Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Külön megtapsolnám, hogy 24-24 után 7db penaltyt sikerült fújni ellenünk röpke 15 perc alatt.

Na de az a lényeg, hogy "fejlődtünk" meg "kis szerencsével megvan a 4-5 win". S már csak "egy jó draftra a playofftól".
Ha ezt meghallom, nyúlok a bicska után!!!MacPhisto
Nyúlhatsz, mert szerintem annyira nem jártok rosszul ezekkel a vereségekkel, így behúzhatjátok Patrick Petersont. Igazából mostmár playoff úgyse lesz, az a különbség, hogy elöl húztok, vagy középen.
több mint 15 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 997 — Detroit vs. everybody
Külön megtapsolnám, hogy 24-24 után 7db penaltyt sikerült fújni ellenünk röpke 15 perc alatt.

Na de az a lényeg, hogy "fejlődtünk" meg "kis szerencsével megvan a 4-5 win". S már csak "egy jó draftra a playofftól".
Ha ezt meghallom, nyúlok a bicska után!!!

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 15 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Szerintem adjuk el Suht és CJt pickekért. Egyszerűen nem ezt érdemlik, legyen normális karrierjük. Lásd CJ, nem fér be a Pro Bowlba? szánalom. Egy Patriotsban szétbaszná Jerry Rice rekordjait.

Fasz kivan, hogy mindig beégetjük magunkat THXgivingen. Persze az NFL nagy örömére, jövőre ki lesz ellenünk bazmeg, remélem megint a Colts vagy mindegy, csak fix kettes legyen, hogy végre el lehessen venni ezt is tőlünk, aztán majd pár péntek déli meccsen meghúzzuk magunkat, mintha mi nem is ebben a ligában játszanánk.MacPhisto
1-2 körös pick-jeinket vihetitek értük! 😀

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 15 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 997 — Detroit vs. everybody
Na kezdődik az anyázás csapaton belül is. Várható volt.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/11/25/lions-begin-calling-each-other-out/

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 15 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 997 — Detroit vs. everybody
Szerintem adjuk el Suht és CJt pickekért. Egyszerűen nem ezt érdemlik, legyen normális karrierjük. Lásd CJ, nem fér be a Pro Bowlba? szánalom. Egy Patriotsban szétbaszná Jerry Rice rekordjait.

Fasz kivan, hogy mindig beégetjük magunkat THXgivingen. Persze az NFL nagy örömére, jövőre ki lesz ellenünk bazmeg, remélem megint a Colts vagy mindegy, csak fix kettes legyen, hogy végre el lehessen venni ezt is tőlünk, aztán majd pár péntek déli meccsen meghúzzuk magunkat, mintha mi nem is ebben a ligában játszanánk.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 15 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Utalni fogtok ezert, de.
A beka segge alatt vette at a csapatot ehhez kepest mar jatekban nem vagytok annyira rosszak idonkent.
Minimum egy evet adni kene meg neki. Kovet el sok hibat, de lathato fejlodott vele a csapat.Delonso_
Stafford,CJ,Best,Delmas,KVB,Suh...
Sorolhatnám még a remek játékosokat.

Sokkal rosszabb kerettel produkálnak csapatok sokkal jobb szereplést,de minimum hasonlót.
Rossz döntéseket hoz,minimális respectje nincs a bíróknál,piros zászlót nem tud használni,nem mestere az időkéréseknek, necces meccseket mindig elbukjuk a végén.
Soroljam még?
Ja és 4-22es mérleg.Bazzani
Az elotte levo ur pedig totalisan lezullesztette a csapatot.
Az uj rezsim mar normalis jatekosokat is hoz. Probal sarbol varat epiteni. Ezek a jatekosok jok, de ennyi messze nem eleg egy sikeres csapathoz. Best meg nem egy vadallat meg, lehet sosem lesz az. Ot nem vennem bele.Delonso_
Delonso!

