Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai sérülés és 4. preseason meccsel kapcsolatos hírek:

*Left guard Will Rackley (left ankle) said an MRI revealed no structural damage in the knee or high ankle area. He said he’s “pretty confident” he can play against Kansas City on Sept. 8 and coach Gus Bradley said that’s what the training staff has told him.

*Receiver Justin Blackmon and safety Josh Evans missed practice for personal reasons. Blackmon was back for the last part of practice. Bradley said Evans could be gone a few more days.

*Quarterback Blaine Gabbert (right thumb) will start to grip a football this week and Bradley said the goal is to have him ready for practice in nine days.

*Also missing practice were RB Justin Forsett (right big toe), CB Kevin Rutland (quad), S Chris Prosinski (head), LB Russell Allen (ankle), TE Marcedes Lewis (calf) and DE Jeremy Mincey (bumps and bruises).

*Forsett was doing sprints on a side field throughout practice.

*Bradley said Allen is unlikely to play at Atlanta on Thursday.

*RB Maurice Jones-Drew will “probably not” play against the Falcons said Bradley, but WR Cecil Shorts will get a few snaps.

*LB Paul Posluszny practiced – he simply got the wind knocked out of him on Saturday night.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szöszi kitömi labdával Cecilt és Alkeszt, MJD meg összeszaladgál 1800 yardot, akkor még benne lehet. De most a D#-n és a passrushon lesz a sor, hogy segítsen, mert sokpontos meccset nem fog nyerni a Jags, annyit nem fejlődik az O.Húsrágó
Na, pont a kiemelt rész miatt aggódom. Markson kívül talán Minceyben láttam egyedül, hogy jó lenne pass rushban, ő meg csere Alualu mögött. Babin egyenlőre színtelen, szagtalan LEOban, Branch meg láttuk mennyire "hatékony" csere... A hátsó 4es meg ki tudja milyen lesz. Gratz és Ball egyelőre jobbnak tűnnek a beharangozottnál, de meglátjuk mire lesznek képesek, mikor élesben megy a dolog. Cyprien még múlt szombaton is szenvedett, bár jobb volt, mint a Jets meccsen. Tőle azonban mindenki sokkal többet vár (egyesek DROY esélyesnek is gondolták.)

Plusz Alkesz az első 4 meccsen nincs. Kérdés Sanders és Brown megfelelően tudják-e őt pótolni. Amikor viszont már játszhat, akkor a CS3- Blackmon - Sanders WR 3as viszont tényleg NFL szinten is korrekt elkapósor lesz/lehet.
Amúgy én (összefoglalók hamiskás képe alapján) nem látom Shoelace-ben az OW-t... van 5 posztja, de egyikben sem tűnik átlagnál jobbnak... persze, akik lelkiismeretesen nézték a meccseket, azokban kialakulhatott egy kevésbé hiányos kép róla, de nekem eddig inkább érdekes figura, aki 5. körben a kis költségű boom-or-bust próbálkozás keretében került a Jagshez, nem annyira a tudatos csapatépítés jegyében..Húsrágó
Shoelace érdekes kérdés. Sokan mondhatnák, hogy azért van 5 posztja, mert igazából 1 sincs... De Fisch szerintem a trükkös playeit, amit rá gondolt ki, nem mutatja meg a preseasonben. Várjuk bármilyen itélettel velek kapcsolatban pár alapszakaszmeccset,
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 033 — Jaguars fan
ratok szavaztam sb gyozteskent, kurvabeszt a csapat ! amugy viccen kivul sztem ti lesztek az ev egyik meglepetese. rohognek ha a titans lenne a seggutolso a divizioban 😀MMMS
Év meglepetéscsapata: nem volna rossz, de nem hiszem, hogy ez lesz a helyzet. Szerintem a 4. hely a divízióban a realitás nekünk (és a Top 5/3 pick jövőre a drafton).
Tennessee - szerintem jók lesznek, főleg Oban. Az a támadófal iszonyúan erős, Chris Johnson és Greene fickándozhat eleget. Tele vannak jó elkapókkal, és talán még Locker is fejlődik idén. A Titans is 3-5 Wvel lesz előttünk idén.iktriad
Szöszi kitömi labdával Cecilt és Alkeszt, MJD meg összeszaladgál 1800 yardot, akkor még benne lehet. De most a D#-n és a passrushon lesz a sor, hogy segítsen, mert sokpontos meccset nem fog nyerni a Jags, annyit nem fejlődik az O.

