Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 4 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Én nem gondolom hogy itt tudatos beleszarás lenne a meccsekbe!
Egyszerűen az van hogy nincs játékos állomány és azzal nehéz lenne ennél jobbat alkotni bárkinek!!
NE ellen félidöben 13:0 szerintem nagyon is erös helytállás volt! A végére elfogytak és jöttek a nagyon csúnya hibák.
Ennek a jelenlegi rosternek nem kell konkrétan megmondani hogy veszitsenek!!! Ennyit tudnak fullon!!!
Nem lehet majd rájuk fogni azt hogy eladták a meccseket és direkt vesztettek stb.

Miami Dolphins Fan
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
Kicsit morális high horse érzésem van Stez.
Nekem oké a tankolás, NBA-ben is egy teljesen elfogadott dolog (bár pont idéntől próbálják csökkenteni a lottery odds-ok átvariálásával).
Nyilván az NFL-ben ez nehezebben kifizetődő, mert még ott húzol egy kezdőt az öt kezdőből, nem egy kezdőt a 22 kezdőből.
tenorx
Az NBA-ben sem elfogadott igazabol, csak nem nagyon tudnak ellene mit tenni, ezert probalnak most ismet okoskodni. Meg ez egy olyan dolog, hogy engem az NBA nem erdekel a Miami kapcsan. Mivel szeretem az NBA-t, ugyanugy felhaborit a tankolas, de azert a ketto tovabbra is mas kavehaz, mert lement ket meccs az alapszakaszbol, de mar az elso perctol kezdve tankolnak. Az NBA-ben sem elso pillanattol kezdve tankolnak, hanem mondjuk a feletol vagy kicsit kesobb, ha egy csapat fos. De nem a legelso pillanatban.

A Miaminak pedig csak azt tudom kivanni, hogy Tua huzzon egy mereszet, ne jojjon ki a jovo evi draftra, a Dolphinsnak meg legyen ott a top pick egy osztalyban, ahol egy iranyito sem eri meg a cetlit.
Stez
Akkor nem fognak irányítót húzni csak egy év múlva.
Ők a Brady utáni időkre készülnek, nem jövőre akarnak nyerni.
Jövőre ott lesz Rosen.
Bazzani
Nyilván Tua meg a szinte tuti 1/1 helyett a következő évben szívesen meccsel majd Lawrence ellen, hogy ki lesz az első választott (ha Lawrence kijön prsze 2021-ben).
somoskovig
ld Luck.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tegyük tisztába, hogy mit nevezünk tankolásnak, mert az egyik morálisan valóban erősen necces és érdemes felszólalni ellene, a másik viszont így megy amióta bevezették a hard capet és a draft rendszert, ami nem manapság volt...

Az, ha egy csapat, edző, játékos beleszarik, nem készül, nem tesz meg mindent, direkt veszíteni akar, az morálisan erősen kritizálható szerintem is. Ha bármi ilyen kiderülne a Dolphins környékén, akkor bukjon Flores a *csába, megérdemli.

Az viszont, hogy egy csapat leépít, elküldi a drága, értékes játékosát - TUDATOSAN -, tudva azt, hogy ezzel átmenetileg versenyképtelen lesz, az mindennapos. Nem mindenkinél van ugyanakkora felfordulás, de a felfordulás mértéke erősen függ attól is, hogy mekkora koszt kell eltakarítani. Ezt pound for pound nem lehet összehasonlítani. A nagy kosz - Cleveland - általában nagyobb takarítással jár, a kisebb kosz kisebbel.

Ennek a hirtelen "hisztinek" ami a Dolphins körül van, csak egyetlen értelmes indoka lehet: az, hogy azt gondolják sokan, hogy a Dolphinsnál nem simán tankolnak/nulláról újraépítenek, de egyúttal nyaralnak is. Beleszarnak az idei évbe, a pályán is. Ha ez igaz, akkor ahogy fentebb írtam, Flores fogja a cókmókját és húzzon el, mert nem érdemel HC állást. Rossznak lehet lenni, de beleszarni nem lehet.

