Detroit Lions
34 feliratkozó
több mint 15 éve
A footballsfuture.com -on találtam,a Lionsos fórumban használták őket.Találtam pár kurvajó South Parkos Lions avatart.Hol találtad ezeket? Más csapatok játékosairól is vannak ott?Zolika
Bazzani
Láttam más csapatokról is.
Ha van konkrét akkor megnézem, vagy keresgélhetsz Te is.
Szerk:
http://www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=419197&postdays=0&postorder=asc&start=0
Itt lehet keresgélni aki akar valamilyet.
több mint 15 éve
Találtam pár kurvajó South Parkos Lions avatart.Hol találtad ezeket? Más csapatok játékosairól is vannak ott?
Bazzani
több mint 15 éve
Találtam pár kurvajó South Parkos Lions avatart.Suh-nak eléggé rettegett feje van 😀
A Staffordosat lefoglaltam a többi eladó.
Cherilus
Cunningham
Follett
Delmas
Barry Sanders
Best
Phonso
Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuh
Spievey
CalvinBazzani
Simply the BEST!

több mint 15 éve
Találtam pár kurvajó South Parkos Lions avatart.A Staffordosat lefoglaltam a többi eladó.

Cherilus

Cunningham

Follett

Delmas

Barry Sanders

Best

Phonso

Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuh

Spievey

Calvin
több mint 15 éve
Én is üdvözöllek.Én idén csöppentem ide közétek, néztem végig minden Lions meccset amit tudtam, és elkeserítő a történet. De ettől csak még inkább megkedveltem a csapatot. Persze egészen más ezt nekem átélnem, mint Nektek, akik már évek óta ezt látjátok. A szezon előtt, teljesen látatlanban, laikusként 6 győzelmet jósoltam volna, most már 4-et mondanék. Viszont, ha kb. 10 ponttal többet szereztünk volna, akkor lenne vagy hárommal több győzelmünk... persze HA. Ilyen a sport, az élet.Isten hozott. Jól kibasztál magaddal, hogy Lions fan lettél 😊MacPhisto
Reménykedem benne, hogy a Boys most hullámvölgyben lesz és szépen megverjük őket, de ha ki kell kapnunk is... legalább legyen éles ez a meccs is, mint eddig szinte mindegyik.
Szebb napot!Blitzerkrieg
Egy emberrel több akinek mindig szar a hétfő reggele.
😉
több mint 15 éve
Detroit Lions place Kevin Smith on IR, activate Caleb CampbellTermészetes,Smith egyre jobb volt erre megsérül.
Ma én leszek a második számú RB ha Brown nem egészséges,mert Morris tragédia.
több mint 15 éve
Így van... akartam is írni, hogy amikor "idekerültem" akkor még a Cleveland meccseket próbáltam lekövetni. Akkor főképp Brady Quinn személye miatt, bár szinte sose játszott, csak egyszer mutatták az oldalvonal mellett, és megkedveltem, őt is meg a csapatot is... nomeg Cleveland Miskolc egyik testvérvárosa 😊. Azóta is csipázom őket 😊.tavaly a Browns meccseken már megedződött 😉Joey TribbianiÉn idén csöppentem ide közétek, néztem végig minden Lions meccset amit tudtam, és elkeserítő a történet. De ettől csak még inkább megkedveltem a csapatot. Persze egészen más ezt nekem átélnem, mint Nektek, akik már évek óta ezt látjátok. A szezon előtt, teljesen látatlanban, laikusként 6 győzelmet jósoltam volna, most már 4-et mondanék. Viszont, ha kb. 10 ponttal többet szereztünk volna, akkor lenne vagy hárommal több győzelmünk... persze HA. Ilyen a sport, az élet.Isten hozott. Jól kibasztál magaddal, hogy Lions fan lettél 😊MacPhisto
Reménykedem benne, hogy a Boys most hullámvölgyben lesz és szépen megverjük őket, de ha ki kell kapnunk is... legalább legyen éles ez a meccs is, mint eddig szinte mindegyik.
Szebb napot!Blitzerkrieg
Simply the BEST!

