Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Chan gailey unretire?
briareos
Fitzmagic-kel komoly múltja van.
empty taxi
vágom, kiváncsi vagyok milyen playeket rajzolt fel 3 év pihi alatt

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Chan gailey unretire?
briareos
Fitzmagic-kel komoly múltja van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Chan gailey unretire?

több mint 4 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
"Pets" gyözelem azért nem semmi!! Nem gondoltuk volna az elején hogy egy darab gyözelem is lesz, egy ilyen skalp meg mindig földöntúli. MÉgis lehet szarból is várat építeni, csak érteni kell hozzá!!! 😀

Miami Dolphins Fan
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Chad O’Shea - OC
Dave DeGuglielmo - OL
Tony Oden - S

Mentek a levesbe.. Flo nem sz@rozik
Csabee13
na megelőztél.

várható volt mindhárom, alapanyag ide vagy oda

több mint 4 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Chad O’Shea - OC
Dave DeGuglielmo - OL
Tony Oden - S

Mentek a levesbe.. Flo nem sz@rozik
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
ESPN's Cameron Wolfe reports Dolphins CB Xavien Howard was arrested on charges of domestic battery stemming from an alleged incident with his fiancé Sunday night in Davie, Florida.
According to police records, Howard was arguing with his fiancé over the purchase of an "undisclosed" purse, which led to a physical altercation in the bathroom of their home. Howard allegedly grabbed his fiancée's arm, causing her to fall on his crutches, which were on the bathroom floor. The Dolphins have yet to comment on the incident, though Howard could be at risk of a suspension under the league's domestic and personal conduct policies. Any league-imposed punishment would be in addition to whatever legal ramifications Howard might face for the alleged battery. An All-Pro selection last season, Howard's 2019 was largely derailed by injuries.
empty taxi
fasza, végülis nekünk már offseason van 😀

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
ESPN's Cameron Wolfe reports Dolphins CB Xavien Howard was arrested on charges of domestic battery stemming from an alleged incident with his fiancé Sunday night in Davie, Florida.
According to police records, Howard was arguing with his fiancé over the purchase of an "undisclosed" purse, which led to a physical altercation in the bathroom of their home. Howard allegedly grabbed his fiancée's arm, causing her to fall on his crutches, which were on the bathroom floor. The Dolphins have yet to comment on the incident, though Howard could be at risk of a suspension under the league's domestic and personal conduct policies. Any league-imposed punishment would be in addition to whatever legal ramifications Howard might face for the alleged battery. An All-Pro selection last season, Howard's 2019 was largely derailed by injuries.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Kerozin Miami Dolphins 128
azért szezon felénél nem gondoltam volna hogy összekaparunk 5 wint, ebből kétszer csoportgyőzteseket verve. 😊
briareos
Csúnya, rossz tankoló Delfinek, meg kéne büntetni őket 😊
Wyatt
Hogyan? Elvesznek egy 1. kört?
Van belőle bőven 😀
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
azért szezon felénél nem gondoltam volna hogy összekaparunk 5 wint, ebből kétszer csoportgyőzteseket verve. 😊
briareos
Csúnya, rossz tankoló Delfinek, meg kéne büntetni őket 😊

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
azért szezon felénél nem gondoltam volna hogy összekaparunk 5 wint, ebből kétszer csoportgyőzteseket verve. 😊

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Grat fiuk
(Plusz nagyon durva ami a Pats topicban megy szinte vilag vege hangulat mindenkit elakarnak zavarni)
Rózsa Sándor (betyár)
OFF
azért nálatok sem piskóta ami ott megy néha egy-egy L után 🤔
ThundersNFL
En ezt nem is tagadom jogos (nem is ertem oket de tenyleg )
De kulonben reszemrol semmi rossz indulat nem volt benne.Inkabb csak nagyon furcsaltam hogy most miert is ???
Hiszen meg semmi nem dolt el.Plusz szinte ugyan ezek a fiuk nyertek tavaly SB nektek es igy kicsit erosnek tunt ez a vilag vege hangulat.
Rózsa Sándor (betyár)
sztem ez a pats erősebb mint az a steelers ami anno wc-ből nyert SB-t, és ott anno nem volt kesergés, ennyit számít ha épp becsúszol PO-ba, vagy lecsúszol a számodra már alanyi jogon járó első fordulós byeró, szurkolói mentalitás szempontjából.

Szerkesztette: Kúrfürst briareos

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Grat fiuk
(Plusz nagyon durva ami a Pats topicban megy szinte vilag vege hangulat mindenkit elakarnak zavarni)
Rózsa Sándor (betyár)
OFF
azért nálatok sem piskóta ami ott megy néha egy-egy L után 🤔
ThundersNFL
En ezt nem is tagadom jogos (nem is ertem oket de tenyleg )
De kulonben reszemrol semmi rossz indulat nem volt benne.Inkabb csak nagyon furcsaltam hogy most miert is ???
Hiszen meg semmi nem dolt el.Plusz szinte ugyan ezek a fiuk nyertek tavaly SB nektek es igy kicsit erosnek tunt ez a vilag vege hangulat.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Grat fiuk
(Plusz nagyon durva ami a Pats topicban megy szinte vilag vege hangulat mindenkit elakarnak zavarni)
Rózsa Sándor (betyár)
OFF
azért nálatok sem piskóta ami ott megy néha egy-egy L után 🤔

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gratulálok a csapatnak, mert teljesen megérdemelten nyert.

