Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Az a Shanahan aki nem bírta megmondani Róbertgidának, hogy tegye le a seggét a padra? Manci eluralkodja magát, de ez rohadt szarul is elsülhet, jobb lenne ha valami bulldog fogná a lovakat vissza, mer nem fogják kímélni, aztán sajnálkozhatunk, hogy összetörik a csigaház...sutianap
lehet hogy még nem ő a legjobb vezető, de én nem tudok jobb, kreatívabb ijfu playcallert mondani. persze még nem egy Sean Payton, de Shanahan fogja tudni, hogy éljen a Manziel féle lehetőséggel. tökéletes páros.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Semmi probléma nincs a dobásaival, a gond, h. az egyetemen néha (sokszor?) olyankor is megindult, amikor a zseb még teljesen tiszta volt. Ezt az NFL-ben nagyon büntetni fogják. Az is kérdés ilyen méretekkel mennyire bírja majd az ütéseket. Én főleg ez utóbbi miatt féltem tőle.Joey Tribbiani
Bár én csak highlight videókat, meg pár meccsvideót néztem tőle, de én is észrevettem, hogy sokszor akkor is fut, amikor nem kéne, és valóban, tekintettel a "hírnevére" is, az NFL-ben biztos nem fogják kímélni emiatt, ha odaérnek hozzá. Többször láttam olyat, hogy tök üres elkapó ellenére is megindult, sőt egyszer egy teljesen üres elkapó vagy 10 yarddal lerázta a védőjét és futott az endzone felé, de ő inkább futott. De ebben még fejlődhet simán.
Ennek ellenére az is látszik, hogy baromi jól tud passzolni. Én bízom benne, remélem nagy jövője lesz az NFL-ben, tuti megnézek majd pár Browns meccset miatta.winston
ez mind így van, de Kyle Shanahannél jobb kezekben nem is lehetne.gabtsi
Az a Shanahan aki nem bírta megmondani Róbertgidának, hogy tegye le a seggét a padra? Manci eluralkodja magát, de ez rohadt szarul is elsülhet, jobb lenne ha valami bulldog fogná a lovakat vissza, mer nem fogják kímélni, aztán sajnálkozhatunk, hogy összetörik a csigaház...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Semmi probléma nincs a dobásaival, a gond, h. az egyetemen néha (sokszor?) olyankor is megindult, amikor a zseb még teljesen tiszta volt. Ezt az NFL-ben nagyon büntetni fogják. Az is kérdés ilyen méretekkel mennyire bírja majd az ütéseket. Én főleg ez utóbbi miatt féltem tőle.Joey Tribbiani
Bár én csak highlight videókat, meg pár meccsvideót néztem tőle, de én is észrevettem, hogy sokszor akkor is fut, amikor nem kéne, és valóban, tekintettel a "hírnevére" is, az NFL-ben biztos nem fogják kímélni emiatt, ha odaérnek hozzá. Többször láttam olyat, hogy tök üres elkapó ellenére is megindult, sőt egyszer egy teljesen üres elkapó vagy 10 yarddal lerázta a védőjét és futott az endzone felé, de ő inkább futott. De ebben még fejlődhet simán.
Ennek ellenére az is látszik, hogy baromi jól tud passzolni. Én bízom benne, remélem nagy jövője lesz az NFL-ben, tuti megnézek majd pár Browns meccset miatta.winston
ez mind így van, de Kyle Shanahannél jobb kezekben nem is lehetne.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Bortles vagy hídvíz talán "biztonságosabb" pick lett volna. Ide viszont nem egy biztonságos 6-10, 8-8 kell, ha valaki akkor JF képes megtörni az átkot.
Nagyon fasza pick. Most szeptemberig lehet bizakodni

