Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJD szerint júniusban már 100%os állapotban állhat edzésbe.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/nnebwo9rdnkabuceddzf
Maurice Jones-Drew: I'll be back at full speed by June
Jacksonville Jaguars RB Maurice Jones-Drew told NFL Network on Thursday that he's making progress on his way back from a season-ending Lisfranc fracture. He's excited to say the least.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes dolog figyelhető meg az offenseben és a defenseben. Míg Russell Allen azt mondta a védelem tagjainak nagyon sokat kell tanulniuk az új rendszert, még hozzá rövid idő alatt, addig Shorts arról beszélt, hogy Fish offense sokkal egyszerűbb lesz, mint pl. a tavalyi.
Allen
"Some of the philosophies are different and all of the language is different, so before we can even think about the philosophies, we have to be able to communicate. That's what we've been doing the first week or so, is learning all terms and naming formations so we can communicate effectively. We have to spend a ton of time getting used to all the different terms and different philosophies."
Shorts:
"We're not doing a billion things before the snap. Last year, we had a lot of motion and a lot going on before the snap. We've still got a lot going on, but we're able to comprehend it better. It's simplified."
Caldwell életmódja mint GM.
 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/48946/its-coffee-and-cardio-for-dave-caldwell
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Teljes fríssített prospect lista azokról akivel eddig találkoztunk, vagy workouton nálunk:
 www.bigcatcountry.com/2013/4/11/4212570/2013-nfl-draft-visits-jacksonville-jaguars
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
3 új workoutos prospect van érkezőben.
A két ismertebb a Kansas State LBje, Arthur Brown)szívesen látnám 2/1en) and Georgia CBjeSanders Commings(3. körre mondják).
És jön még egy FB a Harvardról(!), Kyle Juszczyk őt 3. napos late round prospectnek mondják.

Tegnap Rashad Jennings aláírt a Raidersbe, sok sikert neki ott.

Jordan és Ansah? Ahogy írta valaki, LEO posztra stílusosan egy afrikai játékos kell 😀Húsrágó
Megérzés, de szerintem vagy Floyd a másik, vagy Geno.

OT tesztelés célja nekem sem világos. Az LT a 4 kipipálható poszt egyike a 22-ből... Vagy már 2/1-re interjúznak, hátha valamelyik OT meglepetésre kicsúszik a 32-ből, hogy legyen egy ütős RT?Húsrágó
Egy se fog lecsúszni 2/1re, ezért nem is igazán értem a dolgot. Ha valami kisebb csoda folytán letradelnénk, akkor se örülnék OT draftnak a Top 10ben. Ott egyszerűen luxcus RTt vinni, márpedig azt játszana az az ember.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 029 — Jaguars fan
Caldwell az 1/2 pickről ma reggel:
Caldwell hinted that the Jags have narrowed the No. 2 pick down to two players.
"There are two we really like," said the rookie GM. "And then there are three to four we're still looking through
Hm... (Jordan és ???)


És ugyanő, ugyanitt a QB helyzetről:
Caldwell committed only to "giving Blaine an opportunity to win starting job," allowing the Jaguars are likewise "committed" to giving Chad Henne a chance "and any other quarterback who comes in here."
Szóval szöszi kezdőhelye korántsem betonbiztos, sőt....iktriad
Jordan és Ansah? Ahogy írta valaki, LEO posztra stílusosan egy afrikai játékos kell 😀

OT tesztelés célja nekem sem világos. Az LT a 4 kipipálható poszt egyike a 22-ből... Vagy már 2/1-re interjúznak, hátha valamelyik OT meglepetésre kicsúszik a 32-ből, hogy legyen egy ütős RT?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Caldwell az 1/2 pickről ma reggel:
Caldwell hinted that the Jags have narrowed the No. 2 pick down to two players.
"There are two we really like," said the rookie GM. "And then there are three to four we're still looking through
Hm... (Jordan és ???)


És ugyanő, ugyanitt a QB helyzetről:
Caldwell committed only to "giving Blaine an opportunity to win starting job," allowing the Jaguars are likewise "committed" to giving Chad Henne a chance "and any other quarterback who comes in here."
Szóval szöszi kezdőhelye korántsem betonbiztos, sőt....
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jön Lane Johnson is az Oklahomából workoutra. Csak tudnám miit akarunk Top 10 jelölt OTktől.....

