Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Köszönöm rengeteg szurkoló nevében, kicsit meg is könnyeztem. Nem is kaphattam volna ennél szebb karácsonyi ajándékot.
tenorx
én sem, hidd el.

(igen én is zoknikat szoktam kapni)
briareos
Fitzmagic úgy is úgy nézz ki mint a mikulás 😀 erre a csapatra lehet épiteni főleg ennyi első körrel.
Hightower94
hát én nem látok annyi embert akire lehet épiteni, és tényleg őszintén kérdezem h te mit látsz amire lehet
briareos
Edzoi team föleg Flores elég tökös brigád meg Parker és a sapka alatt is van bőven hely. De ez is jobb mint ami pl a Bengalsnál van föleg van 3 első körösötök

Szerkesztette: Hightower94
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez. Nem ma volt az utolsó 'Phins W New Englandben (akkor Brady épp IR-en pihegett).
 twitter.com/itsbcarroll/status/1211392088174137350
iktriad
sőt az nem is sima win volt, hanem az ominózus wild cat vérengzés ha jól emlékszem
briareos
Ja, ez volt a Wildcat aranykora (1 év), szegény Tony Sparano még nemhogy élt, HC is volt. És AFC East győzelemre vezette a 'Phinst asszem egy 1-15-ös szezon után.

Itt nagyon fényes a jövő. "Csak" QB-t kell találni, aki jobb mint Fitzmagic.
iktriad
meg komplett támadófalat, védőfalat, stb stb.

nem egy QB-ra van a miami attól h középszerű legyen, attól meg h stabil PO résztvevő pláne
briareos
Draft cetli és $$$ lesz rá, csak okosan kell elkölteni őket. A HC megvan, az már viszont látszik.

O-falra meg annyit, Thuneyt, a most legyőzött Pats falemberét nagyon szeretnétek elhozni a pleytykák szerint az offseasonban.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Grat a W-hez. Nem ma volt az utolsó 'Phins W New Englandben (akkor Brady épp IR-en pihegett).
 twitter.com/itsbcarroll/status/1211392088174137350
iktriad
sőt az nem is sima win volt, hanem az ominózus wild cat vérengzés ha jól emlékszem
briareos
Ja, ez volt a Wildcat aranykora (1 év), szegény Tony Sparano még nemhogy élt, HC is volt. És AFC East győzelemre vezette a 'Phinst asszem egy 1-15-ös szezon után.

Itt nagyon fényes a jövő. "Csak" QB-t kell találni, aki jobb mint Fitzmagic.
iktriad
meg komplett támadófalat, védőfalat, stb stb.

nem egy QB-ra van a miami attól h középszerű legyen, attól meg h stabil PO résztvevő pláne

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Köszönöm rengeteg szurkoló nevében, kicsit meg is könnyeztem. Nem is kaphattam volna ennél szebb karácsonyi ajándékot.
tenorx
én sem, hidd el.

(igen én is zoknikat szoktam kapni)
briareos
Fitzmagic úgy is úgy nézz ki mint a mikulás 😀 erre a csapatra lehet épiteni főleg ennyi első körrel.
Hightower94
hát én nem látok annyi embert akire lehet épiteni, és tényleg őszintén kérdezem h te mit látsz amire lehet

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez. Nem ma volt az utolsó 'Phins W New Englandben (akkor Brady épp IR-en pihegett).
 twitter.com/itsbcarroll/status/1211392088174137350
iktriad
sőt az nem is sima win volt, hanem az ominózus wild cat vérengzés ha jól emlékszem
briareos
Ja, ez volt a Wildcat aranykora (1 év), szegény Tony Sparano még nemhogy élt, HC is volt. És AFC East győzelemre vezette a 'Phinst asszem egy 1-15-ös szezon után.

Itt nagyon fényes a jövő. "Csak" QB-t kell találni, aki jobb mint Fitzmagic.
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Köszönöm rengeteg szurkoló nevében, kicsit meg is könnyeztem. Nem is kaphattam volna ennél szebb karácsonyi ajándékot.
tenorx
én sem, hidd el.

(igen én is zoknikat szoktam kapni)
briareos
Fitzmagic úgy is úgy nézz ki mint a mikulás 😀 erre a csapatra lehet épiteni főleg ennyi első körrel.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Köszönöm rengeteg szurkoló nevében, kicsit meg is könnyeztem. Nem is kaphattam volna ennél szebb karácsonyi ajándékot.
tenorx
én sem, hidd el.

(igen én is zoknikat szoktam kapni)

több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Köszönöm rengeteg szurkoló nevében, kicsit meg is könnyeztem. Nem is kaphattam volna ennél szebb karácsonyi ajándékot.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 782 — Слава Україні! Героям слава!
Grat skacok igy kell szezont zarni. 😉

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Grat a W-hez. Nem ma volt az utolsó 'Phins W New Englandben (akkor Brady épp IR-en pihegett).
 twitter.com/itsbcarroll/status/1211392088174137350
iktriad
sőt az nem is sima win volt, hanem az ominózus wild cat vérengzés ha jól emlékszem

több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
yeah baby yeah
briareos
Nem vagytok semmik! Köszi 😀 Hát ez a csapat nagyon szerethető Fitzmagiccel .
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Koszonjuk szepen! Fitzmagic mindenki utolso remenye. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez. Nem ma volt az utolsó 'Phins W New Englandben (akkor Brady épp IR-en pihegett).
 twitter.com/itsbcarroll/status/1211392088174137350
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
yeah baby yeah

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 900 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
FitzMagic lett a Team MVP! 😊
több mint 4 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
 twitter.com/statmuse/status/1206634858065186817

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már azt hittem lesznek olyan hülyék, hogy Parkert is elcserélik apróért, illett volna a sorba. Kiváló szerződést sikerült vele aláírni egyébként, az egyik legalulértékeltebb elkapó.
Cruyffista
Milyen sorba? Teljesen jó értékeket kaptak a trade-ekért ^^

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Már azt hittem lesznek olyan hülyék, hogy Parkert is elcserélik apróért, illett volna a sorba. Kiváló szerződést sikerült vele aláírni egyébként, az egyik legalulértékeltebb elkapó.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 mobile.twitter.com/fbgchase/status/1204391266190012416
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
21 pont csak FG-bol. Az mar vmi! Kar, hogy a nyolcadik nem ment be. 😀
ulpianus
83 ezrem bánta 😕
peach
De ki számolja...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
21 pont csak FG-bol. Az mar vmi! Kar, hogy a nyolcadik nem ment be. 😀
ulpianus
83 ezrem bánta 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
21 pont csak FG-bol. Az mar vmi! Kar, hogy a nyolcadik nem ment be. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
best.birthday.ever.
briareos
Ó baszki kik nem térnek vissza! 😊
Örülök, hogy itt látlak és boldogat utólag!

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
in miami's first four games, their 16.7 red zone TD percentage was 32nd in the NFL.

since returning from the bye week in week 6, miami has converted 80% of red zone possessions into TD.

that mark is number 1 in the nfl in that span.
Ventura
Miota Tua leserult, tobb csapat uj celokat tuzott maga ele. Itt ekkorra erett be. 😁🏈


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
in miami's first four games, their 16.7 red zone TD percentage was 32nd in the NFL.

since returning from the bye week in week 6, miami has converted 80% of red zone possessions into TD.

that mark is number 1 in the nfl in that span.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------