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Semmi probléma nincs a dobásaival, a gond, h. az egyetemen néha (sokszor?) olyankor is megindult, amikor a zseb még teljesen tiszta volt. Ezt az NFL-ben nagyon büntetni fogják. Az is kérdés ilyen méretekkel mennyire bírja majd az ütéseket. Én főleg ez utóbbi miatt féltem tőle.Joey Tribbiani
Bár én csak highlight videókat, meg pár meccsvideót néztem tőle, de én is észrevettem, hogy sokszor akkor is fut, amikor nem kéne, és valóban, tekintettel a "hírnevére" is, az NFL-ben biztos nem fogják kímélni emiatt, ha odaérnek hozzá. Többször láttam olyat, hogy tök üres elkapó ellenére is megindult, sőt egyszer egy teljesen üres elkapó vagy 10 yarddal lerázta a védőjét és futott az endzone felé, de ő inkább futott. De ebben még fejlődhet simán.
Ennek ellenére az is látszik, hogy baromi jól tud passzolni. Én bízom benne, remélem nagy jövője lesz az NFL-ben, tuti megnézek majd pár Browns meccset miatta.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
How many quarterbacks in the history have been given the opportunity who have been under 6-feet? To me, the game is changing, and how we look at the game is changing. Either you evolve, or you get left behind.Ray Farmer
Kellett már egy ilyen GM.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Srácok, emlékeztek, volt egy nyilatkozata,hogy "kvázi megbünteti" a Texanst,ha nem őt húzzák.
Akkor én azt mondtam,hogy ez egy kicsit érdekes egy még semmit nem bizonyított játékostól,aztán olvastam valahol,hogy állítólag Peyton is mondott ilyet mielőtt draftolták 😀undisputedly
Csak azt sajnálom hegy egy NFC West D ellen sem játszik idén 😊 Megnéztem volna az arcát mikor már minden fáj. 😀silent7939
Mert az AFC Northban jellemzően puhány védelmek vannak? RGIII-Ngata ütközet két éve?Blaise
Nem ezt mondtam 😊 De ezt megfejelhetnénk tőlünk is egy kicsit hogy helyre kerüljön az egója 😀
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Srácok, emlékeztek, volt egy nyilatkozata,hogy "kvázi megbünteti" a Texanst,ha nem őt húzzák.
Akkor én azt mondtam,hogy ez egy kicsit érdekes egy még semmit nem bizonyított játékostól,aztán olvastam valahol,hogy állítólag Peyton is mondott ilyet mielőtt draftolták 😀undisputedly
Csak azt sajnálom hegy egy NFC West D ellen sem játszik idén 😊 Megnéztem volna az arcát mikor már minden fáj. 😀silent7939
Mert az AFC Northban jellemzően puhány védelmek vannak? RGIII-Ngata ütközet két éve?
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Az nem baj ha valakinek megvan a magához való egója, egy ilyen sportban legyen is! Amúgy mint mondtam nem ismerem, megnéztem egy-két highlite-ot, de ott szinte csak fut, hogy áll a passzokkal?Bad31
Az itteni prospect ismertetőből:
"Átlag feletti erejű a karja, a hosszú passzokat az ellentétes oldalú hashmarkról is el tudja engedni, pontosan a külső vállhoz helyezve. Vigyáz a labdára mikor a zsebben áll, két kézzel fogva azt. Beleáll a dobásaiba. Megfelelő mechanikával dolgozik csípőből, jó szögben van a karja, a csuklója és a válla. Gyorsan engedi el a labdát. Jól helyezi a labdáit, a védők feje felett szállnak a passzai. Tud változtatni a dobásán ha a védő felett vagy mellett kell átjuttatni a labdát. Pontosan passzol mozgásból, jól tartja a csípőjét akár jobbra, akár balra forog ki. Fel tudja ismerni a védők felállásait a snap előtt és jól alkalmazza a quick out, deep out és curl útvonalakat a cover3-at védekező vagy negyedező cornerek ellen. Gyakran kinéz oldalra, hogy a védő ne tudja olvasni a szemét és utána dobja meg az üres elkapót. "

Semmi probléma nincs a dobásaival, a gond, h. az egyetemen néha (sokszor?) olyankor is megindult, amikor a zseb még teljesen tiszta volt. Ezt az NFL-ben nagyon büntetni fogják. Az is kérdés ilyen méretekkel mennyire bírja majd az ütéseket. Én főleg ez utóbbi miatt féltem tőle.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Srácok, emlékeztek, volt egy nyilatkozata,hogy "kvázi megbünteti" a Texanst,ha nem őt húzzák.
Akkor én azt mondtam,hogy ez egy kicsit érdekes egy még semmit nem bizonyított játékostól,aztán olvastam valahol,hogy állítólag Peyton is mondott ilyet mielőtt draftolták 😀undisputedly
Csak azt sajnálom hegy egy NFC West D ellen sem játszik idén 😊 Megnéztem volna az arcát mikor már minden fáj. 😀
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
LanceVance
Valami hatalmas forma a srác, én nagyon bírom 😀 Gratula a Browns fanoknak a fogáshoz!
Igazából sokkal jobban örültem volna, ha p.l: a Jaxbe megy inkább, mert így azért bármi benne van a csapatban. Amikor nem ütközik Ravens meccsel az időpont, én fix barna meccs néző leszek.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Srácok, emlékeztek, volt egy nyilatkozata,hogy "kvázi megbünteti" a Texanst,ha nem őt húzzák.
Akkor én azt mondtam,hogy ez egy kicsit érdekes egy még semmit nem bizonyított játékostól,aztán olvastam valahol,hogy állítólag Peyton is mondott ilyet mielőtt draftolták 😀
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Akárhogyan is fog beválni ez a gyerek, akármennyire is nem rokonszenves, nagyon kellett egy ilyen fazon az NFL álszent és végtelenül polkorrekt világába.