De ha "csak" egyszerűen ennyire bűn rosszak, akkor nincs itt látnivaló. Augusztus végéig nem volt semmi háborgás. Azóta van, hogy elindult az év, vesztettek két meccset csúnyán. Azóta tradelt kettőt a Dolphins, abból az egyiket a hülye is is meglépte volna, mert Tunsil 2 első körért óriási lehúzás. A Fiztpatrick trade megkérdőjelezhető - én sem értem -, de hány trade-et láttunk már, amit nem értettünk? Minkah-t nem elkótyavetyélték, kaptak érte egy várhatóan top15-ön belüli picket, ami jó ellenérték. Szóval a GM akciókkal nincs gond. Azt ne mondja nekem valaki, hogy ez a Dolphins Tunsillal és Fitzpatrickkal ennél markánsan jobb csapat lett volna. A csapat magatartásával lehet, aminek, ha bebizonyosodik, remélem lesz következménye. Viszont én ezt - ötös műhold-al egyetértve - kétlem. Mi értelme lenne direkt nem játszani? Így is messze a leggyengébb csapat, ha megszakadnak, akkor is azok lennének. Egyszerűen nem logikus tudatosan még bele is szarni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 769 — 49ers GM
Kicsit morális high horse érzésem van Stez.
Nekem oké a tankolás, NBA-ben is egy teljesen elfogadott dolog (bár pont idéntől próbálják csökkenteni a lottery odds-ok átvariálásával).
Nyilván az NFL-ben ez nehezebben kifizetődő, mert még ott húzol egy kezdőt az öt kezdőből, nem egy kezdőt a 22 kezdőből.
tenorx
Az NBA-ben sem elfogadott igazabol, csak nem nagyon tudnak ellene mit tenni, ezert probalnak most ismet okoskodni. Meg ez egy olyan dolog, hogy engem az NBA nem erdekel a Miami kapcsan. Mivel szeretem az NBA-t, ugyanugy felhaborit a tankolas, de azert a ketto tovabbra is mas kavehaz, mert lement ket meccs az alapszakaszbol, de mar az elso perctol kezdve tankolnak. Az NBA-ben sem elso pillanattol kezdve tankolnak, hanem mondjuk a feletol vagy kicsit kesobb, ha egy csapat fos. De nem a legelso pillanatban.

A Miaminak pedig csak azt tudom kivanni, hogy Tua huzzon egy mereszet, ne jojjon ki a jovo evi draftra, a Dolphinsnak meg legyen ott a top pick egy osztalyban, ahol egy iranyito sem eri meg a cetlit.
Stez
Akkor nem fognak irányítót húzni csak egy év múlva.
Ők a Brady utáni időkre készülnek, nem jövőre akarnak nyerni.
Jövőre ott lesz Rosen.
Bazzani
Nyilván Tua meg a szinte tuti 1/1 helyett a következő évben szívesen meccsel majd Lawrence ellen, hogy ki lesz az első választott (ha Lawrence kijön prsze 2021-ben).

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kicsit morális high horse érzésem van Stez.
Nekem oké a tankolás, NBA-ben is egy teljesen elfogadott dolog (bár pont idéntől próbálják csökkenteni a lottery odds-ok átvariálásával).
Nyilván az NFL-ben ez nehezebben kifizetődő, mert még ott húzol egy kezdőt az öt kezdőből, nem egy kezdőt a 22 kezdőből.
tenorx
Az NBA-ben sem elfogadott igazabol, csak nem nagyon tudnak ellene mit tenni, ezert probalnak most ismet okoskodni. Meg ez egy olyan dolog, hogy engem az NBA nem erdekel a Miami kapcsan. Mivel szeretem az NBA-t, ugyanugy felhaborit a tankolas, de azert a ketto tovabbra is mas kavehaz, mert lement ket meccs az alapszakaszbol, de mar az elso perctol kezdve tankolnak. Az NBA-ben sem elso pillanattol kezdve tankolnak, hanem mondjuk a feletol vagy kicsit kesobb, ha egy csapat fos. De nem a legelso pillanatban.

