Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
A legtöbb helyen a 3. körben már csak csere kalibert draftolnak a csapatok, akikből aztán lehet kezdő. Persze akadnak kivételek, meg 1-1 poszt amire ez nem igaz. Én nem bánom, ha Tuerk nem kezd az első naptól...legalább tanul jobbaktól, meg felveszi a ritmust csereként. Idővel ez előny lehet, ha Slauson távozik.
Slausonnal nyilván jobb a fal, mint Tuerkkel az első meccsen. Engem ez érdekel.
Chargers LT
Ne bazd már, hogy center 3. körben cserének húzol, az első 2 körben nem is nagyon szoktak centert húzni.
Sixo
De alapban nem értem a vita lényegét... Turek kezdhet centerben, mert Slauson guard.....Vagy valahol láttatok hogy ő lesz a center?
Tomcsik
Szted a csillárdokért igazolt Orlando Franklint v az egykori 1. körös DJ Flukert szorítaná ki guard poszton?
Btw igen bejelentették kezdő C lesz.
empty taxi
Hát szerintem mind a kettőnél jobb,
Tomcsik


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
A legtöbb helyen a 3. körben már csak csere kalibert draftolnak a csapatok, akikből aztán lehet kezdő. Persze akadnak kivételek, meg 1-1 poszt amire ez nem igaz. Én nem bánom, ha Tuerk nem kezd az első naptól...legalább tanul jobbaktól, meg felveszi a ritmust csereként. Idővel ez előny lehet, ha Slauson távozik.
Slausonnal nyilván jobb a fal, mint Tuerkkel az első meccsen. Engem ez érdekel.
Chargers LT
Ne bazd már, hogy center 3. körben cserének húzol, az első 2 körben nem is nagyon szoktak centert húzni.
Sixo
Azért húztuk a 3. körben 😊
Egyrészt lehet akkor még nem volt képben Slauson, de egyértelműen jó volt megszerezni akkor is, ha 3. körben elhoztuk Tuerket, hiszen erősebb a fal vele. És ez nem függ össze azzal, ha akár valakit a 3. körben húzol... ha van olyan, akit megszerezhetsz, és erősebb vele a csapat, az csak jó.
Tuerknek meg rosszat biztos nem tesz, hogy jó és rutinos falemberektől tanulhat, és nem Dontari Poe gázol át rajta azonnal Rivers felé pl, vagy bárki más

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
A legtöbb helyen a 3. körben már csak csere kalibert draftolnak a csapatok, akikből aztán lehet kezdő. Persze akadnak kivételek, meg 1-1 poszt amire ez nem igaz. Én nem bánom, ha Tuerk nem kezd az első naptól...legalább tanul jobbaktól, meg felveszi a ritmust csereként. Idővel ez előny lehet, ha Slauson távozik.
Slausonnal nyilván jobb a fal, mint Tuerkkel az első meccsen. Engem ez érdekel.
Chargers LT
Slauson még minding guard... Az màs kérdés hogy tud centert játszani...
Tomcsik
Először nem értettem, ezt nekem miért is írod, hiszen nem állítottam az ellenkezőjét, na meg én is jól tudom, ismerem Slausont. De utána rájöttem, hogy nem tudtad, hogy bejelentették, hogy C lesz...
Chargers LT
Igen az a rész kimaradt 😉

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
A legtöbb helyen a 3. körben már csak csere kalibert draftolnak a csapatok, akikből aztán lehet kezdő. Persze akadnak kivételek, meg 1-1 poszt amire ez nem igaz. Én nem bánom, ha Tuerk nem kezd az első naptól...legalább tanul jobbaktól, meg felveszi a ritmust csereként. Idővel ez előny lehet, ha Slauson távozik.
Slausonnal nyilván jobb a fal, mint Tuerkkel az első meccsen. Engem ez érdekel.
Chargers LT
Slauson még minding guard... Az màs kérdés hogy tud centert játszani...
Tomcsik
Először nem értettem, ezt nekem miért is írod, hiszen nem állítottam az ellenkezőjét, na meg én is jól tudom, ismerem Slausont. De utána rájöttem, hogy nem tudtad, hogy bejelentették, hogy C lesz...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
A legtöbb helyen a 3. körben már csak csere kalibert draftolnak a csapatok, akikből aztán lehet kezdő. Persze akadnak kivételek, meg 1-1 poszt amire ez nem igaz. Én nem bánom, ha Tuerk nem kezd az első naptól...legalább tanul jobbaktól, meg felveszi a ritmust csereként. Idővel ez előny lehet, ha Slauson távozik.
Slausonnal nyilván jobb a fal, mint Tuerkkel az első meccsen. Engem ez érdekel.
Chargers LT
Ne bazd már, hogy center 3. körben cserének húzol, az első 2 körben nem is nagyon szoktak centert húzni.
Sixo
De alapban nem értem a vita lényegét... Turek kezdhet centerben, mert Slauson guard.....Vagy valahol láttatok hogy ő lesz a center?
Tomcsik
Szted a csillárdokért igazolt Orlando Franklint v az egykori 1. körös DJ Flukert szorítaná ki guard poszton?
Btw igen bejelentették kezdő C lesz.
empty taxi
Hát szerintem mind a kettőnél jobb, de mind egy így lehet akkor Tureknek lesz 1-2 tanuló éve... Azért az kemény hogy kezdő centerként számoltak Slausonnal, mivel tavalyig egy snappet nem tolt centerként... Mondjuk az tény hogy amikor be kellett ugrania akkor jól megoldotta...

