Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 803 — LIGHTS OUT!
Jövőre Troutman szerintetek is kezdő lesz?

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
Miami nyert, úgyhogy kb most ment el a PO.Sixo67
A Bills és a Jets front7-nel lehet még gondja annak az ergya OL-nek ne add fel a reményt, mindenesetre tény ami tény mind2 meccset bukniuk kéne és a Ravensről még nem beszéltünk


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 803 — LIGHTS OUT!
Miami nyert, úgyhogy kb most ment el a PO.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 803 — LIGHTS OUT!
 www.utsandiego.com/news/2013/dec/14/philip-rivers-chargers-interview-nfl-calkins/szaba
Éltetik Fülöpöt xD
Azért az a csörgőkígyós csizma odabasz xD

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
 www.utsandiego.com/news/2013/dec/14/philip-rivers-chargers-interview-nfl-calkins/
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
Sőt, a S class milyen lesz? Mert én nem vagyok kibékülve Gilchrist-tel, csak ha nickelt játszik.szaba
Nem rossz, de nem is kiemelkedő jelen állás szerint.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sőt, a S class milyen lesz? Mert én nem vagyok kibékülve Gilchrist-tel, csak ha nickelt játszik.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
Nagy hülyeségnek tartanátok egy első körös NT draftot jövőre? Mondjuk Nix-et?Sixo67
Nem ismerem még eléggé a felhozatalt, de inkább a CB posztot erőltetném, utána meg akár pass rushert is.szaba
CB-t azt nem későbbi körökben szoktak húzni, mondjuk 2.-3.ben? Van olyan CB akinek kifejezetten örülnél? (Vic Hamptont leszámítva aki már bejelentette , hogy jönni fog a draftra) Én azt 2 nevű Notre Dam-i CB-t láttam vmelyik héten, és nagyon tetszett amit mutatott.Sixo67
Watch Darqueze Dennard!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 803 — LIGHTS OUT!
Nagy hülyeségnek tartanátok egy első körös NT draftot jövőre? Mondjuk Nix-et?Sixo67
Nem ismerem még eléggé a felhozatalt, de inkább a CB posztot erőltetném, utána meg akár pass rushert is.szaba
CB-t azt nem későbbi körökben szoktak húzni, mondjuk 2.-3.ben? Van olyan CB akinek kifejezetten örülnél? (Vic Hamptont leszámítva aki már bejelentette , hogy jönni fog a draftra) Én azt 2 nevű Notre Dam-i CB-t láttam vmelyik héten, és nagyon tetszett amit mutatott.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nagy hülyeségnek tartanátok egy első körös NT draftot jövőre? Mondjuk Nix-et?Sixo67
Nem ismerem még eléggé a felhozatalt, de inkább a CB posztot erőltetném, utána meg akár pass rushert is.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 803 — LIGHTS OUT!
Nagy hülyeségnek tartanátok egy első körös NT draftot jövőre? Mondjuk Nix-et?

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Ha nem lettek volna azok a meccsek amiket szaba is írt, akkor annyira nem zavarna, hogy nincs PO. Ha azokat hozzuk akkor nem hiszem, hogy lenne miről beszélni a rájátszás kapcsán. De ha 8-8 lesz, vagy 9-7 PO nélkül azt sem fogom annyira bánni, mert évek óta először tetszik amit látok és képesnek tartom az új front office-t, hogy egy fasza csapatot rakjon össze rövid időn belül, ami stabilan ott lehet.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 803 — LIGHTS OUT!
Hibátlan, volt a game plan és annak megvalósítása , leginkább az tetszett amit John Pagano és a D a legutolsó drive-ban művelt. Grat Mathewsnak az 1000 yardhoz, hátralévő 2 meccsen elérheti a karrier csúcsát is.
Én valahogy nem nagyon hiszek ebben a POban, még ha mi megnyerjük minden meccsünket is, és a Miami kikap hétvégén a Patstől akkor is elég ha Bills - Jets párost megverik és akkor előttünk vannak.

több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Ilyenkor gáz a Hou, Was, Oak elleni égésszaba
Én is pont erre gondoltam miután megláttam a mai eredményt. Abban is biztos vagyok, hogy nagyobb eséllyel fogunk nekiindulni a Chiefs elleni meccsnek mint a Raiders elleninek.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ilyenkor gáz a Hou, Was, Oak elleni égés
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
ÖÖÖÖÖÖÖö nem biztos hogy a többi PO csapat örülne ha bejutna az a csapat a rájátszásba akivel mi az első otthoni meccsünket játszottuk 😉 😛 amúgy gratula 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
OPoY: Philip Rivers
ORoY: Keenan Allen

és a legszebb, hogy van is benne ráció. Underdogként ha a Ravens helyett beesnétek a PO-ba, még SB-t is ti nyeritek!
just sayinMarioAna
uhhh....ez egy kicsit eros volt!
több mint 10 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Most lesz pár átmeneti Brady szurkoló itt úgy látom. A New England most a Miamival játszik, utána a Ravens-el. Ha mind a kettőt legyőzi, komoly esélye vagy a Chargersnek, hogy bejusson a wild card-ra. Remélem megteszi a Pats ezt a szívességét, ha a Bolts volt olyan rendes és esélyt adott a 1. seed-re!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
OPoY: Philip Rivers
ORoY: Keenan Allen

és a legszebb, hogy van is benne ráció. Underdogként ha a Ravens helyett beesnétek a PO-ba, még SB-t is ti nyeritek!
just sayin

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Valahogy ereztem ,hogy nyertek.De azert meglepetes.😀

Grat 😉
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ez az interjú a Network-ön Rivers-el felért a meccs nyújtotta élménnyel. 😀
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 544 — Apu ökölbeszorított keze
Jó volt ez!

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 803 — LIGHTS OUT!
"Johnny Patrick will NOT play today." Az amúgy sem vastag CB rotációnkból kiesett vki a mai meccsre.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 803 — LIGHTS OUT!