Ne haragudj, de milyen sárból építkezés!? Mennyivel erősebb a Rams kerete?
Szerintrem az NFL-ben nincs olyan csapat, aminek minden eleme klappolna, és legalább egy "jó" szintet elérne. Valami valahol mindegyik csapatnál vérzik. A kérdés, hogy ezt a HC hogy kezeli, és, főleg akkor hogy kezeli, amikor az ellenfél ott üt, ahol a legjobban fáj.
Nem bántva a szurkolókat, esetünkben a "sehogy" az alkalmazott módszertan lényege!!!
Tudom hogy tudod, nem kioktatás, mert annál én jobban becsüllek, és nem kenyerem, csak a konklúziómhoz kell!

Tudjuk mind, hogy vannak szakemberek, akik persze úgy építik fel a rendszerüket, hogy ha erényt nem is tudnak kovácsolni a gyengeségekből, de legalább kicsit ellensúlyozni tudják.
Vannak szakemberek, akik még a felnőtt játékosokból is ki tudnak hozni olyan rejtett potenciált, amelyről korábban nem tudtunk.

Hogy Suh jó, az nem csoda, az default. A nagy mutatvány az lenne, ha a gyenge DB sor ellenére is működne a védelem. Hogy CJ jó az nem kunszt, mégsincs veszedelmes passzjáték. Hill a rendszert nem érti! Hát 2 man rushnál olyan tanácstalan döntést hozott, hogy szerintem ott lőtte lábon magát az egész O., minden addigi ment a kukába. Milyen szakembergárda készítette fel ezt a csávót?!

Számomra Schwartz Dick Jauron súlyosbítva 0,75 ös szorzóval szaktudás kérdésében! (ami alapvetően nem gáz, mert DJ elképesztő szakember, csak ő sem HC)
Ez az ember képtelen lépni, képtelen belenyúlni a meccsbe (és ez a koordinátorokra is vonatkozik).
Egyszerűen nem alkalmas erre a feladatra. Falkavezér keserű dühét megértem.
Nincs itt semmiféle átok, csak konzekvensen elképesztően rossz személyzeti politika, aminek a legutolsó terméke ez az edzői kar!
A Lions nagyon hasonló drámával küzd, mint mi, nem találja a szakembergárdát. Az, hogy a Pats félidőben kisakkozta őket, az nem meglepetés, a Pats erről (is) híres! De, hogy erre szinte semmilyen értékelhető válaszlépés nem érkezik, az azért csúf.

Szerintem....

üdv
H
több mint 15 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Remélem Schwartz búcsúmeccsét láttuk,ha igen akkor megérte.
A szünetben vertek meg minket.
A Pats edzői stáb kielemzett minket.
Phonsoról 4 vagy 5TDt kaptunk.
Hill nem NFL szintű irányító.
Az LBink kislányok.
Irány az 1/1.
Megint.Bazzani
1/1 tuti nem lesz véleményem szerint. Phonso még Arringtonnál is szarabb volt pedig ahhoz már tehetség kell. Az hogy kell e új HC azt nem tudom, de néha igen tanácstalannak tűnt az oldalvonalon. Stafford meg porcelán, az se sokkal jobb.

több mint 15 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Remélem Schwartz búcsúmeccsét láttuk,ha igen akkor megérte.
A szünetben vertek meg minket.
A Pats edzői stáb kielemzett minket.
Phonsoról 4 vagy 5TDt kaptunk.
Hill nem NFL szintű irányító.
Az LBink kislányok.
Irány az 1/1.
Megint.

több mint 15 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Utalni fogtok ezert, de.
A beka segge alatt vette at a csapatot ehhez kepest mar jatekban nem vagytok annyira rosszak idonkent.
Minimum egy evet adni kene meg neki. Kovet el sok hibat, de lathato fejlodott vele a csapat.Delonso_
Stafford,CJ,Best,Delmas,KVB,Suh...
Sorolhatnám még a remek játékosokat.

