Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Most tudom lehet nagyon hülyét kérdezek: az NCAA-ben könnyebb vagy más a labda mint az NFL-ben? Más magyarázatot ugyanis nem nagyon találok rá, hogy aki így el tudja dobni pontosan a labdát akár 50-60 yardra akár nemcsak chekdown passzokkal és eléggé mobilis is, az hogyan nem tudja ezt végre hajtani az NFL-ben. Nem mások a távolságok, igaz a védelem gyorsabban jön és más rendszer van, ám úgy tűnik, amennyire látom, az alapok rendben lévőnek tűntek itt. Vagy az elmúlt 3 év töketlenkedése vele, ennyire leamortizálja az embert? Sérült se nagyon volt. Semmivel nem érzékelem rosszabbnak vagy tehetségtelenebbnek mint pl Daltont, (akit nagyon szeretek) Kolbiról meg néhány kutyaütőről nem is beszélve.Nyilván én nem értek hozzá illetve rossz a szemem, de ez furcsa számomra. Köszi a választ és a fölhomályosítást😀dande
A labda scak egy dologban tér el a college laszitól. hogy utóbbin van fehér csík. Azért, mert pár NCAA stadionban nincs teljes világítás, és a labda forgása, bukcsázása könnyebben megítélhető, a barna ugyanis kevésbé látszik jól önmagában. NFL stadionokban ilyen probléma fel sem merül. De ez biztos nem okoz pontatlanságot, ez a WRek (és más célpontok) miatt van. Más eltérés nincs.

Stanzi baja nem a pontatlanság. Viszont egyetemen is a mély passzokat nem erőből dobta. Hanem feldobja magasabbra, más íven, és inkább időzítéssel lesz pontosan ott ahol lennie kell. Egyrészt ez többet hagy az elkapóra, mert alá tud, de kell is futnia. Amire az NFL védők azért sokkal jobban reagálnak. Sem hely, sem idő nincs ezekre annyi, mint egyetemen. Illetve a közepesen hosszú passzok íve is görbül ,ha nem elég erős a QB karja. ÉS az igazi gond ez. Mert erre aztán végképp nincs idő NFLben, hogy lofty dobások legyen 15 yard fölött rendre.
Ráadásul Stanzi nem dönt elég gyorsan. Illetve bár felismeri a blitzeket, de nem tud elmozogni időben. És nyomás alatt a pontossága drasztikusan romlik.
Nem volt ez gond amikor a Chiefs run heavyt játszott. Jamaal fut, ha esetleg elakad, akkor lehet dobni play actiont, arra jó a lofty. Azonban Andy Reid játékát láthattuk most először igazán. Volt is TD drive, na abban volt vagy 7 passz és egy futás. És a passzok fele közepesen mély. Tehát nem klasszikus rövid passzos, ami még talán menne is Rickynek.

Ami érthetetlen számomra, hogy amikor Cassel szar volt, és főleg amikor lesérült hetekre, nem egyszer, és a cseréi (Palko, Croyle, Quinn, iletve Orton egyetlen snap alatt eltörte az ujját) is nulla teljesítmény hoztak, akkor ugyan milyen jobb lehetőségre vártak, hogy kipróbálják????


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 249 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Matt Scott már tudhatott valamit délelőtt. Végre egyszer kérdeznek tőle valamit, erre ilyen csüggedten válaszolgatott.

 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-the-Jaguars-827/4483716a-cd5f-4605-8586-59debd9b6c6b
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na ez sig leszHöri
Az egy hétre, amíg cutolják 😊DC
és kivel basznának ki jobban, velem vagy magukkal? 😀

karakter promo

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
na ez sig leszHöri
Az egy hétre, amíg cutolják 😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 249 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
na ez sig leszHöri
Remek lett.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na ez sig lesz

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 249 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kinti hangulatjelentés. 😀


Szokjuk a látványt.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az NFL-ben viszont kisebbek az "ablakok" és passz véghezviteléhez felhasználható idő, ennyit számítjjncaa
illetve máshol van a hashmark, így oldalra kimozogva akár nagyobb üres területeket lehet nyitni.

Stanzi sajna nem egy edzésmenő (ellenben Cassellel), de ha egyszer bekerülne a pályára, sose akarnák leszedni 😊

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 249 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Épp eszembe jutott, lassan kiállhatnánk egy all-QB formációval is. Van a keretben 5 normál QB (Gabbert, Henne, Kafka, Scott, Stanzi) plusz 2 ex-QB (Denard, Mike Brown). 7 a 7 ellen már jók vagyunk. 😀😀😀
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 914 — Így remélem megfelelek nektek.....
Értem, köszönöm!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 179 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Nincs különbség



Az NFL-ben viszont kisebbek az "ablakok" és passz véghezviteléhez felhasználható idő, ennyit számít


