Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Update: Frank Reich will reportedly interview Friday for the open head coaching position. Dan Campbell will interview Thursday.

Nem kétségbeesős típus 😉
coltman
Emlékszel, hogy december környékén nekem Reich volt a favoritom? Lehet, hogy körbeér a sztori?

(Egyébként a Phillynél Pederson hívja a playeket, nem Reich, szóval azért nem McDaniels féle. Nekem a Colts-os múltja miatt volt szimpatikus. 2008-ban ő volt Manning edzője amikor sérülés után visszatérve MVP lett. San Diegoban viszont nem virított valami nagyot. De annyire nem is lényeges. A HC feladatkör úgyis más és szerintem ő nem hívna playeket, meghagyná az OC-nak. Az lesz majd a kérdés, hogy az OC ki lesz. Ha nem is idén, akkor jövőre.)
peterk2005
Schwartz? A Lionsnál nem volt sikeres, de náluk nem sokan voltak azok mostanában.
Ha meg Reich, OC posztra DeFilippot elhozhatnánk, csak ő mostanában interjúzik majd a Vikesal szintén OC pozira.
Borbinho

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
Update: Frank Reich will reportedly interview Friday for the open head coaching position. Dan Campbell will interview Thursday.

Nem kétségbeesős típus 😉
coltman
Emlékszel, hogy december környékén nekem Reich volt a favoritom? Lehet, hogy körbeér a sztori?

(Egyébként a Phillynél Pederson hívja a playeket, nem Reich, szóval azért nem McDaniels féle. Nekem a Colts-os múltja miatt volt szimpatikus. 2008-ban ő volt Manning edzője amikor sérülés után visszatérve MVP lett. San Diegoban viszont nem virított valami nagyot. De annyire nem is lényeges. A HC feladatkör úgyis más és szerintem ő nem hívna playeket, meghagyná az OC-nak. Az lesz majd a kérdés, hogy az OC ki lesz. Ha nem is idén, akkor jövőre.)
peterk2005
Schwartz? A Lionsnál nem volt sikeres, de náluk nem sokan voltak azok mostanában.
Ha meg Reich, OC posztra DeFilippot elhozhatnánk, csak ő mostanában interjúzik majd a Vikesal szintén OC pozira.
Borbinho
az lenne valahol az igazi karma, ha eljönne Schwartz és összerakna egy olyan karmolós D-t, ami minden évben elkeni JMD és a Pats száját.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Update: Frank Reich will reportedly interview Friday for the open head coaching position. Dan Campbell will interview Thursday.

Nem kétségbeesős típus 😉
coltman
Emlékszel, hogy december környékén nekem Reich volt a favoritom? Lehet, hogy körbeér a sztori?

(Egyébként a Phillynél Pederson hívja a playeket, nem Reich, szóval azért nem McDaniels féle. Nekem a Colts-os múltja miatt volt szimpatikus. 2008-ban ő volt Manning edzője amikor sérülés után visszatérve MVP lett. San Diegoban viszont nem virított valami nagyot. De annyire nem is lényeges. A HC feladatkör úgyis más és szerintem ő nem hívna playeket, meghagyná az OC-nak. Az lesz majd a kérdés, hogy az OC ki lesz. Ha nem is idén, akkor jövőre.)
peterk2005
Schwartz? A Lionsnál nem volt sikeres, de náluk nem sokan voltak azok mostanában.
Ha meg Reich, OC posztra DeFilippot elhozhatnánk, csak ő mostanában interjúzik majd a Vikesal szintén OC pozira.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Burkus, nem mondom hogy igazad van, és azt sem, hogy nincs. Csak szeretnélek megkérni, hogy ne írj ebbe a topikba csak azért, hogy feszültséget szíts. Hidd el nekem is van csomószor, hogy látok valamit amihez úgy érzem, hozzá kell szólnom, mert felhúztam rajta magam. De semmi értelme. Hidd el Coltman is tud ennél szofisztikáltabban fogalmazni. Ne legyünk NSO fórum, írd meg neki PM-ben ha nagyon zavar.Borbinho
Fölösleges megkérned, ő ilyen. Ilyen volt két éve, ilyen volt fél éve, ilyen a Broncos topicban, ilyen a saját csapatának topicjában, ilyen az eredménykövetőben.

Hülye voltam én is, hogy reagáltam.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Update: Frank Reich will reportedly interview Friday for the open head coaching position. Dan Campbell will interview Thursday.

Nem kétségbeesős típus 😉
coltman
Emlékszel, hogy december környékén nekem Reich volt a favoritom? Lehet, hogy körbeér a sztori?

(Egyébként a Phillynél Pederson hívja a playeket, nem Reich, szóval azért nem McDaniels féle. Nekem a Colts-os múltja miatt volt szimpatikus. 2008-ban ő volt Manning edzője amikor sérülés után visszatérve MVP lett. San Diegoban viszont nem virított valami nagyot. De annyire nem is lényeges. A HC feladatkör úgyis más és szerintem ő nem hívna playeket, meghagyná az OC-nak. Az lesz majd a kérdés, hogy az OC ki lesz. Ha nem is idén, akkor jövőre.)
peterk2005
Emlékszel, hogy nekem meg Bill Belichick?
Még versenyben vagyok én is. x-P Reich nekem annyira nem meggyőző, Campbell meg... hát végképp. A jelenlegi sorból akkor már Toubot mondom. De Ballardnak van töke, ezt ismét bizonyította, szóval én lehet, hogy futnék egy kört tényleg Harbaugh-nál például, azért ha valaki, ő Luckkal eléggé tudna mit kezdeni. Az a kapcsolat bizonyított.

Mondtam Ariansot is, akit talán egy évre vissza lehetne csábítani.

Ballardnak abban igaza van egyébként, hogy ezek után már mindegy kis túlzással, nem az ő hibája JMD kavarása, viszont türelmesnek kell lenni és nem három napon belül gyorsan idepakolni valami bohócot. Jöjjön öt napon belül valami bohóc!

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Hidd el Coltman is tud ennél szofisztikáltabban fogalmazni. Ne legyünk NSO fórum, írd meg neki PM-ben ha nagyon zavar.
Borbinho
Nehéz lesz, ban forever 😀
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Az is mááá milyen huncut volt, amikor a közönséget kitoltátok PA-re 😊 (pro audio)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
A stílus maga az ember. Amit most tőled olvastam, az szofisztikált érvrendszer, megsemmisítő érvek.Burkus
Mlyen érvekről is beszélsz? Én kultúráltan válaszoltam a pökhendi postodra. Érvekkel. És abbahagytad? Vagy érdemben válaszoltál? Lófaszt. Folytatod a pökhendi szófosást. Akkor ne csodálkozz, ha valaki elküld a halálba.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Burkus, nem mondom hogy igazad van, és azt sem, hogy nincs. Csak szeretnélek megkérni, hogy ne írj ebbe a topikba csak azért, hogy feszültséget szíts. Hidd el nekem is van csomószor, hogy látok valamit amihez úgy érzem, hozzá kell szólnom, mert felhúztam rajta magam. De semmi értelme. Hidd el Coltman is tud ennél szofisztikáltabban fogalmazni. Ne legyünk NSO fórum, írd meg neki PM-ben ha nagyon zavar.
Annak meg szintén nem látom értelmét, hogy elkezded a kedvenc csapatunk dolgait felhánytorgatni, hogy hadd lássa az ostoba kóc fan milyen egy undorító frencsájznak szurkol....
Remélem nem veszed magadra. Nem személyeskedésből írtam.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Update: Frank Reich will reportedly interview Friday for the open head coaching position. Dan Campbell will interview Thursday.

Nem kétségbeesős típus 😉
coltman
Emlékszel, hogy december környékén nekem Reich volt a favoritom? Lehet, hogy körbeér a sztori?

(Egyébként a Phillynél Pederson hívja a playeket, nem Reich, szóval azért nem McDaniels féle. Nekem a Colts-os múltja miatt volt szimpatikus. 2008-ban ő volt Manning edzője amikor sérülés után visszatérve MVP lett. San Diegoban viszont nem virított valami nagyot. De annyire nem is lényeges. A HC feladatkör úgyis más és szerintem ő nem hívna playeket, meghagyná az OC-nak. Az lesz majd a kérdés, hogy az OC ki lesz. Ha nem is idén, akkor jövőre.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 twitter.com/TonyDungy/status/961258145623527430

A sok szakértő után valaki noname is megszólalt.
Hulkeinstein
Ezt nem értik meg sokan, többszöri alapos elmagyarázás után sem, szóval pin this sh#t, az ő szava talán elég insider vélemény.
undisputedly
Azt hiszed? Dungy egy looser coltsos, persze hogy ezt pofázza.
peterk2005
Nem. Etalon. Arbiter elegantum. Egy szubsztancia az NFL morális horizontján. 😊 Mindenki meghajol előtte. Kár, hogy amikor felfűtötték a stadiont, akkor nem emelkedett ilyen morális magasságokba. Vagy Manning kirúgásakor. Vagy a Suck for Luck season miatt. És még sorolhatnám, de kár.
Burkus
Húzzá innene a faszba, undorító gerinctelen faszkodás a dobjuk a szart a ventilátorba és kezdjünk el ükapáink bűnét is felhozni. Ez a tipikus nímand hozzáállás, sehogy nem tudjuk védeni a házat, ezért kezdjük el másra dobálni a szart - gratulálok, vérbeli Pats fan vagy, le se tagadhatnád, úgyhogy húzzá szépen vissza oda ahova való vagy - ígérjük, nem fogunk sírni a hiányod láttán.

Sidenote amiket leírsz csak vádaskodás volt, bizonyíték nem volt, ellenben a spygate vagy a deflategate az megtörtént, pont. És míg a bounty scandalért Payton tiltást kapott egy évre, addig a Spygateért érdekes mód teljesen elfelejtették eltiltani BB-t. De biztos, a kamerafelvétel is kamu, Colts által hamisított bizonyíték, ezért nem tették ezt meg. Részemről befejeztem, Protista szurkolókkal befejeztem a kommunikációt. Csak azokat a drukkereket sajnálom, akik mégis normálisak, csak a hozzád hasonló sok gyökér miatt egy kalap alá vonjuk őket.

| Mea culpa Cuchulain82, néha tényleg nincs más út. |
coltman
A stílus maga az ember. Amit most tőled olvastam, az szofisztikált érvrendszer, megsemmisítő érvek. Igazi Kóc drukker. 😀 Tőled kölcsönözve: gyökér . Amúgy a deflategate sem valós ügy, sem a csapatvezetésnek, sem Bradynek nem volt köze hozzá, ráadásul a második félidőben verték a Coltsot tönkre, amikor már ellenőrzött labdákkal játszottak. "Inkább valószínű mint nem." Erre vered magad?

Ahogy azt már más is leírta, a Baltimore/Indianapolis Coltsnak is megvoltak a maga sötét stiklijei. Le kellene mászni a magas lóról.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Bassza meg! Elfelejtettem az elerheto edzok kozott megemliteni aliga legjobb parosat! Ha rivalry lesz, akkor megvan ballard valadztasa: REX ES ROB RYAN! X-DD
Stez
Én Tom Cable-Darell Bevell párost hallottam.
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Update: Frank Reich will reportedly interview Friday for the open head coaching position. Dan Campbell will interview Thursday.

Nem kétségbeesős típus 😉
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bassza meg! Elfelejtettem az elerheto edzok kozott megemliteni aliga legjobb parosat! Ha rivalry lesz, akkor megvan ballard valadztasa: REX ES ROB RYAN! X-DD

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem. Etalon. Arbiter elegantum. Egy szubsztancia az NFL morális horizontján. 😊 Mindenki meghajol előtte. Kár, hogy amikor felfűtötték a stadiont, akkor nem emelkedett ilyen morális magasságokba. Vagy Manning kirúgásakor. Vagy a Suck for Luck season miatt. És még sorolhatnám, de kár.
Burkus
Ismered a mondást hogy get your facts straight. ugye? Legalább akkor, ha cinikusan beszólsz.

Dungy a McDaniels igazolásban szorosan érintett volt. Ő volt az egyik, aki kiállt McDaniels-ért Ballardnál. A Manning történetben semmilyen módon nem volt érintett. Mégis, melyiknél kellett volna megszólalnia?

Egyébként nyugodtan számíts rá, hogy az összes többi érintett is, aki bele lett vonva ebbe az ügybe, meg fog szólalni. Mert nekik is rohadt kellemetlen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
 twitter.com/DanGrazianoESPN/status/961305068900265984?ref_src=twcamp%5Ecopy%7Ctwsrc%5Eandroid%7Ctwgr%5Ecopy%7Ctwcon%5E7090%7Ctwterm%5E3
Hulkeinstein
LaMonte-nak egyébként oly kiváló ügyfelei vannak még mint Jack Del Rio, John Fox vagy Ben McAdoo.
Hogy komoly is legyek Reich is az ő ügyfele, de a liga koordinátorai közül még Leslie Frazier, Paul Guenther és Mike McCoy is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Kövi szezonban lesz Colts-Patriots 😊 Azt hiszem. Jaguars-Pats, Jaguars-Bills is lesz, szóval akkor ez is.
több mint 6 éve
deleted account 1 758
 twitter.com/TonyDungy/status/961258145623527430

A sok szakértő után valaki noname is megszólalt.
Hulkeinstein
Ezt nem értik meg sokan, többszöri alapos elmagyarázás után sem, szóval pin this sh#t, az ő szava talán elég insider vélemény.
undisputedly
Azt hiszed? Dungy egy looser coltsos, persze hogy ezt pofázza.
peterk2005
Nem. Etalon. Arbiter elegantum. Egy szubsztancia az NFL morális horizontján. 😊 Mindenki meghajol előtte. Kár, hogy amikor felfűtötték a stadiont, akkor nem emelkedett ilyen morális magasságokba. Vagy Manning kirúgásakor. Vagy a Suck for Luck season miatt. És még sorolhatnám, de kár.
Burkus
Húzzá innen a faszba, undorító gerinctelen faszkodás a dobjuk a szart a ventilátorba és kezdjük el ükapáink bűnét is felhozni. Ez a tipikus nímand hozzáállás, sehogy nem tudjuk védeni a házat, ezért kezdjük el másra dobálni a szart - gratulálok, vérbeli Pats fan vagy, le se tagadhatnád, úgyhogy húzzá szépen vissza oda ahova való vagy - ígérjük, nem fogunk sírni a hiányod láttán.

Sidenote amiket leírsz csak vádaskodás volt, bizonyíték nem volt, ellenben a spygate vagy a deflategate az megtörtént, pont. És míg a bounty scandalért Payton tiltást kapott egy évre, addig a Spygateért érdekes mód teljesen elfelejtették eltiltani BB-t. De biztos, a kamerafelvétel is kamu, Colts által hamisított bizonyíték, ezért nem tették ezt meg. Részemről befejeztem, Protista szurkolókkal befejeztem a kommunikációt. Csak azokat a drukkereket sajnálom, akik mégis normálisak, csak a hozzád hasonló sok gyökér miatt egy kalap alá vonjuk őket.

| Mea culpa Cuchulain82, néha tényleg nincs más út. |

Szerkesztette: deleted account
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
 twitter.com/DanGrazianoESPN/status/961305068900265984?ref_src=twcamp%5Ecopy%7Ctwsrc%5Eandroid%7Ctwgr%5Ecopy%7Ctwcon%5E7090%7Ctwterm%5E3
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 589 — Jedi Master
Nem volt boldog Ballard a beszéde alatt, de legalább megnyerte az év sajtótájékoztatója díjat 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 twitter.com/TonyDungy/status/961258145623527430

A sok szakértő után valaki noname is megszólalt.
Hulkeinstein
Ezt nem értik meg sokan, többszöri alapos elmagyarázás után sem, szóval pin this sh#t, az ő szava talán elég insider vélemény.
undisputedly
Azt hiszed? Dungy egy looser coltsos, persze hogy ezt pofázza.
peterk2005
Nem. Etalon. Arbiter elegantum. Egy szubsztancia az NFL morális horizontján. 😊 Mindenki meghajol előtte. Kár, hogy amikor felfűtötték a stadiont, akkor nem emelkedett ilyen morális magasságokba. Vagy Manning kirúgásakor. Vagy a Suck for Luck season miatt. És még sorolhatnám, de kár.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
 twitter.com/TheShopIndy/status/961287253195657216
Tony Adams
Oh, honey 😊
 twitter.com/DeeepThreat/status/961278935261745152
ZERO_L
Tom Brady, és a Pats hatalmas fenyő, amely kitakarja az életet adó napot 31 csapat elől.
A Seattle bosszúja kb. az lehetne, hogy Paul Allen leveszi Kraftot a bérlistáról, és többé nem szállíthat be. Szerencsére Allen nem haragtartó, vagy nem tudja hogy az ugyanaz a Kraft 😛
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Szerintem JMD azért nem jön, mert utálja a feketéket, Brissett pedig néger. Na puff.


Stez
Mindenki magából indul ki 😊
empty taxi
Ork után Colts fanokat rasszizmussal vádolni már nem menő


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem JMD azért nem jön, mert utálja a feketéket, Brissett pedig néger. Na puff.


Stez
Mindenki magából indul ki 😊
empty taxi
Nem is azt írta, hogy homi 😮

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 356 — situational football
 twitter.com/TheShopIndy/status/961287253195657216
Tony Adams
Oh, honey 😊
 twitter.com/DeeepThreat/status/961278935261745152



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/