Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Thurmond ->Giants. Mike Harris átmenetileg megnyugodhat.iktriad
ohhh, ezt sajnálom 😕

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Thurmond ->Giants. Mike Harris átmenetileg megnyugodhat.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Emmanuel Sanders eligazolt a Broncosba. Nem baj.
Én örülnék, ha mondjuk helyette inkább James Jonesnál vagy Avantnál próbálkoznánk be.

Halloren 7 veterán játékosunk közeljövőbeli sorsáról

Left guard Will Rackley: Given every opportunity to seize the starting job last year, he couldn’t keep it. While sustaining two concussions that limited him to 11 games, Rackley was inconsistent and is now a swing guard/center backup with the arrival of Zane Beadles.

Center Mike Brewster: So far, it’s a winning off-season for the third-year player. The Jaguars haven’t signed one of the many free agent centers, which at least means Brewster will have a chance to compete for the Week 1 start with a drafted rookie.

Defensive end Tyson Alualu: The No. 10 overall pick in the 2010 draft is now a backup, replaced by Red Bryant. Alualu started his career at defensive tackle, battled knee problems and was shifted to end last year. He has started all 64 games in his four years, but at 295 pounds, the Jaguars wanted to add bulk to the “big” end spot (Bryant is 323 pounds).

Outside linebacker Russell Allen: He had never missed a game until a concussion put him on injured reserve for last year’s final two games. Allen saw his role reduced under the new staff (42.6 snaps per game compared to 61.4 in 2012; 64 tackles compared to 131), and now Dekoda Watson has arrived. Do the Jaguars keep Allen as an extra linebacker/special teams standout?

Outside linebacker Geno Hayes: The Jaguars are interested to see how Hayes returns from knee surgery. If healthy, he is the front-runner to start at one outside linebacker spot, but he could face competition from a draft pick.

Cornerback Mike Harris: His playing time fluctuated last year — he never played fewer than seven snaps or more than 43 snaps in a game. Harris faces a tight training camp battle — the Jaguars re-signed Will Blackmon, who saw some time inside late in the year and have 2013 seventh-round draft picks Demetrius McCray and Jeremy Harris.

Defensive end Andre Branch: Could The Windmill be training camp trade bait? There weren’t any takers last preseason, but he had five sacks in the last eight games and his work ethic improved. But the Jaguars have Chris Clemons, Jason Babin and, on third down, Watson. Depending on the draft, Branch could get squeezed out.
Az én tippjeim, óhajaim:
Rackley: Csereként talán kereten marad, de ha mondjuk FAről/draftról jön még 3 belső falember, lehet hogy nem lesz itt már szeptemberben...
Brewster: Nálam ő max cserecenterként jöhet szóba. Az alulméretezettsége és a guard poszton mutatott, nem túl meggyőző játéka miatt ne legyen ő Meester utódja, ha lehet.
Alualu: Sokak ki akarják tenni már a szakértők közül is, de mivel Bryant sem fiatal már, és más opció nagyon nincs Tysonon kívül, szerintem csereként kereten lesz. Egyébként idén lejár majd a szerződése.
Allen: Sokan mondják, hogy ő ideális 4. számú LB,. Szerintem is. Én nagyon remélem, hogy marad. Asszem neki is idén jár majd le a 2. 3 éves szerződése.
Hayes. Ő remélem kap vetélytársat (bár már így ott van erre Reynolds, Lotulelei és J. T. Thomas). Valószínűleg azért marad a kereten az ősszel is.
Mike Harris: Ha Thurmond nem ír ide alá, akkor szerintem kereten maradhat. Ha igen, akkor bajban van.
Branch: Ha Mack vagy Clowney (vagy esetleg egy 2. körös DE/LEO pick) idekerül, akkor akár ő is trade sorsára juthat(és Szöszivel ellentétben ő egész biztató volt tavaly év végén már, szóval érte lehet kapni szintén egy közép körös picket is akár jövőre). Ha az első 2 körben nem jön DE, akkor szerintem marad, mivel Clemons és Babin is elmúlt 32 éves már(Jason már 34 lesz idén).