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000156177/article/jacksonville-jaguars-best-and-worst-draft-picks

amikor én néztem akkor 5000 szavazathoz közel még Gabbbert volt a szurkolók szavazata alapján a legrosszabb draftolt Jags játékos...Húsrágó
Gondolom nem csak Jagses szavazók vesznek ebben részt. Harveyt alulmúlni szinte lehetelen. Érte rohadt sokat áldozott be a Jags, és semmit se kapott érte vissza.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 029 — Jaguars fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/bsymxlliuoh8qdckgyak
Jacksonville Jaguars: Best and worst draft picks
Blaine Gabbert hasn't played like a first round selection, but will the Jaguars quarterback make the worst pick ever list? Or is it too soon to tell? Also, check out which star running back is the best pick ever.


amikor én néztem akkor 5000 szavazathoz közel még Gabbbert volt a szurkolók szavazata alapján a legrosszabb draftolt Jags játékos...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Monroe nem foglalkozik az új szerződésével a szezon alatt.
 jacksonville.com/opinion/blog/544821/ryan-ohalloran/2013-04-09/contract-not-focus-monroe

És interjú a legújabb jaguárral:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Mohamed-Massaquoi-interview/f730f42a-a001-4e14-99e1-1e433aa9101c
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tavaly draftolt Brandon Marshall-ról lehet tudni valamit? Mennyire számítotok rá ?Toca
Mivel elég kevesen vannak LBben rosteren(Poz. Geno Hayes és Russell Allen kezdene jelenleg...), TCig szerintem biztosan marad. Aztán majd elválik mi lesz vele. De egyáltalán nem biztos, hogy itt lesz már szeptemberben, sőt...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Tavaly draftolt Brandon Marshall-ról lehet tudni valamit? Mennyire számítotok rá ?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mike Jenkins nem lesz jaguár, aláírt a Raidersbe.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudom, hogy az UDFA-kal feltöltés vagy Gabbert-Henne duó a nevetségesebb. Nem akarok nagyokos lenni a 0-16os csapatommal a hátam mögött, de ez nagyjából ugyanaz az út.Bazzani
Jön egy QB a draftról(legkésőbb a 4. körben, de sanszos, hogy már a 2.ban) és meg kell harcolni kezdő Qbnak a helyéért.
Az offense egyébként annyira nem gáz(Jó WRek, elit kezdő RB, egy jobb 2. RB támogatásával, egy szerintem remek TE, és egy Top 10es LT áll az offense rendelkezésére). Ha a falat össze tudják rakni, és tényleg a kezdő QBre lesz szabva az offense (Az elmúlt 2 évben ez nem volt mindig így) szerintem annyira rosszak támadásban nem leszünk.
A védelem miatt jobban aggódom jelenleg, bár ott meg Bradley (meg Dion Jordan) lehet az a szikra ami segít a tűz feléledéséhez.
És ha mégis 1/1 leszt ebből az se gáz:
"With the 1st pick of the 2014 NFL draft; the Jacskonville Jaguars select Teddy Bridgewater, QB, Louisville" (Sokkal jobb mint bármelyik QB ebben a draft classban...)

Ha már QBk:
Western Michigan QB Alex Carder says Jets, Colts and Jaguars have spent time with him. Potential late-round pick or UDFA(Alex Marvez - FoxSports)
És Sen'Derrick Marks se volt túl drága
Jaguars gave DT Sen'Derrick Marks $1.5 M for one year, virtually all guaranteed. $200k to sign(Kuharsky).
iktriad
Manziel ?😀Borbinho
Valamivel jobb Collin Klein lesz/lehet belőle. Pl. Boyd és McCarron lényegesen jobb NFL QB prospectek nála - amennyire én ezt meg tudom ítélni. De Bridgewater külön (elit) kategória.
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem tudom, hogy az UDFA-kal feltöltés vagy Gabbert-Henne duó a nevetségesebb. Nem akarok nagyokos lenni a 0-16os csapatommal a hátam mögött, de ez nagyjából ugyanaz az út.Bazzani
Jön egy QB a draftról(legkésőbb a 4. körben, de sanszos, hogy már a 2.ban) és meg kell harcolni kezdő Qbnak a helyéért.
Az offense egyébként annyira nem gáz(Jó WRek, elit kezdő RB, egy jobb 2. RB támogatásával, egy szerintem remek TE, és egy Top 10es LT áll az offense rendelkezésére). Ha a falat össze tudják rakni, és tényleg a kezdő QBre lesz szabva az offense (Az elmúlt 2 évben ez nem volt mindig így) szerintem annyira rosszak támadásban nem leszünk.
A védelem miatt jobban aggódom jelenleg, bár ott meg Bradley (meg Dion Jordan) lehet az a szikra ami segít a tűz feléledéséhez.
És ha mégis 1/1 leszt ebből az se gáz:
"With the 1st pick of the 2014 NFL draft; the Jacskonville Jaguars select Teddy Bridgewater, QB, Louisville" (Sokkal jobb mint bármelyik QB ebben a draft classban...)

