Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 15 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Találtam pár kurvajó South Parkos Lions avatart.
Bazzani
Hol találtad ezeket? Más csapatok játékosairól is vannak ott?Zolika
A footballsfuture.com -on találtam,a Lionsos fórumban használták őket.
Láttam más csapatokról is.
Ha van konkrét akkor megnézem, vagy keresgélhetsz Te is.

Szerk:
http://www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=419197&postdays=0&postorder=asc&start=0
Itt lehet keresgélni aki akar valamilyet.

több mint 15 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 980
Találtam pár kurvajó South Parkos Lions avatart.
Bazzani
Hol találtad ezeket? Más csapatok játékosairól is vannak ott?

több mint 15 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Találtam pár kurvajó South Parkos Lions avatart.
A Staffordosat lefoglaltam a többi eladó.


Cherilus


Cunningham


Follett


Delmas


Barry Sanders


Best


Phonso


Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuh


Spievey


CalvinBazzani
Suh-nak eléggé rettegett feje van 😀

Simply the BEST!
több mint 15 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Találtam pár kurvajó South Parkos Lions avatart.
A Staffordosat lefoglaltam a többi eladó.


Cherilus


Cunningham


Follett


Delmas


Barry Sanders


Best


Phonso


Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuh


Spievey


Calvin

több mint 15 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Én idén csöppentem ide közétek, néztem végig minden Lions meccset amit tudtam, és elkeserítő a történet. De ettől csak még inkább megkedveltem a csapatot. Persze egészen más ezt nekem átélnem, mint Nektek, akik már évek óta ezt látjátok. A szezon előtt, teljesen látatlanban, laikusként 6 győzelmet jósoltam volna, most már 4-et mondanék. Viszont, ha kb. 10 ponttal többet szereztünk volna, akkor lenne vagy hárommal több győzelmünk... persze HA. Ilyen a sport, az élet.

Reménykedem benne, hogy a Boys most hullámvölgyben lesz és szépen megverjük őket, de ha ki kell kapnunk is... legalább legyen éles ez a meccs is, mint eddig szinte mindegyik.

Szebb napot!Blitzerkrieg
Isten hozott. Jól kibasztál magaddal, hogy Lions fan lettél 😊MacPhisto
Én is üdvözöllek.
Egy emberrel több akinek mindig szar a hétfő reggele.
😉

több mint 15 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Detroit Lions place Kevin Smith on IR, activate Caleb Campbell

Természetes,Smith egyre jobb volt erre megsérül.
Ma én leszek a második számú RB ha Brown nem egészséges,mert Morris tragédia.

több mint 15 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Én idén csöppentem ide közétek, néztem végig minden Lions meccset amit tudtam, és elkeserítő a történet. De ettől csak még inkább megkedveltem a csapatot. Persze egészen más ezt nekem átélnem, mint Nektek, akik már évek óta ezt látjátok. A szezon előtt, teljesen látatlanban, laikusként 6 győzelmet jósoltam volna, most már 4-et mondanék. Viszont, ha kb. 10 ponttal többet szereztünk volna, akkor lenne vagy hárommal több győzelmünk... persze HA. Ilyen a sport, az élet.

Reménykedem benne, hogy a Boys most hullámvölgyben lesz és szépen megverjük őket, de ha ki kell kapnunk is... legalább legyen éles ez a meccs is, mint eddig szinte mindegyik.

Szebb napot!Blitzerkrieg
Isten hozott. Jól kibasztál magaddal, hogy Lions fan lettél 😊MacPhisto
tavaly a Browns meccseken már megedződött 😉Joey Tribbiani
Így van... akartam is írni, hogy amikor "idekerültem" akkor még a Cleveland meccseket próbáltam lekövetni. Akkor főképp Brady Quinn személye miatt, bár szinte sose játszott, csak egyszer mutatták az oldalvonal mellett, és megkedveltem, őt is meg a csapatot is... nomeg Cleveland Miskolc egyik testvérvárosa 😊. Azóta is csipázom őket 😊.