Egyénként a még megmaradt Gene Smith pickből (Alualu, Rackley, Shorts, Prosinski, Alkesz, Branch, Anger, M. Harris) csak 2 ember helye biztos szerintem szeptemberre - (Anger, CS3) és Cecilnek is lejár a szerződése idén(csakúgy, mint Alualunak, Prosinskinek és Rackleynek).
Nagyon könnyen lehet, hogy jövőre Gene 26 pickjéből csak 2en lesznek kereten(Anger és Shorts/Alkesz - ha Goodell visszaengedi a ligába)?
Ez kb mindent elmond milyen remek munkát végzett az előző GMünk.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az merült fel bennem, hogy egy éve még az volt a stratégia, hogy hosszú távon draft útján építkezik a csapat, most viszont eléggé aktív a gárda FA vonalon. Túl jók volt a Hawks "lepattanók" vagy ez rögtön egy koncepció/szemléletváltás?Húsrágó
Továbbra is a draftra fókuszálunk, 11 pickből alaposan meg lehet erősíteni a keretet. Főleg a támadókat. Plusz Caldwell szeretne még több picket idén, mivel ez tényleg egy nagyon mély draftnak tűnik, és ne felejtsük, a Seniorbowon szerzett tapasztalat nagy előny lehet majd a 3. napon.

A 2 Seahawks védő jól jött, de ők nem hiszem, hogy be lettek volna tervezve. Viszont nagyot erősödünk velük. Még Thurmond azért kiköthetne itt...

És egyszerűen annyi a lyuk a rosteren, és annyi cap spacünk van, hogy szinte kötelező volt ennyire agresszívnek lenni. De Beadlest leszámítva, senki nem kapott nagy szerződést, rajta kívül mindenkinek a garantált pénze 5 millió vagy annál kevesebb lett. Szóval költöttünk, de ésszel. A nagy cap space miatt, egy csomó összeget most fizetünk ki, és jövőre megint egész jó helyzetben leszünk. Akkor jöhet 1-2 igazán nagy nevű FA is majd.(ezt többen is jósolták, szóval nem az én ötletem).
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Az merült fel bennem, hogy egy éve még az volt a stratégia, hogy hosszú távon draft útján építkezik a csapat, most viszont eléggé aktív a gárda FA vonalon. Túl jók volt a Hawks "lepattanók" vagy ez rögtön egy koncepció/szemléletváltás?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Oesher 18 pontban összefoglalta az elmúlt 1 hét töténéseit, és annak jelentőségét a jövőre nézve.
 www.jaguars.com/news/article-Feature/What-We-Learned-Free-Agency-Week-One/164ba5ea-b572-4242-aca1-a719d22b7601
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alkesz autóbalesetet szenvedett. De úgy tűnik nem sérült meg és ami a legfontosabb nem ivott.
A kereke durrant ki, és az okozta a balesetet.

Ez már a 2 Jags WR autóbalesete, mert Ace Sanders is leamortizálta a Camaroját pár hete.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Emmanuel Sandersnek állítólag nem 100%os a lába, ezért megy már a 4. csapathoz(49ers) ma, miután volt nálunk, a Bucsnál és a Chiefsnél.
 nfltraderumors.co/steelers-free-agent-wr-emmanuel-sanders-visiting-with-jaguars/

Így már érthető, miért nem adtunk neki szerződést(pedig állítólag tetszett neki a Jags, mint potenciális új csapat).iktriad
Ne aggódj, a jobbik Sanders nálatok maradt 😊

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Emmanuel Sandersnek állítólag nem 100%os a lába, ezért megy már a 4. csapathoz(49ers) ma, miután volt nálunk, a Bucsnál és a Chiefsnél.
 nfltraderumors.co/steelers-free-agent-wr-emmanuel-sanders-visiting-with-jaguars/

Így már érthető, miért nem adtunk neki szerződést(pedig állítólag tetszett neki a Jags, mint potenciális új csapat).
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvannak Jason Babin szerződésének részletei. 3 évre írt alá, $7.06 milliót kap, de ebből csak 500.000$ a garantált rész! Tehát abszolút minimális kockázatú szerződés.
Szép munka a front officetól!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 49ers leigazolta Chris Cookot, a Vikings CBjét. Ez könnyen jelentheti azt, hogy Thurmond is kiköthet nálunk.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Avanttal jól járnátok szerintemmustaine
Na őt pl. nagyon szívesen látnám itt. Kedveltem Philyben. Megbizható elkapónak tartom. Ideális lenne ide, mint 2. vagy 3. WR.iktriad
+ az öltözőben kurva sokat számít. Az ilyen Alkesz-szerű problémás játékosokra nagyon jó hatással lenne (mint nálunk pl DeSeanra)mustaine
Én nagyon örülnék Avantnak. Jobban, mint mondjuk Emanuel Sandersnek.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Avanttal jól járnátok szerintemmustaine
Na őt pl. nagyon szívesen látnám itt. Kedveltem Philyben. Megbizható elkapónak tartom. Ideális lenne ide, mint 2. vagy 3. WR.iktriad
+ az öltözőben kurva sokat számít. Az ilyen Alkesz-szerű problémás játékosokra nagyon jó hatással lenne (mint nálunk pl DeSeanra)

