Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJD jaguáros karrierje számokban:

CAREER STATISTICS

Games: 114.
Rushes-yards-touchdowns: 1,804-8,071-68.
Receptions-yards-touchdowns: 335-2,873-11.

2011 RUSHING TITLE

Jones-Drew won the NFL rushing title with 1,606 yards (a single-season franchise record). He was voted first-team All Pro by the Associated Press, only the fifth player in Jaguars history to earn that honor.

100-YARD GAMES

Jones-Drew rushed for 100 or more yards 27 times.

2006: 3
2007: 2
2008: 2
2009: 5
2010: 7
2011: 6
2012: 1
2013: 1

SINGLE GAME HIGHS

Carries: 33 (October 2009 vs. St. Louis)
Rushing yards: 186 (December 2010 at Tennessee)
Touchdown runs: 3 (Three times)
Catches: 9 (November 2008 vs. Minnesota)
Receiving yards: 113 (November 2008 vs. Minnesota)
Touchdown catches: 2 (December 2011 vs. Tampa Bay)
All-purpose yards: 303 (December 2006 vs. Indianapolis)

MJD IN JAGUARS RECORD BOOK

Career touchdowns – 1. (81)
Career rushing touchdowns – 1. (68)
Career rushing attempts – 2. (1,804)
Career rushing yards – 2. (8,071)
Career yards from scrimmage – 2. (10,944)
Nagyon sok sikert neki Oaklandben. Remélem maximum csak egyszer játszik majd ellenünk, 2016ban, amikor minden AFC West csapattal meg kell mérkőznünk.
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Nagy kár, hogy itt nem marasztalták túl kitartóan, a legjobb játékosa volt a csapatnak éveken át... A legtöbb TD még egy darabig az Ő neve mellett, az biztos!

Jó hír, hogy végre lett okom Raiders mezt is venni! 😊
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Elvileg Mojo három éves szerződést fog aláírni Oaklandben. 😕npetiii
Örülök MJDnek nagyon, mert egyik kedvenc playám volt eddig is. Reméljük megrázza magát, mint tavaly Jennings és dobbant egy szépet zárásként

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Nagyon sajnálom, hogy MJD nem lesz többé jaguár. Félelmetes játékos volt, a csapat igazi arca. Remélem, hogy a karrierje végén ő is kap majd egy egy napos szerződést.

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Elvileg Mojo három éves szerződést fog aláírni Oaklandben. 😕

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Összefoglaló máról (Bradleyvel és két egykori QBval, Shaun Kinggel és Donovan "Overtime" McNabbel:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-the-Jaguars-Manziels-Pro-Day/5b11b3b4-644d-487f-8a64-541278d2ba9a
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Manziel my ass, itt a reál deál  twitter.com/ithacajournal/status/449248759797800960

csak az Ivy!Höri
Matthews jó kis QB volt az FCSben és Ivy Leagueben, de ha már a másodosztályból draftolunk QBt, akkor inkább Garropolo jöjjön.

MJD megy a Raidershez vizitre, kíváncsi leszek aláír-e gyerekkori kedvenc klubjához. Ha igen, versenyezhet Jennings tavalyi szezonjával 😀😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Manziel my ass, itt a reál deál  twitter.com/ithacajournal/status/449248759797800960

csak az Ivy!

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahogy azt várni lehetett, a Jags vezérkara (Caldwell, Bradley, Fisch és Shao fia Tony Khan) éppen most beszél (másodszor a combine után) Johnny Footballal. A Texans is megteszi vele ma ugyanezt.
több mint 10 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
engem is felhívhatnának, bár nincs bérletem sajnos 😀
 www.facebook.com/photo.php?v=10152124019658863&set=vb.89095583862&type=2&theater

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chris Burke az Si.comról értékelte a free agencyt csapatonként - a Jags kapta a legjobb érdemjegyet - az egyedüli A-t) az AFCből.
 nfl.si.com/2014/03/26/2014-nfl-free-agency-grades-afc/
Mióta kedvel minket a mainstream media? 😀
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Ha jól emlékszem, akkor a válla

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
félre is beszéltem, meg félre is értettél... két év alatt kétszer került IR-re, tavaly a válla vagy a mellkasa vagy mi szakadt szét emlékeim szerint 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"ha megint OT draft lesz, én kirohanok a pusztába..."
most már jó néhány mock draftban láttam és azt hittem csak én vagyok olyan hülye, hogy ezt nem értem, de akkor szerencsére egyetértünknpetiii
Főleg azok után, hogy Caldwell többször is elmondta, Pasztor jó opciónak tűnik kezdő RTnek. Draftolhatunk egyébként OTt neki konkurenciának, csak nem az első 2 körben ha lehet.
Ha esetleg letradelnénk az első körben, akkor mondjuk tartok egy Jake Matthews drafttól... De remélem, hogy letrade esetén is vagy Mack vagy Mike Evans mellett döntünk inkább (esetleg QB).