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
A legtöbb helyen a 3. körben már csak csere kalibert draftolnak a csapatok, akikből aztán lehet kezdő. Persze akadnak kivételek, meg 1-1 poszt amire ez nem igaz. Én nem bánom, ha Tuerk nem kezd az első naptól...legalább tanul jobbaktól, meg felveszi a ritmust csereként. Idővel ez előny lehet, ha Slauson távozik.
Slausonnal nyilván jobb a fal, mint Tuerkkel az első meccsen. Engem ez érdekel.
Chargers LT
Ne bazd már, hogy center 3. körben cserének húzol, az első 2 körben nem is nagyon szoktak centert húzni.
Sixo
De alapban nem értem a vita lényegét... Turek kezdhet centerben, mert Slauson guard.....Vagy valahol láttatok hogy ő lesz a center?
Tomcsik
Szted a csillárdokért igazolt Orlando Franklint v az egykori 1. körös DJ Flukert szorítaná ki guard poszton?
Btw igen bejelentették kezdő C lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
A legtöbb helyen a 3. körben már csak csere kalibert draftolnak a csapatok, akikből aztán lehet kezdő. Persze akadnak kivételek, meg 1-1 poszt amire ez nem igaz. Én nem bánom, ha Tuerk nem kezd az első naptól...legalább tanul jobbaktól, meg felveszi a ritmust csereként. Idővel ez előny lehet, ha Slauson távozik.
Slausonnal nyilván jobb a fal, mint Tuerkkel az első meccsen. Engem ez érdekel.
Chargers LT
Ne bazd már, hogy center 3. körben cserének húzol, az első 2 körben nem is nagyon szoktak centert húzni.
Sixo
De alapban nem értem a vita lényegét... Turek kezdhet centerben, mert Slauson guard.....Vagy valahol láttatok hogy ő lesz a center?

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Tuerknél az se kizárt h PUP-on kezdi a szezont. Slauson megbízható playa.
Mondom h már az új edzőnek draftoltunk, ha ebből kihoz vmit McCoy, maradhat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
A legtöbb helyen a 3. körben már csak csere kalibert draftolnak a csapatok, akikből aztán lehet kezdő. Persze akadnak kivételek, meg 1-1 poszt amire ez nem igaz. Én nem bánom, ha Tuerk nem kezd az első naptól...legalább tanul jobbaktól, meg felveszi a ritmust csereként. Idővel ez előny lehet, ha Slauson távozik.
Slausonnal nyilván jobb a fal, mint Tuerkkel az első meccsen. Engem ez érdekel.
Chargers LT
Ne bazd már, hogy center 3. körben cserének húzol, az első 2 körben nem is nagyon szoktak centert húzni.

több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
A legtöbb helyen a 3. körben már csak csere kalibert draftolnak a csapatok, akikből aztán lehet kezdő. Persze akadnak kivételek, meg 1-1 poszt amire ez nem igaz. Én nem bánom, ha Tuerk nem kezd az első naptól...legalább tanul jobbaktól, meg felveszi a ritmust csereként. Idővel ez előny lehet, ha Slauson távozik.
Slausonnal nyilván jobb a fal, mint Tuerkkel az első meccsen. Engem ez érdekel.
Chargers LT
Slauson még minding guard... Az màs kérdés hogy tud centert játszani...

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
A legtöbb helyen a 3. körben már csak csere kalibert draftolnak a csapatok, akikből aztán lehet kezdő. Persze akadnak kivételek, meg 1-1 poszt amire ez nem igaz. Én nem bánom, ha Tuerk nem kezd az első naptól...legalább tanul jobbaktól, meg felveszi a ritmust csereként. Idővel ez előny lehet, ha Slauson távozik.
Slausonnal nyilván jobb a fal, mint Tuerkkel az első meccsen. Engem ez érdekel.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Oszt akkor Tuerk személyében csere C-t draftoltunk a 3. körben vagy első szezonban IRL úgy is?

