Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
Ellington is szóba jöhet.Drip
Ellington nagyon jó játékos, valakinek remek value lesz vélhetően a második napon, de aligha a Brownsnak, mivel ő kimondottan slot receiver, arra pedig már itt van Hawkins.

3-4es felállásban (tudtommal) nem volt BorlandDrip
Utolsó évében 3-4-es sémát futtatott a Badgers.

Plussz súllyal Tate mögött ideális no.2 futó lehetDrip
Ez egy tévhit Sims-szel kapcsolatban, ami gondolom abból fakad, hogy a fő ismérve, hogy RB-k viszonylatában egészen kiválóan teljesít elkapások terén, emiatt pedig úgy él a köztudatban (vagy legalábbis sokan gondolják róla), mint egy vékonydongájú change-of-pace back. 214 fonttal mérlegelt a combine-on, a szezonban is ekörül volt a súlya, úgyhogy a fizikuma a feature back szerepkör követelményeinek is megfelel már most. (Szerintem Tate-et le is nyomná előbb vagy utóbb. 😊 )
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nagy nehezen elkészült, és ugyebár mostanság annyi smokescreen meg mindenféle pletyka látott napvilágot, hogy elég nehéz ilyenkor már bármit is írni anélkül, hogy ne néznének hülyének, de azért megpróbáltam 😊 ( minden amit írok szubjektív, remélem világos , persze attól még meg lehet szólni😀 )
Drip
Az 1/4 nem tetszik és egy TE-t hiányolok, de egybk. teljesen rendben van.

Legyen már 02.30. 😊Joey Tribbiani
TE-t is akartam préselni valahova, de a hátsó körökbe már nem találtam igazi value-t ... majd UDFA-nak jön Joe Don Duncan a Dixie state-ről aztán aláz mindenkit 😛

de így van 2-től minden eldől 😊

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 965 — Believelander
Nagy nehezen elkészült, és ugyebár mostanság annyi smokescreen meg mindenféle pletyka látott napvilágot, hogy elég nehéz ilyenkor már bármit is írni anélkül, hogy ne néznének hülyének, de azért megpróbáltam 😊 ( minden amit írok szubjektív, remélem világos , persze attól még meg lehet szólni😀 )
Drip
Az 1/4 nem tetszik és egy TE-t hiányolok, de egybk. teljesen rendben van.

Legyen már 02.30. 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nagy nehezen elkészült, és ugyebár mostanság annyi smokescreen meg mindenféle pletyka látott napvilágot, hogy elég nehéz ilyenkor már bármit is írni anélkül, hogy ne néznének hülyének, de azért megpróbáltam 😊 ( minden amit írok szubjektív, remélem világos , persze attól még meg lehet szólni😀 )