sok szerencsét olajoshoz, folyamatosan fejlődik. első évében már az előszezonban kidöglött, tavaly már kibírt 5 negyedet az első alapszakasz meccsén, a 6. sajnos már nem jött össze, ment IR-re... 😀peach
Én reménykedem, hogy a 2 év ami az ACl szakadása óta eltelt több játéklehetőséget biztosít majd neki idén.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
sok szerencsét olajoshoz, folyamatosan fejlődik. első évében már az előszezonban kidöglött, tavaly már kibírt 5 negyedet az első alapszakasz meccsén, a 6. sajnos már nem jött össze, ment IR-re... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
"ha megint OT draft lesz, én kirohanok a pusztába..."
most már jó néhány mock draftban láttam és azt hittem csak én vagyok olyan hülye, hogy ezt nem értem, de akkor szerencsére egyetértünk

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Waiverről jött a FB Bradie Ewing Atlantából. A Falcons 5. körös pickje volt 2012ben, szóval Caldwell jól ismerheti. A Wisconsin egyemre járt. Colllegeban nagy ST ász volt!
Tavaly 2 meccsen játszott és kezdett. 2 elkapása volt az NFLben; egy 14 és egy 15 yardos. 2012ben ACL szakadása volt, ki is hagyta a rookie évét.
Ha kiszorítja Ta'ufo'ou-t akkor könnyen lehet hogy egy fehér FB próbál majd utat törni egy fehér RBnek nálunk idén. 😀😀

Mock draft körkép - Továbbra is Clowney és Teddy a 2 fő esélyes a mockolóknál. Clowney valamelyest közeledett Teddyhez a múlt héthez képesst. Új név a listán Greg Robinson(de ha megint OT draft lesz, én kirohanok a pusztába...)



Teddy Bridgewater 41.5% 39.0%
Jadeveon Clowney 31.7% 34.1%
Khalil Mack 9.8% 7.3%
Blake Bortles 7.3% 7.3%
Johnny Manziel 7.3% 4.9%
Sammy Watkins 2.4% 4.9%
Greg Robinson 0% 2.4%
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
3 hétnyi FA után MJDéknek szembesülnie kell a rideg valósággal. Ő 3 milliót évente nem ér már senkinek. A Jets és a Steelers után a Pats és a 'Phins sem tart igényt a szolgálataira ennyiért.

Shortly after a report surfaced claiming the Patriots and Dolphins had joined the Steelers and Jets in pursuit of Jones-Drew, strong denials came in from New England and Miami respectively
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/t5xsqifr15qrzsxenkp6
Maurice-Jones Drew reportedly willing to wait to sign
There was once a report that four teams were in pursuit of Maurice Jones-Drew's services. That market seems to have fizzled as MJD reportedly is prepared to wait until late in the summer to sign with a new team.


Most azt tervezi, hogy várakozik, és nem siet aláírni sehová sem. Ja ez a taktika már "nagyon bejött" 2012ben is... De ő tudja. A vége úgyis az lesz, hogy fele annyiért fog aláírni, mint amit gondolt, és persze nem kezdőnek. Ezzel az erővel maradhat(ott vol)na itt is...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shao szerint bár a QB a top needünk, ha a Frisco vagy a Seahawks példáját követjük a kérdésben, azzal ő tökéletesen kiegyezne. (Ez egy válasz arra, hogy Khan nem fogja mondjuk Manziel ledraftoltatni 1/3on csak azért, hogy több jegyeladást produkájunk)

Most expect the Jaguars to pass on a quarterback in the first round and without prompting, Khan said that strategy has worked elsewhere.

“A quarterback is by-far the No. 1 [thing to have] … that’s a key component,” Khan said. “In the meanwhile, you can’t just throw your hands up. There is story after story and Seattle and San Francisco are great examples – they had a great team and said, ‘OK, maybe there is a missing piece.’ And that’s what they worked on.”
Shao MJDről is beszélt.
Khan on potentially losing running back Maurice Jones-Drew.
“He’s a great player,” Khan said. “He’s a part of Jacksonville history and he’s one of our iconic Jaguars players. But the state where he is and where we are. … There has to be an area where it works for both of us.”
Sajna ez sem hangzik túl biztatóan.... 😕
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gus Alkeszről
*Bradley said he last traded text messages with receiver Justin Blackmon “a couple of weeks ago.”
“I wish I could have more extended conversations with him,” Bradley said. “My feelings toward him haven’t changed – I still care about him. We’ve reached out to him and been able to text back and forth. To sit down and visit with him, that part I miss.”
Várható még védőfalemberek érkezés is.
Don’t be surprised if the Jaguars keep looking for more defensive linemen.
“You can never have enough pass rushers and we’ll continue with that approach,” Bradley said. “If there is somebody that can help us get to the quarterback, we have to take a strong look at them. You have to build the defensive line with that mindset.”
Egy pass rusher mellett még kéne egy csere DT Miller mögé szerintem. Hacsak nem Hood lesz mind Miller és Marks első számú cseréje.