A Miaminak pedig csak azt tudom kivanni, hogy Tua huzzon egy mereszet, ne jojjon ki a jovo evi draftra, a Dolphinsnak meg legyen ott a top pick egy osztalyban, ahol egy iranyito sem eri meg a cetlit.
Stez
Akkor nem fognak irányítót húzni csak egy év múlva.
Ők a Brady utáni időkre készülnek, nem jövőre akarnak nyerni.
Jövőre ott lesz Rosen.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kicsit morális high horse érzésem van Stez.
Nekem oké a tankolás, NBA-ben is egy teljesen elfogadott dolog (bár pont idéntől próbálják csökkenteni a lottery odds-ok átvariálásával).
Nyilván az NFL-ben ez nehezebben kifizetődő, mert még ott húzol egy kezdőt az öt kezdőből, nem egy kezdőt a 22 kezdőből.
tenorx
Az NBA-ben sem elfogadott igazabol, csak nem nagyon tudnak ellene mit tenni, ezert probalnak most ismet okoskodni. Meg ez egy olyan dolog, hogy engem az NBA nem erdekel a Miami kapcsan. Mivel szeretem az NBA-t, ugyanugy felhaborit a tankolas, de azert a ketto tovabbra is mas kavehaz, mert lement ket meccs az alapszakaszbol, de mar az elso perctol kezdve tankolnak. Az NBA-ben sem elso pillanattol kezdve tankolnak, hanem mondjuk a feletol vagy kicsit kesobb, ha egy csapat fos. De nem a legelso pillanatban.

A Miaminak pedig csak azt tudom kivanni, hogy Tua huzzon egy mereszet, ne jojjon ki a jovo evi draftra, a Dolphinsnak meg legyen ott a top pick egy osztalyban, ahol egy iranyito sem eri meg a cetlit.

több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Királytigris méretű a tankolásotok
ThundersNFL

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Ha ennyire ráhajtanak a draftra akkor tuti elcserélik a 2021-2022-2023as ... elsö köröket a 2020-as elsö körökre és arról fog szólni a 2020as draft hogy elsö körben csak a Miami választ! 😀 😀 😀
Amúgy meg nagyon nem szimpi ami most "gyöngyösön" folyik!!

Miami Dolphins Fan
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kicsit morális high horse érzésem van Stez.
Nekem oké a tankolás, NBA-ben is egy teljesen elfogadott dolog (bár pont idéntől próbálják csökkenteni a lottery odds-ok átvariálásával).
Nyilván az NFL-ben ez nehezebben kifizetődő, mert még ott húzol egy kezdőt az öt kezdőből, nem egy kezdőt a 22 kezdőből.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Engem nem erdekelt, tud e rola vagy sem. Nyilvan tud. Epp ez a visszataszito es kiabrandito. Hogy egy ember szembemegy a hitvallasaval es a munkaja ertelmevel, ami a gyozelem megszerzese. Megkertek, hogy bundazzon egy evet, hogy aztan jobb csapata lehessen. De attol meg egy evet ugyanugy foedzokent a veresegert tesz meg, ramutatva, hogy emberileg milyen. Ha en lennek profi jatekos, akkor tudnek tisztelni egy ilyen edzot, lenne tekintelye nalam? Nem. Es nem is szeretnek vele egyutt dolgozni. Ezert mondom, hogy ez az egesz Miami moralisan is visszataszito. Es ezek utan fizethetnek barmennyit a szabadugynokoknek, a jatekosok toredeke lesz, akik alairnak ide es hajlandoak Miamiba igazolni. A Haynesworth fele emberek, akik a szerzodes alairasa utan magasrol fosnak az egeszre, es hidegen hagyja oket Flores tenykedese is.

