Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Előkerült a "videós bizonyíték" MJD ellen.



Nem csoda, hogy ejtetették az ügyet.iktriad
csak én nem látom, hogy történt valami? mikor van a pofozkodás?Húsrágó
Hát ez az....És ez volt a nagy döntő bizonyíték MJD ellen...
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Előkerült a "videós bizonyíték" MJD ellen.



Nem csoda, hogy ejtetették az ügyet.iktriad
csak én nem látom, hogy történt valami? mikor van a pofozkodás?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Előkerült a "videós bizonyíték" MJD ellen.



Nem csoda, hogy ejtetették az ügyet.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Breaking: MJD ellen nem lesz vádemelés!

Prosecutors have decided not to press charges against Jacksonville Jaguars RB Maurice Jones-Drew following allegations of battery at the Conch House in St. Augustine.
polgári per még lehet ebből, de annak a tétje (ha jól tudom) max kártérítés lehet, börtön vagy bármilyen szabadságvesztés nem.

Közben elmondta az NFL.comnak, hogy a lábai rendben vannak, nem érez fájdalmat.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/yofbw8tebv1s9mfhv372
Jaguars' Maurice Jones-Drew says foot 'feels great'
Maurice Jones-Drew says he has the body of a 23-year-old, but questions remain about his recovery from season-ending Lisfranc surgery. The Jaguars running back says he'll be ready for camp.


És Shoelace hivatalosan is új posztot kapott - Offensive Weapon lett! 😀

A csapat honlapjának rosteréről van ez


Tessék itt a személyi lapja is:
 www.jaguars.com/team/roster/Denard-Robinson/341adc5e-3830-4072-8fdd-a04d9668a298

Ennek örömére itt egy új, 5 perces interjú Shoelaceel.
 www.bigcatcountry.com/2013/6/25/4462720/denard-robinson-jaguars-position
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bishop -> Vikings. Legalább nem idei ellenfelet erősít, ha már nem idejött.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Adva van két, a Jags által egykor draftolt WR. Az egyik 1. körös (Reggie "Don't tease me, bro" Willams), a másik 6. körös pick volt(Chad Ownes). Na vajon melyiket vágták ki most keretszűkítéskor a CFLben és melyiküket választották tavaly a kanadai football liga legjobb játékosnak?

 profootballtalk.nbcsports.com/2013/06/23/a-tale-of-two-former-jaguars-receivers/

A rookiekat bemutató sorozat 4. részeként Luke Joeckel muatakozik be
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Rookie-101-Luke-Joeckel/51e3b129-7252-42e5-8566-ff90a753c62d
Érdekes, hogy nem OTként(=aki LT posztra is esélyes), hanem RTként jelölte meg a posztját.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
aláírt JoeckelHöri
Jah. Lehet várni a híreket, hogy megagyabugyálta a csaját, vagy piásan 200-al száguldozott. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
aláírt JoeckelHöri
Most szívatjuk Evanst és Shoelacet? 😀

Természetesen ő is 4 évre írt alá,. $21.2 milliót keres majd a 4 év alatt(teljesen garantált az összeg). A signing bonusa $13,799,344 lesz. Ezzel többet keres majd, mind Eric Fisher, mert Floridában jobban az adózási feltételek, mint máshol. 😀

Íme az aláírás pillanata.


Jedd Fisch Joeckelról a héten:
"The best credit for Luke right now is we don't talk about him a lot."
Remélem, most hogy megkapta a pénzét nem csinál semmi Alkeszhez hasonló butaságot. 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
aláírt Joeckel

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon úgy tűnik Bishop nem lesz jaguár. A hírek szerint már csak a Vikes, a Chiefs és a Giants van érte versenyben. 😕
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Mindig mondtam hogy Cecil jobb :-P...de azért remélem turbóra kapcsol az Alkesz is!!!!
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Ik: "Az offenseben több potenciál és főleg jóval több tehetség van mint a D-ben. Ha valami kisebb csoda folytán lenne legalább game manager szintű QB play nálunk, sokra is lehetne hivatott az O."

Szerintem ez a baja Kuharskynak. Az O QB nélkül megint a 31-32. legjobb lesz. Amúgy a két átlag feletti elkapóból Shorts vonatkozásában egyetértünk, de Alkesz jelenleg teljesen átlagos teljesítményű, csak átlagnál hülyébb. Benne lévő potenciált meg vagy előre tudják csalogatni vagy nem... és csak az olyan (átlagnál hülyébb) Jags rajongók szeretik, mint én.... TE alapjaiban jó, de mindent egybevéve évek óta nem volt igazán jó meccse... RB jó, csak az átlag feletti FB-et elkótyavetyélték előle, úgyhogy én nem gondolom, hogy idén nagyot fog dobbantani. Ráadásul MJD középen szeret futni, ennek a O falnak meg a két széle lesz az erőssége...
A D az új rendszer miatt kevesebb tehetséggel is előreléphet akár - mert talán az új szisztéma jobban illeszkedik a keret képességeihez (CB szekció nem erre mutat, de +látjuk).