1/4 Johnny Manziel QB Texas A&M
Igen, most segget csinálok a számból mivel egy éve még elég erősen hajtogattam, hogy Johnny mondjon le, de csak beláttam idén, hogy igenis van jövője az NFL-ben, és nekünk Ő RÁ VAN SZÜKSÉGÜNK! Ebbe a szürke, elkeseredett franchiseba pont egy ilyen ember kell. Életet vinne a futballba. Az egészséges önbizalom mellé adott minden, kar, lábmunka, atletikusság, folyton rivaldafény előtt játszott, elit védelmek ellen egyedül az ilyen feldobom a labdát aztán elkapja valaki passzokat kéne elfelejteni, illetve a védelmet jobban olvasni.
Teltház lenne minden meccsen
és igen én kitartok a korai QB pick mellett Robinson akármennyire is csábító és safe pick lenne, 1/26ra Carr-tól irtózok odáig meg nem fog lecsúszni sem Teddy sem Blake hiába mondogatják ezeket. Ellenben Bridgewaternek is örülnék így egy paraszthajszállal ugyan de nálam ő a 2. jelölt. Wr pick itt elől ? NO WAY!
1/26 Jason Verrett CB TCU
Verrett nálam az egyértelmű no.1 CB prospect, és korántsem biztos, hogy lejön idáig, de pont alacsony mérete miatt valamiféle hátrányból indul Dennardhoz és Gilberthez képest, valamint Fuller is megkapja a maga hype-ját mostanság. Haden végre kapna egy normális társat a másik oldalra aki tapad az emberére, elképesztően atletikus, playmaker. Tudom nem szabad ilyet mondani, hogy hátha lejön eddig, de én bízok benne , hogy a divatosabb Gilbert , Dennard duó mögött megtudjuk fogni.
Ha mégsem akkor még mindig ott van Roby a corner posztra , vagy egy esetleges LB WR pick, de utóbbit még most sem erőltetném.
2/35 Morgan Moses OT Virginia
Nagyon sokat gondolkoztam itt, hogy mi lenne a megfelelő pick. Mivel egyre jobban úgy tűnik, hogy Schwartzot beljebb toljuk így kelleni fog egy RT, Moses pedig itt a 2. kör elején tökéletes választás, főleg, hogy Zone Blocking rendszerben is bevethető. Nagy benga állat, hosszú kezekkel, kimagasló erővel,bár merevsége miatt ezt csak részben tudja kihasználni. Moses mellett itt már eltudnék képzelni Wr picket is Matthews, Robinson mindegy, bár a Vanderbilt elkapójának jobban örülnék
3/71 Jarvis Landry WR LSU
Most már tényleg ideje az elkapó draftnak, és hála az égnek 3. körben is lehet még találni bőven jó elkapókat. Landryre esett végül a választásom aki Beckham Jr. mellett sokkal kevesebb figyelmet kapott, szvsz nem megérdemelten. Nagyon jó, biztos keze van, a routeokat is tökéletesen futja, beton kemény játékos nehéz a földre vinni és láthattunk tőle nem egy "húbazze" elkapást. Sebessége és robbanékonysága mondjuk csak átlagos. Gordon mellett rögtön eltudnám képzelni.
Richardson és Ellington is szóba jöhet.
3/83 Chris Borland ILB Wisconsin
Ő pontosan jó lesz ahhoz, hogy Robertsonnal megküzdjenek a posztért, bár 3-4es felállásban (tudtommal) nem volt Borland, szerintem képes lesz Karlos mellett játszani. Kellően tapasztalt , aktív LB. Pass Rusherként is használható robbanékonysága miatt. Az öltözőben mindenki imádni fogja vezér alkata miatt. Méreteivel ugyan gondok vannak, így pl cover képességei elenyészőek. Más ILB nem igen jut eszembe itt 3. körben esetleg Skov, de ő szerintem reach lenne, bár kétségtelen, hogy system fit. Esetleg Preston Brown, de őt is hátrébb draftolnám már akkor
4/106 Charles Sims RB West Virginia
Akármennyire bírom, Hyde-ot és Masont, Tate érkezése óta az rb draft hátrébb szorult, kb ide 😊 Ráadásul őt elég gyakran tudnánk használni passz játékoknál, konkrétan a legjobban elkapó futó. Nagyon gyors ami mellé fürge irányváltásai nagyon veszélyessé teszik. Plussz súllyal Tate mögött ideális no.2 futó lehet
4/147 Trai Turner OG LSU
Még egy LSU termék. Mivel korántsem biztos, hogy a Schwartz mint Guard opció beválik kell a hátsóbb körökben is egy fiatal G. Ráadásul Turner személyében az egyik legtöbb potenciállal bíró OG-t húznánk ki reach nélkül. Nem is játszatnám mindenféle képpen rögtön,de megéri vele foglalkozni. Futó játéknál a leghasznosabb,mindig teret biztosít a RB-nek, de Pass protectionben sem kell félteni, felveszi a versenyt az összes védővel. Combine számai magukért beszélnek. Mint mondtam foglalkozni kell még vele, főleg technikailag de mindenképp megérné elhozni.
5/145 Antone Exum CB/S Virginia Tech
Ezzel a pickkel eddig lehet várni. Exum egy kurva jó CB/S (inkább FS) prospect lenne akit valószínűleg 1-2 körben vinnének el, ha nem lennének a sérülései. Ettől független 5. körben elhozni Safetynek szerintem nem halva született ötlet. Nagyszerű méretei vannak, labdaérzékeny, az összes elkapóval képes felvenni a versenyt, sebessége is jó ... csak ugye a sérülések. ACL szakadás, bokasérülések... Mindenképp kezdőpotenciállal bír, csak ezeken legyen túl illetve technikailag még fejlődjön egy kicsit. Én eredeti posztjára hoznám, de ha CB-nek akarjuk hát legyen ott, ott is ugyanolyan sikeres volt egyetemen.
6/ 180 Prince Shembo OLB Notre Dame
Itt már nem nagyon akarok magyarázni, egyértelmű, hogy depthnek jön. Erős Inside move jellemzi, mindig felvan pörögve a meccseken, kemény vágású LB. Robbanékonysága átlag alattinak mondható. Pass Rush technikáján van mit fejleszteni.
7/218 Kairo Santos K
Rugó meg kell

több mint 9 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Na, izgulgatunk már, ifjak? :p

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 965 — Believelander
1 nap és itt a draft, ahogy Bad is írta a mi Super Bowlunk 😊 A mockot kihagyom, az Drip és a college-ot jobban figyelők reszortja, de azért néhány tippet eleresztek.