Amúgy én (összefoglalók hamiskás képe alapján) nem látom Shoelace-ben az OW-t... van 5 posztja, de egyikben sem tűnik átlagnál jobbnak... persze, akik lelkiismeretesen nézték a meccseket, azokban kialakulhatott egy kevésbé hiányos kép róla, de nekem eddig inkább érdekes figura, aki 5. körben a kis költségű boom-or-bust próbálkozás keretében került a Jagshez, nem annyira a tudatos csapatépítés jegyében..
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ratok szavaztam sb gyozteskent, kurvabeszt a csapat ! amugy viccen kivul sztem ti lesztek az ev egyik meglepetese. rohognek ha a titans lenne a seggutolso a divizioban 😀MMMS
Év meglepetéscsapata: nem volna rossz, de nem hiszem, hogy ez lesz a helyzet. Szerintem a 4. hely a divízióban a realitás nekünk (és a Top 5/3 pick jövőre a drafton).
Tennessee - szerintem jók lesznek, főleg Oban. Az a támadófal iszonyúan erős, Chris Johnson és Greene fickándozhat eleget. Tele vannak jó elkapókkal, és talán még Locker is fejlődik idén. A Titans is 3-5 Wvel lesz előttünk idén.

Egykori B&Ts "főnököm", Terry O'Brien remek képei szombatról, az támadókról.
 blackandteal.com/2013/08/25/jags-vs-eagles-pictures-of-the-offense/
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
ratok szavaztam sb gyozteskent, kurvabeszt a csapat ! amugy viccen kivul sztem ti lesztek az ev egyik meglepetese. rohognek ha a titans lenne a seggutolso a divizioban 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloren 5 posztról, ahol fontos döntésekre kerül a héten a végső rostercuttok idején.

The Jaguars have plenty of decisions to make:

1. Defensive end: They have six left for probably four spots. Andre Branch, Pannel Egboh and Ryan Davis are probably fighting for two spots.

2. Linebacker: Veteran Andy Studebaker has to be in the mix because of his special teams fumble recovery the other night. Does that mean curtains for Julian Stanford?

3. Running back: Justin Forsett has missed the entire preseason so I think Jordan Todman is a lock to make the 53-man roster on Friday. But is there room for both Will Ta’ufo’ou and Lonnie Pryor?

4. Offensive line: Twelve remain on the roster for eight or nine spots. Discounting the starting five, I think Mike Brewster and Cam Bradfield are safe, but for how long? This could be a spot the Jaguars address next weekend on the waiver wire.

5. Defensive back: Thirteen are still here – seven corners and six safeties. My roster projection last week had the Jaguars keeping five corners and four safeties. Does Demetrius McCray edge out Kevin Rutland (who’s also hurt)? Does Chris Prosinski make it based on his special teams?
Szerinte kedden-szerdán felszedhetünk 1-2 embert waiverről az első kitett játékoshullámból.
Ma valószínűleg szintén kiderül, mi van Rackley lábával.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"I wonder if Justin Blackmon will be part of the 2014 Jags"

Se Alkesz, se MJD. Ez már túl sok lenne nekem.Húsrágó
Majd Clowney vagy Teddy a helyükbe lép. 😀 Blackmon iránt él a bizalom, de ha még egyszer hibázik, 1 éves eltiltással bűnhődik.

