Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Őszintén szólva nekem nem tűnne akkora luxusnak a Watkins-pick....nem hinném, hogy úgy kellene rá gondolni, mint egy WR2...inkább WR1b....a bust-veszély az ő esetében elég alacsony, és ez egy 1/4-nél szerintem nagyon fontos....
Ezek a QB-k nekem távolról sem tűnnek safe picknek és szerintem a csapatnak elsősorban tehetség kell, nem pedig QB mindenképpen....Little - Watkins csere hatalmas előrelépés lenne....Hoyer - újonc QB nem biztos... (Clowneyt ne is említsem)
Hoyer jól játszott tavaly (csak maradjon egészséges....), ráadásul elég gyorsan eszembe jutnak a Quinn-Weeden húzások, amikor muszájból(?) elherdáltak egy első kört....Bear
ha Julio Jones nem volt luxus pick az Atlantának, akkor ne Clevelandben derogáljon már húzni egy Watkinst könyörgöm...Amadeus91
semmilyen hasonlóságot nem látok a 2011-es Atlanta és a 2014-es Browns között...

Hoyer jól játszott tavaly ? 1 meccsen. No persze ez is jóval több, mint amit Weeden produkált 2 szezon alatt, de erre én azért nem építenék. A többiben persze igazad van, de egy kicsivel jobb kezdő QB sokkal többet ér, mint egy klasszisokkal jobb WR1b.

Csiribá, felőlem jöhet Dzsoni, de ha bent van Bridgewater és Bortles is nem őt húznám.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Őszintén szólva nekem nem tűnne akkora luxusnak a Watkins-pick....nem hinném, hogy úgy kellene rá gondolni, mint egy WR2...inkább WR1b....a bust-veszély az ő esetében elég alacsony, és ez egy 1/4-nél szerintem nagyon fontos....
Ezek a QB-k nekem távolról sem tűnnek safe picknek és szerintem a csapatnak elsősorban tehetség kell, nem pedig QB mindenképpen....Little - Watkins csere hatalmas előrelépés lenne....Hoyer - újonc QB nem biztos... (Clowneyt ne is említsem)
Hoyer jól játszott tavaly (csak maradjon egészséges....), ráadásul elég gyorsan eszembe jutnak a Quinn-Weeden húzások, amikor muszájból(?) elherdáltak egy első kört....Bear
ha Julio Jones nem volt luxus pick az Atlantának, akkor ne Clevelandben derogáljon már húzni egy Watkinst könyörgöm...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Őszintén szólva nekem nem tűnne akkora luxusnak a Watkins-pick....nem hinném, hogy úgy kellene rá gondolni, mint egy WR2...inkább WR1b....a bust-veszély az ő esetében elég alacsony, és ez egy 1/4-nél szerintem nagyon fontos....
Ezek a QB-k nekem távolról sem tűnnek safe picknek és szerintem a csapatnak elsősorban tehetség kell, nem pedig QB mindenképpen....Little - Watkins csere hatalmas előrelépés lenne....Hoyer - újonc QB nem biztos... (Clowneyt ne is említsem)
Hoyer jól játszott tavaly (csak maradjon egészséges....), ráadásul elég gyorsan eszembe jutnak a Quinn-Weeden húzások, amikor muszájból(?) elherdáltak egy első kört....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Igen

több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Körkérdés, ti draftolnátok Johny Futball vagy nem?
(btw hétfőn Derek Carr jön private work outra)
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Csak nehogy Száncsó legyen a vége 😀Joey Tribbiani
Saslett. 😉Mingo
:cool:

ez sem rossz.

The Bears and Browns were the only two teams absent from Johnny Manziel's Thursday Pro Day.

Néztem kb. 10 percet a prodayből, jól dobált Dzsoni, csak az a gettonigga zene ne lett volna 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Csak nehogy Száncsó legyen a vége 😀Joey Tribbiani
Saslett. 😉

több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Sztem ez a ti esetetekben m1, hiába húztok egy watkinst pl, ha hoyer megint 2 meccs után leserül...túl régóta nincs itt franchise qb és vele együtt jó csapat, most itt a lehetőség beindìtani a szekeret vegre... 😊peach
Szerintem erre nem lehet alapozni, hogy mi lesz akkor ha Hoyer két meccs után lesérül. Mi van ha végig egészséges lesz? Mi van ha 6 meccs után sérül le? Ezek feltételezések, és nem alapozhatunk rájuk.

