Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 890 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jópofa lesz az egymás ellenink két hét múlva 😁😎


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Részvétem srácok. Ez borzasztó lehet.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az egesz vezetest eltiltanam nem az NFL-tol hanem barminemu sporttol...🙁
JayB
Ilyenkor nem lehet az, hogy a ligával/szurkolókkal szembeni tiszteletlenség miatt bünti lesz a csapatra?

Mert ez olyan, mint ha az AFC East idén háromcsapatos lenne. A tankolásnak nevezett csalás amúgy sem egy szimpi jelenség - én a Coltsot a Suck for Luck óta utálom ugyenezért - de ez nem is az, hanem mindenki semmibevétele. (Azok legalább kettőt nyertek, igaz, ahogy az utolsót elvesztették, hogy ne a Rams legyen az 1/1, az arcpirító volt és nem volt szankció.)

Megérdemelnék.
Burkus
Hat ha te a Coltsot Luck ota utalod pont ugyanezert, akkor bocs, de ennyi eszed is van hozza. A Colts nem tankolt Luckert, a Colts annyira fos es gany volt, hogy Manning nelkul pontosan azt a nullat tudta, mint amit a palyan mutatott.

Azert, mert Wyatt allandoan a suck for Luckra mutogat, azert nem artana atgondolni, hogy mennyi abban a realitas, mert elarulom, nem tul nagy.

Es halkan jegyzem meg, hogy az Indynel a 14-15. hetig szoban sem kerult, hogy tankolas, az utolso 2-3 hetben volt mar az, hogy az emberek elkezdtek azon gondolkodni, hogy most mar jobban jar a csapat, ha meglesz az 1/1, mert annyira remenytelen ez a banda Manning nelkul.

Mar megint mutogatsz a magas lorol, csak azert, mert Bostonban van egy rohadt jo rendszer, es a Pats anno nem esett ossze Brady kiesese miatt, de kozben meg ha megnezed, tizbol kilenc csapat nem birja el a hasonlo kaliberu, HOF-kube seruleset, es amikor ilyen tortenik, akkor a PO-csapat kb. egybol visszaesik bottom 5-10-be.

Nem veletlen, hogy Irsay fogta es kirakott szo szerint mindenkit azutan az ideny utan, mivel az a Colts olyan siralmasan gyenge volt, hogy Manningen allt vagy bukott minden, es a serulese szepen ravilagitott az Indianapolisnal levo nevetseges hattermunkara.

De mar megint az van, hogy mondhat az ember barmit, mert a Pats-fan csak frocsog a Coltsra, es azon is pattog ejjel es nappal, hogy Irsay robbantotta ki a leeresztett labdak koruli balhek es mekkora kocsog banda ez, mikozben a Coltsnak sokkal kisebb szerepe volt az egesz cirkuszban, mint a Ravensnek.

Mindenesetre elegge megmosolyogtato, hogy amikor egy Patriots-fan megbotrankoztatva okoskodik, hogy szerinte XY csal.

De ez itt off, es ertelme sincs vitazni, mert mondhat barmit az ember, megvan a sajat velemenyed, ami nem is fog megvaltozni, de azert elarulom, elegge tevhitben vagy az utalt csapatoddal kapcsolatban.

Sorry a Miami-fanoktol, hogy ezt ide bofogtem. | (kerek ra 80 like-ot, hogy jj agyfaszt kapjon! xD) |
Stez
Szerecsenmosdatásnak is gyenge... De nyilván ez a te dolgod. Főleg, ha hiszel is benne. Bár szerintem nem😊

Hozzáteszem a Suck for Luck kifejezést nem Wyatt találta ki, hanem az amerikai szaksajtó és nem az utolsó két-három hétben, hanem 2011. októberében már erről cikkeztek. (Értve ezalatt a nemes versengést az akkori Miami, a Colts, a Rams és még egy-két csapat között.)
Burkus
Ha te ennyire vagod, akkor ajanlom figyelmedbe a Colts 16 alapszakasz-meccset abbol az evbol, aztan talan, ha hajlando leszel nyitott szemmel nezni a Coltsot, akkor latni fogod, hogy egyaltalan nem szartak az egeszre a jatekosok.

Azt pedig egy szoval sem mondtam, hogy Wyatt talalta ki, de o az, akinel evek ota allandoan visszatero elem ez a tema, ami egyaltalan nem fedi a valosagot.

Es ja, persze, a szaksajto. A szaksajto szerint Brady allandoan csal. Fura, hogy a Patset gyalazo cikkeknel a szaksajto hulye, de ilyenkor hirtelen azzal peldalozunk. Haha.

Na, szerintem tenyleg hagyjuk ezt, foleg itt.

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az egesz vezetest eltiltanam nem az NFL-tol hanem barminemu sporttol...🙁
JayB
Ilyenkor nem lehet az, hogy a ligával/szurkolókkal szembeni tiszteletlenség miatt bünti lesz a csapatra?

