Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy negyedik és 7. körös pick maradt, ma gyorsan végzünk.Joey Tribbiani
Millen legyek ha értem az egészet ha nem WR lesz a negyedik körös pick.

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Betilthatnák már ezt a tilos füvezni parádét.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Egy negyedik és 7. körös pick maradt, ma gyorsan végzünk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
gsn 3 548
értem a dolog miértjét, és nyilván a profi sportban ennek nincs helye, de nehogy már egy egész szezonra eltiltsanak ezért egy pro bowlert.
Zolee23
Gordont ezért vágták ki egyetemről is, ott volt három bukott tesztje. Kettő még amikor aktív játékos volt, egy pedig azután. 2011-ben, amikor a Utah egyetemre kért transfert, nem játszhatott, akkor az egész évet konkrétan füvezéssel töltötte. A Supplemental draftra is úgy érkezett, hogy tudta, az NFL-ben folyamatos tesztelésnek vetik majd alá állandósuló problémája miatt. 2013 nyarán, már NFL játékosként sikerült megbuknia ismét egy doppingvizsgálaton, aminek a következménye lett az, hogy eltiltották két meccsre, és bejelentették, a következő bukásnál egy évet ül majd. És márciusban ismét megbukott, úgy, hogy tudta, visszaesőként bármikor ellenőrizhetik..

Tartós a probléma, és csakis ő felelős érte. Ezért mondtam annak idején, amit mondtam a draftolásakor. Nincs semmi esze és felelősségteljesség terén is egy nulla, nem lehet ilyen játékosra építeni.

Justin Blackmon ugyanebben a cipőben járt a Jaguarsnál, róla a jelek szerint már le is mondott a csapat, mert nem lépett előre semmit annak ellenére, hogy elvonóról elvonóra küldik.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Terrance West nagyon jó kis pick( főleg ha nem nyomtak ki belőle mindent a Towsonban 3 év alatt), remélem nem jár úgy mint tavaly Maysonet nálatok. Elég brutál draft kezd összejönni Clevelandben. Biztos nem Costner az igazi GM?
több mint 9 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Részemről Bito OK, Kirksey kevésbé, West elmegy.
A szezonunk viszont egy újabb kuka drogos-matyi jóvoltából, tehát marad minden a régiben.
Go Browns. ._.

Ui.: kif_sz fogja egyáltalán leszedni a labdákat, Little?!? 😛 😛 😛

több mint 9 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
azért hihetetlen milyen nyomorék ez a csapat. végre jól sikerül egy draft, utána azonnal eltiltják a csapat legjobb játékosát.

mondjuk attól függetlenül hogy nem sok ésszel áldotta meg a jó isten, komolytalannak tartom ezt az eltiltást. gondolom nem keménydrogokat használ az ember. az meg hogy elszív néhány cigit, semmivel sem rosszabb mint aki úgy bebaszik hétvégén, hogy a világáról nem tud.

értem a dolog miértjét, és nyilván a profi sportban ennek nincs helye, de nehogy már egy egész szezonra eltiltsanak ezért egy pro bowlert.



hatalmas meglepetésre minden wr kiment már aki jó lett volna ide, maradt még értelmes elkapó remélem.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Now @mortreport reports Browns WR Nate Burleson fractured arm - same arm hurt last yr - in OTAs
Uhh csóró.Bazzani
His agent RT @KenSarnoff @Nate13Burleson hurt his arm in OTA's. He had a very minor surgery. He will be 100% for day 1 of camp!

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Now @mortreport reports Browns WR Nate Burleson fractured arm - same arm hurt last yr - in OTAs
Uhh csóró.

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
LB érkezett, nem meglepi ez sem azok után, h. kiment minden értelmes elkapó.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
QB, RT, CB tipp az első két körben bejött.

De ki lesz a 3. körös pick ? WR, TE nem nagyon maradt. ILB még bőven van, Bortland ?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Aditi Kinkhabwala ‏ @ AKinkhabwala 1m
From what I'm told, Browns DID know abt Gordon. Were not going to stray from plan. To run his D, Pettine NEEDED press CB like Gilbert.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Bitonio. OL > WR Farmernél.Joey Tribbiani
nem is baj szvsz, bár moses nagyobb valuet ér nálam, örülök bitonionak is. wr lesz bőven mégDrip
Az OT/G nagy need volt a ZBS miatt. Bitonio jobban passzol a rendszerbe Mosesnél, guard poszton is bevethető, no brainer választás volt.

Ahogy írtad, WR lesz még bőven a 3. körben is. Viszont ott szinte kötelező elkapót választani az esetleges Gordon eltiltás miatt. Még mindig nem hiszem el. Dzsoni vazze, te vagy az utolsó esélyünk...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Bitonio. OL > WR Farmernél.Joey Tribbiani
nem is baj szvsz, bár moses nagyobb valuet ér nálam, örülök bitonionak is. wr lesz bőven még

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Bitonio. OL > WR Farmernél.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
egy szezonra elmeszelni valakit ezért elég nevetséges mondjuk...
sajnálom bakker, az egyik legérdekesebb játékos a ligában
több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Pont akartam már írni hogy Gordon-Marqise páros veszett lehet ha összejön , most már nem írom .

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Srácok, emlékeztek, volt egy nyilatkozata,hogy "kvázi megbünteti" a Texanst,ha nem őt húzzák. Akkor én azt mondtam,hogy ez egy kicsit érdekes egy még semmit nem bizonyított játékostól,aztán olvastam valahol,hogy állítólag Peyton is mondott ilyet mielőtt draftolták 😀undisputedly
Nem olvastam Dzsonnybegood nyilatkozatát, de Peytonnál nem "büntetésről" volt szó, hanem Indy-ben kérdezték meg tőle az interjú alatt, hogy mondjon egy jó indokot, hogy miért draftolják. Akkor mondta, hogy azért, hogy ne verje bucira őket a következő 15 évben. 😊

Akárhogy is, ez a gyerek vonzza a figyelmet. Soha nem néztem Browns meccseket, de idén párat biztos meg fogok. 😉

szerk.: Gordon: Facepalm, egy újabb szupertehetség hatökör. o_o


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Ez nem hír, LeBron rácsörög Rogerre, hogy ne szopassa már meg Manci barátot, aztán már vissza is vonják. 😊
Amúgy ez mondjuk ultra szopás.Stez

ez nem ultra szopás. ennyire nem lehet hülye egy játékos. megérdemli, ha igaz. Pont ezért nem értem a Dzsoni-utálatot. Vannak hülye dolgai, de ilyenek nincsenek. Nálam ezek verik ki a biztosítékot.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezzel szvsz egyértelművé vált a WR pick.

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hihetetlen... Egyszerűen félelmetes, hogy vannak, akik semmiből nem tudnak tanulni...

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez nem hír, LeBron rácsörög Rogerre, hogy ne szopassa már meg Manci barátot, aztán már vissza is vonják. 😊
Amúgy ez mondjuk ultra szopás.

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
ha ez igaz, akkor Gordon a legnagyobb gyökér a Földön 😓

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
NFL on ESPN ‏@ESPNNFL 49 s
BREAKING: Browns WR Josh Gordon could be facing a season-long suspension after 2nd failed drug test.Beki
Úgy tűnik 1 napig sem tartott a playoff-remény Clevelandben 😕
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 207 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
"Josh Gordon, a Browns All-Pro elkapója ismét megbukott egy doppingvizsgálaton. Egész szezonos eltiltással néz szembe a klasszis."
lehet, hogy mégis jön Lee?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!