Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 9 éve
Leigazoltuk Marcel Jones az OL-be, Trevor Robinsont dobtuk ki, hogy helyet csináljunk neki. 2012 7. körös Saints pick volt , de ha jó tudom NFL pályára még nem lépett csak PS-ekben bohóckodott.
több mint 9 éve
PFF a 30. helyre teszi a front7-ünk. Ott már DE-nek van írva Bosa.Lassan ahogy látom lehet tényként kezelni a 34 Endes dolgot. Vagy csak még mindig megy a smokescreen? 😀
www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-nfl-defensive-front-sevens/?utm_content=buffer91597&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl
Sixo

Liverpool Fc
több mint 9 éve
PFF a 30. helyre teszi a front7-ünk. Ott már DE-nek van írva Bosa.www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-nfl-defensive-front-sevens/?utm_content=buffer91597&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl
több mint 9 éve
twitter.com/JasonColeBR/status/750694044309737472
Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
www.profootballfocus.com/pro-10-best-afc-defensive-players-right-now/Új cikk, Verrett a PFF-nél a 9.! És nem érdemtelenül (alap, hogy király amúgy : D )
www.profootballfocus.com/pro-jason-verrett-could-be-nfls-best-cb-next-season/
És egy pár napos cikk, amely külön vele foglalkozik... érdekes.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Mariota-hoz hasonlóan Bosa is az offest language miatt nem írja alá a szerződését.
több mint 10 éve
www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-nfl-cornerback-groups/A PFF szerint a ligán belül a 6. legerősebb CB állománnyal bírunk.
több mint 10 éve
Ma kezdődik a három napos minicamp, ám Bosa nem jelent meg. Egyenlőre nem sikerült megegyezni a szerződéséről.
több mint 10 éve
Hosszabítottunk Keenan Allen-el, 4 év 45 Misi, 24 garantálttal .jaja, ez remek hír, 2020-ig marad. Nagy szükség volt rá, és teljesen korrekt a pénze. Ő is nyert, és a csapat is, mert ő jobb ennél a pénznél.
Sixo
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Hosszabítottunk Keenan Allen-el, 4 év 45 Misi, 24 garantálttal .
több mint 10 éve
Brett Boyko T-t igazoltuk, Eagles PS-ben szenvedett eddig.
több mint 10 éve
Lassan úgy érzem, hogy ebből a topicból Solymári piac lesz ...
több mint 10 éve
twitter.com/PFF/status/733740630397079552Elég szégyen, hogy így sem sikerült PO-ba jutni 😀
Sixo

több mint 10 éve
Lelövöm magam, ha Búza end lesz 3-4-ben.
több mint 10 éve
Szerintem ez egy elég jó igazolás is lehet a Chargersnek.Az ilyen vagyány jóslatok a szakma igazi mestereinek a nívója! :]
iktriad
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 10 éve
Ebben talán Wisenhunt és főleg Rivers segíthet neki. Szerintem ez egy elég jó igazolás is lehet a Chargersnek.Félreértesz.Mondjuk játékstílusra eléggé Rivers a csávó, csak fejben sokkal rosszabb.Mert Crybaby kiegyensúlyozott jellem
empty taxi
ulpianus
Football IQ-ra, védelemolvasásra gondoltam.
empty taxi
több mint 10 éve
Félreértesz.Mondjuk játékstílusra eléggé Rivers a csávó, csak fejben sokkal rosszabb.Mert Crybaby kiegyensúlyozott jellem
empty taxi
ulpianus
Football IQ-ra, védelemolvasásra gondoltam.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Mondjuk játékstílusra eléggé Rivers a csávó, csak fejben sokkal rosszabb.Mert Crybaby kiegyensúlyozott jellem
empty taxi

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Mondjuk játékstílusra eléggé Rivers a csávó, csak fejben sokkal rosszabb.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Zach Mettenberger a fedélzeten. Majd Wisenhunt körbevezeti.
több mint 10 éve
Fluker első körös... Attól még lehet szar... Mondjuk nem néztem sok Chargers meccset mostanában, de amikor láttam nem volt egy all pro...Franklin sincs azért a Broncosos formájában...Persze lehet csak kicsit elfogult vagyok Slausonnal, sajnálom hogy Pace kicsapta, elég érthetetlen döntés volt tőle...Meg mondjuk tavaly rendesen letizedelték a sérülések az O falatok...media.giphy.com/media/vWDrezW0rMjmM/giphy.gifHát szerintem mind a kettőnél jobb,Szted a csillárdokért igazolt Orlando Franklint v az egykori 1. körös DJ Flukert szorítaná ki guard poszton?De alapban nem értem a vita lényegét... Turek kezdhet centerben, mert Slauson guard.....Vagy valahol láttatok hogy ő lesz a center?A legtöbb helyen a 3. körben már csak csere kalibert draftolnak a csapatok, akikből aztán lehet kezdő. Persze akadnak kivételek, meg 1-1 poszt amire ez nem igaz. Én nem bánom, ha Tuerk nem kezd az első naptól...legalább tanul jobbaktól, meg felveszi a ritmust csereként. Idővel ez előny lehet, ha Slauson távozik.Ne bazd már, hogy center 3. körben cserének húzol, az első 2 körben nem is nagyon szoktak centert húzni.
Slausonnal nyilván jobb a fal, mint Tuerkkel az első meccsen. Engem ez érdekel.
Chargers LT
Sixo
Tomcsik
Btw igen bejelentették kezdő C lesz.
empty taxi
Tomcsik
empty taxi