Sokkal rosszabb kerettel produkálnak csapatok sokkal jobb szereplést,de minimum hasonlót.
Rossz döntéseket hoz,minimális respectje nincs a bíróknál,piros zászlót nem tud használni,nem mestere az időkéréseknek, necces meccseket mindig elbukjuk a végén.
Soroljam még?
Ja és 4-22es mérleg.Bazzani
Az elotte levo ur pedig totalisan lezullesztette a csapatot.
Az uj rezsim mar normalis jatekosokat is hoz. Probal sarbol varat epiteni. Ezek a jatekosok jok, de ennyi messze nem eleg egy sikeres csapathoz. Best meg nem egy vadallat meg, lehet sosem lesz az. Ot nem vennem bele.
több mint 15 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 997 — Detroit vs. everybody
Cowher sosem jönne ide, Gruden és Billick offenzív sémáiból pedig köszönettel nem kérek...MacPhisto
Én mostmár ott tartok,hogy elfogadnám HCnak akár Mezey Gyuri bácsit is,csak ne szopjuk állandóan a faszt. Szarom le,hogy ki milyen sémában nyomatja.
Ez a Schwartz féle hisztizek,de sosem nyerek séma se jön be túlságosan.
Akkor már inkább tényleg cirkuszi medve leszek következő életemben...Bazzani
Schwartzot a pálya mellett mutatott viselkedése mellett (Lions drukkerek idegei sincsenek nagyon rendben, itt ő is gyorsan fejlődött) két dolog miatt lehet szerintem ekézni:

(a) ha Best nem egészséges ne játsszon két hónapig, mert felesleges erőltetni (hátha idény végére rendbe jött volna, és akkor újra állandó veszélyforrás lehetett volna az ellenfelekre nézve), hanem kellett volna szerezni egy átmeneti futót.

(b) Stafford állandó sérülése azon a poszton, ahol a folyamatos edzésidő, és gyakorlás a legfontosabb, a meccs tapasztalatot nem is említve. A vállsérüléseknek mi az oka, arról itt a fórumon is megoszlanak a vélemények:

1. miért nincs Backus helyett egy normális Lt?
2. egyszerű pech, hogy ennyire porcelánból van
3. a kettő együtt
4. a Stafford kérdésre mi a megoldás, arra még tippem sincs.

Mindkettő a támadójátékhoz kapcsolódik. A Lions sikere a passzjátékban rendelkezésre álló fegyvereket tekintve jelenleg Stafford egészségi állapotától függ. Ennyi. Futójáték nélkül stabil QB poszt a minimum.

A védelem meg bár továbbra sem a liga élmezőnyéhez tartozik, de volt fejlődés. Már a secondary sem az NFL vicce feltétlenül.DoM
Backus-szal pass protectionben nincs továbbra sem baj. Stafford másodszorra úgy sérült meg, hogy elesett. Ez nem a protection hibája.

Többivel egyetértek, azzal kiegészítve, hogy Petermant ki kellett volna már baszni a csapatból.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 15 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 165 — vaccpáör fan
Cowher sosem jönne ide, Gruden és Billick offenzív sémáiból pedig köszönettel nem kérek...MacPhisto
Én mostmár ott tartok,hogy elfogadnám HCnak akár Mezey Gyuri bácsit is,csak ne szopjuk állandóan a faszt. Szarom le,hogy ki milyen sémában nyomatja.
Ez a Schwartz féle hisztizek,de sosem nyerek séma se jön be túlságosan.
Akkor már inkább tényleg cirkuszi medve leszek következő életemben...Bazzani
Schwartzot a pálya mellett mutatott viselkedése mellett (Lions drukkerek idegei sincsenek nagyon rendben, itt ő is gyorsan fejlődött) két dolog miatt lehet szerintem ekézni:

(a) ha Best nem egészséges ne játsszon két hónapig, mert felesleges erőltetni (hátha idény végére rendbe jött volna, és akkor újra állandó veszélyforrás lehetett volna az ellenfelekre nézve), hanem kellett volna szerezni egy átmeneti futót.

