Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tebowt kibaszta a Jets.

Tebow to Jags pletykák in 3... 2... 1...Maka
Nem lesz itt semmi pletyka:
"I can't imagine a scenario in which he'll be a Jacksonville Jaguar. EVEN IF HE'S RELEASED"

Song of the day: EVEN IF HE'S RELEASED - THE REMIX!
 www.bigcatcountry.com/2013/1/11/3867072/even-if-hes-released-the-remix

Draft alatt Vito Stellino többször cukkolta a Timmy kérdéssel Caldwellt, ő meg többször megerősítette, hogy a véleménye nem változott ez ügyben.

Szóval Timmy max a Jacksonville Sharksba jöhet haza...
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Tebowt kibaszta a Jets.

Tebow to Jags pletykák in 3... 2... 1...

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nini a Sports Illustrated szerint a Jags draftja volt az egyik legjobb idén:

Jacksonville Jaguars
If this draft is any indication, the new regime in Jacksonville will accomplish some great things. OT Luke Joeckel is a stud, and S John Cyprien easily could have been a Round 1 pick. Pencil in CB Dwayne Gratz as a starter, as well. Best of all, the additions of WR Ace Sanders and RB/WR/QB/KR/shoelace boycotter Denard Robinson will allow the Jaguars to be a lot more creative on offense.
Grade: A

 nfl.si.com/2013/04/28/2013-nfl-draft-grades-jaguars-49ers-rams-top-the-class/?eref=sihp
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A végleges UDFA lista:

T.J. Barnes Defensive tackle Georgia Tech 6'6 369
Maalik Bomar Linebacker Cincinnati 6'1 232
Marcus Burley Cornerback Delaware 5'10 185
R.J. Dill Offensive tackle Rutgers 6'6 316
Jeremiah Green Linebacker Nevada 6'1 245
Paul Hazel Defensive end Western Michigan 6'5 223
Abry Jones Defensive tackle Georgia 6'3 313
Cole McKenzie Wide receiver Southern Oregon 6'1 193
Jamal Miles Wide receiver Arizona State 5'9 188
Stephane Milhim Guard Massachusetts 6'4 314
Jeff Nady Offensive tackle Nevada 6'6 303
Ryan Otten Tight end San Jose State 6'5 230
Tobias Palmer Wide receiver NC State 5'10 178
Lonnie Pryor Fullback Florida State 5'11 227
Kyler Reed Tight end Nebraska 6'2 225
LaRoy Reynolds Linebacker Virginia 6'1 243
Jordan Rodgers Quarterback Vanderbilt 6'2 202
Matt Scott Quarterback Arizona 6'2 213
Steven Terrell Safety Texas A&M 5'10 197
Carson Tinker Long snapper Alabama 6'0 233
Roderick Tomlin Offensive tackle Murray State 6'5 312
Trey Wilson Cornerback Vanderbilt 5'11 193
Mike Zimmer Linebacker Illinois State 6'1 235
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Egy kis olvasnivaló Matt Scottról. Voltak concussion problémái az egyetem alatt, ezt nem is tudtam. Az elemzők szerint emiatt is csúszhatott le a draftról.
 www.azdesertswarm.com/football/2013/4/27/4275656/2013-nfl-draft-matt-scott-arizona-undrafted-free-agentsenkise

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabbert önbizalmához az is kéne, hogy Henne ne hozzon zavarba ejtően jobb meccseket mint Ő, amikor éppen seggén sérül... Henne cut, Scott és Rodgers a rosteren. Ez lenne a teljes bizalom. Abból úgyse derül ki semmi, ha 5 meccs után padra játsza Henne.Húsrágó
Gabbert önbizalmához az is kéne, hogy Henne ne hozzon zavarba ejtően jobb meccseket mint Ő, amikor éppen seggén sérül... Henne cut, Scott és Rodgers a rosteren. Ez lenne a teljes bizalom. Abból úgyse derül ki semmi, ha 5 meccs után padra játsza Henne.Húsrágó
TCben majd Szöszi, Henne és Scott lemeccselik ki legyen a kezdő QB. Scott szerintem legrosszabb 3. QBként biztos rosteren lesz, Lil' Rodgers meg a P squadba mehet.
Ha valamelyik veteránt beelőzi Scott, akkor annak reszeltek. Ennyi.
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Jacksonville Jaguars

Best pick: I like second-round safety Jonathan Cyprien, who will be an immediate starter. He is a safety with range, which this team needed.