több mint 9 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Nem igazán értem ezt a Manziel-gyûlöletet. Az egy dolog, h. valakinek nem szimpi, no de ilyeneket írni, h. kis köcsög, bohóc és még sok hasonló... Csinált hülyeségeket, de 20 évesen ki nem. A pályán sosem volt rá panasz (ellentétben pl. pont az idei 1/1-essel) és ez az ami igazán számít. Az elsô szezonja után már nem lesz ekkora hype körülötte.

Robihoz hasonlóan én is BPA-t várok ma, de ha van Farmerék szerint megfelelô offensive lineman akkor ôt fogják behúzni. Su'a-Filo esetleg ?Joey Tribbiani
Talán a túlzott önbizalma miatt ami beképzeltségnek tűnhet, nem tudom ... ki nem szarja le, hogy mutogatja a kezével a signature move-ját ? 😀 Ahogy mondtad a pályán nyújtott teljesítménye miatt bőven rászolgált ( egyetemen, csakhogy elkerüljük az olyan hsz-eket, hogy még 1 percet nem volt NFL meccsen pályán blabla, és azzal is tisztába vagyok, hogy a tavalyi szezon közben én is kételkedtem benne )Drip
Az nem baj ha valakinek megvan a magához való egója, egy ilyen sportban legyen is! Amúgy mint mondtam nem ismerem, megnéztem egy-két highlite-ot, de ott szinte csak fut, hogy áll a passzokkal?


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nem igazán értem ezt a Manziel-gyûlöletet. Az egy dolog, h. valakinek nem szimpi, no de ilyeneket írni, h. kis köcsög, bohóc és még sok hasonló... Csinált hülyeségeket, de 20 évesen ki nem. A pályán sosem volt rá panasz (ellentétben pl. pont az idei 1/1-essel) és ez az ami igazán számít. Az elsô szezonja után már nem lesz ekkora hype körülötte.

Robihoz hasonlóan én is BPA-t várok ma, de ha van Farmerék szerint megfelelô offensive lineman akkor ôt fogják behúzni. Su'a-Filo esetleg ?Joey Tribbiani
Talán a túlzott önbizalma miatt ami beképzeltségnek tűnhet, nem tudom ... ki nem szarja le, hogy mutogatja a kezével a signature move-ját ? 😀 Ahogy mondtad a pályán nyújtott teljesítménye miatt bőven rászolgált ( egyetemen, csakhogy elkerüljük az olyan hsz-eket, hogy még 1 percet nem volt NFL meccsen pályán blabla, és azzal is tisztába vagyok, hogy a tavalyi szezon közben én is kételkedtem benne )

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Nem igazán értem ezt a Manziel-gyûlöletet. Az egy dolog, h. valakinek nem szimpi, no de ilyeneket írni, h. kis köcsög, bohóc és még sok hasonló... Csinált hülyeségeket, de 20 évesen ki nem. A pályán sosem volt rá panasz (ellentétben pl. pont az idei 1/1-essel) és ez az ami igazán számít. Az elsô szezonja után már nem lesz ekkora hype körülötte.