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Flores 5 éves szerződést kapott, amely teljesen garantált. Nem tudom elképzelni h Flores azért kapta volna ezt, ha nem avatták volna be a tervekbe és maga sem egyezett volna bele (roster teljes nullázásába). Bár ez felvet 1-2 kérdést h Rosenért miért tradeltek mikor Fitz bácsi megoldaná nekik a dolgokat...
Más kérdés ha majd ott állnak 1/1-en QBt választanának és az újonc beint a nulla roster láttán h köszi, de nem.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ne gondold, hogy a tankolás a vezetőség tudta nélkül megy.
Szerintem Flores csakis úgy egyezhetett ebbe bele, ha garantálták, hogy nem basszák ki olyan dolog maitt, amit amúgy ők kértek.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én azt gondolom, - ezzel látszólag mindenki, de legalábbis az itteni "véleményvezérek" véleményének ellentmondva - hogy olyan, hogy egy NFL csapat már az idény elején elhatározza, hogy az egész idényét a kukába dobja annak érdekében, hogy majd a végén első helyen draftoljon, no olyan egyszerűen nincs. Az persze előfordulhat, hogy a csapatnak, vagy inkább a vezetésnek, és az edzőknek vannak olyan tagjai, akiknek a fejében ez a gondolat megfordul. De azt, hogy ez nem marad kósza gondolat, hanem tettek is követik, azt kizártnak tartom. Most ugye a Miamiről beszélünk, és nem a "Luck for suck"-ról, amiben (a legvégén) talán több valóságmorzsa lehetett, de én azt is inkább mítosznak tartom.
Miért? Elmondom. Egy csapat erősségét elsősorban nem a draft-pozíciói határozzák meg. Hanem mi? Hanem egy csomó más tényező. A szervezettség, a jó edzők, néhány régebbi zseniális játékos (akik bárhogy kerülhettek oda, akár ugye 6. körben is). Ez, vagyis, hogy nem a draftolás erőssége tesz egy csapatot erőssé, biztosan így van de az igaz, hogy ezt valószínűleg sokan nem tudják, vagy nem hiszek. Aki nem hiszi, az nyilván azt hiszi, hogy ha jó helyen draftol (ami egyáltalán nem jelenti azt, hogy jó játékosok is lesznek azokból, vagyis beválnak -mert ugye, ez nagyon bizonytalan), akkor az automatice magával hozza, a "jó csapat"-ot. És ha ezt hiszi valaki, akkor valóban eszébe juthat, hogy milyen jó volna a legeslegutolsó helyen végezni. Azonban, a gondolattól még nagyon messze van a tett, és a kivitelezés. Hogyan csinálják ezt? Egy nagy csapatgyűlésen fektessék le az az évi célt (hogy legyenek utolsók), majd minden edzőt, és játékost utasítsanak arra, hogy nagyon rosszul dolgozzanak, és játsszanak? Ez macerás nagyon. Nem kivitelezhető, sőt még híre is menne, és az nem vetne jó fényt. De akkor hogyan lehetne ezt megcsinálni? A fő edző, vagy a tulajdonos, vagy a manáger (egyáltalán melyik? mindhárom, vagy nem lenne mindegyik beavatva? - de az se jó, mert akkor ellene dolgoznának a nagy tervnek), csak néhány kulcsjátékosnak mondaná meg, hogy rosszul játsszanak, mert a vereség a cél? Nagyon nehézkes ez is, arról nem is beszélve, hogy így a vezetésen, és a csapaton belül is érdekellentétek merülnének fel, továbbá nagyon hamar feltűnne a feleknek, hogy valami nem stimmel.
Egy csapat nem mehet ki úgy a pályára, hogy ők veszíteni akarnak, egyszerűen nem tud úgy kimenni a pályára. És főleg egy egész idényen keresztül nem tud úgy kimenni. Az emberek önbecsülése ezt nem engedi meg. Főleg az amerikai "győzni akaró" mentalitás nem. Úgyhogy szerintem ez csak egy hamis mítosz, tulajdonképpen egy amolyan összeesküvéselmélet-féle. Amelyek ugye nagyon ritkán szoktak igazak lenni.

A Dolphins "titka" most az lehet, hogy egyszerűen csak gyenge a csapat, meg a vezetés is persze. De még annyira az idény eleje van, hogy nem is látszik, hogy milyen fokú ez a gyengeség. Két meccs az semmi, főleg abból az egyik ugye az utóbbi évtizedek legerősebb Patriotsa ellen. Nem mondom, hogy ebből még bármi lehet nekik, nyilván nem jutnak a rájátszásba, ma valóban nincs a Miami a jó csapatok között . De majd meglátjuk, hogy mennyire rosszak, ehhez idő kell. Lesznek itt még győzelmek.
ötös műhold
Szoval hire menne es nem vetne jo fenyt. Es az vajon miert van, hogy az elmult napokban tobb jatekos is cseret kert, mondvan, nem szeretnenek tankolo csapatban jatszani, amely nem tesz meg mindent a gyozelemert? A sajat felvetesed mar azelott meg volt valaszolva, hogy elgondolkoztal rajta. Es a valasz magabol Miamibol erkezett, magabol az oltozobol. Peldaul Fiztpatricktol. De egyebkent ahogy Pittsburghbe er, nyugodt lehetsz, hogy az ujsagirok elso kerdese az lesz, mi folyik a Dolphinsnal, ugyhogy hamarosan hallhatsz majd egy olyan nyilatkozatot is, ami utan azert tudni fogod, mi folyik valojaban Miamiban.