Ha már Jadeveon szóba került - szintén Peter King MMQBjából való az idézet
2. I think, after this weekend, the Jadaveon Clowney Draft Sweepstakes has three leading contenders: the Raiders, the Jets, the Jaguars.
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 033 — Jaguars fan
"I wonder if Justin Blackmon will be part of the 2014 Jags"

Se Alkesz, se MJD. Ez már túl sok lenne nekem.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peter King meglátasai velünk kapcsolatban azok alapján amit szombaton itt látott.
 mmqb.si.com/2013/08/26/arian-foster-peter-king-monda-morning-quarterback/2/

Five Things I Thought About the Jaguars

Observations from a third preseason game in Jacksonville:

1. Jacksonville’s optimistic about Blaine Gabbert being ready to play against Kansas City in the season opener, and maybe he can play 22 days after cracking a bone at the base of his thumb against the Jets last week. But I shook hands with Gabbert on the field before the game, and his right thumb is casted, with the cast due off, tentatively, four days before the opener. In a year when this franchise has to decide whether to take a first-round quarterback next May, it seems counter-productive to the biggest goal of this season (finding out if Gabbert’s the future) to rush him back.

2. The Jags are serious about wedging Denard Robinson into the game in as many as five spots—wide receiver, slot receiver, running back, quarterback and kick returner. That’s where he played Saturday night against the Eagles. Before the game, in GM David Caldwell’s office, it was evident how much the Jags want to see Robinson on the field this fall. On Caldwell’s magnetic team depth chart board, right next to the quarterbacks and running backs, was a category labeled “OW.” For “offensive weapon.” That’s the label Robinson gave himself after Jacksonville picked him in the fifth round last April. Robinson told me he wasn’t sad about being moved from quarterback. “As long as I get in the game, anywhere, I’m happy,” he said.

3. This team’s definitely a year, or more, away. I wonder if Justin Blackmon will be part of the 2014 Jags, and I asked Caldwell if he thought Blackmon would be a part of his team’s future. “That is our hope,” Caldwell said. Give the GM credit—he didn’t want to lie. I wouldn’t trust Blackmon after his track record of alcohol abuse. And to hear the Jaguars insiders talk glowingly about opening-day starters Cecil Shorts III and Ace Sanders—the Pedroia-sized Jag version of Tavon Austin—it’s clear that if they have to move on from Blackmon, the team will. But Blackmon showed against the Eagles—with his hands, quickness and length—that as a player he’s a key cog to a winning team. I know this makes too much sense, but my plaintive cry to Blackmon after three major alcohol incidents while driving in his 23-year-old life is this: Spend $40,000, or whatever it would take to hire a permanent driver. Stop driving. Just stop. You can hire a driver to be on call for you for a fraction of your $7.11 million 2012 signing bonus. Isn’t that worth the peace of mind when you’re one vehicular mistake away from ruining your NFL career?

4. Very impressed with the offensive imagination, which will be vital for the Jags to be competitive. Impressed, too, with rookie safety Johnathan Cyprien, a smart player and person.

5. I have no idea who’s going to rush the passer.(nekem sem - ik.) I have no idea who’s going to cover Andre Johnson, Reggie Wayne or Kenny Britt.(Gratz és Ball- Ik.) There’s going to be tremendous pressure on the offense to stay close in shootouts, and though offensive coordinator Jedd Fisch has been imaginative and resourceful, the Jags were 30th in scoring last year and return the same quarterbacks who struggled so mightily. Gus Bradley’s always been good at figuring ways to invent pressure, and he’d better be this year. This sets up to be one of the worst pass defenses in football this year(majd meglátjuk - Ik.).
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 033 — Jaguars fan
A long snapper helyért folytatott harcot végül az alabamai UDFA rookie Carlson Tinker nyerte és Jeremy Cain valamint Luke Ingram az elküldöttek között lesz.iktriad
Látod, ezért kellett három. Nehogy már az LS húzza fel az átlagéletkorunkat!!!! 😊Maka
bréking nyúz: Scobee sajnálkozása után az öltözőben nagy szellőztetést tartottak, mert Anger összebarnázta a naciját a hír hallatán... 😊

És az is kiderült, hogy MoMas-ra pocsékolt pénzt a LS poszttal üdvös megspórolni!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akik Cain mellett mentek: OT Mark Asper, P Ken Parrish, CB Lionel Smith, LB Maalik Bomar, LB Jeremiah Green, DE J.D. Griggs, DE Paul Hazel, WR Jamal Miles, S Ray Polk és LS Luke Ingram.