- Az első körben hozunk QB-t, de nem a 4. helyen. Valószínűbb egy feltrade 26-ról (vagy a második körből az 1. végére). Haslam favoritja Manziel, ha őt húzzuk 1/4-re akkor attól félek az egy tulaj által nyomatott pick lesz. Ami a választott játékostól függetlenül rossz.

- Sztem Farmer első számú jelöltje Robinson. Rengeteg dolog szól mellette. Kis Shanny-vel együtt jött a ZBS, amihez elengedhetetlenek az atletikus, intelligens linemanek. Schwartz kérdés mennyire fit, szvsz nem nagyon. Big Joe öregszik, a fal jobb oldala évek óta fos. Robinson ráadásul valamennyire “safe pick”, a 2012-es szánalom után most nem hibázhatunk. Ha rookie GM lennék, inkább egy ilyen választást szorgalmaznék. Biztosan hozunk egy guardot is, talán már a 3. körben. Lauvao elment, Pinkston sokat volt sérült, egyedül Greco bevethető első ránézésre.

- A legfrissebb hírek szerint Evans előrébb van a draft boardon Watkinsnál. Nem örülnék egyiknek sem. Shanny offensében a fő hangsúly az 1. számú elkapón van (Andre Johnson, Garcon).
Az elmúlt 3 év 'Skins WR statjai:
2013: 1. Garcon 113 catch/1346 yard, 2. Reed (TE) 45/499, 3. Moss 42/452
2012: 1. Garcon 44/633, de csak 10 meccsen játszott, 2. Moss 41/573, 3. Morgan 48/510
2011: 1. Gaffney 68/947, 2. Fred Davis (TE) 59/796, 3. Moss 46/584

Legkorábban a 3. körben várok receivert. Hawkins a slotban jó lesz, Burleson pedig bár öreg, de tavaly csak összeszedett majd' 500 yardot 9 meccsen. Kylenak fontos, h. a WR blokkolni is tudjon, ez lehet megmenti Little-t. Nem olyan fos ez a névsor, h. első v. második körben jöjjön ide vki.

- A tight end már fogósabb kérdés. Cameronnal mennek a tárgyalások egy esetleges hosszabbításról, de állítólag nem a pénz a legfőbb probléma, hanem az, h. JC legszívesebben visszatérne Kaliforniába. Jövőre FA lesz, a szabadügynökpiacon látványosan nem foglalkoztunk a poszttal (Jim Dray érkezett egyedül). Abszolút nem lepne meg, ha WR előtt érkezne egy TE. Sajnos a felhozatal elég gyenge.

- Sok mockban olvasok 2.-3. körös RB-ről, nagyon remélem, h. nem így lesz. Tate szerintem zúzni fog, Dion Lewis is felépült és végre van full back Pressley személyében. Valakit biztos hozunk, de csak a 3. napon.

- A védelemben is van need bőven, viszont kicsit átértékeltem a dolgokat. LB-t csak a 3-4-5. kör környékén várok, CB-t viszont már a másodikban. Pettine szerint a QB után a corner a 2. legfontosabb poszt, nélkülözhetetlen, h. a CB-k jók legyenek press-man coverageben. Haden alap, mögötte viszont homály. Skrine nem rossz, de inkább nickelben villogott és kicsit alulméretezett, McFadden alig tudott tavaly pályára kerülni, az egyedüli FA-igazolás Trufant pedig special teamer. Nem túl ütős lista és létszámra is kevés.

- ILB-re is szükség van, de Peti erről ezt mondta: „Adding a starting-caliber inside linebacker to play alongside Karlos Dansby, who signed with the Browns two weeks ago, isn’t a top priority. “I feel good about Craig Robertson,” Pettine said. “It’s not something that’s a glaring need to me. I think this is a good linebacker draft, and that’s why we feel so good that if that opportunity presents itself, that we’ll be able to do that. That’s not a position that in my mind just jumps out to me that that’s something we absolutely have to address.” Robertson nem megoldás, de ezt a need-et meg lehet oldani a középső körökben.

- Safetyt csak a 3. napon várok. Whitner sokoldalúbb játékos, mint Ward volt, így Gipsonon kisebb teher lesz zónázás terén. Elég beszédes, h. Byrd a pletykák ellenére absz. nem hozta lázba a FO-t (pedig pénz lett volna rá).