több mint 15 éve
tavaly a Browns meccseken már megedződött 😉Én idén csöppentem ide közétek, néztem végig minden Lions meccset amit tudtam, és elkeserítő a történet. De ettől csak még inkább megkedveltem a csapatot. Persze egészen más ezt nekem átélnem, mint Nektek, akik már évek óta ezt látjátok. A szezon előtt, teljesen látatlanban, laikusként 6 győzelmet jósoltam volna, most már 4-et mondanék. Viszont, ha kb. 10 ponttal többet szereztünk volna, akkor lenne vagy hárommal több győzelmünk... persze HA. Ilyen a sport, az élet.Isten hozott. Jól kibasztál magaddal, hogy Lions fan lettél 😊MacPhisto
Reménykedem benne, hogy a Boys most hullámvölgyben lesz és szépen megverjük őket, de ha ki kell kapnunk is... legalább legyen éles ez a meccs is, mint eddig szinte mindegyik.
Szebb napot!Blitzerkrieg
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 15 éve
Bandwagon lions drukker 😊Nos, ez az a csapat amit az itteni szurkolok sokkal sotetebben latnak mint a tobbiek.
Bar valoban nem artott volna egybenhagyni az iranyitot, de ez ilyen sport.
több mint 15 éve
Én már csak ilyen vagyok. Szeretek a "sereghajtóknak" drukkolni szinte minden sportban, az legalább izgalmas, és meg lehet becsülni egy-egy győzelmet... Legyek Patriots drukker, vagy Colts fan? Azokból sok van 😊, ők a győzelmet már nem is becsülik, náluk minden kötelező, ha meg beüt a vereség, akkor lehet magyarázkodni (nincs bajom amúgy az említett csapatokkal). Vannak a "nagyobb" csapatok között is kedvencek persze, nomeg a playoffban kell drukkolnom idén is valakinek, de úgy vagyok vele, hogy a Detroit gyakorlatilag velem együtt kezdett új fejezetet az életem NFL-es történetében... Abban a bizonyos 0-16-os szezonban kezdtem el nézni a focit, akkor még igazából kedvencek nélkül, attól kezdve úgy vagyok vele, hogy láthatok talpra állni egy csapatot a nulláról, és ezt, ha kell támogatom is azzal, hogy pálcát török mellettük 😊. Szóval nem érzem ezt kib*szásnak magammal, az üdvözlést köszönöm! 😊Én idén csöppentem ide közétek, néztem végig minden Lions meccset amit tudtam, és elkeserítő a történet. De ettől csak még inkább megkedveltem a csapatot. Persze egészen más ezt nekem átélnem, mint Nektek, akik már évek óta ezt látjátok. A szezon előtt, teljesen látatlanban, laikusként 6 győzelmet jósoltam volna, most már 4-et mondanék. Viszont, ha kb. 10 ponttal többet szereztünk volna, akkor lenne vagy hárommal több győzelmünk... persze HA. Ilyen a sport, az élet.Isten hozott. Jól kibasztál magaddal, hogy Lions fan lettél 😊MacPhisto
Reménykedem benne, hogy a Boys most hullámvölgyben lesz és szépen megverjük őket, de ha ki kell kapnunk is... legalább legyen éles ez a meccs is, mint eddig szinte mindegyik.
Szebb napot!Blitzerkrieg
Simply the BEST!