Mondjuk ha nincs a vezetőség szerint azonnal bevethető qb 1/4-re akkor már tényleg inkább Watkins, vagy egy jó falember. Ennek van értelme. Aztán az idő eldönti, hogy ki volt legitim qb az első négyben. Lásd Alex Smith és Aaron Rodgers.
több mint 10 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Sztem ez a ti esetetekben m1, hiába húztok egy watkinst pl, ha hoyer megint 2 meccs után leserül...túl régóta nincs itt franchise qb és vele együtt jó csapat, most itt a lehetőség beindìtani a szekeret vegre... 😊peach
hát ezt nekünk nem kell magyarázni 😊 A szekeret mondjuk az elmúlt 5 évben bármikor beindíthattuk volna, egyszer sem draftoltunk a top10-en kívül (a letrade más tészta).

Szerintem itt a topikban mindenki QB picket akar 1/4-re. Bad is azzal kezdte, h. HA nincs olyan irányító, akkor... viszont elképzelhető, h. Farmerék máshogy gondolkoznak és az sem feltétlen hülyeség. Erről beszélgettünk.Joey Tribbiani
Na igen, és ugye azt se hagyjuk ki a számításból, hogy az 1/4-es irányító húzás sem garancia arra, hogy megoldottuk az irányító kérdést, nálunk tuti nem 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Sztem ez a ti esetetekben m1, hiába húztok egy watkinst pl, ha hoyer megint 2 meccs után leserül...túl régóta nincs itt franchise qb és vele együtt jó csapat, most itt a lehetőség beindìtani a szekeret vegre... 😊peach
hát ezt nekünk nem kell magyarázni 😊 A szekeret mondjuk az elmúlt 5 évben bármikor beindíthattuk volna, egyszer sem draftoltunk a top10-en kívül (a letrade más tészta).

Szerintem itt a topikban mindenki QB picket akar 1/4-re. Bad is azzal kezdte, h. HA nincs olyan irányító, akkor... viszont elképzelhető, h. Farmerék máshogy gondolkoznak és az sem feltétlen hülyeség. Erről beszélgettünk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Sztem ez a ti esetetekben m1, hiába húztok egy watkinst pl, ha hoyer megint 2 meccs után leserül...túl régóta nincs itt franchise qb és vele együtt jó csapat, most itt a lehetőség beindìtani a szekeret vegre... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Ebben semmi logika szvsz, ha 1/4el nem húztok qb-t mert kell neki pár év, akkor 2. kör elején miért tennetek? Annak nem kell idő az nfl betanuláshoz? 😀 hoyerrel meg neki menni a szezonnak...hát nem tudom, normális veterán qb meg már nincs a piacon...szóval sztem irányìtó kéne ide. Vagy beáldozzátok ezt a szezont es jövőre rámentek mariotára vagy akire akartok...peach
a logika, h. 1/4-el nem húzol olyan embert, akinek 2-3 év kell, mire kezdhet. A második körben belefér egy project játékos, de a 4. helyen azonnal bevethető ember kell.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Ebben semmi logika szvsz, ha 1/4el nem húztok qb-t mert kell neki pár év, akkor 2. kör elején miért tennetek? Annak nem kell idő az nfl betanuláshoz? 😀 hoyerrel meg neki menni a szezonnak...hát nem tudom, normális veterán qb meg már nincs a piacon...szóval sztem irányìtó kéne ide. Vagy beáldozzátok ezt a szezont es jövőre rámentek mariotára vagy akire akartok...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
1. Watkins kurva nagy luxus, akármennyire csipázom

(szvsz)Drip
nem tudtam, hogy ilyen jól álltok 😊Amadeus91
😀

Watkins mondjuk szerintem is felesleges, pontosabban egy 2. számú WR-re nem szokás 4. picket ellőni.