Mert ez olyan, mint ha az AFC East idén háromcsapatos lenne. A tankolásnak nevezett csalás amúgy sem egy szimpi jelenség - én a Coltsot a Suck for Luck óta utálom ugyenezért - de ez nem is az, hanem mindenki semmibevétele. (Azok legalább kettőt nyertek, igaz, ahogy az utolsót elvesztették, hogy ne a Rams legyen az 1/1, az arcpirító volt és nem volt szankció.)

Megérdemelnék.
Burkus
Hat ha te a Coltsot Luck ota utalod pont ugyanezert, akkor bocs, de ennyi eszed is van hozza. A Colts nem tankolt Luckert, a Colts annyira fos es gany volt, hogy Manning nelkul pontosan azt a nullat tudta, mint amit a palyan mutatott.

Azert, mert Wyatt allandoan a suck for Luckra mutogat, azert nem artana atgondolni, hogy mennyi abban a realitas, mert elarulom, nem tul nagy.

Es halkan jegyzem meg, hogy az Indynel a 14-15. hetig szoban sem kerult, hogy tankolas, az utolso 2-3 hetben volt mar az, hogy az emberek elkezdtek azon gondolkodni, hogy most mar jobban jar a csapat, ha meglesz az 1/1, mert annyira remenytelen ez a banda Manning nelkul.

Mar megint mutogatsz a magas lorol, csak azert, mert Bostonban van egy rohadt jo rendszer, es a Pats anno nem esett ossze Brady kiesese miatt, de kozben meg ha megnezed, tizbol kilenc csapat nem birja el a hasonlo kaliberu, HOF-kube seruleset, es amikor ilyen tortenik, akkor a PO-csapat kb. egybol visszaesik bottom 5-10-be.

Nem veletlen, hogy Irsay fogta es kirakott szo szerint mindenkit azutan az ideny utan, mivel az a Colts olyan siralmasan gyenge volt, hogy Manningen allt vagy bukott minden, es a serulese szepen ravilagitott az Indianapolisnal levo nevetseges hattermunkara.

De mar megint az van, hogy mondhat az ember barmit, mert a Pats-fan csak frocsog a Coltsra, es azon is pattog ejjel es nappal, hogy Irsay robbantotta ki a leeresztett labdak koruli balhek es mekkora kocsog banda ez, mikozben a Coltsnak sokkal kisebb szerepe volt az egesz cirkuszban, mint a Ravensnek.

Mindenesetre elegge megmosolyogtato, hogy amikor egy Patriots-fan megbotrankoztatva okoskodik, hogy szerinte XY csal.

De ez itt off, es ertelme sincs vitazni, mert mondhat barmit az ember, megvan a sajat velemenyed, ami nem is fog megvaltozni, de azert elarulom, elegge tevhitben vagy az utalt csapatoddal kapcsolatban.

Sorry a Miami-fanoktol, hogy ezt ide bofogtem. | (kerek ra 80 like-ot, hogy jj agyfaszt kapjon! xD) |
Stez
Szerecsenmosdatásnak is gyenge... De nyilván ez a te dolgod. Főleg, ha hiszel is benne. Bár szerintem nem😊

Hozzáteszem a Suck for Luck kifejezést nem Wyatt találta ki, hanem az amerikai szaksajtó és nem az utolsó két-három hétben, hanem 2011. októberében már erről cikkeztek. (Értve ezalatt a nemes versengést az akkori Miami, a Colts, a Rams és még egy-két csapat között.)

Szerkesztette: Burkus
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az egesz vezetest eltiltanam nem az NFL-tol hanem barminemu sporttol...🙁
JayB
Ilyenkor nem lehet az, hogy a ligával/szurkolókkal szembeni tiszteletlenség miatt bünti lesz a csapatra?

Mert ez olyan, mint ha az AFC East idén háromcsapatos lenne. A tankolásnak nevezett csalás amúgy sem egy szimpi jelenség - én a Coltsot a Suck for Luck óta utálom ugyenezért - de ez nem is az, hanem mindenki semmibevétele. (Azok legalább kettőt nyertek, igaz, ahogy az utolsót elvesztették, hogy ne a Rams legyen az 1/1, az arcpirító volt és nem volt szankció.)

Megérdemelnék.
Burkus
Hat ha te a Coltsot Luck ota utalod pont ugyanezert, akkor bocs, de ennyi eszed is van hozza. A Colts nem tankolt Luckert, a Colts annyira fos es gany volt, hogy Manning nelkul pontosan azt a nullat tudta, mint amit a palyan mutatott.

Azert, mert Wyatt allandoan a suck for Luckra mutogat, azert nem artana atgondolni, hogy mennyi abban a realitas, mert elarulom, nem tul nagy.