Questionable move: Not taking a pass rusher in the first five rounds, when it's an apparent need. Then again, you can't fix everything in one draft.

Third-day gem: RB/WR Denard Robinson. This former quarterback has great speed and elusiveness in the open field. He will be a nice weapon to move around.

Analysis: In his first draft as general manager of the team, Dave Caldwell did a nice job. They had major needs at all spots in the secondary and he addressed it early and often. The choice to take tackle Luke Joeckel in the second was a good pick.

Grade: A-


Priscoval egyetértek. Illetve Prisco egyetért velem.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Gabbert önbizalmához az is kéne, hogy Henne ne hozzon zavarba ejtően jobb meccseket mint Ő, amikor éppen seggén sérül... Henne cut, Scott és Rodgers a rosteren. Ez lenne a teljes bizalom. Abból úgyse derül ki semmi, ha 5 meccs után padra játsza Henne.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a CB állomány meg is fogja pecsételni a meccsek 90%át. Egy közepes WRnek ez álom szitu.
Mi is hányszor indultunk neki ilyen secondaryval...Bazzani
Engem is aggaszt a poszt, de nem lehet 1 év alatt mindent problémánkat orvosolni. Szerintem Caldwell még megpróbál majd igazolni 1 vagy 2 veterán FAt.
Remélem Gratz és/vagy az egyik 7. körös CB pick azért bevállik.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a CB állomány meg is fogja pecsételni a meccsek 90%át. Egy közepes WRnek ez álom szitu.
Mi is hányszor indultunk neki ilyen secondaryval...

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kis olvasnivaló Matt Scottról. Voltak concussion problémái az egyetem alatt, ezt nem is tudtam. Az elemzők szerint emiatt is csúszhatott le a draftról.
 www.azdesertswarm.com/football/2013/4/27/4275656/2013-nfl-draft-matt-scott-arizona-undrafted-free-agentsenkise
Remek írás- köszi!
Azért örülök, hogy ezáltal így ide került. Szereztünk egy minőségi develoment Qbt és még csak draftpicket se kellett rá áldozni. Szerintem biztos, hogy rosteren lesz, Scelfo jól ismeri, és gondolom tudja, hogy kell majd kihozni belőle a maximumot.

És az hogy csak UDFAról hoztunk QBt a két veterán önbizalmának is jót tehet, különösen Gabbertnek, aki így láthatja, hogy az új rezsim mindent megad neki, hogy végre megmutathassa, képes-e kezdő irányító lenni az NFLben (vagy sem).
több mint 11 éve
senkise Jacksonville Jaguars 60
Egy kis olvasnivaló Matt Scottról. Voltak concussion problémái az egyetem alatt, ezt nem is tudtam. Az elemzők szerint emiatt is csúszhatott le a draftról.
 www.azdesertswarm.com/football/2013/4/27/4275656/2013-nfl-draft-matt-scott-arizona-undrafted-free-agent
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dwayne Gratz, Alan Ball, Mike Harris, Antwaun Molden, Demetrius McCray, Trey Wilson
Dwight Lowery, Johnathan Cyprien, Josh Evans

világverő db állomány 😊
(Cyprien elég fasza, az tény)Borbinho
Lowery és Evans se rossz. Saftey poszton sokat erősödtünk.

A CB poszt viszont aggaszt, ez tény. Gratzzel vannak fenttartásaim, a 2 7. körösről sok infóm nincs, és egyedül Mike Harris maradt meg mint elfogadhtaó corner tavalyról.
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Dwayne Gratz, Alan Ball, Mike Harris, Antwaun Molden, Demetrius McCray, Trey Wilson
Dwight Lowery, Johnathan Cyprien, Josh Evans

világverő db állomány 😊
(Cyprien elég fasza, az tény)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloran szerint ezen UDFAk érkezése biztos, amennyiben átmennek az egészségügyi teszten.

1. QB Jordan Rodgers, Vanderbilt.
2. QB Matt Scott, Arizona.
3. FB Lonnie Pryor, Florida State.
4. TE Ryan Otten, San Jose State.
5. TE Kyler Reed, Nebraska.
6. LB LaRoy Reynolds, Virginia.
7. LB Jeremiah Green, Nevada.
8. WR Jamal Miles, Arizona State.
9. CB Trey Wilson, Vanderbilt.
10. DE Paul Hazel, Western Michigan.
11. WR Cole McKenzie, Southern Oregon.
12. LS Carson Tinker, Alabama.
13. K Adam Yates, Michigan.
14. DT T.J. Barnes, Georgia Tech.
15. DE Abry Jones, Georgia.

