Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ha Manzielnek esetleg még egy Lee-t behúzna a Browns FO, lehetne fejvakarás azt hiszem az ellenfelek részéről. 😊
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
megmondom őszintén, én elkezdtem aggódni.gabtsi
Aggódni és örülni egyszerre 😊. Szenzációsak lesznek az AFC North rangadók Jancsika importjával (még jó, hogy korábbtól van idén rugalmas schedule, jönnek majd a night meccsek).

Én a feltrédnél üvöltöttem, mint a sakál, h Johnny-t ide és szerencsére bejött. Nagyon kellett. Az első kör legjobb pickje kérdés nélkül. Ha meg véletlenül nem lesz sztár, akkor is az lesz, h
"- Na, eldőlt a meccsünk, melyikre kapcsoljak?"
"- Hülye vagy? Még szép, hogy a Browns-éra"
Erről is szólt ez a pick.

Shanahan nagyon jó O-t rakott RGIII köré rookie évében. Most is menni fog (a runO erősítése innentől sztem nagyon fontos lett).
A plusz egy jövő évi első és 4. körös meg csak hab a tortán.

Kíváncsi vagyok mi jön most. RT-k eléggé közepesek, nem tudom, h reachelni kellene-e értük (Moses sztem egyáltalán nem ZBS fit, inkább power blockingba való), ILB-knél jó kérdés mi a terv, atletikus Alonso style, vagy zúzás? Telvin Smith 3. körben is jöhet akár, 2. kört nem kell rá ellőni. Egy állat WR jó lenne, a felhozatal szenzációs még mindig, de Joey leírta, h nem biztos, h prioritás. Akkor? Én BPA szagot érzek. Egy jó TE is jöhet akár, Shanahan tudja használni a TE/H-back szerepkörű játékosokat a play-action-orientált O-ban. Egy Amaro pick sztem nagyon jó lenne.
Eléggé várós az esti műsor 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Simán no.1. lesz mezeladásokban, szóval ezzel nem igazán érdemes poénkodni

ez mondjuk így utólag vicces:
The Bears and Browns were the only two teams absent from Johnny Manziel's Thursday Pro Day.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
😊
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
megmondom őszintén, én elkezdtem aggódni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Ha valaki nem olvasna draft topikot, interjúm Gilbert edzőjével:  insidehandoff.com/2014/04/24/the-coachs-view-justin-gilbert/

És Manziel edzőjével:  insidehandoff.com/2014/04/30/the-coachs-view-johnny-manziel/


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ez így parádésra sikeredett....mondjuk én utálom a kis köcsögöt, de ha beválik, kit izgat, hogy egy kretén....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy biztos, az ESPN a közeljövőben nagyon fogja szeretni a Brownst.

Diagramm aról, hogy kiről mennyit beszéltek/volt a képernyőn a draft alatt.


JF neve többször került elő, mint a Top 5ben választott prospectekről - együtvéve.

Asszem Betty Whitéknak új címet kell keresni a sorozatuknak, mert a "Hot In Cleveland" már nem rájuk igaz. 😀😀
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Hűha, eddig ez draft a javából! A végén még végre feltámad a Browns 😊

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
Quinn és Weeden is a 22-dik választással kötött ki Clevelandben, good luck Johnny!Asbee
első gondolatom ez volt

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
"So honored to be a Cleveland Brown. I can’t wait to get to work." -JF

Hát én q boldog vagyok ezzel az első körrel! 🏈 🏈

több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Azt mondtam régebben, hogy én leszek az első, aki röhögni fog azon a csapaton, aki behúzza Manzielt.
Igazság szerint itt viszont már ez egy jó pick volt, ezt kellett tenni és az elmúlt évek után kijár már a Brownsnak is valami pozitív fordulat. 😊

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát nekem rohadtul bejött, amit ma alakítottatok, Gordon miatt amúgy is nézegettelek titeket, most már még inkább. Hajrá Foci Jani 😊

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Szèp munka uraim, most tényleg gyöhet a zabriskie point


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Na hát ez nagyon jó első kör volt, grat az FO-nak!!! Egyikükről se tudok semmit, csak amit itt írtatok és beleolvastam, hát Manziel-t majd meglátjuk, hogy él meg az NFL-ben hogy ilyen mélynövésű, hátha Brees lesz belőle 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 9 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
football jani in da house, megérkezett a fehér gengszter

meg is rendeltem a képen látható pólót


I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Quinn és Weeden is a 22-dik választással kötött ki Clevelandben, good luck Johnny!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Csak meg lett Johnny 😊 és még a Mockom is majdnem ül kicsit szerepcsere történt 😀
Örülök mint majom a farkának !

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Welcome, Johnny !!

Ha most sem fordul meg a szerencse, akkor soha.Joey Tribbiani
Gilbert+JF+egy jövő évi első körös pick
Szép.

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Welcome, Johnny !!

Ha most sem fordul meg a szerencse, akkor soha.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
hajrá Browns! 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard
azért remélem nem megyünk fel 10 helyet Manzielért. 26-on elgondolkodnék, de szerintem Teddy előrébb van a boardon ^ ^Joey Tribbiani
főleg, hogy Johnny kapja a hype-ot rendesen ... Teddy-ről meg semmi szó nem esik ... az egyik tuti lejön 26-ig, és akkor azt mondom, hogy a Gilbert pick is zseniálisDrip
jaja. Teddy ezek után álom lenne, mi szól ellene? Kicsi a keze és szar volt a ProDayen ? 😊

Egybk. az OT-k közül ki maradt még, aki elég atletikus lehet a zone blockinghoz ? Van olyan, aki behúzható 26-on?Joey Tribbiani
Moses simán megéri a 26-ot ... Kouandijo már nem biztos

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
azért remélem nem megyünk fel 10 helyet Manzielért. 26-on elgondolkodnék, de szerintem Teddy előrébb van a boardon ^ ^Joey Tribbiani
főleg, hogy Johnny kapja a hype-ot rendesen ... Teddy-ről meg semmi szó nem esik ... az egyik tuti lejön 26-ig, és akkor azt mondom, hogy a Gilbert pick is zseniálisDrip
jaja. Teddy ezek után álom lenne, mi szól ellene? Kicsi a keze és szar volt a ProDayen ? 😊

Egybk. az OT-k közül ki maradt még, aki elég atletikus lehet a zone blockinghoz ? Van olyan, aki behúzható 26-on?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard
azért remélem nem megyünk fel 10 helyet Manzielért. 26-on elgondolkodnék, de szerintem Teddy előrébb van a boardon ^ ^Joey Tribbiani
főleg, hogy Johnny kapja a hype-ot rendesen ... Teddy-ről meg semmi szó nem esik ... az egyik tuti lejön 26-ig, és akkor azt mondom, hogy a Gilbert pick is zseniális

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Lane Adkins szerint Lewan-ért jöttünk volna fel 11-re, nem Dzsoniért.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964