Simply the BEST!
több mint 15 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 750 — Believelander
Én idén csöppentem ide közétek, néztem végig minden Lions meccset amit tudtam, és elkeserítő a történet. De ettől csak még inkább megkedveltem a csapatot. Persze egészen más ezt nekem átélnem, mint Nektek, akik már évek óta ezt látjátok. A szezon előtt, teljesen látatlanban, laikusként 6 győzelmet jósoltam volna, most már 4-et mondanék. Viszont, ha kb. 10 ponttal többet szereztünk volna, akkor lenne vagy hárommal több győzelmünk... persze HA. Ilyen a sport, az élet.

Reménykedem benne, hogy a Boys most hullámvölgyben lesz és szépen megverjük őket, de ha ki kell kapnunk is... legalább legyen éles ez a meccs is, mint eddig szinte mindegyik.

Szebb napot!Blitzerkrieg
Isten hozott. Jól kibasztál magaddal, hogy Lions fan lettél 😊MacPhisto
tavaly a Browns meccseken már megedződött 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 15 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Bandwagon lions drukker 😊
Nos, ez az a csapat amit az itteni szurkolok sokkal sotetebben latnak mint a tobbiek.

Bar valoban nem artott volna egybenhagyni az iranyitot, de ez ilyen sport.
több mint 15 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Én idén csöppentem ide közétek, néztem végig minden Lions meccset amit tudtam, és elkeserítő a történet. De ettől csak még inkább megkedveltem a csapatot. Persze egészen más ezt nekem átélnem, mint Nektek, akik már évek óta ezt látjátok. A szezon előtt, teljesen látatlanban, laikusként 6 győzelmet jósoltam volna, most már 4-et mondanék. Viszont, ha kb. 10 ponttal többet szereztünk volna, akkor lenne vagy hárommal több győzelmünk... persze HA. Ilyen a sport, az élet.

Reménykedem benne, hogy a Boys most hullámvölgyben lesz és szépen megverjük őket, de ha ki kell kapnunk is... legalább legyen éles ez a meccs is, mint eddig szinte mindegyik.

Szebb napot!Blitzerkrieg
Isten hozott. Jól kibasztál magaddal, hogy Lions fan lettél 😊MacPhisto
Én már csak ilyen vagyok. Szeretek a "sereghajtóknak" drukkolni szinte minden sportban, az legalább izgalmas, és meg lehet becsülni egy-egy győzelmet... Legyek Patriots drukker, vagy Colts fan? Azokból sok van 😊, ők a győzelmet már nem is becsülik, náluk minden kötelező, ha meg beüt a vereség, akkor lehet magyarázkodni (nincs bajom amúgy az említett csapatokkal). Vannak a "nagyobb" csapatok között is kedvencek persze, nomeg a playoffban kell drukkolnom idén is valakinek, de úgy vagyok vele, hogy a Detroit gyakorlatilag velem együtt kezdett új fejezetet az életem NFL-es történetében... Abban a bizonyos 0-16-os szezonban kezdtem el nézni a focit, akkor még igazából kedvencek nélkül, attól kezdve úgy vagyok vele, hogy láthatok talpra állni egy csapatot a nulláról, és ezt, ha kell támogatom is azzal, hogy pálcát török mellettük 😊. Szóval nem érzem ezt kib*szásnak magammal, az üdvözlést köszönöm! 😊

Simply the BEST!
több mint 15 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 997 — Detroit vs. everybody
Én idén csöppentem ide közétek, néztem végig minden Lions meccset amit tudtam, és elkeserítő a történet. De ettől csak még inkább megkedveltem a csapatot. Persze egészen más ezt nekem átélnem, mint Nektek, akik már évek óta ezt látjátok. A szezon előtt, teljesen látatlanban, laikusként 6 győzelmet jósoltam volna, most már 4-et mondanék. Viszont, ha kb. 10 ponttal többet szereztünk volna, akkor lenne vagy hárommal több győzelmünk... persze HA. Ilyen a sport, az élet.