A lényeg, hogy Scott, Otten, Barnes, Pryor és Rodgers rajta van.

Brad Hill, Az egykori "Jaguars Blog" remek szerkesztője átnézte a kerete, és jósolt egyet a végső 53al kapcsolatban. Nála 7 UDFA csipte meg a végős 53at (az kifejezetten alacsony szám, ahhoz képest, hogy 10+t várnak sokan...)

QB (3): Blaine Gabbert, Chad Henne, Matt Scott
RB (5): Maurice Jones-Drew, Justin Forsett, Denard Robinson, Montell Owens, Lonnie Pryor
WR (6): Cecil Shorts III, Justin Blackmon, Ace Sanders, Mohamed Massaquoi, Jordan Shipley, Taylor Price
TE (3): Marcedes Lewis, Ryan Otten, Allen Reisner
OT (4): Eugene Monroe, Luke Joeckel, Cameron Bradfield, Roddy Tomlin
OG (4): Uche Nwaneri, Will Rackley, Mike Brewster, Jason Spitz
C (1): Brad Meester
DE (4): Jason Babin, Jeremy Mincey, Andre Branch, Austen Lane
DT (6): Roy Miller, Sen'Derrick Marks, Tyson Alualu, T. J. Barnes, D'Anthony Smith, Jerome Long
LB (5): Paul Posluszny, Geno Hayes, Russell Allen, Jeremiah Green, Julian Stanford
CB (6): Dwayne Gratz, Alan Ball, Mike Harris, Antwaun Molden, Demetrius McCray, Trey Wilson
S (3): Dwight Lowery, Johnathan Cyprien, Josh Evans
K (1): Josh Scobee
P (1): Bryan Anger
LS (1): Jeremy Cain

Total: 53

Practice Squad (8): WR Jamal Miles, CB Jeremy Harris, QB Jordan Rodgers, LB Paul Hazel, FB Willie Carter, OT Jeff Nady, LB Maalik Bomar, DT Abry Jones

Nálam Long, Reisner, Green és Wilson ki, továbbá Pendelton, Greg Jones, Veldman/Stanbach és Blake/Prosinski bekerülne.
És Jeremy Cainnek Tinker személyében komoly vetélytársa jött LS poszton, az sem lefutott dolog nálam..
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Vigyorogva olvastam tegnap a draftoltjainkat. Benézek a topikba - megy a sírás. Ki gondolta volna? 😀

Joey: Miért nem draftoltunk LEO-t? Mert ott van Branch. Semmit nem bizonyított? Tény, de melyik idei újonc bizonyított nála többet?

Lesz két nasty returnerünk - ilyen mikor volt utoljára? Nem volt véletlen tavaly az Anger draft sem, két éve nem keveset anyáztunk field position miatt. Sanders jó lesz slot receivernek a két 1000-es srác mellett, Robinson jóvoltából meg érkezik egy kis SZÍN ebbe az évek alatt beszürkült csapatba. (Plusz számolnak Caldwellék azzal, hogy MoJo nem fogja lenyomni a 16 meccset. Joggal.)

Pass rushért és QB-ért ment a fő rinya, mikor Caldwell elmondta, hogy ad egy esélyt Gabbertnek normális fallal. Egyértelmű volt, hogy nem fognak Nassibok és Smithek idejönni. A pass rushnál pedig sokkal égetőbb volt a teljesen megüresedett secondary, nem véletlenül oda draftoltunk 4 embert. Egyébként az év végi jelentéktelen meccseken Babinnel felállva egyáltalán nem volt nagy gáz a pass rush-sal. Van a keretben elég olyan védő, akitől várjuk a robbantást (Lane, Alualu, Branch, Smith), teljesen fölösleges lett volna még egyet draftolni.

Izgatott vagyok. Nem várok csodát az idei szezontól sem, de azt a bizonyos első lépést szerintem abszolút megtettük a drafttal.Maka
Irigylem az optimizmusodat.....m-bryo
Na ja, lehet így drukkolni, meg úgy, hogy bármit csinál a vezetőség és a csapat, akkor is csak a trágyát látjuk meg.