Mindent egybevéve legyen Neked igazad lássunk szép támadójátékot, de én nem hiszek abban, hogy Gabbert a nagyobb szabadságfokkal együtt minőségben igazán nagyot lépne előre.
A draft nagyobbik része a D-t táplálta, teljesen új szisztéma jön, így itt egyértelműbb a felfokozottabb várakozás 😉Húsrágó
Pár megjegyzés:
1. Alkesz edzésmunkájával Bradley nagyon meg volt elégedve eddig, látszik, hogy bízík/bíznak benne, és Sullivan a garancia arra, hogy ő (is) fejlődni fog.
2. TE: Marcedesnek mostantól nem kell a 3. OTnek lennie a pályán, ha Monroe és Joeckel egészséges. Tehát többet lehet használni majd a passzjátékban - mint pl. 2010ben (az volt a Pro Bowlos éve).
3. Remélem legalább a TC és az előszezon alapján sikerül kiválasztani a legjobb QB opciót az 5 lehetséges irányító közül. Jó lenne, ha mondjuk Szöszi olyan egyértelmű produktummal rukkolna elő, mint tavaly a preseasonben. Akkor volt olyan hét - a Saints ellen, a 2. előszezon héten- mikor pl. Peter King a hét legjobb támadójának választotta az egész ligából.
.iktriad
Marcedes irányában bizakodó vagyok, hiszen neki legalább volt 1 tényleg kiemelkedő éve, ami szerencséjére a contract year volt... De egy első körös TE az tényleg teljesítsen. 😉
Alkesz esze ideje, hogy megjöjjön, többször már nem fogják elnézni neki ezeket a hülyeségeket, akármekkora Isten áldotta tehetség is. Hacsak nem lesz eszeveszett domináns, akkor idén Shorts ellopja a showt előle, mert
1) a szezont valószínűleg az 1. fordulóban már megkezdi, nem az 5. fordulóban...
2) Szöszi jobban szereti Shortsot! Alkesz általában megkapta az első labdát, aztán elszaladt néhány negyed anélkül még egyszer felé nézett volna a Seggénsérült. Ez se Alkesznak, se a támadójátéknak nem tett jót. Utána jöttek azok a szituációk, amiknél rendszeresen kilépett egy abszolút érvényesen elkapható labdával. Könnyű elvenni Alkesz kedvét a játéktól, hamar dekoncentráltság jeleit mutatja. Sajnos Őt egyenletesen "etetni" kell. Shorts viszont biztosabb kezű és remek YAC mutatóval rendelkező (ezzel QB rating "feljavító") elkapó. Nincs min csodálkozni, hogy Szöszi inkább vele próbálja megmenteni az állását... Neki kb minden adott hozzá, a védelme megoldott ezzel a tackle párossal, három legitim célpontja lesz rendszeresen (Shorts,Lewis, aztán Alkesz). Ha pedig kaka van, akkor néhány handoff és MJD remélhetőleg megoldja. De ha Szöszi lennék, akkor Shortsba vetném a bizalmam és vele próbálnám a lehető legjobban összecsiszolni az időzítésünket, aztán Lewis (aki legalább magas) és csak utána Alkesz.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon jó kis videó - nem csak Jags fanoknak!
 es.pn/11CZV3K
Paul Kuharsky vett FG rúgó leckéket Scobeetól. A végén értékesített egy 45 yardost (ha jól értettem), és ezzel elnyerte Scobee egyik cipőjét is.

Nem is gondoltam volna, hogy ilyen kemény meló jó FGt rúgni. Nekem tuti nem menne, max esetleg az az XP. Talán.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei rookiekat bemutató sorozat 3. részének főszereplője Ace Sanders.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Rookie_101_Ace_Sanders/ececa957-98ab-4d56-a29c-c946c92fd826
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
született optimista vagy!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ik: "Az offenseben több potenciál és főleg jóval több tehetség van mint a D-ben. Ha valami kisebb csoda folytán lenne legalább game manager szintű QB play nálunk, sokra is lehetne hivatott az O."