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az előző hozzászólásokhoz kötve, még nagyon korai, de vélhetően milyen tartományra lövitek be a mutatót?
Szerintem legjobb eset egy 8-8.
Nálunk bivaly védelem és T-Jax a Qb poszton 7-9-re volt elég, az akkor még azért harmatosabb(?) Westben.
Nálatok most volt 4W, abból 2 a nagyon szétesett Texans ellen,ha jól emlékszem.

Szerintem 4-8 közötti W a plafon, de mondom, még bármi megtörténhet, PO is akár.undisputedly
A sorsolás jelenleg nem tűnik túl vészesnek, de főleg az offense oldalon nagyon sok nálunk a kérőjel. És a Texans/Titans háza táján is nagy a változás, nem tudni, milyen erősek lesznek idén. 6-10 körülire saccolom az idei idényt, egy jobb offenzív központú drafttal, és közepes szerencsével talán lehet idén 50% a mérleg.

Ha (legalább) harcban vagyunk a wild card szereplésért, akkor jónak ítélem meg a szezont, nem tudom ehhez hány győzelem kéne.Maka
8-9 körül. Nekem a 9 győzelem jelenleg baromi soknak/már-már teljesíthetetlennek tűnik. A 7-8 W esetleg összejöhet idén.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Ha (legalább) harcban vagyunk a wild card szereplésért, akkor jónak ítélem meg a szezont, nem tudom ehhez hány győzelem kéne.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az előző hozzászólásokhoz kötve, még nagyon korai, de vélhetően milyen tartományra lövitek be a mutatót?
Szerintem legjobb eset egy 8-8.
Nálunk bivaly védelem és T-Jax a Qb poszton 7-9-re volt elég, az akkor még azért harmatosabb(?) Westben.
Nálatok most volt 4W, abból 2 a nagyon szétesett Texans ellen,ha jól emlékszem.

Szerintem 4-8 közötti W a plafon, de mondom, még bármi megtörténhet, PO is akár.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Avanttal jól járnátok szerintemmustaine
Na őt pl. nagyon szívesen látnám itt. Kedveltem Philyben. Megbizható elkapónak tartom. Ideális lenne ide, mint 2. vagy 3. WR.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Avanttal jól járnátok szerintem

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Épp akartam írni, marha jól felzsúfoltuk az embereket a védőoldalon, de támadásban még mindig tátong pár lyuk. (Teszem hozzá, szerintem Babin nem fogja túlélni az edzőtábort, és basszuk ki a faszba.)

Nagyon csalódott leszek, ha ezt az évet is Henne-vel kezdjük, 50%-ot se fogunk elérni vele, viszont még egy 4-12/5-11-es szezon már frusztráló lenne, főleg az igazolások láttán. Watkins meggyőző abból, amit láttam, ugyanakkor az ő pickje gyakorlatilag azt jelenti, hogy Blackmontól megköszönjük a részvételt, újabb fantasztikus első körös pick. Vazze.

Annyira nem rajongok a második körös QB pickért, de ha Bridgewater elmegy előttünk, hát legyen. A Bortles/Manziel pickekkel is ki tudok egyezni, ha a draft többi része jól sikerül.

Thurmondra remélem lecsapunk, és akkor a védelem nagyjából kész is.Maka
Még 1 vagy 2 FA jön (Thurmondot leszámítva) az O-lineba(egy center) és valaki a WR posztra, de a hét történései alapján szerintem a 11 pickből legalább 6-7 cetli az offensre megy majd, de lehet több is. Velük pedig már lehet lyukakat tömködni.