Mondjuk egyeseket nehéz alulmúlni, a csapatot váltás a fórum all-time epic pillanata volt. Elképzelem, ahogy ülnek a kocsmában:

- Áh haver, meguntam azt a szerencsétlenkedést, amit a Jags művel, úgyhogy keresnem kellett egy új franchise-t, akinek drukkolni tudok.
- És ki lett végül?
- A Browns.

Guess I've got my swagga back.Maka
Az elmúlt 5 év alatt sok minden történt,a csapat iránt az érdeklődésem egyre kisebb lett,plusz a siker sem volt kenyerünk 2007 óta -ennyi.Am a Browns sem azért lett választás,mert majd jól SB-t nyerünk 10 év alatt 44szer mint a Pats fanok gondolják.Egyszerűen ennél a csapatnál éreztem azt hogy újra érdekel a foci,ahogy eleinte,plusz a játékosok is nagyon szimpatikusak,a főnök kis pénzes dolga meg bekerült a képbe...ez van,de ettől függetlenül minden okés 😊

Am a jax topikos srácok hiányoznak nagyon,élénk és gyakori "szakmázgatások" voltak itt,a Browns topic azért kihaltabb egyelőre :S

Ja és Maka,ha az Indynek kellene szurkolnom,akkor inkább lennék Green Bay fan 😀

-lófaszt!!!!! 😀 😀 😀 a két legutáltabb csapatról beszélünk heheheheheh xD

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
armando még így is jól jött ki a bizniszből, sokkal nagyobb savat kapna ha playoff gárdára megy ráHöri
Ja, vagy akár elkezdhetett volna drukkolni nektek is, why the fuck not.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
armando még így is jól jött ki a bizniszből, sokkal nagyobb savat kapna ha playoff gárdára megy rá

több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Vigyorogva olvastam tegnap a draftoltjainkat. Benézek a topikba - megy a sírás. Ki gondolta volna? 😀

Joey: Miért nem draftoltunk LEO-t? Mert ott van Branch. Semmit nem bizonyított? Tény, de melyik idei újonc bizonyított nála többet?

Lesz két nasty returnerünk - ilyen mikor volt utoljára? Nem volt véletlen tavaly az Anger draft sem, két éve nem keveset anyáztunk field position miatt. Sanders jó lesz slot receivernek a két 1000-es srác mellett, Robinson jóvoltából meg érkezik egy kis SZÍN ebbe az évek alatt beszürkült csapatba. (Plusz számolnak Caldwellék azzal, hogy MoJo nem fogja lenyomni a 16 meccset. Joggal.)

Pass rushért és QB-ért ment a fő rinya, mikor Caldwell elmondta, hogy ad egy esélyt Gabbertnek normális fallal. Egyértelmű volt, hogy nem fognak Nassibok és Smithek idejönni. A pass rushnál pedig sokkal égetőbb volt a teljesen megüresedett secondary, nem véletlenül oda draftoltunk 4 embert. Egyébként az év végi jelentéktelen meccseken Babinnel felállva egyáltalán nem volt nagy gáz a pass rush-sal. Van a keretben elég olyan védő, akitől várjuk a robbantást (Lane, Alualu, Branch, Smith), teljesen fölösleges lett volna még egyet draftolni.

Izgatott vagyok. Nem várok csodát az idei szezontól sem, de azt a bizonyos első lépést szerintem abszolút megtettük a drafttal.Maka
Irigylem az optimizmusodat.....m-bryo
Na ja, lehet így drukkolni, meg úgy, hogy bármit csinál a vezetőség és a csapat, akkor is csak a trágyát látjuk meg.

Mondjuk egyeseket nehéz alulmúlni, a csapatot váltás a fórum all-time epic pillanata volt. Elképzelem, ahogy ülnek a kocsmában:

- Áh haver, meguntam azt a szerencsétlenkedést, amit a Jags művel, úgyhogy keresnem kellett egy új franchise-t, akinek drukkolni tudok.
- És ki lett végül?
- A Browns.

Guess I've got my swagga back.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha nem viszitek ki Denardot akkor két pickel később mi húztuk volna be.
Jobban örülök, hogy végül DE-t húztunk.

több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Vigyorogva olvastam tegnap a draftoltjainkat. Benézek a topikba - megy a sírás. Ki gondolta volna? 😀

Joey: Miért nem draftoltunk LEO-t? Mert ott van Branch. Semmit nem bizonyított? Tény, de melyik idei újonc bizonyított nála többet?