Scobee Cainről:
"He's one of the best snappers in the NFL and a huge reason for our success. He works as hard as anyone at his position. He is a good friend and he will be missed as a teammate."
Cain
"I'd say I was surprised. I thought I executed under pressure in all three preseason games and did really well."
A 7. körös CB pickünket, Jeremy Harrist IRre raktuk. A keret most 75ön áll. 13 D-lineman van még kereten, köztük mind a 7 DT. 13 OL maradt az 1. cut kör után.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
A long snapper helyért folytatott harcot végül az alabamai UDFA rookie Carlson Tinker nyerte és Jeremy Cain valamint Luke Ingram az elküldöttek között lesz.iktriad
Látod, ezért kellett három. Nehogy már az LS húzza fel az átlagéletkorunkat!!!! 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
 www.jaguars.com/news/article-PressRelease/Veteran-Cain-among-players-waived/6e2bcc56-5db8-4ba1-901f-5918cb16cfb5

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legtöbb snappet játszók O: Mike Brewster 69, Dan Gerberry 47, Eugene Monroe/Chad Henne 46, Uche Nwaneri/Allen Reisner 45, Cam Bradfield 42, Justin Blackmon 32, Cecil Shorts 31.

Legtöbb snappet játszók D: Johnathan Cyprien/Dwayne Gratz/Dwight Lowery 46, Alan Ball/Paul Posluszny 45, Mike Harris/Sen’Derrick Marks 42, Jason Babin 38, Geno Hayes 36, Marcus Trufant 35.

Halloren egyéb feljegyzései tegnapról:
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2013-08-22/story/jaguars-preview-2013-jaguars-pass-rush-forecast-are-pieces

Gus tegnapi beszéde (már érintette a mai(?) cutokat is benne.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/EXCLUSIVE-Gus-Bradley-Postgame-Speech/bc616cad-550a-4768-8c13-86f99a58a3da

A long snapper helyért folytatott harcot végül az alabamai UDFA rookie Carlson Tinker nyerte és Jeremy Cain valamint Luke Ingram az elküldöttek között lesz.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha minden igaz, mi nem várunk keddig és már ma 75 főre vagy az alá fogyatkozik a keret.

Branchről azt mondták azok, akik ma alaposan tanulmányozták a szombati felvételeket, hogy a sackjén kívül teljesen hatástalan volt. Kíváncsi vagyok, lesz-e vele valami ma(trade vagy cut).
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem meg mindemellé van egy olyan érzésem, hogy a Seattle messze nem lesz olyan jó mit amit jósolnak nekik. 58-0 persze...braxa88
[/quote]Nemcsak a Seattle lesz szerintem gyengébb a vártnál, hanem az összes QBrohanásos csapat. Indokot ne várj, megérzés. Mondjuk az biztos, hogy extrán készül az összes csapat a szaladós irányítók elleni védekezésre.
Majd a fejemhez lehet vágni, hogy nem volt igazam.

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szöszi dobókeze max a 3. meccsre a Seahawks ellen lesz 100%os(egyébként az ESPN magazinja 58-0ás verést jósol nekünk arra a meccsre. Mondjuk egy a mostaninál sokkal jobb csapat szívott ott 41-0ra 2009ben...)iktriad
58-0? Lol.
Kíváncsi vagyok, hogy ha felajánlanának nekik egy 40-es spreadet, akkor mire fogadna az újság. Azért ennyire nem rossz a csapat. Bradley különben sem fog ekkora zakóba belemenni volt kenyéradója ellen, ez biztos. Ismeri az ex-csapata gyengéit.
Az 58-0 nullás részét főleg nem értem. Azért egy jó fal, jó pass protection mögül up-tempo mellett nem kell csodát tenni a pontokhoz és skill posztokon nem rossz a Jags. MJD, Lewis, Shorts, Blackmon és Sanders megoldja. Mondjuk Blackmon sajnos akkor még nem lesz.Robilluma
Nekem meg mindemellé van egy olyan érzésem, hogy a Seattle messze nem lesz olyan jó mit amit jósolnak nekik. 58-0 persze...Bazzani
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 033 — Jaguars fan
Todman és Blackmon TD is szép játék volt.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rackley megy MRIre a bal térdésvel, bár a lábsérülése talán nem súlyos(a röntgen nem mutatott semmit). Mindenesetre, szerintem Caldwellék nagyon nézegetik majd az elérhető OGket a napokban. Prosinksinek volt még fejsérülése, lehet agyrázkódása van, még kiderül. 7 sackket nyalt be a Jags O-fal, szóval nem lenne jó, ha kiesne egy kezdő.