(b) Stafford állandó sérülése azon a poszton, ahol a folyamatos edzésidő, és gyakorlás a legfontosabb, a meccs tapasztalatot nem is említve. A vállsérüléseknek mi az oka, arról itt a fórumon is megoszlanak a vélemények:

1. miért nincs Backus helyett egy normális Lt?
2. egyszerű pech, hogy ennyire porcelánból van
3. a kettő együtt
4. a Stafford kérdésre mi a megoldás, arra még tippem sincs.

Mindkettő a támadójátékhoz kapcsolódik. A Lions sikere a passzjátékban rendelkezésre álló fegyvereket tekintve jelenleg Stafford egészségi állapotától függ. Ennyi. Futójáték nélkül stabil QB poszt a minimum.

A védelem meg bár továbbra sem a liga élmezőnyéhez tartozik, de volt fejlődés. Már a secondary sem az NFL vicce feltétlenül.
több mint 15 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Lions | Caleb Campbell released
Comment (0)


Wed, 24 Nov 2010 08:23:07 -0800

The Detroit Lions have released LB Caleb Campbell, according to Dave Birkett, of the Detroit Free Press.


--------------------------------------------------------------------------------


Lions | Donald Thomas signed
Comment (0)


Wed, 24 Nov 2010 08:16:16 -0800

The Detroit Lions have signed free-agent OG Donald Thomas (Dolphins), according to Dave Birkett, of the Detroit Free Press. Terms of the contract were not disclosed.


Hopp erről lemaradtam.
Remélem Peterman kipicsázása a távlati cél...

több mint 15 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Cowher sosem jönne ide, Gruden és Billick offenzív sémáiból pedig köszönettel nem kérek...MacPhisto
Én mostmár ott tartok,hogy elfogadnám HCnak akár Mezey Gyuri bácsit is,csak ne szopjuk állandóan a faszt. Szarom le,hogy ki milyen sémában nyomatja.
Ez a Schwartz féle hisztizek,de sosem nyerek séma se jön be túlságosan.
Akkor már inkább tényleg cirkuszi medve leszek következő életemben...

több mint 15 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 997 — Detroit vs. everybody
It’s time for the Fords to do something revolutionary — for them — and hire someone (Jon Gruden, Bill Cowher, Brian Billick) who has previous NFL head coaching experience.

http://www.mlive.com/sports/saginaw/index.ssf/2010/11/how_we_see_it_should_the_detro_3.html

Adná a jóisten komolyan...Bazzani
Mariuccinak is volt. Csak mondom.MacPhisto
Persze.
De az említett 3 úr valószinűleg rendet tudna itt tenni.
Legalább a zebrák nem ellenünk ítélnék meg a szituk 99%át.
2győzelmet meg ők is összeszednének.

Mára -15 a tippem,ha jól játszunk.Bazzani
Cowher sosem jönne ide, Gruden és Billick offenzív sémáiból pedig köszönettel nem kérek...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 15 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
It’s time for the Fords to do something revolutionary — for them — and hire someone (Jon Gruden, Bill Cowher, Brian Billick) who has previous NFL head coaching experience.

http://www.mlive.com/sports/saginaw/index.ssf/2010/11/how_we_see_it_should_the_detro_3.html

Adná a jóisten komolyan...Bazzani
Mariuccinak is volt. Csak mondom.MacPhisto
Persze.
De az említett 3 úr valószinűleg rendet tudna itt tenni.
Legalább a zebrák nem ellenünk ítélnék meg a szituk 99%át.
2győzelmet meg ők is összeszednének.