Gratulálok egyes fórumtársaknak, mert ismét hozták a szokásos szintjüket.

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Grat fiuk
(Plusz nagyon durva ami a Pats topicban megy szinte vilag vege hangulat mindenkit elakarnak zavarni)
Rózsa Sándor (betyár)
szokatlan nekik a vereség.
majd megszokják a köv években


Abból indulok ki h nem sok forumozó van azokból az évtizedekből amikor a NE volt a liga lábtörlője
briareos
A próféta szóljon belőled.
tüsi91
minden csapatnál ez van, az már BB-t meg TB-t dicséri, hogy a sikeres korszakuk ilyen hosszú

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Grat fiuk
(Plusz nagyon durva ami a Pats topicban megy szinte vilag vege hangulat mindenkit elakarnak zavarni)
Rózsa Sándor (betyár)
szokatlan nekik a vereség.
majd megszokják a köv években


Abból indulok ki h nem sok forumozó van azokból az évtizedekből amikor a NE volt a liga lábtörlője
briareos
A próféta szóljon belőled.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Szakáll odabaszott 😊
Imádom a csávót.
Vmi bohóc csapatra meg rá lehet sózni Rosent, mert itt kevés a tehetség szegény körül, szar a kultúra, nem tudott kiteljesedni.
gabokocka
lófaszba nem kerül jövőre sem én lehet rosteren tartanám 2020ban
briareos
Ok, de minek?
Vszínű jön egy újonc vmikor, Fitz még egy évig elvan, ha valaki ad érte egy 6. kört, már mehetne isten hírével.
gabokocka
hát, magamból kiindulva, ugy gondolkodnék, hogy lássuk mit csinál tc-ben meg offseasonban ha mondjuk jobb a fal, és van ideje. tényleg bagóért "játszik" jövőre is max lesz 3rd qb.

aztán ha draftolunk vmi csodaqb-t aki mindenkit lenyűgöz nyilván más lehet, de most sztem nem ez a fő prió h őt kibasszuk.

plusz sztem 6dikat sem kapnánk érte

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Szakáll odabaszott 😊
Imádom a csávót.
Vmi bohóc csapatra meg rá lehet sózni Rosent, mert itt kevés a tehetség szegény körül, szar a kultúra, nem tudott kiteljesedni.
gabokocka
lófaszba nem kerül jövőre sem én lehet rosteren tartanám 2020ban
briareos
Ok, de minek?
Vszínű jön egy újonc vmikor, Fitz még egy évig elvan, ha valaki ad érte egy 6. kört, már mehetne isten hírével.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Grat fiuk
(Plusz nagyon durva ami a Pats topicban megy szinte vilag vege hangulat mindenkit elakarnak zavarni)
Rózsa Sándor (betyár)
szokatlan nekik a vereség.
majd megszokják a köv években.

Abból indulok ki h nem sok forumozó van azokból az évtizedekből amikor a NE volt a liga lábtörlője

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Szakáll odabaszott 😊
Imádom a csávót.
Vmi bohóc csapatra meg rá lehet sózni Rosent, mert itt kevés a tehetség szegény körül, szar a kultúra, nem tudott kiteljesedni.
gabokocka
lófaszba nem kerül jövőre sem én lehet rosteren tartanám 2020ban

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Grat fiuk
(Plusz nagyon durva ami a Pats topicban megy szinte vilag vege hangulat mindenkit elakarnak zavarni)
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Szakáll odabaszott 😊
Imádom a csávót.
Vmi bohóc csapatra meg rá lehet sózni Rosent, mert itt kevés a tehetség szegény körül, szar a kultúra, nem tudott kiteljesedni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Florest ki lehet rúgni most? 😊
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Grat a W-hez. Nem ma volt az utolsó 'Phins W New Englandben (akkor Brady épp IR-en pihegett).
 twitter.com/itsbcarroll/status/1211392088174137350
iktriad
sőt az nem is sima win volt, hanem az ominózus wild cat vérengzés ha jól emlékszem
briareos
Ja, ez volt a Wildcat aranykora (1 év), szegény Tony Sparano még nemhogy élt, HC is volt. És AFC East győzelemre vezette a 'Phinst asszem egy 1-15-ös szezon után.

Itt nagyon fényes a jövő. "Csak" QB-t kell találni, aki jobb mint Fitzmagic.
iktriad
meg komplett támadófalat, védőfalat, stb stb.

nem egy QB-ra van a miami attól h középszerű legyen, attól meg h stabil PO résztvevő pláne
briareos
Draft cetli és $$$ lesz rá, csak okosan kell elkölteni őket. A HC megvan, az már viszont látszik.
iktriad
hát legyen így, tetszik amit látok eddig, de elégszer estem már pofára MIA HC-kkal ahhoz h zéró elvárásom legyen