A Jets után az Eagles elleni vezettek a kezdők mikor lejöttek(akkor 13-10re, most 24-16ra. Persze nem örömteli hogy a második és harmadik vonal leadta megint az előnyt, de a lényeg akkor is a kezdők produktuma, és abban megint a Jags volt valamivel jobb.

Asszem Jordan Todman megcsípett magának egy helyet a kereten. Nem tudom, hogy az mienk lesz-e, de 105 yardos estéje volt, benne egy 62 yardos TD futással. A Jags felülmúlta a Phily 202-172re futott yardokban.

Henne -számunkra- tökéletes estét produkált. Nem volt se túl jó, de túl rossz. Voltak 2 szép driveja, amit TDvel fejezettbe, de volt pár WTF pillanata is. Ebből sanszosan nem lesz QB controversy.

Brannch sackkel jelentkezett a meccsen. Vajon elég lesz-e ahhoz, hogy kereten maradjon (netán egy tradehez)? .Mondjuk az hogy nyíltan kérdezgette őt Martineu a meccs utáni interjúkban, hogy nem tart-e a cuttoktól minden elmond arról, hogy mennyire biztos a helye jelenleg....

ST: Scobeenak nem volt túl jó estéje és Anger csak holder volt egész meccsen. Mindennek tetejébe Ken Parrishnek megint remek estéje volt. Kíváncsi vagyok, hogy Anger helye 100%ig biztos-e...

Reisner megint szerzett TDt, betonkemény a helye TEben. Studebaker pedig STben összehozott egy turnovert. Érdekes lesz, hogy ki lesz az 5. LB a keretben - ő, Brandon II Marshall vagy valaki waiverről...

Legkésőbb kedden jönnek az első rostercuttok(88ról 75re kell szűkíteni a keretet - lehet több mint 13 játékostól veszünk búcsút a várható waiver claimek miatt).
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Joeckel játszik ma! Valamint végre Shorts is pályára lép (idén először), és bemutatkozik a Jagsben Deaderick is.

Még a 40 is bőven sok, ki merne nfl meccsre 21-nél nagyobb spreadet rakni?jjncaa
Az ESPN. Mondjuk mit várunk egy olyan cégtől, amelyik publikál a saját magazinjában egy cikket, majd a szintén saját(!) statisztikai osztályuk komplett baromságnak nevezi ami a publikációban szerepel...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 179 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Még a 40 is bőven sok, ki merne nfl meccsre 21-nél nagyobb spreadet rakni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szöszi dobókeze max a 3. meccsre a Seahawks ellen lesz 100%os(egyébként az ESPN magazinja 58-0ás verést jósol nekünk arra a meccsre. Mondjuk egy a mostaninál sokkal jobb csapat szívott ott 41-0ra 2009ben...)iktriad
58-0? Lol.
Kíváncsi vagyok, hogy ha felajánlanának nekik egy 40-es spreadet, akkor mire fogadna az újság. Azért ennyire nem rossz a csapat. Bradley különben sem fog ekkora zakóba belemenni volt kenyéradója ellen, ez biztos. Ismeri az ex-csapata gyengéit.
Az 58-0 nullás részét főleg nem értem. Azért egy jó fal, jó pass protection mögül up-tempo mellett nem kell csodát tenni a pontokhoz és skill posztokon nem rossz a Jags. MJD, Lewis, Shorts, Blackmon és Sanders megoldja. Mondjuk Blackmon sajnos akkor még nem lesz.Robilluma
Nekem meg mindemellé van egy olyan érzésem, hogy a Seattle messze nem lesz olyan jó mit amit jósolnak nekik. 58-0 persze...