Ha már QBk:
Western Michigan QB Alex Carder says Jets, Colts and Jaguars have spent time with him. Potential late-round pick or UDFA(Alex Marvez - FoxSports)
És Sen'Derrick Marks se volt túl drága
Jaguars gave DT Sen'Derrick Marks $1.5 M for one year, virtually all guaranteed. $200k to sign(Kuharsky).
iktriad
Manziel ?😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mockok változásai alapján most már tényleg megvan a 2 frontrunner az 1/2es pickre:



Dion Jordan 27% 33%
Geno Smith 27% 31%
Sharrif Floyd 7% 12%
Eric Fisher 11% 7%
Ezekiel Ansah 11% 7%
Barkevious Mingo 4% 3%
Dee Milliner 2% 3%
Luke Joeckel 4% 2%
Bjoern Werner 9% 2%
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 029 — Jaguars fan
Nem tudom, hogy az UDFA-kal feltöltés vagy Gabbert-Henne duó a nevetségesebb. Nem akarok nagyokos lenni a 0-16os csapatommal a hátam mögött, de ez nagyjából ugyanaz az út.Bazzani
az alapgondolat az, hogy olcsó legyen a csapat, és akkor költenek majd rá nagyobb pénzt, ha már csak tényleg annyi kell a sikerhez - már amennyire én értem.
Meg most hisz a Jags mindenkiben aki nem keres sokat. Aki meg 3 dollárral többet kérne, abban nem. Mert az UDFA olcsóbb mint bármilyen veterán.
Bármilyen olcsó is legyen a veterán, bármilyen csábító is a tapasztalata, a bizonyított képességei, a Jags nem hajol meg egykönnyen. Majd jöhetnek a veteránok a draft után azokra a posztokra, amikre még UDFA játékosokból se sikerült megoldást találni.
És olcsó csapat modellben illik az, hogy nagyon hisz a Jags Gabbertben...vagy legalábbis jobban, mint azokban, aki ugyanannyiért megszerezhettek volna, vagy nagyon nem hisz senkiben, aki idén draftolható...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudom, hogy az UDFA-kal feltöltés vagy Gabbert-Henne duó a nevetségesebb. Nem akarok nagyokos lenni a 0-16os csapatommal a hátam mögött, de ez nagyjából ugyanaz az út.Bazzani
Jön egy QB a draftról(legkésőbb a 4. körben, de sanszos, hogy már a 2.ban) és meg kell harcolni kezdő Qbnak a helyéért.
Az offense egyébként annyira nem gáz(Jó WRek, elit kezdő RB, egy jobb 2. RB támogatásával, egy szerintem remek TE, és egy Top 10es LT áll az offense rendelkezésére). Ha a falat össze tudják rakni, és tényleg a kezdő QBre lesz szabva az offense (Az elmúlt 2 évben ez nem volt mindig így) szerintem annyira rosszak támadásban nem leszünk.
A védelem miatt jobban aggódom jelenleg, bár ott meg Bradley (meg Dion Jordan) lehet az a szikra ami segít a tűz feléledéséhez.
És ha mégis 1/1 leszt ebből az se gáz:
"With the 1st pick of the 2014 NFL draft; the Jacskonville Jaguars select Teddy Bridgewater, QB, Louisville" (Sokkal jobb mint bármelyik QB ebben a draft classban...)

