg ezzel Janika első meccseit.Amadeus91
Én az egész helyzet abszurditása ellen vagyok, kis túlzással súlyosabban bünteti a füvet, mint a doppingot, ittas vezetést, hatóság elleni erőszakot, stb stb, amikor pedig sok államban legális ÉS nem növekszik tőle a teljesítménye ÉS nem károsít másokat.

Mondom ezt úgy, hogy spha nem füveztem és a legkisebb késztetést sem érzem a használatára.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 859
Szvsz ez az egész füvezés hercehurca egy nagy fa&@#ág.
Egyrészt főleg egy amcsi ligába büntetni ezt így, ennyire szigorúan, amikor jópár államban legalizálva van. Kicsit abszurd, hogy balra tőlem legális, de én itt kapok egy évet.
Másrészt nem árt senkinek, max magának.
Harmadrészt pl. Shermanék dopping miatt alig valamit, illetve Ray Lewis ügye után se kapott semmit.

Értem, hogy ez a szabály, és tudnak róla, és magának köszönheti, de az egész szabály hülyeség véleményem szerint.nfl_lover
azért ez így nem igaz. Voltak az utóbbi időben eltiltások; Browner, Pryor.... Szvsz egy visszaesőről beszélünk, jogos az egy év. Az meg, hogy a browns most hirtelen po contender lett...khm... várjuk meg ezzel Janika első meccseit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
Tuti hogy "csak" füvezett?

több mint 9 éve
nfl_lover 912
Szvsz ez az egész füvezés hercehurca egy nagy fa&@#ág.
Egyrészt főleg egy amcsi ligába büntetni ezt így, ennyire szigorúan, amikor jópár államban legalizálva van. Kicsit abszurd, hogy balra tőlem legális, de én itt kapok egy évet.
Másrészt nem árt senkinek, max magának.
Harmadrészt pl. Shermanék dopping miatt alig valamit, illetve Ray Lewis ügye után se kapott semmit.

Értem, hogy ez a szabály, és tudnak róla, és magának köszönheti, de az egész szabály hülyeség véleményem szerint.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy negyedik és 7. körös pick maradt, ma gyorsan végzünk.Joey Tribbiani
Millen legyek ha értem az egészet ha nem WR lesz a negyedik körös pick.Bazzani
hát az kéne, de ki ? ha a WR lenne a legnagyobb need Farmerék szerint, akkor nem West jön tegnap a 3. végén, hanem egy elkapó.Joey Tribbiani
De lehet szimplán csak együtt füveztek Gordonnal, így azt se tudták mi van, aztán még le sem esett nekik, hogy nincs WR corp. 😊

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Egy negyedik és 7. körös pick maradt, ma gyorsan végzünk.Joey Tribbiani
Millen legyek ha értem az egészet ha nem WR lesz a negyedik körös pick.Bazzani
hát az kéne, de ki ? ha a WR lenne a legnagyobb need Farmerék szerint, akkor nem West jön tegnap a 3. végén, hanem egy elkapó.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
sztem fog itt még maradni jó féle veterán wr akiért lehet majd tradelni, vagy a tc-k után a cut sorsára jut...peach
Azért egy veterán nem fog akkora számokat produkálni Gordon és ez itt a legnagyobb probléma...
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Egy negyedik és 7. körös pick maradt, ma gyorsan végzünk.Joey Tribbiani
Millen legyek ha értem az egészet ha nem WR lesz a negyedik körös pick.Bazzani
Egyébként ilyenkor annyira sajnálok egy csapatot, hogy megvan a terv jövö évre és pufff. A csoportriválisok sincsenek a csúcson, egy ilyen támadószerkezettel, valamint egy közepes védelemmel simán esély lehetett volna a egy 8-8-es szezonra mindenképp, de még a PO is benne lehet. De nem mert jön egy Pro Bowl WR aki úgy gondolja, hogy inkább kicseszik mindenkivel, de föleg szegény szurkolókkal és elmeszeli magát egy évre...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
sztem fog itt még maradni jó féle veterán wr akiért lehet majd tradelni, vagy a tc-k után a cut sorsára jut...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy negyedik és 7. körös pick maradt, ma gyorsan végzünk.Joey Tribbiani
Millen legyek ha értem az egészet ha nem WR lesz a negyedik körös pick.