több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Szöszi dobókeze max a 3. meccsre a Seahawks ellen lesz 100%os(egyébként az ESPN magazinja 58-0ás verést jósol nekünk arra a meccsre. Mondjuk egy a mostaninál sokkal jobb csapat szívott ott 41-0ra 2009ben...)iktriad
58-0? Lol.
Kíváncsi vagyok, hogy ha felajánlanának nekik egy 40-es spreadet, akkor mire fogadna az újság. Azért ennyire nem rossz a csapat. Bradley különben sem fog ekkora zakóba belemenni volt kenyéradója ellen, ez biztos. Ismeri az ex-csapata gyengéit.
Az 58-0 nullás részét főleg nem értem. Azért egy jó fal, jó pass protection mögül up-tempo mellett nem kell csodát tenni a pontokhoz és skill posztokon nem rossz a Jags. MJD, Lewis, Shorts, Blackmon és Sanders megoldja. Mondjuk Blackmon sajnos akkor még nem lesz.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Andre Branch olyan jó formát mutat, hogy Halloren arról írt, ha jönne érte csereajánlat a Jags biztosan meghallgatná, és sanszosan el is fogadná (akár játékos, akár pick ellenében, bár mostanság főleg a játékost játékosért csere a divat)...A tegnapi chatjében meg is erősítette, hogyha ez csak spekuláció lenne nem írt volna róla külön cikket ( jacksonville.com/sports/football/jaguars/2013-08-23/story/inconsistency-has-branch-jaguars-bubble).
Ettől függetlenül van esély rá, hogy meg tud szerezni egy helyet az 53ban, bár most már hivatalosan is bubble játékosnak minősül. Halloren szembesítette ezzel a(z úgy tűnik) ténnyel a fiatalt DEt, aki ezt nyilatkozta:
“That’s their job [to decide],” Branch said when asked about his status. “That’s not my job at all. I’m playing the game I love to play. That’s what my job is.”
A számok elég borzasztóak vele kapcsolatban (forrás PFF)
(Számok sorrendben - snapek száma, pass rush downok száma, sack, QB hit, QB siettetés)
2012 421 258 1 2 11
2013(előszezon) 30 19 0 0 0

Halloren megírta a chatjében, hogy jelenleg 7 játékos helye biztos a 9 valószínűleg kereten lévő védőfalemberből - a 4 kezdő Babin, Miller, Marks, és Alualu valamint Mincey, Love és Deaderick, mint cserék. Branch szerencséjére ez azt jelenti, hogy 1 vagy 2 Denek még van kiadó hely, de vannak pályázók is bőséggel. Egboh pl. Vagy a Ryan Davis, Hazel duó valamelyike. Ls akkor ott van a Abry Jones, T. J. Barnes DT duó ism bár Halloren szerint Hazel és ők ketten inkább a practice squadba fognak kerülni. Érdemes lesz figyelni, hogy a Pannel Egboh, Ryan Davis, Branch hármasból kinek lesz produktiv estéje az Eagles ellen. Mondjuk a cut azért nem valószinű, mert 2,2 milliós dead monyet okozna, bár a salary capünknek ez nem oszt, nem szoroz...