Mára -15 a tippem,ha jól játszunk.

több mint 15 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 997 — Detroit vs. everybody
It’s time for the Fords to do something revolutionary — for them — and hire someone (Jon Gruden, Bill Cowher, Brian Billick) who has previous NFL head coaching experience.

http://www.mlive.com/sports/saginaw/index.ssf/2010/11/how_we_see_it_should_the_detro_3.html

Adná a jóisten komolyan...Bazzani
Mariuccinak is volt. Csak mondom.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 15 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Utalni fogtok ezert, de.
A beka segge alatt vette at a csapatot ehhez kepest mar jatekban nem vagytok annyira rosszak idonkent.
Minimum egy evet adni kene meg neki. Kovet el sok hibat, de lathato fejlodott vele a csapat.Delonso_
Stafford,CJ,Best,Delmas,KVB,Suh...
Sorolhatnám még a remek játékosokat.

Sokkal rosszabb kerettel produkálnak csapatok sokkal jobb szereplést,de minimum hasonlót.
Rossz döntéseket hoz,minimális respectje nincs a bíróknál,piros zászlót nem tud használni,nem mestere az időkéréseknek, necces meccseket mindig elbukjuk a végén.
Soroljam még?
Ja és 4-22es mérleg.

több mint 15 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Utalni fogtok ezert, de.
A beka segge alatt vette at a csapatot ehhez kepest mar jatekban nem vagytok annyira rosszak idonkent.
Minimum egy evet adni kene meg neki. Kovet el sok hibat, de lathato fejlodott vele a csapat.
több mint 15 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
It’s time for the Fords to do something revolutionary — for them — and hire someone (Jon Gruden, Bill Cowher, Brian Billick) who has previous NFL head coaching experience.

http://www.mlive.com/sports/saginaw/index.ssf/2010/11/how_we_see_it_should_the_detro_3.html

Adná a jóisten komolyan...

több mint 15 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Na kezdődik már!

http://msn.foxsports.com/nfl/story/detroit-lions-thanksgiving-nfl-games-a-flawed-tradition-112410MacPhisto
Elmehetnek a picsába a Dallassal.
Időtlen idők óta nincs hétfő esti meccsünk.
Csütörtök esti meccsre esélyünk sincs.
Nincs már vasárnapi meccsünk 22órától.
Most az egyetlen (1934óta tradícionálisan) nem mellékműsoridős meccset is el akarják venni.
Gratulálok.

Ja és köszönjük SportTv,hogy a halálizgalmas fix1es Jets-Bengals meccset választottátok.

Sport1:
18:15
Clásico 2010

A tavalyi Real-Barca
19:15
Mai helyzet
19:30
Zuhanyhíradó (élő)

Hazai és nemzetközi labdarúgó-magazin

Sport2:

19:00
Karate (ism.)

Világbajnokság, Belgrád

több mint 15 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
18:30-al jól kalkulálok ugye!?!topmodell
Igen.
18.30kor lesz.
Hill a kezdő QB,törött balkézzel.

több mint 15 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Behúzzuk ezt a meccset csak itassunk hashajtót a teljes Pats kezdővel 😀 😊
3 győzelemnél meg fog állni ez a szezon és nem most szerezzük a harmadikat 😀
De kiváncsi vagyok mennyire leszünk motiváltak a pulykaünnepen! 😛
QB?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 15 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
18:30-al jól kalkulálok ugye!?!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 15 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Magyar idő szerint hánytól lesz a meccs?!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 15 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 165 — vaccpáör fan
Na kezdődik már!

http://msn.foxsports.com/nfl/story/detroit-lions-thanksgiving-nfl-games-a-flawed-tradition-112410MacPhisto
a 16 leggyengébb csapatot automatikusan ki kell zárni a draft után, így lenne elég idejük gyakorolni egy évig a következő idényre, majd ha az espn power ranking úgy gondolja, újra játszhatnak az NFL szent pályáján, és az egy év szünet úgyis nagyobb érdeklődést generál a dead marketon is.

vagy a Dallas játszhatna körmérkőzést a B csapatával minden hétvégén kétszer is. az aztán szállítaná a nézettségi adatokat.