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 249 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most tudom lehet nagyon hülyét kérdezek: az NCAA-ben könnyebb vagy más a labda mint az NFL-ben? Más magyarázatot ugyanis nem nagyon találok rá, hogy aki így el tudja dobni pontosan a labdát akár 50-60 yardra akár nemcsak chekdown passzokkal és eléggé mobilis is, az hogyan nem tudja ezt végre hajtani az NFL-ben. Nem mások a távolságok, igaz a védelem gyorsabban jön és más rendszer van, ám úgy tűnik, amennyire látom, az alapok rendben lévőnek tűntek itt. Vagy az elmúlt 3 év töketlenkedése vele, ennyire leamortizálja az embert? Sérült se nagyon volt. Semmivel nem érzékelem rosszabbnak vagy tehetségtelenebbnek mint pl Daltont, (akit nagyon szeretek) Kolbiról meg néhány kutyaütőről nem is beszélve.Nyilván én nem értek hozzá illetve rossz a szemem, de ez furcsa számomra. Köszi a választ és a fölhomályosítást😀dande
Ezt Ulpitól kéne megkérdezni a Chiefs topikban, hátha ő tudja a választ.

Tessék az Arrowhead Pride válasza a kérdésedre (ők se tudják a választ 😀😀😀)

What did the Jaguars get in Ricky Stanzi? Your guess is as good as mine. Stanzi was never an option for the Chiefs for some reason. From Matt Cassel to Tyler Palko to Kyle Orton to Brady Quinn, the Chiefs went through quarterbacks and never played Stanzi. Granted, that's coming from two head coaches who have since been fired, but it's one of the amazing facts about Stanzi. You're no longer rootin' for the black and teal, Jacksonville. You're rootin' for the red, white and blue.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 914 — Így remélem megfelelek nektek.....
#WINNING!

GO JAX!!!!!!!!!!!!!!!Höri
Most tudom lehet nagyon hülyét kérdezek: az NCAA-ben könnyebb vagy más a labda mint az NFL-ben? Más magyarázatot ugyanis nem nagyon találok rá, hogy aki így el tudja dobni pontosan a labdát akár 50-60 yardra akár nemcsak chekdown passzokkal és eléggé mobilis is, az hogyan nem tudja ezt végre hajtani az NFL-ben. Nem mások a távolságok, igaz a védelem gyorsabban jön és más rendszer van, ám úgy tűnik, amennyire látom, az alapok rendben lévőnek tűntek itt. Vagy az elmúlt 3 év töketlenkedése vele, ennyire leamortizálja az embert? Sérült se nagyon volt. Semmivel nem érzékelem rosszabbnak vagy tehetségtelenebbnek mint pl Daltont, (akit nagyon szeretek) Kolbiról meg néhány kutyaütőről nem is beszélve.Nyilván én nem értek hozzá illetve rossz a szemem, de ez furcsa számomra. Köszi a választ és a fölhomályosítást😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 249 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kíváncsi leszek, csütörtökön pályára kerül-e már.iktriad
vicces volna, de egy gabbertnyi yardot (19) szerintem össze tudna szedni.Höri
Nana, múltkor szöszi 165öt dobált össze (hogy ebből mennyi volt YAC azt rejtse a feledés homálya 😀).
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kíváncsi leszek, csütörtökön pályára kerül-e már.iktriad
vicces volna, de egy gabbertnyi yardot (19) szerintem össze tudna szedni.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 249 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap tweetje

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 249 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
tippre scott akit félre raknak Stanzi miattJanek
Nem raknak félre senkit az irányítók közül. Egy TE és RB ment. 5 (igen, öt) QB van a rosteren. Kíváncsi leszek, csütörtökön pályára kerül-e már.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 599 — Apu ökölbeszorított keze
tippre scott akit félre raknak Stanzi miatt

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 249 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A távozók: TE Isaiah Stanback and RB De'Leon Eskridge. Shawnka szomorú lesz.

Ez azt jelenti, hogy a 75 játékosból 5 QB jelenleg a rosteren.

A DE/LEO Paul Hazelt felszedette a Browns waiverről.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
#WINNING!

GO JAX!!!!!!!!!!!!!!!

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 249 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
BREAKING: RICKY STANZI JAGUÁR LETT!!!!! Höri mától Jags drukker. 😀



Egyikük sem játszott még a regularban. Gene eredetileg Stanzit akarta megnézni, amikor belezúgótt Szöszibe azon a Mizzou-Iowa Insight Bowl meccsen, most mindketten kereten vannak. 😀
Kíváncsi vagyok Kafka vagy Scott megy, hogy helyet csináljanak Rickynek.

Knox tavaly került UDFA rookieként a Seahawkshoz, szóval Bradley onnan ismerheti. Practice squados volt Seattleben, anno a Fresno Statere járt.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 249 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rackley, Forsett, Lewis, Prosinski, Allen és Gabbert.nem játszik csütörtökön, MJD valószinüleg nem.
Henne kb. 15-20 snappet játszik utána jön a Scott-Kafka death match egy esetleges rosterspotért.

Szöszi felépülése jó úton halad, bár azt nem tudta megmondani, hogy jövő hétfőn tud-e már dobálni - vasárnap ugyebár kezdenie kéne...