- Végül DL és OLB. Azt tudni kell, h. bár Pettine sokféle felállást alkalmaz, a base defense egy 'multiple gap' 3-4, End-Nose-Tackle. Az NT 0 v. 1 technikában áll fel, a feladata ennek függvényében változik (2 v. 1 gap). Taylor tökéletes erre. A DT az esetek nagy részében 1 lyukért felel (3-technique), ezzel szemben a DE kettőért (5-technique). Nálunk a DT Bryant lehet (tavaly a Bills-ben Kyle Williams játszott ezen a poszton), a DE pedig Rubin (itt pedig Branch). A Jack (gyenge oldali) OLB elsődleges feladata a pass rush, futójáték esetén pedig annak megakadályozása, h. a RB kivágjon a szélre. Mario Williams-t nem kell bemutatni, ilyen játékosunk nincs, Kruger és Sheard esélyesek a posztra. A túloldalon a Sam többet zónázik, futás ellen uaz a feladata. Mingo jó lehet ide. (bővebben erről:  www.dawgsbynature.com/2014/2/22/5435814/mike-pettines-2013-buffalo-bills-defense-base-fronts-edition)

Papíron nem rossz, nagy mozgást itt nem várok, esetleg pár projekt játékost. Rubin és Sheard jövőre szabadügynökök lesznek, erre gondolva érkezhet valaki DE és Jack posztokra.

- Kicker biztosan jön, Bogotay-t pár hete elküldtük, Cundiff az egyedüli K a rosteren.

- Összefoglalva: QB, RT, CB az első két körben, TE, WR, ILB és G középen, végül RB, S, DE, OLB és K.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
Leigazoltuk Thigpen-t, VY-ot és Zac Diles-t. Egyik sem lesz ott az 53-as rosteren 😊Joey Tribbiani
Kitudja, lehet meg nem értett zsenik 😉Bad31
Johnny Cleveland majd VY mögött lesz red shirted.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Na remélem így a vizsgák tömkelege közt lesz időm írni egy mockot magunknak, némi magyarázattal aztán lehet majd kötekedni 😀Drip
Robi mockját most azonnal aláírnám 😊Joey Tribbiani
Carr nálam nagyon nagy mumus, úgyhogy én nem 😛

több mint 9 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Mindjárt itt a szezonunk csúcspontja, a mi "Super Bowl"-unk, a draft 😀 már nagyon várom, megint belén injekciózzák a reményt, baromi kíváncsi vagyok az 1/4-re!!!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 965 — Believelander
Na remélem így a vizsgák tömkelege közt lesz időm írni egy mockot magunknak, némi magyarázattal aztán lehet majd kötekedni 😀Drip
Robi mockját most azonnal aláírnám 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Na remélem így a vizsgák tömkelege közt lesz időm írni egy mockot magunknak, némi magyarázattal aztán lehet majd kötekedni 😀

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 965 — Believelander
Jó hír, élünk Taylor opciós jogával, így biztosan marad 2015-ben is.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Leigazoltuk Thigpen-t, VY-ot és Zac Diles-t. Egyik sem lesz ott az 53-as rosteren 😊Joey Tribbiani
Kitudja, lehet meg nem értett zsenik 😉


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 965 — Believelander
Leigazoltuk Thigpen-t, VY-ot és Zac Diles-t. Egyik sem lesz ott az 53-as rosteren 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 965 — Believelander
Megy a minicamp, sok érdekesség eddig persze nem történt. Desmond Bryant egészséges, Hoyer is jól mozgott, Gordon mindent elkapott, szóval szokásos felszerelés nélküli edzések utáni hírek szállingóznak.

Cameronnal elkezdtük a tárgyalásokat egy esetleges hosszabbításról, egyelőre kevés eredménnyel. Van még idő.

Schwartz-cal kapcsolatban Pettine elmondta, h. marad RT-poszton és a tavalyi meccsek megtekintése után úgy érzik, nem olyan nagy need a RT. Chris Faulk (tavaly egész szezonban IR-en volt) guardként gyakorol. Benjamin elővigyázatossági okok miatt a TC-ig nem edz.