Szerintem ez a baja Kuharskynak. Az O QB nélkül megint a 31-32. legjobb lesz. Amúgy a két átlag feletti elkapóból Shorts vonatkozásában egyetértünk, de Alkesz jelenleg teljesen átlagos teljesítményű, csak átlagnál hülyébb. Benne lévő potenciált meg vagy előre tudják csalogatni vagy nem... és csak az olyan (átlagnál hülyébb) Jags rajongók szeretik, mint én.... TE alapjaiban jó, de mindent egybevéve évek óta nem volt igazán jó meccse... RB jó, csak az átlag feletti FB-et elkótyavetyélték előle, úgyhogy én nem gondolom, hogy idén nagyot fog dobbantani. Ráadásul MJD középen szeret futni, ennek a O falnak meg a két széle lesz az erőssége...
A D az új rendszer miatt kevesebb tehetséggel is előreléphet akár - mert talán az új szisztéma jobban illeszkedik a keret képességeihez (CB szekció nem erre mutat, de +látjuk).

Mindent egybevéve legyen Neked igazad lássunk szép támadójátékot, de én nem hiszek abban, hogy Gabbert a nagyobb szabadságfokkal együtt minőségben igazán nagyot lépne előre.
A draft nagyobbik része a D-t táplálta, teljesen új szisztéma jön, így itt egyértelműbb a felfokozottabb várakozás 😉Húsrágó
Pár megjegyzés:
1. Alkesz edzésmunkájával Bradley nagyon meg volt elégedve eddig, látszik, hogy bízík/bíznak benne, és Sullivan a garancia arra, hogy ő (is) fejlődni fog.
2. TE: Marcedesnek mostantól nem kell a 3. OTnek lennie a pályán, ha Monroe és Joeckel egészséges. Tehát többet lehet használni majd a passzjátékban - mint pl. 2010ben (az volt a Pro Bowlos éve).
3. Remélem legalább a TC és az előszezon alapján sikerül kiválasztani a legjobb QB opciót az 5 lehetséges irányító közül. Jó lenne, ha mondjuk Szöszi olyan egyértelmű produktummal rukkolna elő, mint tavaly a preseasonben. Akkor volt olyan hét - a Saints ellen, a 2. előszezon héten- mikor pl. Peter King a hét legjobb támadójának választotta az egész ligából.

Ha már Lewis szóba került, A CBSSport készítette róla egy cikket, nagyon nem szeretne évi 2 meccset Londonban játszani(mint ahogy szerintem senki...).
 www.cbssports.com/general/blog/mike-freeman/22465071/jaguars-marcedes-lewis-one-london-game-no-problem-but-two-is
Beszél az idei elvárásairól is.
Marcedes a hírek szerint nem nagyon kedvelte a tavalyi edzői stábot (pedig Mularkey TE volt), ellenben a mostanival, ahol az offense egyik vezéreként számít rá Caldwell és Bradley (mondjuk ebben nincs változás, ő régóta fontos szerepet játszik nálunk az öltözőben). Viszont a nagy tisztogatást figyelembe véve jelzésértékű, hogy a sokak által túlfizettetnek(ez igaz)/túlértékeltnek(ez nem ) tartott Lewist nemhogy meghagyták, de egyenesen kulcsjátékosnak tekintik.
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Ik: "Az offenseben több potenciál és főleg jóval több tehetség van mint a D-ben. Ha valami kisebb csoda folytán lenne legalább game manager szintű QB play nálunk, sokra is lehetne hivatott az O."

Szerintem ez a baja Kuharskynak. Az O QB nélkül megint a 31-32. legjobb lesz. Amúgy a két átlag feletti elkapóból Shorts vonatkozásában egyetértünk, de Alkesz jelenleg teljesen átlagos teljesítményű, csak átlagnál hülyébb. Benne lévő potenciált meg vagy előre tudják csalogatni vagy nem... és csak az olyan (átlagnál hülyébb) Jags rajongók szeretik, mint én.... TE alapjaiban jó, de mindent egybevéve évek óta nem volt igazán jó meccse... RB jó, csak az átlag feletti FB-et elkótyavetyélték előle, úgyhogy én nem gondolom, hogy idén nagyot fog dobbantani. Ráadásul MJD középen szeret futni, ennek a O falnak meg a két széle lesz az erőssége...
A D az új rendszer miatt kevesebb tehetséggel is előreléphet akár - mert talán az új szisztéma jobban illeszkedik a keret képességeihez (CB szekció nem erre mutat, de +látjuk).

