Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Tavaly draftolt Brandon Marshall-ról lehet tudni valamit? Mennyire számítotok rá ?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mike Jenkins nem lesz jaguár, aláírt a Raidersbe.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudom, hogy az UDFA-kal feltöltés vagy Gabbert-Henne duó a nevetségesebb. Nem akarok nagyokos lenni a 0-16os csapatommal a hátam mögött, de ez nagyjából ugyanaz az út.Bazzani
Jön egy QB a draftról(legkésőbb a 4. körben, de sanszos, hogy már a 2.ban) és meg kell harcolni kezdő Qbnak a helyéért.
Az offense egyébként annyira nem gáz(Jó WRek, elit kezdő RB, egy jobb 2. RB támogatásával, egy szerintem remek TE, és egy Top 10es LT áll az offense rendelkezésére). Ha a falat össze tudják rakni, és tényleg a kezdő QBre lesz szabva az offense (Az elmúlt 2 évben ez nem volt mindig így) szerintem annyira rosszak támadásban nem leszünk.
A védelem miatt jobban aggódom jelenleg, bár ott meg Bradley (meg Dion Jordan) lehet az a szikra ami segít a tűz feléledéséhez.
És ha mégis 1/1 leszt ebből az se gáz:
"With the 1st pick of the 2014 NFL draft; the Jacskonville Jaguars select Teddy Bridgewater, QB, Louisville" (Sokkal jobb mint bármelyik QB ebben a draft classban...)

Ha már QBk:
Western Michigan QB Alex Carder says Jets, Colts and Jaguars have spent time with him. Potential late-round pick or UDFA(Alex Marvez - FoxSports)
És Sen'Derrick Marks se volt túl drága
Jaguars gave DT Sen'Derrick Marks $1.5 M for one year, virtually all guaranteed. $200k to sign(Kuharsky).
iktriad
Manziel ?😀Borbinho
Valamivel jobb Collin Klein lesz/lehet belőle. Pl. Boyd és McCarron lényegesen jobb NFL QB prospectek nála - amennyire én ezt meg tudom ítélni. De Bridgewater külön (elit) kategória.
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem tudom, hogy az UDFA-kal feltöltés vagy Gabbert-Henne duó a nevetségesebb. Nem akarok nagyokos lenni a 0-16os csapatommal a hátam mögött, de ez nagyjából ugyanaz az út.Bazzani
Jön egy QB a draftról(legkésőbb a 4. körben, de sanszos, hogy már a 2.ban) és meg kell harcolni kezdő Qbnak a helyéért.
Az offense egyébként annyira nem gáz(Jó WRek, elit kezdő RB, egy jobb 2. RB támogatásával, egy szerintem remek TE, és egy Top 10es LT áll az offense rendelkezésére). Ha a falat össze tudják rakni, és tényleg a kezdő QBre lesz szabva az offense (Az elmúlt 2 évben ez nem volt mindig így) szerintem annyira rosszak támadásban nem leszünk.
A védelem miatt jobban aggódom jelenleg, bár ott meg Bradley (meg Dion Jordan) lehet az a szikra ami segít a tűz feléledéséhez.
És ha mégis 1/1 leszt ebből az se gáz:
"With the 1st pick of the 2014 NFL draft; the Jacskonville Jaguars select Teddy Bridgewater, QB, Louisville" (Sokkal jobb mint bármelyik QB ebben a draft classban...)

Ha már QBk:
Western Michigan QB Alex Carder says Jets, Colts and Jaguars have spent time with him. Potential late-round pick or UDFA(Alex Marvez - FoxSports)
És Sen'Derrick Marks se volt túl drága
Jaguars gave DT Sen'Derrick Marks $1.5 M for one year, virtually all guaranteed. $200k to sign(Kuharsky).
iktriad
Manziel ?😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mockok változásai alapján most már tényleg megvan a 2 frontrunner az 1/2es pickre:



Dion Jordan 27% 33%
Geno Smith 27% 31%
Sharrif Floyd 7% 12%
Eric Fisher 11% 7%
Ezekiel Ansah 11% 7%
Barkevious Mingo 4% 3%
Dee Milliner 2% 3%
Luke Joeckel 4% 2%
Bjoern Werner 9% 2%
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 022 — Jaguars fan
Nem tudom, hogy az UDFA-kal feltöltés vagy Gabbert-Henne duó a nevetségesebb. Nem akarok nagyokos lenni a 0-16os csapatommal a hátam mögött, de ez nagyjából ugyanaz az út.Bazzani
az alapgondolat az, hogy olcsó legyen a csapat, és akkor költenek majd rá nagyobb pénzt, ha már csak tényleg annyi kell a sikerhez - már amennyire én értem.
Meg most hisz a Jags mindenkiben aki nem keres sokat. Aki meg 3 dollárral többet kérne, abban nem. Mert az UDFA olcsóbb mint bármilyen veterán.
Bármilyen olcsó is legyen a veterán, bármilyen csábító is a tapasztalata, a bizonyított képességei, a Jags nem hajol meg egykönnyen. Majd jöhetnek a veteránok a draft után azokra a posztokra, amikre még UDFA játékosokból se sikerült megoldást találni.
És olcsó csapat modellben illik az, hogy nagyon hisz a Jags Gabbertben...vagy legalábbis jobban, mint azokban, aki ugyanannyiért megszerezhettek volna, vagy nagyon nem hisz senkiben, aki idén draftolható...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudom, hogy az UDFA-kal feltöltés vagy Gabbert-Henne duó a nevetségesebb. Nem akarok nagyokos lenni a 0-16os csapatommal a hátam mögött, de ez nagyjából ugyanaz az út.Bazzani
Jön egy QB a draftról(legkésőbb a 4. körben, de sanszos, hogy már a 2.ban) és meg kell harcolni kezdő Qbnak a helyéért.
Az offense egyébként annyira nem gáz(Jó WRek, elit kezdő RB, egy jobb 2. RB támogatásával, egy szerintem remek TE, és egy Top 10es LT áll az offense rendelkezésére). Ha a falat össze tudják rakni, és tényleg a kezdő QBre lesz szabva az offense (Az elmúlt 2 évben ez nem volt mindig így) szerintem annyira rosszak támadásban nem leszünk.
A védelem miatt jobban aggódom jelenleg, bár ott meg Bradley (meg Dion Jordan) lehet az a szikra ami segít a tűz feléledéséhez.
És ha mégis 1/1 leszt ebből az se gáz:
"With the 1st pick of the 2014 NFL draft; the Jacskonville Jaguars select Teddy Bridgewater, QB, Louisville" (Sokkal jobb mint bármelyik QB ebben a draft classban...)

Ha már QBk:
Western Michigan QB Alex Carder says Jets, Colts and Jaguars have spent time with him. Potential late-round pick or UDFA(Alex Marvez - FoxSports)
És Sen'Derrick Marks se volt túl drága
Jaguars gave DT Sen'Derrick Marks $1.5 M for one year, virtually all guaranteed. $200k to sign(Kuharsky).
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudom, hogy az UDFA-kal feltöltés vagy Gabbert-Henne duó a nevetségesebb. Nem akarok nagyokos lenni a 0-16os csapatommal a hátam mögött, de ez nagyjából ugyanaz az út.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes és erősen ajánlott cikk Caldwellel, és Bradleyvel a csapatépítésről National Football Postban:
 www.nationalfootballpost.com/NFP-Sunday-Blitz-2423.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Pár érdekesség:
-Caldwell szerint a Jags keretének jelenlegi legfontosabb játékosai: Maurice Jones-Drew, Marcedes Lewis, Eugene Monroe, Paul Posluszny (ebből 2 a szerződése utolsó évében van...).
-Caldwell is időnként fel-fel sóhajtott egy-egy nagyobb/jjobb FA igazoláskor, de tartja magát a tervhez, miszerint draft és UDFAkkal fogjuk feltölteni a keret.
-Bradley szerint legalább 4 rookie fog kezdeni az első héten!
-Bradley szerint a Gabbert-Henne párossal is sikeres lehet a Jags. De mindenképpen meg kell küzdeni a kezdő QBnak majd a helyéért akárki lesz az.

Van még más is a cikkben, plusz egy lista a posztonkénti legjobb elérhető FAkról(sanszos, hogy a Jags a draft után is igazol majd pépár olcsó veterán FAt) - érdemes beleolvasni.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MoMass a bónuszaival akár $4.7 millót $t is megkereshet 2 év alatt nálunk. Asszem Roy Miller se kapott ennyit idén.
The numbers for Jaguars and WR Mohamed Massaquoi: It's a 2-year deal worth up to $4.7M, thanks to some in-reach incentives(Ian Rapoport)
Draft:
Tegnap a Syracuse OL-je, Justin Pugh volt nálunk privát viziten.