több mint 15 éve
Én idén csöppentem ide közétek, néztem végig minden Lions meccset amit tudtam, és elkeserítő a történet. De ettől csak még inkább megkedveltem a csapatot. Persze egészen más ezt nekem átélnem, mint Nektek, akik már évek óta ezt látjátok. A szezon előtt, teljesen látatlanban, laikusként 6 győzelmet jósoltam volna, most már 4-et mondanék. Viszont, ha kb. 10 ponttal többet szereztünk volna, akkor lenne vagy hárommal több győzelmünk... persze HA. Ilyen a sport, az élet.Isten hozott. Jól kibasztál magaddal, hogy Lions fan lettél 😊
Reménykedem benne, hogy a Boys most hullámvölgyben lesz és szépen megverjük őket, de ha ki kell kapnunk is... legalább legyen éles ez a meccs is, mint eddig szinte mindegyik.
Szebb napot!Blitzerkrieg
Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
több mint 15 éve
Én idén csöppentem ide közétek, néztem végig minden Lions meccset amit tudtam, és elkeserítő a történet. De ettől csak még inkább megkedveltem a csapatot. Persze egészen más ezt nekem átélnem, mint Nektek, akik már évek óta ezt látjátok. A szezon előtt, teljesen látatlanban, laikusként 6 győzelmet jósoltam volna, most már 4-et mondanék. Viszont, ha kb. 10 ponttal többet szereztünk volna, akkor lenne vagy hárommal több győzelmünk... persze HA. Ilyen a sport, az élet.Reménykedem benne, hogy a Boys most hullámvölgyben lesz és szépen megverjük őket, de ha ki kell kapnunk is... legalább legyen éles ez a meccs is, mint eddig szinte mindegyik.
Szebb napot!
Simply the BEST!

több mint 15 éve
Cliff Avril DE Quadricep Did Not Participate In Practice OutJason Hanson K right Knee Did Not Participate In Practice Out
Kevin Smith RB Thumb Did Not Participate In Practice Out
Matthew Stafford QB right Shoulder Did Not Participate In Practice Out
Isaiah Ekejiuba LB Knee Limited Participation in Practice Questionable
Tony Scheffler TE Shoulder Limited Participation in Practice Questionable
Jason Fox T Illness Did Not Participate In Practice Probable
Chris Houston CB Shoulder Full Participation in Practice Probable
Calvin Johnson WR Knee Full Participation in Practice Probable
Turk McBride DE Ankle Full Participation in Practice Probable
Alphonso Smith CB Shoulder Full Participation in Practice Probable
Jahvid Best RB Toe Limited Participation in Practice Probable
Nate Burleson WR Thigh Limited Participation in Practice Probable
Bobby Carpenter LB Toe Limited Participation in Practice Probable
Dylan Gandy C Calf Limited Participation in Practice Probable
DeAndre Levy LB Groin Limited Participation in Practice Probable
Corey Williams DT Shoulder Limited Participation in Practice Probable
több mint 15 éve
Minden csapatnál mezcsere lesz,mivel jövőre már Nike mezek lesznek.Ezt egy dizájner cég csinálta nem a nike,tehát ezek csak találgatások.
Az oroszlán meg nyílván ugyanúgy lesz rajta mint eddig. 😉
több mint 15 éve
Lions | Kevin Curtis works outNyilván nem véletlenül az oroszlán segge van előre...
Comment (0)
Fri, 19 Nov 2010 08:21:41 -0800
The Detroit Lions worked out free-agent WR Kevin Curtis (Eagles) Thursday, Nov. 18, according to Jason La Canfora, of NFL Network.
És egy kis mezterv:
Persze ez még nem valós.Bazzani
Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
több mint 15 éve
Lions | Kevin Curtis works outMegint mez csere lesz vagy ez most mi?
Comment (0)
Fri, 19 Nov 2010 08:21:41 -0800
The Detroit Lions worked out free-agent WR Kevin Curtis (Eagles) Thursday, Nov. 18, according to Jason La Canfora, of NFL Network.
És egy kis mezterv:
Persze ez még nem valós.Bazzani
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
Lions | Kevin Curtis works outComment (0)
Fri, 19 Nov 2010 08:21:41 -0800
The Detroit Lions worked out free-agent WR Kevin Curtis (Eagles) Thursday, Nov. 18, according to Jason La Canfora, of NFL Network.
És egy kis mezterv:

Persze ez még nem valós.
több mint 15 éve
http://espn.go.com/blog/nfcnorth/post/_/id/19659/picking-through-the-mess-in-detroit
Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
több mint 15 éve
triangle
1 283
The Detroit Lions sold out the Thankgsiving Day game against the New England Patriots and the local television blackout has been lifted. This is the early sellout of a game since Thanksgiving in 2007.jaja, mi is várjuk már a meccset. addig is hajrá a dallas ellen!
Bazzani
több mint 15 éve
The Detroit Lions sold out the Thankgsiving Day game against the New England Patriots and the local television blackout has been lifted. This is the early sellout of a game since Thanksgiving in 2007.
több mint 15 éve
Mondom, ha egyszer minden összejön, SuperBowlra menet lezuhan a repülőgép.
Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
több mint 15 éve
Jó hát a Millen ámokfutást nem lehet 2 év alatt semmissé tenni.tenorxFőleg nem,ha a legsarkallatosabb pontját szinte kompletten egybenhagyják.
Az O-Line-ra gondoltam természetesen.
Nézd meg mit ér egy normális DLine! Ha lenne támadófalunk akkor elkezdenék bizakodni.
Mondjuk Stafford akkor is a sérült vállára esne az első meccsen tuti.
több mint 15 éve
Jó hát a Millen ámokfutást nem lehet 2 év alatt semmissé tenni.
több mint 15 éve
Bazzani minden jó meccs után annyira fel vagy dobva, egyébként meg rossz olvasni, amit írsz.
Megnézném egyszer,ha a Piccbörg csinálna mondjuk 3éven keresztül 3győzelem alatti szezont. Most is rossz olvasni,hogy mekkora sírás megy ott,pedig hol vagytok hozzánk képest...
Te is tudod nagyon jól, hogy az állás egy dolog, de kurvára nem tükrözi a valós képet.
A Jetsben is simán benne lett volna két L, 100ból 50szer ki is kaptak volna, szerencse. Draftoltatok idén egy kurva jó classt, nem hiszem, hogy lehet rá panasz, annyi történt, hogy nincs szerencsétek Stafford folyamatos sérüléseivel. A Jets nem olyan jó, mint ahogy áll, viszont ti sem vagytok olyan rosszak, hogy 2-7el kelljen állnotok. Sőt, továbbmegyek, a Bills se egy 1-8as csapat, csak épp nem jött össze nekik semmi.
Most akkor senkinek a helyezése nem a valós képét tükrözi?
Hillnél sokkal rosszabb QBval is meccseket kellene nyernünk.
Csak szar az edzői stáb vagy mittudomén.
Átok.
Szerintem jövőre ti is harcba szálltok a POért, még egy jó draftra van szükség (PP például, meg jó lenne már valami fal).
20éve vagyunk egy draftra a PO-tól...
Egyébként meg azért a Bucs gyengélkedőnek 😛 Volt egy rossz évük kb., amiből tudtak franchise QBt húzni.
Azért írtam tavalyi gyengélkedőt. Nem évek óta gyengélkedőt.
tenorx
több mint 15 éve
Bazzani minden jó meccs után annyira fel vagy dobva, egyébként meg rossz olvasni, amit írsz.Te is tudod nagyon jól, hogy az állás egy dolog, de kurvára nem tükrözi a valós képet.
A Jetsben is simán benne lett volna két L, 100ból 50szer ki is kaptak volna, szerencse. Draftoltatok idén egy kurva jó classt, nem hiszem, hogy lehet rá panasz, annyi történt, hogy nincs szerencsétek Stafford folyamatos sérüléseivel. A Jets nem olyan jó, mint ahogy áll, viszont ti sem vagytok olyan rosszak, hogy 2-7el kelljen állnotok. Sőt, továbbmegyek, a Bills se egy 1-8as csapat, csak épp nem jött össze nekik semmi.
Szerintem jövőre ti is harcba szálltok a POért, még egy jó draftra van szükség (PP például, meg jó lenne már valami fal).
Egyébként meg azért a Bucs gyengélkedőnek 😛 Volt egy rossz évük kb., amiből tudtak franchise QBt húzni.