Reménykedem benne, hogy a Boys most hullámvölgyben lesz és szépen megverjük őket, de ha ki kell kapnunk is... legalább legyen éles ez a meccs is, mint eddig szinte mindegyik.

Szebb napot!Blitzerkrieg
Isten hozott. Jól kibasztál magaddal, hogy Lions fan lettél 😊

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 15 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Én idén csöppentem ide közétek, néztem végig minden Lions meccset amit tudtam, és elkeserítő a történet. De ettől csak még inkább megkedveltem a csapatot. Persze egészen más ezt nekem átélnem, mint Nektek, akik már évek óta ezt látjátok. A szezon előtt, teljesen látatlanban, laikusként 6 győzelmet jósoltam volna, most már 4-et mondanék. Viszont, ha kb. 10 ponttal többet szereztünk volna, akkor lenne vagy hárommal több győzelmünk... persze HA. Ilyen a sport, az élet.

Reménykedem benne, hogy a Boys most hullámvölgyben lesz és szépen megverjük őket, de ha ki kell kapnunk is... legalább legyen éles ez a meccs is, mint eddig szinte mindegyik.

Szebb napot!

Simply the BEST!
több mint 15 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Cliff Avril DE Quadricep Did Not Participate In Practice Out
Jason Hanson K right Knee Did Not Participate In Practice Out
Kevin Smith RB Thumb Did Not Participate In Practice Out
Matthew Stafford QB right Shoulder Did Not Participate In Practice Out
Isaiah Ekejiuba LB Knee Limited Participation in Practice Questionable
Tony Scheffler TE Shoulder Limited Participation in Practice Questionable
Jason Fox T Illness Did Not Participate In Practice Probable
Chris Houston CB Shoulder Full Participation in Practice Probable
Calvin Johnson WR Knee Full Participation in Practice Probable
Turk McBride DE Ankle Full Participation in Practice Probable
Alphonso Smith CB Shoulder Full Participation in Practice Probable
Jahvid Best RB Toe Limited Participation in Practice Probable
Nate Burleson WR Thigh Limited Participation in Practice Probable
Bobby Carpenter LB Toe Limited Participation in Practice Probable
Dylan Gandy C Calf Limited Participation in Practice Probable
DeAndre Levy LB Groin Limited Participation in Practice Probable
Corey Williams DT Shoulder Limited Participation in Practice Probable

több mint 15 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Minden csapatnál mezcsere lesz,mivel jövőre már Nike mezek lesznek.
Ezt egy dizájner cég csinálta nem a nike,tehát ezek csak találgatások.
Az oroszlán meg nyílván ugyanúgy lesz rajta mint eddig. 😉

több mint 15 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 997 — Detroit vs. everybody
Lions | Kevin Curtis works out
Comment (0)


Fri, 19 Nov 2010 08:21:41 -0800

The Detroit Lions worked out free-agent WR Kevin Curtis (Eagles) Thursday, Nov. 18, according to Jason La Canfora, of NFL Network.

És egy kis mezterv:

Persze ez még nem valós.Bazzani
Nyilván nem véletlenül az oroszlán segge van előre...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 15 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Lions | Kevin Curtis works out
Comment (0)


Fri, 19 Nov 2010 08:21:41 -0800

The Detroit Lions worked out free-agent WR Kevin Curtis (Eagles) Thursday, Nov. 18, according to Jason La Canfora, of NFL Network.

És egy kis mezterv:



Persze ez még nem valós.Bazzani
Megint mez csere lesz vagy ez most mi?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Lions | Kevin Curtis works out
Comment (0)


Fri, 19 Nov 2010 08:21:41 -0800

The Detroit Lions worked out free-agent WR Kevin Curtis (Eagles) Thursday, Nov. 18, according to Jason La Canfora, of NFL Network.