Mindent egybevéve legyen Neked igazad lássunk szép támadójátékot, de én nem hiszek abban, hogy Gabbert a nagyobb szabadságfokkal együtt minőségben igazán nagyot lépne előre.
A draft nagyobbik része a D-t táplálta, teljesen új szisztéma jön, így itt egyértelműbb a felfokozottabb várakozás 😉
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért lennék meglepve egy kicsit, ha ide jönne, mert ugye ti gyenge oldali LB-ként számítotok rá, nemde? Míg pl. a Giantsben, a Vikingsban és a Chiefsben is mind középen játsztatnák az előzetes feltételezések szerint.Newman
Szerintem is long shot kategória, hogy idejöjjön. De talán bejön.
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Azért lennék meglepve egy kicsit, ha ide jönne, mert ugye ti gyenge oldali LB-ként számítotok rá, nemde? Míg pl. a Giantsben, a Vikingsban és a Chiefsben is mind középen játsztatnák az előzetes feltételezések szerint.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Desmond Bishop szerint a Jags még igencsak képben van mint esetleges új csapata!

“The Giants and Jacksonville,” Bishop told Sirius XM NFL Radio. “The Giants and Jacksonville are the next two that are interested. Actually, the Niners called but of course, you know, they’re kind of set over there. I appreciate their interest in me regardless. But the Giants, which is a real good situation, and Jacksonville as well.”
Forrás:  jacksonville.com/sports/football/jaguars/2013-06-20/story/nfl-notebook-free-agent-linebacker-bishop-considering

Az NFL Draft Tracker eheti podcastjában Joeckel volt a vendég (29:35től)
 www.nfl.com/podcast/nfl-draft-tracker-podcast/1371669643000/detail

A Jasgnek van jelenleg a legtöbb még szerződésre váró draftolt újonca (4). Csak Shoelace és Evans nem kapott még szerződést az idei 5. és 6. körösök közül(Ace és Joeckel a másik 2).
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/three-dozen-2013-nfl-draft-picks-remain-unsigned-224008987.html
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Iktriad, látom Kuharsky válaszolt a twitter kérdésedre és fent van az ESPN AFC South blogjában, nem semmi 😊

 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/50836/our-twitter-mailbagDC
Igen láttam amikor kirakta, meg is köszöntem neki, de nem értek vele itt egyet. Az offenseben több potenciál és főleg jóval több tehetség van mint a D-ben. Ha valami kisebb csoda folytán lenne legalább game manager szintű QB play nálunk, sokra is lehetne hivatott az O.

A Dben van egy Poz, egy idősödő Babin, és egy csomó lelkes, de átlagos, vagy átlag alatti játékos (meg Cyprien, aki bár nagy igéret, mégiscsak nem játszott még az NFLben).
Ezzel szemben az Oban van 2 átlag feletti elkapó, sanszosan erős OT duó, egy szerintem nagyon jó TE, és ha egészséges, a liga egyik legjobb RBje. Plusz a Sanders-Shoelace páros is nagy gondokat okozhat majd az ellenfél védelmében, ha jól használjuk őket.

Bradley nagy faktor lehet a Dnél (bár Babich ebből valamennyit majd elvesz), de akkor is az én szememben az offense sokkal ütőkepésebbnek tűnik. Tényleg "csak" valamivel átlag fölötti QB hiányzik nálunk. De az sajnos nagyon. Hacsak Szöszi vagy valaki más a másik 4 irányítóból nem fut átlagon felüli szezont.
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Iktriad, látom Kuharsky válaszolt a twitter kérdésedre és fent van az ESPN AFC South blogjában, nem semmi 😊

 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/50836/our-twitter-mailbag
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha a csapatunk szar is, a legjobb mascot akkor is a mienk az egész NFLben.
 www.bigcatcountry.com/2013/6/19/4447146/jaxson-deville-mike-florio-twitter-fight-profootballtalk
Azt hiszem ezt a kört TKOval nyerte Jaxson. És nem csak szerintem, és a Jags fanbase szerint. 😀
 www.awfulannouncing.com/2013/june/twitter-wars-mike-florio-vs-the-jaguars-mascot.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

LaCanfora szerint meg a tegnap bejelentett fejlesztések ellenére szerinte a Jaguars Londonban lesz 2021re.
Igen, szerintem is csak paranoia, hogy sokan nagyon szeretnék, ha nem lenne Jacksonvilleben NFL csapat. Ja nem.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Medencéből meccset nézni azért elég feelinges lesz! Tele kell dobálni bikinis lányokkal és a közvetítés minden második vágóképe a medence lesz 😀Húsrágó
Floridában vannak azok is dögivel ( a sok nyugdíjas mellett). 😀
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Medencéből meccset nézni azért elég feelinges lesz! Tele kell dobálni bikinis lányokkal és a közvetítés minden második vágóképe a medence lesz 😀