Es egyebkent teszem hozza, Gruden a Raidersnel ugyanigy kiarusitott mindenkit, de az Oakland tavaly ennek ellenere minden meccsen akart es probalt jatszani, sokszor igazabol nyerhetett is volna, egyaltalan nem tankoltak annak ellenere sem, hogy a ket franchise jatekost elpasszoltak.

Ezt a Miamit nem lehet vedeni. Ez az egesz visszataszito, ami itt megy. A tulajdonos helyeben az 1/1 megszerzese utan az elso dolgom lenne, hogy szo szerint az osszes edzot kitennem, aztan jojjon valami normalis stab, ami nyerni akar. Flores meg... Hatalmas csalodas. Ez a faszi BB mellett dolgozott, testkozelbol lathatta a profizmust, erezhette azt a felfogast es mentalitast, most meg a nevet adja ehhez az egeszhez. Igazabol szamomra o a legnagyobb csalodasa az egesz tortenetnek. Es ezek utan kivanom neki, hogy rakjak ki es a budos eletbe tobbet ne alkalmazzak foallasban edzokent, maximum pozicios trenerkent.

Az egesz Miami megcsufolja az NFL-t, megalazza a franchise-t, meltatlanul banik a szurkoloival. Es remelem, hogy egy darab Miami-fan sem megy ki ezek utan, kong majd a stadion az uressegtol.

Ez a vezetoseg es stab ennyit erdemel. Semmit.

több mint 4 éve
gedam 5 700
Én azt gondolom, - ezzel látszólag mindenki, de legalábbis az itteni "véleményvezérek" véleményének ellentmondva - hogy olyan, hogy egy NFL csapat már az idény elején elhatározza, hogy az egész idényét a kukába dobja annak érdekében, hogy majd a végén első helyen draftoljon, no olyan egyszerűen nincs. Az persze előfordulhat, hogy a csapatnak, vagy inkább a vezetésnek, és az edzőknek vannak olyan tagjai, akiknek a fejében ez a gondolat megfordul. De azt, hogy ez nem marad kósza gondolat, hanem tettek is követik, azt kizártnak tartom. Most ugye a Miamiről beszélünk, és nem a "Luck for suck"-ról, amiben (a legvégén) talán több valóságmorzsa lehetett, de én azt is inkább mítosznak tartom.
Miért? Elmondom. Egy csapat erősségét elsősorban nem a draft-pozíciói határozzák meg. Hanem mi? Hanem egy csomó más tényező. A szervezettség, a jó edzők, néhány régebbi zseniális játékos (akik bárhogy kerülhettek oda, akár ugye 6. körben is). Ez, vagyis, hogy nem a draftolás erőssége tesz egy csapatot erőssé, biztosan így van de az igaz, hogy ezt valószínűleg sokan nem tudják, vagy nem hiszek. Aki nem hiszi, az nyilván azt hiszi, hogy ha jó helyen draftol (ami egyáltalán nem jelenti azt, hogy jó játékosok is lesznek azokból, vagyis beválnak -mert ugye, ez nagyon bizonytalan), akkor az automatice magával hozza, a "jó csapat"-ot. És ha ezt hiszi valaki, akkor valóban eszébe juthat, hogy milyen jó volna a legeslegutolsó helyen végezni. Azonban, a gondolattól még nagyon messze van a tett, és a kivitelezés. Hogyan csinálják ezt? Egy nagy csapatgyűlésen fektessék le az az évi célt (hogy legyenek utolsók), majd minden edzőt, és játékost utasítsanak arra, hogy nagyon rosszul dolgozzanak, és játsszanak? Ez macerás nagyon. Nem kivitelezhető, sőt még híre is menne, és az nem vetne jó fényt. De akkor hogyan lehetne ezt megcsinálni? A fő edző, vagy a tulajdonos, vagy a manáger (egyáltalán melyik? mindhárom, vagy nem lenne mindegyik beavatva? - de az se jó, mert akkor ellene dolgoznának a nagy tervnek), csak néhány kulcsjátékosnak mondaná meg, hogy rosszul játsszanak, mert a vereség a cél? Nagyon nehézkes ez is, arról nem is beszélve, hogy így a vezetésen, és a csapaton belül is érdekellentétek merülnének fel, továbbá nagyon hamar feltűnne a feleknek, hogy valami nem stimmel.
Egy csapat nem mehet ki úgy a pályára, hogy ők veszíteni akarnak, egyszerűen nem tud úgy kimenni a pályára. És főleg egy egész idényen keresztül nem tud úgy kimenni. Az emberek önbecsülése ezt nem engedi meg. Főleg az amerikai "győzni akaró" mentalitás nem. Úgyhogy szerintem ez csak egy hamis mítosz, tulajdonképpen egy amolyan összeesküvéselmélet-féle. Amelyek ugye nagyon ritkán szoktak igazak lenni.