Babin véleményem szerint marad, nem véletlenül hoztuk őt vissza, úgy hogy mellette még Clemons is ide igazolt. Meg aztán minél több LEO van, Gus annál kreatívabb tud lenni, és tavaly bizonyította, hogy ő alkalmas erre a speciális posztra. Plusz tavaly állítólag igazi vezérré lépett elő az öltözőben. Mondjuk abban Clemons is élen járt Seattleben. És bár fejlődött év vége felé, engem Branch még nem győzött meg teljesen, hogy hosszú távon számolhatunk vele. Babin ezzel szemben igen, bár nála meg a hosszú táv max. 3 év.

Ha 2. (vagy 3.)körös QB pick lesz, akkor hacsak Henne nem lesz sérült vagy katasztrofális az előszezonban/az új fiú fenomenális, akkor Chad kezd majd szeptemberben.

Alkeszra már sokszor mondta Caldwell, hogy nagy luxus lesz, ha visszajöhet, ezért kell gondoskodni a pótlásáról és mondjuk Watkins upgrade lenne még hozzá képest is! Mondjuk ha Goodell egy Watkins draft után visszaengedi mondjuk 4 meccs után Blackmont (és a Jags igényt tart a szolgálataira), plusz Shorts és ACe támogatja őket, az igen durva elkapó sor lenne.

Bortles és Manziel hacsak nem tradelünk le, nem hiszem fog itt kikötni. Szóval 1. körben szerintem vagy Bridgewater jön vagy senki a QBk közül.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szöszi átment az egészségügyi teszten Friscoban, hivatalos a trade a Ninersel.
közben Dietrich Smith kikerült a pool-bólphylos
😕 Ráadásul Tampában kötött ki.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Épp akartam írni, marha jól felzsúfoltuk az embereket a védőoldalon, de támadásban még mindig tátong pár lyuk. (Teszem hozzá, szerintem Babin nem fogja túlélni az edzőtábort, és basszuk ki a faszba.)

Nagyon csalódott leszek, ha ezt az évet is Henne-vel kezdjük, 50%-ot se fogunk elérni vele, viszont még egy 4-12/5-11-es szezon már frusztráló lenne, főleg az igazolások láttán. Watkins meggyőző abból, amit láttam, ugyanakkor az ő pickje gyakorlatilag azt jelenti, hogy Blackmontól megköszönjük a részvételt, újabb fantasztikus első körös pick. Vazze.

Annyira nem rajongok a második körös QB pickért, de ha Bridgewater elmegy előttünk, hát legyen. A Bortles/Manziel pickekkel is ki tudok egyezni, ha a draft többi része jól sikerül.

Thurmondra remélem lecsapunk, és akkor a védelem nagyjából kész is.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
közben Dietrich Smith kikerült a pool-ból

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Tampa kiszállt a Thurmondért folyó versenyből. Úgy tűnik, mi meg a 49ers választ majd a Seahawks CBje.iktriad
Ha nincs benne semmilyen tüske amiért nem igazoltuk vissza- önhibájából lett eltiltva, és került ki ezáltal a kezdőből-, akkor hozzátok jön.undisputedly
Hacsak a Niners nem kínál neki sokkal több pénzt, mint mi.iktriad
Kétlem. Akkor már aláírt volna, plusz az öbölben is tudják,hogy nem okoznak nekünk veszteséget,ha viszik, mert nem hozzuk vissza.

Mondjuk egy rövid szerződést náluk nagyobb eséllyel kap, és gyanítom,hogy 1 vagy maximum 2 éven belül újfent piacra akar lépni, amikor már nem lesz a neve mellett az eltiltás köde.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Tampa kiszállt a Thurmondért folyó versenyből. Úgy tűnik, mi meg a 49ers választ majd a Seahawks CBje.iktriad
Ha nincs benne semmilyen tüske amiért nem igazoltuk vissza- önhibájából lett eltiltva, és került ki ezáltal a kezdőből-, akkor hozzátok jön.undisputedly
Hacsak a Niners nem kínál neki sokkal több pénzt, mint mi.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Tampa kiszállt a Thurmondért folyó versenyből. Úgy tűnik, mi meg a 49ers választ majd a Seahawks CBje.iktriad
Ha nincs benne semmilyen tüske amiért nem igazoltuk vissza- önhibájából lett eltiltva, és került ki ezáltal a kezdőből-, akkor hozzátok jön.