És Tony Paulines szerint 4 UConn játékossal is volt privát workoutunk Connecticutban.
"Can confirm (CB) Blidi Wreh-Wilson, (CB) Dwayne Gratz, (LB)Sio Moore & (DE)Trevardo Williams all worked out at UConn for Jax Jaguars brain trust today"
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ross észhez tért, és elnézést kért:
Ohm Youngmisuk, az ESPN New Yorktól beszélt vele telefonon. Onnan van ez az idézet.
"Jacksonville treated me and my wife with the utmost respect and I really appreciated what they did for me and did for us," Ross said by telephone on Friday afternoon. "The only reason I said the vacation thing is because it was such a short turnaround for me to (come) back home with the Giants, it felt like (being away on) a vacation. I definitely didn't mean any harm to Jacksonviile city or the fans or disrespect to the organization. I have the utmost respect for that organization."

"I really apologize if Jag nation took offense to it," he added. "I loved the opportunity that they gave me, they gave me a second chance to live my dream. They accepted me and my wife (Sanya Richards-Ross) with open arms and they were a fun crowd to be around and the organization was first class and treated us really nice."
Ezt pedig az instagramjára tette fel nemrég.


Legalább volt annyi esze, hogy felismerje, hogy hibázott. Ha komolyan gondolja ezeket, akkor részemről nincs harag.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000157693/article/aaron-ross-jacksonville-jaguars-stint-like-a-vacation

de úgy mondja azt a 2 gyűrűt, mintha ő nyerte volna a Giantsnek...Amadeus91
off
1. évében újoncként 9 meccsen volt kezdő az alapszakaszban, míg a 2. SB győzelemnél végig ő volt az egyik kezdő CB (és nem mellékesen 3, illetve 4 INT-t gyűjtött össze). Szóval jogosan lehet büszke arra a két győzelemre, még akkor is, ha nem ő volt a legnagyobb sztár. Szóval előtte nézz utána, aztán kommentelj... 😊
on


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qt6ix3l02trgwdgxpcqs
Aaron Ross: Jacksonville Jaguars stint a 'vacation'
Cornerback Aaron Ross is back with the New York Giants after a one-year run with the Jackson Jaguars, a decision he admits was all about the Benjamins.


de úgy mondja azt a 2 gyűrűt, mintha ő nyerte volna a Giantsnek...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
április van, lehet kezdeni a trashtalkot  fauxjohnmadden.lockerdome.com/media/107078690JSanyo
Ez nem teljesen pontos - annyi Wnk szerintem lesz mint tavaly. 😂
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
április van, lehet kezdeni a trashtalkot  fauxjohnmadden.lockerdome.com/media/107078690

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb indok a Jordan draft mellett:


És a mai Anthony Davis, valamint Jake Long szerződése pár nappal korábban iránymutató lehet, hogy mennyit kell Eugene Monroenak kipengetnünk jövőre (ha nem esik vissza drasztikusan a teljesítménye). Nem lesz olcsó...
The San Francisco 49ers recently re-signed Anthony Davis to a five-year, $37.3 million deal with $17 million in guaranteed money. Jake Long recently signed with the St. Louis Rams to the tune of a four-year, $34 million deal with $20 million guaranteed. Monroe, 25, played with a revolving door of sub-par left guards all season and was still able to rank Top 10 among left tackles according to advanced stats. Going forward it's likely looking like it will cost the Jaguars in the range of $7.5-8.5 million per year in the $17-20 million guaranteed range.
Mellesleg a PFF szerint a 10. legjobb LT volt tavaly, tehát Top 10es játékos a maga (prémium) posztján. De mivel cap space lesz dögivel (sokkal több, mint idén) kívánom az új szerződése legyen jövőre a legnagyobb legnagyobb gondunk.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
#Jaguars agreed to contract terms with wide receiver Mohamed Massaquoi.Shawn84
Köszi és remek! Akkor WR draft kihúzva.
MoMass is 2 évre írt alá, mint Marks kivételével mindenki.