Robihoz hasonlóan én is BPA-t várok ma, de ha van Farmerék szerint megfelelô offensive lineman akkor ôt fogják behúzni. Su'a-Filo esetleg ?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Részvétem nektek srácok! gaben
Bohóc, nem bohóc, sokkal szarabbak vele sem leszünk, mint Ti.. ^ ^

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
mintha valami ócska muzsikus cigó lenne nem nfl játékos 😀 örülök hogy nem nálunk kötött ki, de 1-2 Browns meccset nézek majd, tuti érdemes lesz ez miatt a bohóc miatt.LanceVance
Részvétem nektek srácok!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én a Shanahan igazolásnál garantáltnak vettem, hogy az 4 pickre jön JF. mert őt miatta hozták ide. az, hogy úgy sikeülrt behozni JF-t, hogy még van egy jövő évi extra első, az botrány.gabtsi
Az is érdekes, hogy a tökéletes ZBS fit miatt inkább (állítólag) Lewanért mentek volna fel a 11-re legalább a szerzett első körössel és nem Manzielért.
A sors keze volt a váratlan Titans pick.

Viszont annyiban igazuk volt, hogy nem nagyon van már nagyon erős runblockkal rendelkező jó ZBS OT. Wesley Johnson viszont tutira képben lesz a 3. napon.Robilluma
engem ez nagyon meglepne, ha így volna.
nem áldozol fel két első kört egy RT-ért, akármekkora fit. nincs az a value.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
mintha valami ócska muzsikus cigó lenne nem nfl játékos 😀 örülök hogy nem nálunk kötött ki, de 1-2 Browns meccset nézek majd, tuti érdemes lesz ez miatt a bohóc miatt.

több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
én a Shanahan igazolásnál garantáltnak vettem, hogy az 4 pickre jön JF. mert őt miatta hozták ide. az, hogy úgy sikeülrt behozni JF-t, hogy még van egy jövő évi extra első, az botrány.gabtsi
Az is érdekes, hogy a tökéletes ZBS fit miatt inkább (állítólag) Lewanért mentek volna fel a 11-re legalább a szerzett első körössel és nem Manzielért.
A sors keze volt a váratlan Titans pick.

Viszont annyiban igazuk volt, hogy nem nagyon van már nagyon erős runblockkal rendelkező jó ZBS OT. Wesley Johnson viszont tutira képben lesz a 3. napon.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én a Shanahan igazolásnál garantáltnak vettem, hogy az 4 pickre jön JF. mert őt miatta hozták ide. az, hogy úgy sikeülrt behozni JF-t, hogy még van egy jövő évi extra első, az botrány.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ha Manzielnek esetleg még egy Lee-t behúzna a Browns FO, lehetne fejvakarás azt hiszem az ellenfelek részéről. 😊
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
megmondom őszintén, én elkezdtem aggódni.gabtsi
Aggódni és örülni egyszerre 😊. Szenzációsak lesznek az AFC North rangadók Jancsika importjával (még jó, hogy korábbtól van idén rugalmas schedule, jönnek majd a night meccsek).

Én a feltrédnél üvöltöttem, mint a sakál, h Johnny-t ide és szerencsére bejött. Nagyon kellett. Az első kör legjobb pickje kérdés nélkül. Ha meg véletlenül nem lesz sztár, akkor is az lesz, h
"- Na, eldőlt a meccsünk, melyikre kapcsoljak?"
"- Hülye vagy? Még szép, hogy a Browns-éra"
Erről is szólt ez a pick.

Shanahan nagyon jó O-t rakott RGIII köré rookie évében. Most is menni fog (a runO erősítése innentől sztem nagyon fontos lett).
A plusz egy jövő évi első és 4. körös meg csak hab a tortán.

Kíváncsi vagyok mi jön most. RT-k eléggé közepesek, nem tudom, h reachelni kellene-e értük (Moses sztem egyáltalán nem ZBS fit, inkább power blockingba való), ILB-knél jó kérdés mi a terv, atletikus Alonso style, vagy zúzás? Telvin Smith 3. körben is jöhet akár, 2. kört nem kell rá ellőni. Egy állat WR jó lenne, a felhozatal szenzációs még mindig, de Joey leírta, h nem biztos, h prioritás. Akkor? Én BPA szagot érzek. Egy jó TE is jöhet akár, Shanahan tudja használni a TE/H-back szerepkörű játékosokat a play-action-orientált O-ban. Egy Amaro pick sztem nagyon jó lenne.
Eléggé várós az esti műsor 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Simán no.1. lesz mezeladásokban, szóval ezzel nem igazán érdemes poénkodni

ez mondjuk így utólag vicces:
The Bears and Browns were the only two teams absent from Johnny Manziel's Thursday Pro Day.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal