Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Irsaynek állítólag elég feszkós beszélgetése volt Grigsonnal a tegnapi zakó után.
Stez
és mit tud csinálni? kibassza a GM-et év közben? nem hinném. vagy kibaszatja az edzői stábot? ez lehet de nem megoldás, ezt mindenki tudja. viszont egy ultimátum még inkább feszkót fog okozni és negatív hatása lehet
ez egyvalamire jó: belemegy még a deadline előtt valami őrületes trade-be, kb 19-re lapot húzva, amire rámegy a franchise pár évre..

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Irsaynek állítólag elég feszkós beszélgetése volt Grigsonnal a tegnapi zakó után.

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Grigson húz egy faszát év végén:
öreg Jim Mora HC, Pagano DC, Sean Payton OC. Aztán dúrjad neki 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
azért arra kiváncsi leszek hogy egy ilyen év után mekkora lóvét fog kapni Luck
shady
Pontosan ugyanannyit, mint amit a szezon elején is jósoltak neki.
Ilyen fal mögött nem lehet mit csinálni, ezt az FO és leginkább Irsay is tudja, nem kezd majd el alkudozni, hogy Luck elküldje az anyjába, aztán az opciós év és egy tag után elhúzzon. Hiltonnál, és szinte bárki másnál el lehet gondolkozni a sóherkedésen, kivéve egy ilyen kúbénál, azt meg kell fizetned. És egy dolog, hogy Luck idén egy trágya, de az ő szar formája nálam közel nem első, ami a gondokat illeti. Sokkal jobban aggaszt, ami az FO-ban mehet a háttérben, Pagano, Manusky, HAMILTON, a fos edzők, Grigson, és még utánuk is az OL az, ami jön. Na, és csak aztán Luck gyenge produktuma.

És igen, Rob Ryan tegnap totálisan hülyét csinált Hamiltonból az első félidőben, rá is ment a meccs, Manuskynak is elég volt fél óra, hogy leszerepeljen a saját csapatrészével, nem mellesleg Payton olyannyira szanaszét dominálta a mi Paganónkat, hogy csak úgy öröm volt nézni.

É az a vicc, hogyha azért a legtöbb kulcsjátékosunk (ugye, Davis?) nem rakná magát extrán oda, és hajtana kb. az utolsó lélegzetig, akkor ez a csapat még a Jaxtől és a Titanstől is kikapott volna.

több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
azért arra kiváncsi leszek hogy egy ilyen év után mekkora lóvét fog kapni Luck
shady
Van 3 csapat, amelyik azonnal megfizeti, ha ti nem. Nem kell aggódni a pénztárcája miatt.

Szerkesztette: Amadeus von Dollárbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
azért arra kiváncsi leszek hogy egy ilyen év után mekkora lóvét fog kapni Luck
több mint 8 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Rajtunk csak az segítene, ha Luck bejelentené, hogy év végén visszavonul mint Lewis...Majd húzna egy Favre-ot és maradna még 10-12 évig..

Ilyen meccs után el sem tudom képzelni, mekkora probléma lehet az FO-nál.

több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Ott leszünk a PO-ban, de ennek megint az lesz a végeredménye, hogy vagy kizúgunk egyből, vagy megyünk plusz egy kört, pont arra elég az egész, hogy megint hátrébb draftoljunk.
Stez
az tök mindegy amíg Werner meg Dorsett-szintű arcok jönnek.
Höri
és dorsett bokatörése sajnos lehet a sebességére is rámegy. amiből él (élne)

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ott leszünk a PO-ban, de ennek megint az lesz a végeredménye, hogy vagy kizúgunk egyből, vagy megyünk plusz egy kört, pont arra elég az egész, hogy megint hátrébb draftoljunk.
Stez
az tök mindegy amíg Werner meg Dorsett-szintű arcok jönnek.

több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
szarok vagyunk, ahogy várható volt. nincs rush,
tolert szidom mindig ti meg mondjátok h average starter.o
szerintem meg nincs nála rosszabb játékosunk, sőt szerintem már nem nfl szint. még backup sem.
először a GM-et zavarnám el, de félek h először kap egy évet még a GM ha új stábot állít fel. pedig szerintem ő a gyenge láncszem.
Luckban is eltölt valami, remélem össze lehet rakni. de ez nem week-to-week. csoportgyőzelem lesz ez kb 7-9-cel, jön a jets és mehetünk nyaralni.