Halloren szerint Forsett keretre fog kerülni, de nem lesz bevethető a Chiefs ellen. Így lesz igazán érdekes a futók közül kit tartunk meg. Sanszos, hogy 2 FB lesz kereten - Ta'ufo'ou & Pryor. Vajon ha Todman marad akkor az egyiküket átmenetileg megint kitesszük?

Adam Stites egy kis Q& A ban válaszolgatott az elvárásaival a jagssel kapcsolatban az idei szezonra.
 www.bigcatcountry.com/2013/8/27/4662738/jacksonville-jaguars-season-preview-2013

Egy BCCs 53as jóslat - meglepetések - csak 2 QB a rosteren, Todman nincs a kereten, Branch cut vagy trade útján távozik (Egboh lenne a 4. DE). T. J Barnes, és Otten keretre kerülne ez alapján.
 www.bigcatcountry.com/2013/8/27/4662738/jacksonville-jaguars-season-preview-2013
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 249 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az elmúlt pár hét nyertesei és vesztesei az FTU szerint.

Nyertesek

DE Jeremy Mincey: He missed a week because of a concussion but since returning on Aug. 12, has practiced hard and played well. I never had him on the roster bubble to start with, but he’ll be on the team because he has depth value.

RB Maurice Jones-Drew: His foot has held up in camp and he got his work in during the last two preseason games. Everything about No. 32’s progress has been positive.

DT Roy Miller: He’s had a successful camp because he’s been available the whole time, only sitting out a few workouts. The Jaguars have to be thrilled considering he sat out the entire off-season with knee tendonitis.

DT Sen’Derrick Marks: Do I use the ‘D’ word – dominant? Not yet but he’s been super impressive as a pass rusher.

LB Geno Hayes: It seemed like all spring, the Jaguars were trying to find a replacement for him at his OLB spot. But he showed up ready to go in camp and has secured the starting job.

LB LaRoy Reynolds: Early in the off-season, he jumped on people’s radar and it only continued in camp.

WR Ace Sanders: When I asked several veterans last week who had turned their heads, Ace won the vote.

RB Jordan Todman: He started camp competing with Jonathan Grimes for a roster spot that might not have existed. But Todman’s play combined with Justin Forsett’s injury means the Jaguars should keep him.

TE Allen Reisner: The Jaguars may address the tight end spot over the weekend, but Reisner has proven he can play a little bit.

LT Eugene Monroe: Haven’t noticed him, have you? That’s exactly how it should be.
Vesztesek

DE Andre Branch: It’s well documented how Branch is on the bubble.

DT Brandon Deaderick: He missed the first two preseason games with a groin injury but the Jaguars like his versatility. We just haven’t seen enough of him yet.

LB Julian Stanford: Can’t think of one play he’s made.

QB Mike Kafka/Matt Scott: The Jaguars’ brass have to be hoping one of these guys has to play against Kansas City … or anybody anytime soon.

WR Mohamed Massaquoi: He caught a pass for the New York Jets the other night. Nothing more needs to be said.

RB Justin Forsett: Has missed nearly a month (save for a practice) with a turf toe and his status as the No. 2 RB for the opener is in question.

Offensive line depth: Look for the Jaguars to be very busy Saturday on the waiver wire
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 249 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rackley Bradley szerint fel fog épülni a KC elleni meccsre.

Ma megnéztem a Eagles meccset és azt kell mondanom hogy nekem tetszett a csapat - én látok benne jovot....még ez a év gyengébb lesz de javulni fogunk!!!!...én bízok benne.m-bryo
Boselli és Prisco épp erről beszélt a Jaguars Mondayben. Szerintünk az idei csapatot "érdekesebb" lesz nézni, mint az elmúlt pár év alakulatait, részben a Bradley-Jedd Fisch páros miatt, részben az új játékosok miatt. És ez, ha eredményekben nem is mutatkozik meg feltétlenül, idén elég lehet a helyi nézők most meglévő izgatottságának fenntartására.

Tony megjegyezte, hogy bár tavaly 3-1 volt az előszezon rekord, most meg ugye 0-3, sokkal izgatottabb az idei csapat miatt, mint a '12esért 1 éve.

Íme az Eagles - Jaguars PFFts elemzése.
 www.profootballfocus.com/blog/2013/08/26/refo-phi-jax-preseason-wk-3/

A BCCn kiemeltek pár jó és kevésbe jó teljesítményt.
 www.bigcatcountry.com/2013/8/26/4659380/jaguars-vs-eagles-2013-results-advanced-metrics
Sen' Derrick Marks lehet jobb igazolás volt mint Roy Miller. És Monroe megint megmutatta, miért KELL újraigazolnunk a szezon után (onnan semmilyen nyomás nem jött a Qb felé, mikor a pályán volt)!
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ma megnéztem a Eagles meccset és azt kell mondanom hogy nekem tetszett a csapat - én látok benne jovot....még ez a év gyengébb lesz de javulni fogunk!!!!...én bízok benne.