És egy kis mezterv:



Persze ez még nem valós.

több mint 15 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 997 — Detroit vs. everybody
http://espn.go.com/blog/nfcnorth/post/_/id/19659/picking-through-the-mess-in-detroit

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 15 éve
triangle 1 283
The Detroit Lions sold out the Thankgsiving Day game against the New England Patriots and the local television blackout has been lifted. This is the early sellout of a game since Thanksgiving in 2007.

Bazzani
jaja, mi is várjuk már a meccset. addig is hajrá a dallas ellen!
több mint 15 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
The Detroit Lions sold out the Thankgsiving Day game against the New England Patriots and the local television blackout has been lifted. This is the early sellout of a game since Thanksgiving in 2007.


több mint 15 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 997 — Detroit vs. everybody
Mondom, ha egyszer minden összejön, SuperBowlra menet lezuhan a repülőgép.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 15 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Jó hát a Millen ámokfutást nem lehet 2 év alatt semmissé tenni.tenorx
Főleg nem,ha a legsarkallatosabb pontját szinte kompletten egybenhagyják.
Az O-Line-ra gondoltam természetesen.

Nézd meg mit ér egy normális DLine! Ha lenne támadófalunk akkor elkezdenék bizakodni.
Mondjuk Stafford akkor is a sérült vállára esne az első meccsen tuti.

több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Jó hát a Millen ámokfutást nem lehet 2 év alatt semmissé tenni.
több mint 15 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Bazzani minden jó meccs után annyira fel vagy dobva, egyébként meg rossz olvasni, amit írsz.
Megnézném egyszer,ha a Piccbörg csinálna mondjuk 3éven keresztül 3győzelem alatti szezont. Most is rossz olvasni,hogy mekkora sírás megy ott,pedig hol vagytok hozzánk képest...

Te is tudod nagyon jól, hogy az állás egy dolog, de kurvára nem tükrözi a valós képet.
A Jetsben is simán benne lett volna két L, 100ból 50szer ki is kaptak volna, szerencse. Draftoltatok idén egy kurva jó classt, nem hiszem, hogy lehet rá panasz, annyi történt, hogy nincs szerencsétek Stafford folyamatos sérüléseivel. A Jets nem olyan jó, mint ahogy áll, viszont ti sem vagytok olyan rosszak, hogy 2-7el kelljen állnotok. Sőt, továbbmegyek, a Bills se egy 1-8as csapat, csak épp nem jött össze nekik semmi.

Most akkor senkinek a helyezése nem a valós képét tükrözi?
Hillnél sokkal rosszabb QBval is meccseket kellene nyernünk.
Csak szar az edzői stáb vagy mittudomén.
Átok.

Szerintem jövőre ti is harcba szálltok a POért, még egy jó draftra van szükség (PP például, meg jó lenne már valami fal).
20éve vagyunk egy draftra a PO-tól...

Egyébként meg azért a Bucs gyengélkedőnek 😛 Volt egy rossz évük kb., amiből tudtak franchise QBt húzni.
Azért írtam tavalyi gyengélkedőt. Nem évek óta gyengélkedőt.
tenorx

több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Bazzani minden jó meccs után annyira fel vagy dobva, egyébként meg rossz olvasni, amit írsz.
Te is tudod nagyon jól, hogy az állás egy dolog, de kurvára nem tükrözi a valós képet.
A Jetsben is simán benne lett volna két L, 100ból 50szer ki is kaptak volna, szerencse. Draftoltatok idén egy kurva jó classt, nem hiszem, hogy lehet rá panasz, annyi történt, hogy nincs szerencsétek Stafford folyamatos sérüléseivel. A Jets nem olyan jó, mint ahogy áll, viszont ti sem vagytok olyan rosszak, hogy 2-7el kelljen állnotok. Sőt, továbbmegyek, a Bills se egy 1-8as csapat, csak épp nem jött össze nekik semmi.
Szerintem jövőre ti is harcba szálltok a POért, még egy jó draftra van szükség (PP például, meg jó lenne már valami fal).
Egyébként meg azért a Bucs gyengélkedőnek 😛 Volt egy rossz évük kb., amiből tudtak franchise QBt húzni.