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
 www.indystar.com/story/sports/nfl/colts/2015/10/25/colts-top-players-reason-3-4-start/74489600/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
Nem illik?Ennėl a csapatnàl minden megengedett.Főleg mivel igazából jelző sincs erre...
több mint 8 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Tudom, hogy nem illik viccet beírni, de nekem erről az a színházi vicc jut eszembe, amikor a rendező elhívja a kritikust a próbára,hogy kikérje a véleményét.
Lemegy próba, és kérdezi a rendező a kritikus, hogy:
- Na milyen a darab?
- Szerintem ez egy fos.
Erre hüledezik a rendező, hogy:
- Jó-jó, még nagyon az elején vagyunk, de ha majd összeáll, akkor majd milyen lesz?
- Akkor? Akkor szar.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ott leszünk a PO-ban, de ennek megint az lesz a végeredménye, hogy vagy kizúgunk egyből, vagy megyünk plusz egy kört, pont arra elég az egész, hogy megint hátrébb draftoljunk.
Viccen kívül, ha a végén ott leszünk, hogy nem javulunk fel rohamosan, akkor szerintem jobb is lenne talán, ha nem megyünk be a PO-ba, és előrébb draftolhat remélhetőleg már egy új FO.

Btw Dorsettnek eltört a bokája hathetes kihagyást mondana nála, de ez több is lehet simán. Úgyhogy felkészülhetünk arra is, hogy az első körös csodaelkapónkból kb. ennyit láttunk.

több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Az FO-ban valami óriási gond van... Eddig próbáltam kitartani mellettük, de most már az egész stábnak "a ku**a anyját 'pot kívánok..."

Azért hogy valami plusz is legyen. Hatalmas szezonja lehetne Moncriefnek, ha hozná az elmúlt év színvonalát az O# többi tagja. Ő szeparálódik el legjobban a védőktől, ráadásul nem is droppol és a red zoneban is jó fegyver.

több mint 8 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
Azt hiszem az idei csoportra tökéletesen illik a mondás:
"Vakok között félszemű a király."
Szerintem jelenleg így néz ki a Power Ranking az NFL-ben:
1-28. Mindenki \ AFC South
29-32. AFC South

Szerkesztette: bobi0092

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ekkora foshalmaz diviziot megnyerni is szegyen lesz 😀
6-10 v 5-11 lesz a vege nekunk es po
MMMS
Legalább végig szoros lesz. 😀
több mint 8 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
ekkora foshalmaz diviziot megnyerni is szegyen lesz 😀
6-10 v 5-11 lesz a vege nekunk es po

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 8 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Colts Inactives: 29 Adams 34 Robinson 42 Geathers 71 Good 79 Herremans 91 Newsome 94 Kerr

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pedig engem kicsit aggaszt a mai meccs. A Saints vedelme gyenge, viszont Adams sem lesz, igy a mienk is eleg lyukas lesz, Breest meg ismerjuk, az utobbi idoben nincsenek rola jo emlekeink. Hiaba ment el Graham, serult Colston, azert Peyton ert hozza, hogy torjon borsot az orrunk ala. Igy elozetesen ez elegge ponthaborunak tunik.

Szerkesztette: Stez

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A mai nap hajrá Bills, Falcons, Dolphins és zárójelesen Colts.
Nyilván győzelmet várok a Saints ellen, de minden csoportellenfelünk veresége egy kis győzelem, hogy 7-9-el is PO-ba menjünk 😀
bobi0092
Mar ha akad csoportellenfel vegul 6 gyozelemmel


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
A mai nap hajrá Bills, Falcons, Dolphins és zárójelesen Colts.
Nyilván győzelmet várok a Saints ellen, de minden csoportellenfelünk veresége egy kis győzelem, hogy 7-9-el is PO-ba menjünk 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 8 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Lassan rájön a liga a hányás elősegíti a jobb teljesítményt. 😀 Előbb Hassi, most már Lynch is él vele 😀
Stev85
Pedig Willie Beamen óta tudhatnák...
több mint 8 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Lassan rájön a liga a hányás elősegíti a jobb teljesítményt. 😀 Előbb Hassi, most már Lynch is él vele 😀

több mint 8 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Adams és Geathers nincs, Colt Anderson lesz az SS a NO ellen.
Höri
Trükkös játékra lehet számítani
dugo93
Trükkös interception eső Colt Anderson felett? 😛