Mi lenne, ha OT-t húznánk 1/4-re ? Greg Robinson-ról írta Adkins, h. nagyon magasan van a draft boardon. Igazából nem ördögtől való gondolat 😊 Joe a szezon végén 30 lesz, lassan (nagyon lassan) el kell gondolkodni az utódján. Schwartz nagy csalódás volt az előző szezonban, lehet a guard az igazi posztja. Két legyet egy csapásra ?Joey Tribbiani
Pont akartam írni, ha nem QB-t akkor inkább támadófalembert húznék negyedikre!Bad31
Hát igen, mivel annak a posztnak van a legtöbb értéke a QB után. De most egy RT-t 1/4-re ? Bakker esély van arra, hogy lejöjjön, Teddy,Bortles vagy Manziel ... egyikőjüket tutira belehetne húzni.Drip
Én is QB-t húznék persze, csak nagyon jönnek a hírek, h. Farmer más irányba nézelődik. Fel kell készülni erre is 😊Joey Tribbiani
Ha mondjuk tényleg nincs olyan újonc irányító akivel szimpatizálnak, akkor inkább húzzunk az első végén, vagy akár a másodikban, és olyan első köröseink legyenek akik akár már első évükben stabil kezdők lehetnek! Nekünk most egy olyan irányító kell, akit nem kell két-három szezonig az NFL-hez szoktatni, ha senkiben nem látják ezt a potenciált, szerintem nem lesz 1/4-es QB draft!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
A pro day-ek jelentőségét is leértékelte, el se megy Manzielére. Bortles-én és Bridgewaterén ott volt, ellenben a HC-val, az OC-vel vagy a QB coach-csal...
"A Pro Day of orchestrated throws, I don't know what that tells you. It's a piece of it that people blow up into this great thing. I went to a lot of games and practices this fall. I've seen them throw the ball."
"We will have our opportunities to have private workouts,'' he said. "Being in charge of that workout is different than being at a Pro Day where it's orchestrated and scripted.''
Robilluma
Elég érdekes utat választott Farmer, a kombájnon is kihagytuk a személyes interjúkat a top QB prospectekkel. Beszédes lesz a private workoutra érkezők névsora.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Én is QB-t húznék persze, csak nagyon jönnek a hírek, h. Farmer más irányba nézelődik. Fel kell készülni erre is 😊Joey Tribbiani
Szerintem a "jönnek a hírek, h Farmer x irányba nézelődik" mondatoknak a tegnapi NFL Annual Meetingen megejtett interjúja után zéró a jelentősége, kiderült, hogy a Pats-es utat követi 😊 :
"Right now the systems that we're using are based on keeping everybody in the dark,'' he said. "I like the idea of, the more we tell everybody, the more of a disadvantage we put ourselves at. The fact that people are guessing as to where we're going and where we've been, it's a good thing in the sense that when you're too visible about certain things, it becomes obvious, and obvious is not good for us.''

He cautioned, "I haven't been everywhere that people have reported that I've been. We're focused on creating on our own ideas and systems…No one really knows what we're doing.
Igazi szurkolóbarát megközelítés 😊. Persze ez nem baj. És legalább senki sem mondhat túl nagy hülyeséget itt a Browns terveiről 😀 .
A pro day-ek jelentőségét is leértékelte, el se megy Manzielére. Bortles-én és Bridgewaterén ott volt, ellenben a HC-val, az OC-vel vagy a QB coach-csal...
"A Pro Day of orchestrated throws, I don't know what that tells you. It's a piece of it that people blow up into this great thing. I went to a lot of games and practices this fall. I've seen them throw the ball."
"We will have our opportunities to have private workouts,'' he said. "Being in charge of that workout is different than being at a Pro Day where it's orchestrated and scripted.''
A leginkább Belichikes válasza @) :
On if the Browns are interested in free agent quarterback Mark Sanchez:
“We’re interested in every player that can help us. So if the name is Mark Sanchez, you can apply that to Mark Sanchez. If the name is a different name, you can apply it to that to that person as well.”
Ez fájt 😊.

Itt a link a teljes cikkhez:  www.cleveland.com/browns/index.ssf/2014/03/ray_farmer_cleveland_browns_nf.html


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Pláne azok után, hogy nagyon meg akarták szerezni Schaubot, de a rédersz elvitte...Csiriba
Gott sei Dank ! Ezek a félmegoldások a legrosszabbak sztem. Delhomme is milyen jó húzás volt...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
1. Watkins kurva nagy luxus, akármennyire csipázom

(szvsz)Drip
nem tudtam, hogy ilyen jól álltok 😊Amadeus91
😀

Watkins mondjuk szerintem is felesleges, pontosabban egy 2. számú WR-re nem szokás 4. picket ellőni.

Mi lenne, ha OT-t húznánk 1/4-re ? Greg Robinson-ról írta Adkins, h. nagyon magasan van a draft boardon. Igazából nem ördögtől való gondolat 😊 Joe a szezon végén 30 lesz, lassan (nagyon lassan) el kell gondolkodni az utódján. Schwartz nagy csalódás volt az előző szezonban, lehet a guard az igazi posztja. Két legyet egy csapásra ?Joey Tribbiani
Pont akartam írni, ha nem QB-t akkor inkább támadófalembert húznék negyedikre!Bad31
Hát igen, mivel annak a posztnak van a legtöbb értéke a QB után. De most egy RT-t 1/4-re ? Bakker esély van arra, hogy lejöjjön, Teddy,Bortles vagy Manziel ... egyikőjüket tutira belehetne húzni.Drip
Én is QB-t húznék persze, csak nagyon jönnek a hírek, h. Farmer más irányba nézelődik. Fel kell készülni erre is 😊Joey Tribbiani
Pláne azok után, hogy nagyon meg akarták szerezni Schaubot, de a rédersz elvitte...
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
1. Watkins kurva nagy luxus, akármennyire csipázom

(szvsz)Drip
nem tudtam, hogy ilyen jól álltok 😊Amadeus91
😀

Watkins mondjuk szerintem is felesleges, pontosabban egy 2. számú WR-re nem szokás 4. picket ellőni.