Ha már pass rusherek, Babin írt egy 10 pontos listát a ma nálunk vizitáló Peter King MMQB oldalára(neki -meg Bradkleynek, akit tényleg csak Chip Kelly váratlan döntése választott el attól, hogy ne ő trenírozza az Eaglest-  jacksonville.com/opinion/blog/544821/ryan-ohalloran/2013-08-24/jaguars-gus-bradley-was-courted-eagles különleges lesz ez a mai találkozó. Remélem prudukál valamit, mert eddigő sem villogott az előszezonban...):
 mmqb.si.com/2013/08/22/jason-babin-10-things/

Az egyik -idióta- hozzászóló szerint a Jags (a Raiders és a Bengals társaságában) minden évben a NFL blackoutok 75%áért felelős. Kár hogy 2009 decembere óta nem vol nálunk blackout és idén se lesz(ez 4 szezon zsínórban... ebből az elöző 2 év nagyon pocsék volt -a tavalyi otthoni produktum egyenesen minősíthetelen volt az év nagy részén- , idén jön a harmadik), a Bucsnál meg (bár jelenleg sokkal tehetségesebb csapat), az számít átlagosnak, hogy a helyi tévé nem adja a Tampá meccsét. Hát igen az urban legendek nehezen hallnak...

Az MMQB.com egyébként ma publikálta alapos elemzését rólunk (igaz nem King írta)
 mmqb.si.com/2013/08/24/jaguars-preview-2013/

Boselli szerint akár 10(!), Halloren szerint 5-6 ember köthet ki nálunk az 53ban waiverről más csapatokról(és a beat szerint az első hét után ismét jöhet egy kisebb hullám, mert akkor már nem kell teljesen garantált fizetést adni a szezonra ezeknek a játékosoknak). Van azonban egy "kis" gond. Chris Polian munkája az hogy feltérklpezze a többi 31 csapat kereteit és javaslatot tegyen Caldwellnek. És mindannyian káttuk, hogy milyen "remekül" ismerte el a tehetségeket, mikor a Colts GMjeként tevékenykedett Indyben...

Az Eagles ellen Henne után Kafka, majd Scott kerül pályára. Valószinüleg Kafka lesz a 3. számú QB, és Scott megy a gyakorlócsapatba. Midenképpen 3 QB lesz az 53as keretben, eddig is ezt tervezték, de Gabbert sérülése miatt ez szinte kényszer, hogy így legyen idén. Közben többen azt mondogatják, hogy Szöszi dobókeze max a 3. meccsre a Seahawks ellen lesz 100%os(egyébként az ESPN magazinja 58-0ás verést jósol nekünk arra a meccsre. Mondjuk egy a mostaninál sokkal jobb csapat szívott ott 41-0ra 2009ben...) Halloren szerint sok függ attól, hogy milyen Gabbert ingerküszöbe, hogy tud-e a fájdalom mellett hatékonyan játszani. Az meg én teszem hozzá, ha ez a helyzet van-e értelme így játszatni?...
Bradleytől megkérdezték, hogy mi van akkor, ha Hennenek kell kezdenie a KC és az Oakland ellen, és -nagy bravúr lenne, de- mindkét meccset megnyerné a Jags.
Ez volt a válasza.
“I’m OK with that,’’ Bradley said. “If that’s a problem, then we have no problems.’’
Halloren a chat során azt mondta MJD jövőjét illetően, hogy ő is nagyon meg lenne lepődve, ha MJD jövőre is a Jagsben játszana...Monroe esetében már sokkal valószínűbb a hosszabbítás, mivel tényleg elit OT párosa lehetne a Jagsnek, és Joeckel szerződése a következő 4 évben nem jelent nagy megterhelést a capnek.

Marcus Trufant is bubble player, de az utóbi hetekben kezd magára találni, Ennek ellenére Mike Harris lesz a kezdő nickelCB. Trufant STben és Harris cseréjeként kerülhet páylára. gondolom ő is erre gondolt, mikor ide igazolt hozzánk...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
12 veteránt kérdeztek meg a csapatból, hogy melyik rookie nyújtotta eddig a legjobb teljesítményt.
Ace Sanders nyert 5 szavazattal, Joeckel kapott kettőt, és Cyprien, Shoelace Gratz, valamint 2 UDFA rookie(!) Paul Hazel és Abry Jones egyet-egyet.
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2013-08-22/story/evaluating-jags-rookies-so-far-ace-tops-say-teams-veterans