Folyt. köv most Caldwell a letraderől beszélt:  www.nationalfootballpost.com/Jaguars-open-to-trading-down-from-No-2.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedempty taxi
Ez szép, csak senki nem fog feljönni 1/2re.
És neked is köszi a Massaquoi infót.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
#Jaguars agreed to contract terms with wide receiver Mohamed Massaquoi.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Na iylenek miatt lenne jó, ha már ma megrendeznék a draftot. Utálom a '"guessing game"-et. .iktriad
Folyt. köv most Caldwell a letraderől beszélt:  www.nationalfootballpost.com/Jaguars-open-to-trading-down-from-No-2.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed

Jah és #Jaguars agree to terms with WR Mohamed Massaquoi.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Köszi Aaron, rendes vagy....
Referring to his year with the Jaguars, Ross said: “It was a nice paid vacation to Florida.”
Hugh Douglas és Jerry Porter után újabb taggal bővült a "Kösz Jags, hogy lehúzhattalak titeket és 1 évig csináltam érte a semmit, ÉS MÉG BÜSZKE IS VAGYOK RÁ" klub...iktriad
Amikor leigazoltátok, megmondtuk, hogy szar. Nem kell meglepődni hogy tapló is. Visszajött, de én azt kívánom ment volna máshová. Mondjuk mivel a mi training campjeink sajátossága, hogy első héten minimum 2 ACL eldurran a secondaryben, ezért nálunk játszani is fog.....egy "élmény" lesz.lotus86
Pedig a felesége nagyon rendes arc. Plusz itt tényleg jól bántak vele minden szempontból. Soha nem értem az ilyen viselkedést.iktriad
Felesége tényleg nagyon aranyos. Lehet ez a viselkedés ilyen post Giants szindróma, Kenny is lazán lenyilatkozta, hogy majd megtanul gyűlölni minket....ez sem volt túl kedves. Légy pozitív, nem titeket "boldogít" tovább. 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi Aaron, rendes vagy....
Referring to his year with the Jaguars, Ross said: “It was a nice paid vacation to Florida.”
Hugh Douglas és Jerry Porter után újabb taggal bővült a "Kösz Jags, hogy lehúzhattalak titeket és 1 évig csináltam érte a semmit, ÉS MÉG BÜSZKE IS VAGYOK RÁ" klub...iktriad
Amikor leigazoltátok, megmondtuk, hogy szar. Nem kell meglepődni hogy tapló is. Visszajött, de én azt kívánom ment volna máshová. Mondjuk mivel a mi training campjeink sajátossága, hogy első héten minimum 2 ACL eldurran a secondaryben, ezért nálunk játszani is fog.....egy "élmény" lesz.lotus86
Pedig a felesége nagyon rendes arc. Plusz itt tényleg jól bántak vele minden szempontból. Soha nem értem az ilyen viselkedést.
több mint 10 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Köszi Aaron, rendes vagy....
Referring to his year with the Jaguars, Ross said: “It was a nice paid vacation to Florida.”
Hugh Douglas és Jerry Porter után újabb taggal bővült a "Kösz Jags, hogy lehúzhattalak titeket és 1 évig csináltam érte a semmit, ÉS MÉG BÜSZKE IS VAGYOK RÁ" klub...iktriad
Amikor leigazoltátok, megmondtuk, hogy szar. Nem kell meglepődni hogy tapló is. Visszajött, de én azt kívánom ment volna máshová. Mondjuk mivel a mi training campjeink sajátossága, hogy első héten minimum 2 ACL eldurran a secondaryben, ezért nálunk játszani is fog.....egy "élmény" lesz.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb 2 draft infó Hallorentől.

Az egyik a mai chatből:
Q: Based on what you're hearing, are the Jags more likely to go Jordan/Floyd or Geno?
A: Ryan O'Halloran: speculation at this point but in this order -- Jordan, Ziggy, Geno
A másik, úgy tűnik a Kiko Alonso iránti érdeklődés elég komoly.
One name that has popped up for Jaguars in middle rounds is Oregon LB Kiko Alonso -- Mark Duffner was in Eugene for Pro Day workout.
Mivel Alonso múltja nem éppen makuláltlan, úgy tűnik Caldwellt nem nagyon izgatja, ha volt egy prospectnek összeütközése a törvénnyel (bár tavaly Alkesznek is volt egy DUIja draft előtt).

És a Rosst ekéző memek máris terjednek a neten. Az eddigi legjobb:
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hallorentől:
Aside from offers to Jenkins/Massaquoi, the Jaguars not expected to make any FA signings before the draft.
Szóval veterán RT max csak draft után jön.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi Aaron, rendes vagy....
Referring to his year with the Jaguars, Ross said: “It was a nice paid vacation to Florida.”
Hugh Douglas és Jerry Porter után újabb taggal bővült a "Kösz Jags, hogy lehúzhattalak titeket és 1 évig csináltam érte a semmit, ÉS MÉG BÜSZKE IS VAGYOK RÁ" klub...