Mi lenne, ha OT-t húznánk 1/4-re ? Greg Robinson-ról írta Adkins, h. nagyon magasan van a draft boardon. Igazából nem ördögtől való gondolat 😊 Joe a szezon végén 30 lesz, lassan (nagyon lassan) el kell gondolkodni az utódján. Schwartz nagy csalódás volt az előző szezonban, lehet a guard az igazi posztja. Két legyet egy csapásra ?Joey Tribbiani
Pont akartam írni, ha nem QB-t akkor inkább támadófalembert húznék negyedikre!Bad31
Hát igen, mivel annak a posztnak van a legtöbb értéke a QB után. De most egy RT-t 1/4-re ? Bakker esély van arra, hogy lejöjjön, Teddy,Bortles vagy Manziel ... egyikőjüket tutira belehetne húzni.Drip
Én is QB-t húznék persze, csak nagyon jönnek a hírek, h. Farmer más irányba nézelődik. Fel kell készülni erre is 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nekem nagy bajaom nem volt vele. (LTnek szar de a Browns nyílván nem annak akarja. PFF statjaiban is ez nyom nagyon negatívan, mikor Okung helyett játszott LT-t.)
LGnek meg elmegy. rutinos, szimpatikus játékos.braxa88
Szerintem RG-ben is botrány. Egy súlyproblémákkal küzdő Carpot nem tudott lenyomni a versenyben. Botrány volt passz ellen, annyit ért mint egy bábu, futás ellen sem volt semmi értékelhető megmozdulása.

A számait nem a LT húzza le, mert azt biztosan nem G-be számolták.undisputedly
botránytól messze van- nem jó OG, de nem is botrány.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
nekem nagy bajaom nem volt vele. (LTnek szar de a Browns nyílván nem annak akarja. PFF statjaiban is ez nyom nagyon negatívan, mikor Okung helyett játszott LT-t.)
LGnek meg elmegy. rutinos, szimpatikus játékos.braxa88
Szerintem RG-ben is botrány. Egy súlyproblémákkal küzdő Carpot nem tudott lenyomni a versenyben. Botrány volt passz ellen, annyit ért mint egy bábu, futás ellen sem volt semmi értékelhető megmozdulása.

A számait nem a LT húzza le, mert azt biztosan nem G-be számolták.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
1. Watkins kurva nagy luxus, akármennyire csipázom

(szvsz)Drip
nem tudtam, hogy ilyen jól álltok 😊Amadeus91
😀

Watkins mondjuk szerintem is felesleges, pontosabban egy 2. számú WR-re nem szokás 4. picket ellőni.

Mi lenne, ha OT-t húznánk 1/4-re ? Greg Robinson-ról írta Adkins, h. nagyon magasan van a draft boardon. Igazából nem ördögtől való gondolat 😊 Joe a szezon végén 30 lesz, lassan (nagyon lassan) el kell gondolkodni az utódján. Schwartz nagy csalódás volt az előző szezonban, lehet a guard az igazi posztja. Két legyet egy csapásra ?Joey Tribbiani
Pont akartam írni, ha nem QB-t akkor inkább támadófalembert húznék negyedikre!Bad31
Hát igen, mivel annak a posztnak van a legtöbb értéke a QB után. De most egy RT-t 1/4-re ? Bakker esély van arra, hogy lejöjjön, Teddy,Bortles vagy Manziel ... egyikőjüket tutira belehetne húzni.

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nekem nagy bajaom nem volt vele. (LTnek szar de a Browns nyílván nem annak akarja. PFF statjaiban is ez nyom nagyon negatívan, mikor Okung helyett játszott LT-t.)
LGnek meg elmegy. rutinos, szimpatikus játékos.
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
leigazoltuk (1 évre) azt a Paul McQuistant, aki a PFF szerint még Cousinsnál is szarabb volt 😛 Ezeket a húzásokat sosem fogom megérteni.

szerk. két évre jött.

Last season, he finished 71st out of 76 offensive tackles in PFF’s rankings. The website did not include him in its rankings for guards last year. However, he finished 57th out of 81 guards in 2012 and 45th out of 78 guards in 2011.Joey Tribbiani
A niners is leigazolt valami rettenet gyenge cb-t, szóval ragadós a példa. Lauvao-t is elvitték szóval mindent el lehet adni, nekünk is eladták 😀
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
leigazoltuk (1 évre) azt a Paul McQuistant, aki a PFF szerint még Cousinsnál is szarabb volt 😛 Ezeket a húzásokat sosem fogom megérteni.

szerk. két évre jött.

Last season, he finished 71st out of 76 offensive tackles in PFF’s rankings. The website did not include him in its rankings for guards last year. However, he finished 57th out of 81 guards in 2012 and 45th out of 78 guards in 2011.Joey Tribbiani
Köszönjük,hogy elvittétek 😀 Rettenet gyenge mind G-ben, mind LT-ben. Rotációnak is csak nehezen...