Lesz két nasty returnerünk - ilyen mikor volt utoljára? Nem volt véletlen tavaly az Anger draft sem, két éve nem keveset anyáztunk field position miatt. Sanders jó lesz slot receivernek a két 1000-es srác mellett, Robinson jóvoltából meg érkezik egy kis SZÍN ebbe az évek alatt beszürkült csapatba. (Plusz számolnak Caldwellék azzal, hogy MoJo nem fogja lenyomni a 16 meccset. Joggal.)

Pass rushért és QB-ért ment a fő rinya, mikor Caldwell elmondta, hogy ad egy esélyt Gabbertnek normális fallal. Egyértelmű volt, hogy nem fognak Nassibok és Smithek idejönni. A pass rushnál pedig sokkal égetőbb volt a teljesen megüresedett secondary, nem véletlenül oda draftoltunk 4 embert. Egyébként az év végi jelentéktelen meccseken Babinnel felállva egyáltalán nem volt nagy gáz a pass rush-sal. Van a keretben elég olyan védő, akitől várjuk a robbantást (Lane, Alualu, Branch, Smith), teljesen fölösleges lett volna még egyet draftolni.

Izgatott vagyok. Nem várok csodát az idei szezontól sem, de azt a bizonyos első lépést szerintem abszolút megtettük a drafttal.Maka
Irigylem az optimizmusodat.....
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJD személyében bekerült egy jaguár az NFL Network idei Top 100as listájára. A tavalyi 12. hely után idén 98. lett...

 www.nfl.com/videos/nfl-top100-2012/0ap2000000164465/Richard-Sherman-Jordan-Babineaux-Antoine-Bethea-Geno-Atkins

Vigyorogva olvastam tegnap a draftoltjainkat. Benézek a topikba - megy a sírás. Ki gondolta volna? 😀

Joey: Miért nem draftoltunk LEO-t? Mert ott van Branch. Semmit nem bizonyított? Tény, de melyik idei újonc bizonyított nála többet?

Lesz két nasty returnerünk - ilyen mikor volt utoljára? Nem volt véletlen tavaly az Anger draft sem, két éve nem keveset anyáztunk field position miatt. Sanders jó lesz slot receivernek a két 1000-es srác mellett, Robinson jóvoltából meg érkezik egy kis SZÍN ebbe az évek alatt beszürkült csapatba. (Plusz számolnak Caldwellék azzal, hogy MoJo nem fogja lenyomni a 16 meccset. Joggal.)

Pass rushért is QB-ért ment a fő rinya, mikor Caldwell elmondta, hogy ad egy esélyt Gabbertnek normális fallal. Egyértelmű volt, hogy nem fognak Nassibok és Smithek idejönni. A pass rushnál pedig sokkal égetőbb volt a teljesen megüresedett secondary, nem véletlenül oda draftoltunk 4 embert. Egyébként az év végi jelentéktelen meccseken Babinnel felállva egyáltalán nem volt nagy gáz a pass rush-sal. Van a keretben elég olyan védő, akitől várjuk a robbantást (Lane, Alualu, Branch, Smith), teljesen fölösleges lett volna még egyet draftolni.

Izgatott vagyok. Nem várok csodát az idei szezontól sem, de azt a bizonyos első lépést szerintem abszolút megtettük a drafttal.Maka
Legyen igazad! Amúgy az a 4 DB valójában 5(3 CB + 2 S). 😊

És Scottal óriásit nyertünk UDFAban. 3.- 4. körre várták draft előtt, így meg UDFAként lett a mienk. Otten szintén nagy steal lehet. Simán benne van, hogy 2. számú TE lesz Marcedes mögött, akár hosszú távon is.
Az NFL.com-on Top 5 volt mind a kettő az UDFAk között:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/nnwzmuuy9hpycri81q0p
Quarterbacks highlight top undrafted free-agent list
Washington State QB Jeff Tuel is spoken for, but other quality prospects remain on the market among Gil Brandt's top 10 players available to teams as rookie free agents.


Scott és Otten (meg a kis Rodgers mellett) Lonnie Pryor és TJ. Barnes kiemelendő az UDFA áradatból. Előbbi Top 3as tagja az idei FB classnak, ott meg Greg Jones távozásával üresedés van nálunk(és mellesleg mindkettő a Seminolesból került ide. 😀). Barnes pedig megküzdhet Pendletonnal egy rosterspotért.