Ha már QBk:
Western Michigan QB Alex Carder says Jets, Colts and Jaguars have spent time with him. Potential late-round pick or UDFA(Alex Marvez - FoxSports)
És Sen'Derrick Marks se volt túl drága
Jaguars gave DT Sen'Derrick Marks $1.5 M for one year, virtually all guaranteed. $200k to sign(Kuharsky).
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudom, hogy az UDFA-kal feltöltés vagy Gabbert-Henne duó a nevetségesebb. Nem akarok nagyokos lenni a 0-16os csapatommal a hátam mögött, de ez nagyjából ugyanaz az út.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes és erősen ajánlott cikk Caldwellel, és Bradleyvel a csapatépítésről National Football Postban:
 www.nationalfootballpost.com/NFP-Sunday-Blitz-2423.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Pár érdekesség:
-Caldwell szerint a Jags keretének jelenlegi legfontosabb játékosai: Maurice Jones-Drew, Marcedes Lewis, Eugene Monroe, Paul Posluszny (ebből 2 a szerződése utolsó évében van...).
-Caldwell is időnként fel-fel sóhajtott egy-egy nagyobb/jjobb FA igazoláskor, de tartja magát a tervhez, miszerint draft és UDFAkkal fogjuk feltölteni a keret.
-Bradley szerint legalább 4 rookie fog kezdeni az első héten!
-Bradley szerint a Gabbert-Henne párossal is sikeres lehet a Jags. De mindenképpen meg kell küzdeni a kezdő QBnak majd a helyéért akárki lesz az.

Van még más is a cikkben, plusz egy lista a posztonkénti legjobb elérhető FAkról(sanszos, hogy a Jags a draft után is igazol majd pépár olcsó veterán FAt) - érdemes beleolvasni.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MoMass a bónuszaival akár $4.7 millót $t is megkereshet 2 év alatt nálunk. Asszem Roy Miller se kapott ennyit idén.
The numbers for Jaguars and WR Mohamed Massaquoi: It's a 2-year deal worth up to $4.7M, thanks to some in-reach incentives(Ian Rapoport)
Draft:
Tegnap a Syracuse OL-je, Justin Pugh volt nálunk privát viziten.

És Tony Paulines szerint 4 UConn játékossal is volt privát workoutunk Connecticutban.
"Can confirm (CB) Blidi Wreh-Wilson, (CB) Dwayne Gratz, (LB)Sio Moore & (DE)Trevardo Williams all worked out at UConn for Jax Jaguars brain trust today"
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ross észhez tért, és elnézést kért:
Ohm Youngmisuk, az ESPN New Yorktól beszélt vele telefonon. Onnan van ez az idézet.
"Jacksonville treated me and my wife with the utmost respect and I really appreciated what they did for me and did for us," Ross said by telephone on Friday afternoon. "The only reason I said the vacation thing is because it was such a short turnaround for me to (come) back home with the Giants, it felt like (being away on) a vacation. I definitely didn't mean any harm to Jacksonviile city or the fans or disrespect to the organization. I have the utmost respect for that organization."

"I really apologize if Jag nation took offense to it," he added. "I loved the opportunity that they gave me, they gave me a second chance to live my dream. They accepted me and my wife (Sanya Richards-Ross) with open arms and they were a fun crowd to be around and the organization was first class and treated us really nice."
Ezt pedig az instagramjára tette fel nemrég.


Legalább volt annyi esze, hogy felismerje, hogy hibázott. Ha komolyan gondolja ezeket, akkor részemről nincs harag.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000157693/article/aaron-ross-jacksonville-jaguars-stint-like-a-vacation

de úgy mondja azt a 2 gyűrűt, mintha ő nyerte volna a Giantsnek...Amadeus91
off
1. évében újoncként 9 meccsen volt kezdő az alapszakaszban, míg a 2. SB győzelemnél végig ő volt az egyik kezdő CB (és nem mellékesen 3, illetve 4 INT-t gyűjtött össze). Szóval jogosan lehet büszke arra a két győzelemre, még akkor is, ha nem ő volt a legnagyobb sztár. Szóval előtte nézz utána, aztán kommentelj... 😊
on


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qt6ix3l02trgwdgxpcqs
Aaron Ross: Jacksonville Jaguars stint a 'vacation'
Cornerback Aaron Ross is back with the New York Giants after a one-year run with the Jackson Jaguars, a decision he admits was all about the Benjamins.


de úgy mondja azt a 2 gyűrűt, mintha ő nyerte volna a Giantsnek...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
április van, lehet kezdeni a trashtalkot  fauxjohnmadden.lockerdome.com/media/107078690JSanyo
Ez nem teljesen pontos - annyi Wnk szerintem lesz mint tavaly. 😂
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
április van, lehet kezdeni a trashtalkot  fauxjohnmadden.lockerdome.com/media/107078690