A Dolphins "titka" most az lehet, hogy egyszerűen csak gyenge a csapat, meg a vezetés is persze. De még annyira az idény eleje van, hogy nem is látszik, hogy milyen fokú ez a gyengeség. Két meccs az semmi, főleg abból az egyik ugye az utóbbi évtizedek legerősebb Patriotsa ellen. Nem mondom, hogy ebből még bármi lehet nekik, nyilván nem jutnak a rájátszásba, ma valóban nincs a Miami a jó csapatok között . De majd meglátjuk, hogy mennyire rosszak, ehhez idő kell. Lesznek itt még győzelmek.
ötös műhold
ez a csapat nem nfl szint, de megkockáztatom még kálidzs szinten sem elől lennének. ez a játék, amit a vezetők játszanak amellett, hogy sportszerűtlen még sérülésveszélyes is. itt a győzelem az lesz, ha a qb-k a szezon végén nem szenvednek karrierroló sérülést.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Én azt gondolom, - ezzel látszólag mindenki, de legalábbis az itteni "véleményvezérek" véleményének ellentmondva - hogy olyan, hogy egy NFL csapat már az idény elején elhatározza, hogy az egész idényét a kukába dobja annak érdekében, hogy majd a végén első helyen draftoljon, no olyan egyszerűen nincs. Az persze előfordulhat, hogy a csapatnak, vagy inkább a vezetésnek, és az edzőknek vannak olyan tagjai, akiknek a fejében ez a gondolat megfordul. De azt, hogy ez nem marad kósza gondolat, hanem tettek is követik, azt kizártnak tartom. Most ugye a Miamiről beszélünk, és nem a "Luck for suck"-ról, amiben (a legvégén) talán több valóságmorzsa lehetett, de én azt is inkább mítosznak tartom.
Miért? Elmondom. Egy csapat erősségét elsősorban nem a draft-pozíciói határozzák meg. Hanem mi? Hanem egy csomó más tényező. A szervezettség, a jó edzők, néhány régebbi zseniális játékos (akik bárhogy kerülhettek oda, akár ugye 6. körben is). Ez, vagyis, hogy nem a draftolás erőssége tesz egy csapatot erőssé, biztosan így van de az igaz, hogy ezt valószínűleg sokan nem tudják, vagy nem hiszek. Aki nem hiszi, az nyilván azt hiszi, hogy ha jó helyen draftol (ami egyáltalán nem jelenti azt, hogy jó játékosok is lesznek azokból, vagyis beválnak -mert ugye, ez nagyon bizonytalan), akkor az automatice magával hozza, a "jó csapat"-ot. És ha ezt hiszi valaki, akkor valóban eszébe juthat, hogy milyen jó volna a legeslegutolsó helyen végezni. Azonban, a gondolattól még nagyon messze van a tett, és a kivitelezés. Hogyan csinálják ezt? Egy nagy csapatgyűlésen fektessék le az az évi célt (hogy legyenek utolsók), majd minden edzőt, és játékost utasítsanak arra, hogy nagyon rosszul dolgozzanak, és játsszanak? Ez macerás nagyon. Nem kivitelezhető, sőt még híre is menne, és az nem vetne jó fényt. De akkor hogyan lehetne ezt megcsinálni? A fő edző, vagy a tulajdonos, vagy a manáger (egyáltalán melyik? mindhárom, vagy nem lenne mindegyik beavatva? - de az se jó, mert akkor ellene dolgoznának a nagy tervnek), csak néhány kulcsjátékosnak mondaná meg, hogy rosszul játsszanak, mert a vereség a cél? Nagyon nehézkes ez is, arról nem is beszélve, hogy így a vezetésen, és a csapaton belül is érdekellentétek merülnének fel, továbbá nagyon hamar feltűnne a feleknek, hogy valami nem stimmel.
Egy csapat nem mehet ki úgy a pályára, hogy ők veszíteni akarnak, egyszerűen nem tud úgy kimenni a pályára. És főleg egy egész idényen keresztül nem tud úgy kimenni. Az emberek önbecsülése ezt nem engedi meg. Főleg az amerikai "győzni akaró" mentalitás nem. Úgyhogy szerintem ez csak egy hamis mítosz, tulajdonképpen egy amolyan összeesküvéselmélet-féle. Amelyek ugye nagyon ritkán szoktak igazak lenni.