Okádék ez a "medence a lelátón" dolog. Akárhányszor olvasom itt mindig kiül a megrökönyödés az arcomra.Bazzani
Még nem tudjuk, hogy ez klasszikus értelemben vett medence lesz vagy "csak" szökőkutak. De nekem nincs bajom vele. Valahogy el kell adni a jobb jegyeket is. 😀😀
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Okádék ez a "medence a lelátón" dolog. Akárhányszor olvasom itt mindig kiül a megrökönyödés az arcomra.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt van Gus majdnem 20 perces ma reggeli interjújának videója:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Press-Conference-Gus-Bradley/2f4fdcc7-06fd-42e8-b525-f9eee5da7112

Khan nem tervez egyelőre hosszabb távra 4 évnél, de azért ne lepődjünk, meg ha folytatódik a partnerség köztünk és London között. Továbbá az is elmondta keressék a medence környékén az 1. hazai meccsünkön.
Hamreosan készen lesz az új yachtja is, szóval az is tiszteletét teszi majd a St Johns folyón (a város folyója) az ősszel.

És Caldwell elmondtra Viito Stellinonak, hogy bár tud Sammy Watkins 2012es füvezési ügyéről, ez nem jelent akadályt, hogy draftoljuk esetleg 1/3on.


Deenard Gus szerint hízott 15 fontot. Mondjuk érdekes lesz, hogy ez milyen hatással lesz a sebességére. Plusz neki elsősorban a turnoverek voltak a problémái, szóval a remélem a labdabiztosságán is dolgozik majd az offseasonban.iktriad
hát, én is nagyon remélem, ugyanis elég nehenen felejtem el a fumble-Td?-ját.. az nagyon súlyos voltphylos
Igen, az csúnya volt. De kb szimbolizálta a rookie évét...
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Deenard Gus szerint hízott 15 fontot. Mondjuk érdekes lesz, hogy ez milyen hatással lesz a sebességére. Plusz neki elsősorban a turnoverek voltak a problémái, szóval a remélem a labdabiztosságán is dolgozik majd az offseasonban.iktriad
hát, én is nagyon remélem, ugyanis elég nehenen felejtem el a fumble-Td?-ját.. az nagyon súlyos volt

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Denard Gus szerint hízott 15 fontot. Mondjuk érdekes lesz, hogy ez milyen hatással lesz a sebességére. Plusz neki elsősorban a turnoverek voltak a problémái, szóval a remélem a labdabiztosságán is dolgozik majd az offseasonban.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt van a teljes Dave Caldwell interjú tegnapról MJDről, Gerhartról FAkről a draftról,
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Press-Conference-Dave-Caldwell/d29343c3-8b3a-4d5c-be60-3e7e878fcb8a
Caldwell a drafttól 3 vagy 4 azonnal kezdőt szeretne draftolni. Az eredeti terv az idénre, hogy legyen 12-14 draft pickünk, szóval számítsunk legalább 1-2 letradere.
Mondott egy felettébb érdekes dolgot a mostani QB classról Dave:
"With this QB class, I think they're going to need a little bit of seasoning and to sit back and watch for a little bit."
Ez nekem nagyon azt súgja, hogy Henne fog kezdeni szeptemberben, akármi történjék is....

Ma Gus nyilatkozott a sajtónak (gondolom majd erről is lesz videó)
Annyit mondott legalább 1 OL jön majd a draftról (szerintem 2 vagy 3).
Mike Brewsteré a lehetőség jelenleg, hogy a kezdő center legyen, de mindenképpen kap majd konkurencia. Remélem is, mert Brewster eddig engem nagyon nem győzött meg, hogy alkalmas lenne-e kezdetni az NFLben, igaz a fő posztján (C) még nem játszott.
Megkérdezték, ő hogy rangsorolná a posztok fontosságát: A válasza "QB, O-line as a group, rushers, CBs".
Gus azt mondta 30 új játékos lesz kereten idén(7 FA +11 pick, meg még akik jönnek UDFAról meg waiverről). Nem tudom, hogy itt a bő keretere gondolt az előszezon alatt itt vagy a végső 53ra.
Vito Stellino megkérdezte Gust, hogy nem aggódik-e az állásáért, tekintve hogy Shao a Fulhamtól eddig kirúgott 2 edzőt (és még most is utolsók a Premier Leagueban).
Válasz: "Geez, Vito, it's not the same game." 😀😀
Khalil Mack nálunk biztosan LEO lenne, ha ide kerülne Gus szerint.
Qbkkal kapcsolatban elsősorban a meccs felvételekre és nem a Pro Day teljesítményekre koncentrálunk Gus szerint. Megint megerősítette, hogy neki nincs problémája azzal, ha Henen lesz a kezdő QB szeptemberben: "We feel very comfortable saying Chad Henne is the guy."
A D-lineban nagyon sok rotációra lehet majd számítani Bradley elképzelései szerint.
Kedvenc válaszom Gustól ma. Megkérdezték, mennyire kényelmesebb a helyzete idén, mint tavaly. Erre azt válaszolta, reméli semminyire, nem szeretne elkényelmesedni. Helyes!