Mellesleg még UDFAban sem igazoltunk DEt! Ezek szerint Caldwell és Bradley tényleg ennyire bízik a Mincey, Branch, Babin, Lane 4esben?!
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Vigyorogva olvastam tegnap a draftoltjainkat. Benézek a topikba - megy a sírás. Ki gondolta volna? 😀

Joey: Miért nem draftoltunk LEO-t? Mert ott van Branch. Semmit nem bizonyított? Tény, de melyik idei újonc bizonyított nála többet?

Lesz két nasty returnerünk - ilyen mikor volt utoljára? Nem volt véletlen tavaly az Anger draft sem, két éve nem keveset anyáztunk field position miatt. Sanders jó lesz slot receivernek a két 1000-es srác mellett, Robinson jóvoltából meg érkezik egy kis SZÍN ebbe az évek alatt beszürkült csapatba. (Plusz számolnak Caldwellék azzal, hogy MoJo nem fogja lenyomni a 16 meccset. Joggal.)

Pass rushért és QB-ért ment a fő rinya, mikor Caldwell elmondta, hogy ad egy esélyt Gabbertnek normális fallal. Egyértelmű volt, hogy nem fognak Nassibok és Smithek idejönni. A pass rushnál pedig sokkal égetőbb volt a teljesen megüresedett secondary, nem véletlenül oda draftoltunk 4 embert. Egyébként az év végi jelentéktelen meccseken Babinnel felállva egyáltalán nem volt nagy gáz a pass rush-sal. Van a keretben elég olyan védő, akitől várjuk a robbantást (Lane, Alualu, Branch, Smith), teljesen fölösleges lett volna még egyet draftolni.

Izgatott vagyok. Nem várok csodát az idei szezontól sem, de azt a bizonyos első lépést szerintem abszolút megtettük a drafttal.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2013as draft és college free agency összegzés.

A "13as Jaguars draft class - 3 támadó, 5 védő (mind DB). 7 combine résztvevő, a 8. (Harris) HCje nálunk a poziciós edzője lesz. 7 FBS és 1 (még) FCS pick.

Round 1, Pick 2 (2) Luke Joeckel OT 6'6" 306 Texas A&M
Round 2, Pick 1 (33) John Cyprien FS 6'0" 217 Florida International
Round 3, Pick 2 (64) Dwayne Gratz CB 5'11" 201 Connecticut
Round 4, Pick 4 (101) (From Eagles) Ace Sanders WR 5'7" 173 South Carolina
Round 5, Pick 2 (135) Denard Robinson ATH 5'10" 199 Michigan
Round 6, Pick 1 (169) Josh Evans FS 6'1" 207 Florida
Round 7, Pick 2 (208) Jeremy Harris CB 6'2" 181 New Mexico State
Round 7, Pick 4 (210) Demetrius McCray CB 6'1" 187 Appalachian State

Caldwell és Bradley draft értékelő sajtótájékoztatója:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-the-Jaguars-Draft-Recap/9a002f68-1c85-4321-96d9-33e9bb17aea4

Idei Jags UDFAk
MATT SCOTT!!!
Headed to Jacksonville! Got a chip on my shoulder I'm coming for someone's spot!
Ez a beszéd, Matt! Fogadok rosteren lesz szeptemberben is.

Aaron Rodgers tesója is a Jagsben!
Vanderbilt QB Jordan Rodgers
So proud to be a Jacksonville Jaguar. Opportunity is all I can ask for. Excited to get back on the field!
Ryan Otten TE San Jose State szép pickup - simán lehet 2. számú TE!

Florida State FB Lonnie Pryor
Georgia Tech DT TJ. Barnes
Cincinnati LB Maalik Bomar
Illinois State LB Mike Zimmer
Nevada OT Jeff Nady
Murray State OL Roddy Tomlin
Rutgers OT R.J. Dill
Georgia DT Abry Jones
Western Michigan OLB Paul Hazel
Vanderbilt CB Trey Wilson
Nevada LB Jeremiah Green
Virginia OLB La'Roy Reynolds
Massachusetts G Stephane Milhim
Nebraska FB Kyler Reed
Arizona State WR/KR Jamal Miles
Southern Oregon WR Cole McKenzie
Texas A&M CB Steven Terrell
Ole Miss DT Uriah Grant
Tulsa FB Willie Carter
South Carolina K Adam Yates
Alabama LS Carson Tinker
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én nagyon utálok olyan emberekkel társalogni, akik kedvelik denardot, szóval remélem hamar beég nálatok mert nem akarok elszokni a topikból 😀

Sanders és Evans jó pickek voltak ma