A vezetőedzőnk ideális esetben nem a 4. helyen draftolna QB-t és nem is tenné a kezdőbe az első szezonban.  www.cleveland.com/browns/index.ssf/2014/04/cleveland_browns_mike_pettine_9.html

Joe Thomas nem lepődne meg egy korai tackle-választáson és csak addig akar játszani, amíg teljesen egészséges. “I’m not going to be playing forever,” he said. “I’m probably closer to the end than the beginning, in my eighth season.
“I don’t expect to play 20 years like Bruce Matthews (Jake’s Hall of Fame father). Doug Dieken’s not still playing.”
“Certainly if they draft a left tackle, I’ll be happy to mentor him and do everything I can to set him up for success whenever he would take over for me."

 www.cantonrep.com/article/20140429/SPORTS/140429068

A QB-T első kör nagyon esélyesnek tűnik, csak a sorrend a kérdés...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 965 — Believelander
Vince Young és Tyler Thigpen is ott lesznek a ma kezdődő voluntary minicampen. Meglep, h. Grossman ennyire nincs képben, no persze nem baj 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
de nem szeretem a korai bye-t...Drip
Három zakó után jól fog jönni 😉Bad31
óó pardon 😊

több mint 10 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
de nem szeretem a korai bye-t...Drip
Három zakó után jól fog jönni 😉


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 965 — Believelander
😓 az egyetlen jó dolog a preseasonben Kosar szakkommentálása volt... fck it Browns...


AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
de nem szeretem a korai bye-t...Drip
főleg ha csaj mondja 😛
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
de nem szeretem a korai bye-t...

több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 965 — Believelander
Na végre valami változás a menetrendben, nem otthon kezdünk és nem Steelers az utsó meccs. Az eleje és a vége elég nehéz, mondjuk egy Vasas elleni W megadná az alaphangot a folytatásra.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Hejj, de messze még az a szeptember.. ._.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend:
Nyitás a Heinz Fielden, nagyon korai bye week, és prime time meccs a 10. héten a Bengals otthonában.

1 szept. 07 CLE @ PIT Heinz Field 1:00 PM CBS
2 szept. 14 NO @ CLE FirstEnergy Stadium 1:00 PM FOX
3 szept. 21 BAL @ CLE FirstEnergy Stadium 1:00 PM CBS
4 Bye
5 okt. 05 CLE @ TEN LP Field 1:00 PM CBS
6 okt. 12 PIT @ CLE FirstEnergy Stadium 1:00 PM CBS
7 okt. 19 CLE @ JAC EverBank Field 1:00 PM CBS
8 okt. 26 OAK @ CLE FirstEnergy Stadium 4:25 PM CBS
9 nov. 02 TB @ CLE FirstEnergy Stadium 1:00 PM FOX
10 nov. 06 CLE @ CIN Paul Brown Stadium 8:25 PM NFLN
11 nov. 16 HOU @ CLE FirstEnergy Stadium 1:00 PM CBS
12 nov. 23 CLE @ ATL Georgia Dome 1:00 PM CBS
13 nov. 30 CLE @ BUF Ralph Wilson Stadium 1:00 PM CBS
14 dec. 07 IND @ CLE FirstEnergy Stadium 1:00 PM CBS
15 dec. 14 CIN @ CLE FirstEnergy Stadium 1:00 PM CBS
16 dec. 21 CLE @ CAR Bank of America Stadium 1:00 PM CBS
17 dec. 28 CLE @ BAL M&T Bank Stadium 1:00 PM CBS
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 965 — Believelander
mondjuk én is nyugodtabb lennék ha mariota és winston közül kellene választani. nem azt mondom hogy a jelenlegi irányítók szarok, csak az átütő erőt egyikben sem látom igazán.

walterfootball-on derek carrt írják 1/4-hez. ez mennyire reális, ti jobbnak tartjátok mint manzielt?


az mi kemény amúgy, hogy josh gordon anno undrafted volt aztán all pro wr lett a gyerekből.Zolee23
Walterfootball-nak nem hiszünk

Carr szerintem durván túlértékelt, én 1. kört nem áldoznék rá.
Illetve Mariotaban és Winstonban nincs Bust faktor ? C'mon1 hónapja még Teddy volt a top QB, csak ugye lassan draft aztán ilyenkor már mindenki meghülyül 😀 Folyamatosan meg nem lehet várni, hogy na jó szopunk 1 évet aztán tutira miénk Mariota ... aztán következő év: najó szopunk egy évet és tutira miénk xy ... szoptunk már eleget, látjuk az eredményét. Teddy,Blake,Johnny kapásból 3 QB akit elől meglehet szerezni, és meg is KELL szerezni.Drip
Naja, és ki tudja hol lesz jövőre ilyenkor Mariota meg Winston. Elég csak Barkley-ra vagy Brohm-ra gondolni.

Engem mondjuk Carr nem zavarna, nagyon sok múlik a coaching staffon és azon, h. milyen offense-t építünk az adott QB köré. Persze ha a másik három elérhető, akkor nem feltétlen őt választanám 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964