A Dolphins "titka" most az lehet, hogy egyszerűen csak gyenge a csapat, meg a vezetés is persze. De még annyira az idény eleje van, hogy nem is látszik, hogy milyen fokú ez a gyengeség. Két meccs az semmi, főleg abból az egyik ugye az utóbbi évtizedek legerősebb Patriotsa ellen. Nem mondom, hogy ebből még bármi lehet nekik, nyilván nem jutnak a rájátszásba, ma valóban nincs a Miami a jó csapatok között . De majd meglátjuk, hogy mennyire rosszak, ehhez idő kell. Lesznek itt még győzelmek.

Szerkesztette: ötös műhold
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ezek után csúnya lenne, ha nem ide vándorolna legalább az egyik 2020as rookie díj. 😀
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 832 — !SuPeR6BoWL!
Királytigris méretű a tankolásotok

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött és ment pár pick még a Minkah trade mellé.
 twitter.com/RapSheet/status/1173795370121551873
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ment: Mikah Fitzpatrick
Jött: A 3. 2020-as első körösötök
 twitter.com/RapSheet/status/1173781134439780357
iktriad
+2 db 2020-as 2. körös
+2 db 2021-es 1. körös
Tony Adams
De közben a roster kb így néz ki jelenleg.
 twitter.com/Iamxavienhoward/status/1173783845403078656
Szegény csávó.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Ment: Mikah Fitzpatrick
Jött: A 3. 2020-as első körösötök
 twitter.com/RapSheet/status/1173781134439780357
iktriad
+2 db 2020-as 2. körös
+2 db 2021-es 1. körös
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ment: Mikah Fitzpatrick
Jött: A 3. 2020-as első körösötök
 twitter.com/RapSheet/status/1173781134439780357
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 600 — Patriot
2 forduló után kihírdetni a 0-16-ot kb annyira komoly, mint a 16-0-át kihírdetni a Pats / Chiefs / Steelers, hehe topicban
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Részvétem srácok. Ez borzasztó lehet.
zinedine5
Én nem látom ennyire sötéten a helyzetet.

Inkább menjen le kutyába egy csapat (főleg ha nincs fr QB-je) úgy hogy köv drafton első három körben 6 húzása van és 2021-ben is duplán húznak első két körben, mint legyen a treadmill csapat (lsd Bengals), akik nem tudnak olyan szarok lenni, hogy top5-ben húzzanak mégis teljesen kilátástalan bármi eredmény elérése.

Nyilván ez az év tömény szopás lesz, de nem is hitegették a szurkolókat, hogy bármi másra számítsanak, szóval jah be kell ez az évet áldozni és reménykedni a vezetőség hozzáértésében. A rendelkezésre álló cap space+draft pickkekkel egy ütőképes csapatot össze lehet hozni, de ehhez kell a jó szakmai munka.