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Na ez újabb jó pont, Slauson jó is, rutinos is. Nem rossz ez a roster...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Slauson érkezésével egyébként szvsz McGrath (v. Dreamius) nem lesz rosteren az előzetesen jelölt 53-ból.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 twitter.com/sdutGehlken/status/728973428556857344

Lehet pedig nem ártott volna.
Sixo
Megvan az:  www.boltsfromtheblue.com/2016/5/7/11616982/the-chargers-have-have-reached-a-2-year-agreement-with-ol-matt-slauson
Állítólag ő lesz a kezdő C.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!


Lehet pedig nem ártott volna.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Gyanítom sok lesz a 4-2-5 szal mind1.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Szóval Bosa tuti OLB lesz?
Draft után voltak pletykák, hogy elképzelhető, hogy endnek akarják.
Stez
Miután egész drafton a legnagyobb needre , egyetlen egy DE-t sem húztunk, könnyen meglehet.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 49 090 — Whoops, looks like something went wrong.
Szóval Bosa tuti OLB lesz?
Draft után voltak pletykák, hogy elképzelhető, hogy endnek akarják.

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Azért az Ingram, Perryman, Te'o, Bosa négyes igen ígéretes sor most már...mindegyik nagyon fiatal, és beléjük van ölve a korai pick. Ez eredményt kell, hogy hozzon.

A probléma inkább továbbra is a csoport, nevezetesen, hogy a miénk a legerősebb 😊
Chargers LT
Azért vannak kérdőjelek a védelemben.
1. Philon/Lissemore elég lesz-e LDE-ben.
2. Nincs Weddle, Lowery nem rossz játékos, de azért más kaliber.
3. Safetyben kriminális a depth és a DL-ben sem sokkal jobb, utóbbinál pedig nem rossz dolog a rotáció.

Persze egyébként is olyan érzésem volt a drafton h rendszerfüggetlenül igyekeztek a legjobb játékosokat behúzni, h ne kelljen fél keretet kiselejteznie az új HC-nak, ha 2016-ban szopás lesz.
empty taxi
Igen, ezért is írtam csak a LB sort, mert a DL és a S poszt nyilván hagy kívánni valót maga után mélységben.
Hát nem tudom, hogy ennyire előre gondolkozott-e Telesco, de egy idény elég sok dologtól függ, sikeres lesz-e, vagy nem.

Te'o esete is relatív... Nincs benne a top5 védőnkben, soha nem is lesz... de az évek alatt nagyon sokat fejlődött.
Idén úgyis sok dolog eldől a csapatnál

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Szerintem az egész védelem leggyengébb pontja Te'o.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Azért az Ingram, Perryman, Te'o, Bosa négyes igen ígéretes sor most már...mindegyik nagyon fiatal, és beléjük van ölve a korai pick. Ez eredményt kell, hogy hozzon.

A probléma inkább továbbra is a csoport, nevezetesen, hogy a miénk a legerősebb 😊
Chargers LT
Azért vannak kérdőjelek a védelemben.
1. Philon/Lissemore elég lesz-e LDE-ben.
2. Nincs Weddle, Lowery nem rossz játékos, de azért más kaliber.
3. Safetyben kriminális a depth és a DL-ben sem sokkal jobb, utóbbinál pedig nem rossz dolog a rotáció.

Persze egyébként is olyan érzésem volt a drafton h rendszerfüggetlenül igyekeztek a legjobb játékosokat behúzni, h ne kelljen fél keretet kiselejteznie az új HC-nak, ha 2016-ban szopás lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Azért az Ingram, Perryman, Te'o, Bosa négyes igen ígéretes sor most már...mindegyik nagyon fiatal, és beléjük van ölve a korai pick. Ez eredményt kell, hogy hozzon.

A probléma inkább továbbra is a csoport, nevezetesen, hogy a miénk a legerősebb 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Korai 53-as tipp:empty taxi
Bakker ha ennyi Wattal se fog menni akkor le kell valakinek mondani 😀
Matthew99
Dehogy is, ide kell tradelni JJ Wattot is 😀
empty taxi
Na azért meg Houstonban kéne valakinek felállni a székéből.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Korai 53-as tipp:
QB: Rivers, Clemens
RB: Gordon, Woodhead, Oliver, D. Smith
FB: Watt
WR: Allen, Stevie J, Benjamin, Inman, Herndon
TE: Gates, Henry, Cumberland, McGrath
OT: Dunlap, Barksdale, Hairston
OG: Franklin, Fluker, Watt, Clark
C: Tuerk, Robinson

NT: Mebane, Carrethers
DE: Liuget, Philon, Lissemore, Palepoi, Gardner
OLB: Bosa, Ingram, Attaochu, Emanuel, Tourek
ILB: Te'o, Perryman, Perry, Jatavis
CB: Flowers, Verrett, Hayward, Mager, S. Williams
S: Addae, Lowery, Stuckey, Phillips

K: Lambo
P: Kaser
LS: Windt
empty taxi
Bakker ha ennyi Wattal se fog menni akkor le kell valakinek mondani 😀
Matthew99
Dehogy is, ide kell tradelni JJ Wattot is 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...