De sikerül úgy fullba nyomni a kretént, hogy nem tudjuk, Rosen értelmes irányító-e. Így tényleg kár volt kidobni rá egy 2. kört...
Márpedig ha így baszunk el egy második kört, akkor miért bánnánk jobban a jövő évi draft-cetlikkel?
Kerozin
Ez csak kifogás keresés, de lehet Rosenben nem látnak semmi értékelhetőt az edzések során illetve jobbnak látják a köv év draft classját, emiatt döntöttek TC-k után, szezon kezdete előtt, hogy akkor rendben fullba toljuk és mindenkit draftcetlire váltsunk, akit csak lehet.

Egyébként Tunsil elküldése ennyiért nobrainer deal volt, szóval azért jár nekik egy kis keksz.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Kerozin Miami Dolphins 128
Biztos vagyok benne, hogy a csapatvezetés 1/1-es szándékkal ment neki az évnek.
DE!
Aki nézte a meccse(ke)t, az láthatta, hogy ez a társaság nem (csupán) tudásban, egyszerűen fejben esett teljesen szét.

Pl. mit csináltak tegnap az elkapók!? Meg úgy kompletten mindenki? Ez nem tudás, ez mentális probléma...

Az ide évnek két célja kell, hogy legyen: Az 1/1 és Rosen tesztelése (aki ha beválna s úgy szereznénk meg az 1/1-et meg a többi rakás draftcetlit, akkor maga lenne az álom!)

De sikerül úgy fullba nyomni a kretént, hogy nem tudjuk, Rosen értelmes irányító-e. Így tényleg kár volt kidobni rá egy 2. kört...
Márpedig ha így baszunk el egy második kört, akkor miért bánnánk jobban a jövő évi draft-cetlikkel?

Szerkesztette: Kerozin
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha te ennyire vagod, akkor ajanlom figyelmedbe a Colts 16 alapszakasz-meccset abbol az evbol, aztan talan, ha hajlando leszel nyitott szemmel nezni a Coltsot, akkor latni fogod, hogy egyaltalan nem szartak az egeszre a jatekosok.

Azt pedig egy szoval sem mondtam, hogy Wyatt talalta ki, de o az, akinel evek ota allandoan visszatero elem ez a tema, ami egyaltalan nem fedi a valosagot.

Es ja, persze, a szaksajto. A szaksajto szerint Brady allandoan csal. Fura, hogy a Patset gyalazo cikkeknel a szaksajto hulye, de ilyenkor hirtelen azzal peldalozunk. Haha.

Na, szerintem tenyleg hagyjuk ezt, foleg itt.
Stez
Hagyjad, reménytelen. Ha idejön a Miami topicba, akkor is Coltsozik, ha a Pats topicba ír, akkor is Coltsozik, ha a Colts topicba ír, akkor még Luck visszavonulása napján se tudja megállni, hogy ne szapulja őt személyesen és a csapatot. De tudd, hogy mi vagyunk a frusztrált Pats haterek, csak hogy helyre legyél téve. 😀

Ami a tankolást illeti, ha a Miami tankol, akkor Wyattnak is tetszik, úgyhogy nincs itt semmi látnivaló. 😊 Komolyra fordítva, ezen tényleg kár kiakadni. Az a tank, amikor egy csapat eleve liga bottom 3, se irányítója, se semmilye, viszont tele van rossz szerződésekkel, alul teljesítő játékossal, és ezt leépítik, régóta működik. Hogyan máshogyan csinálnád? Elkezdenél bevásárolni a piacon, amikor amúgy sincs sok pénzed, hogy a nagyon-nagyon szar helyett nagyon szar lehess? Az nyilván megoldaná a gondokat....

Az FO oldalról rendben van ez. Az nincs rendben, ha a HC, az edzői stáb is lenyaralja az idényt, illetve ha az öltöző is hobbyfutballt játszik. Ők profik, megkapják a pénzüket, küzdjenek legalább ahogy tudnak. Ha nem, arra is megvan a megoldás: ki kell rúgni az edzőt. Floresnek idén is megvan a dolga: kihozni a maximumot abból, ami van. Ezzel bizonyíthatja, hogy a jövőben is ki tudja majd hozni a maximumot, ha több lesz. Ha nem tudja, viszlát. A játékosoknál a dolog automatikus, mert ilyen teljesítménnyel egyikük se marad NFL játékos sokáig.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)