Es halkan jegyzem meg, hogy az Indynel a 14-15. hetig szoban sem kerult, hogy tankolas, az utolso 2-3 hetben volt mar az, hogy az emberek elkezdtek azon gondolkodni, hogy most mar jobban jar a csapat, ha meglesz az 1/1, mert annyira remenytelen ez a banda Manning nelkul.

Mar megint mutogatsz a magas lorol, csak azert, mert Bostonban van egy rohadt jo rendszer, es a Pats anno nem esett ossze Brady kiesese miatt, de kozben meg ha megnezed, tizbol kilenc csapat nem birja el a hasonlo kaliberu, HOF-kube seruleset, es amikor ilyen tortenik, akkor a PO-csapat kb. egybol visszaesik bottom 5-10-be.

Nem veletlen, hogy Irsay fogta es kirakott szo szerint mindenkit azutan az ideny utan, mivel az a Colts olyan siralmasan gyenge volt, hogy Manningen allt vagy bukott minden, es a serulese szepen ravilagitott az Indianapolisnal levo nevetseges hattermunkara.

De mar megint az van, hogy mondhat az ember barmit, mert a Pats-fan csak frocsog a Coltsra, es azon is pattog ejjel es nappal, hogy Irsay robbantotta ki a leeresztett labdak koruli balhek es mekkora kocsog banda ez, mikozben a Coltsnak sokkal kisebb szerepe volt az egesz cirkuszban, mint a Ravensnek.

Mindenesetre elegge megmosolyogtato, hogy amikor egy Patriots-fan megbotrankoztatva okoskodik, hogy szerinte XY csal.

De ez itt off, es ertelme sincs vitazni, mert mondhat barmit az ember, megvan a sajat velemenyed, ami nem is fog megvaltozni, de azert elarulom, elegge tevhitben vagy az utalt csapatoddal kapcsolatban.

Sorry a Miami-fanoktol, hogy ezt ide bofogtem. | (kerek ra 80 like-ot, hogy jj agyfaszt kapjon! xD) |

több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Bocsi srácok, akasztófahumor, de nem árulják még a neten a Dolphins bérleteket? Hihetetlen mélyponton van az alakulat. Nem egyszerű a helyzet a szurkolóknak.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Lassan kezdem azt hinni h a tulajotok leszolt h kerul, amibe kerul legyen meg az 1/1 es QB.
Beki
Akkor minek hoztak Rosen-t?
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
októbertől a vendégszurkolókon kívül lesz vki a Hard Rockban?
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nagyon keményen nyomjátok!
☹☹☹
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
Lassan kezdem azt hinni h a tulajotok leszolt h kerul, amibe kerul legyen meg az 1/1 es QB.
Beki
De egy ilyen csapatba az is mire jo? Kerdezzuk meg errol David Carrt...
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az egesz vezetest eltiltanam nem az NFL-tol hanem barminemu sporttol...🙁
JayB
Ilyenkor nem lehet az, hogy a ligával/szurkolókkal szembeni tiszteletlenség miatt bünti lesz a csapatra?

Mert ez olyan, mint ha az AFC East idén háromcsapatos lenne. A tankolásnak nevezett csalás amúgy sem egy szimpi jelenség - én a Coltsot a Suck for Luck óta utálom ugyenezért - de ez nem is az, hanem mindenki semmibevétele. (Azok legalább kettőt nyertek, igaz, ahogy az utolsót elvesztették, hogy ne a Rams legyen az 1/1, az arcpirító volt és nem volt szankció.)

Megérdemelnék.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Lassan kezdem azt hinni h a tulajotok leszolt h kerul, amibe kerul legyen meg az 1/1 es QB.
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
Az egesz vezetest eltiltanam nem az NFL-tol hanem barminemu sporttol...🙁
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem volt ez rossz. Fejlodik a csapat, a jovo heten lehet, hogy mar csak 40 pontot kap. A javulo tendenciat nem kell megmagyarazni.

több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
102-10es különbség két meccs alatt, teljesen szürreális.
Kíváncsi vagyok mikor juttok el a legtöbb bekapott pontig ilyen tempóval.
több mint 4 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
Ez mar nem ujjaepites. Ilyen szinten leépíteni a csapatot, hogy a gicimbe?
NFL történelmet irunk.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 4 éve
gedam 5 699
Az NBA és az NFL között az a különbség, hogy az előbbinél lottery van. Azaz hiába vagy csutkaszar messze a legszarabb mérleggel a szezonban, akkor is simán lehet hogy csak a harmadik pick lesz a tied, és kimegy előtted két generációs tehetség, akikre csapatot lehetne építeni. Láttuk idén a Knicks esetében.

Ennek ellenére érdekes módon előbbiben sokkal több csapat sokkal látványosabban tankol, míg az NFL-ben ahol sokkal könnyebb 1/1-nek lenni, szinte alig fordult elő ilyen jellegű történet.

Btw, ha valamikor, most és a következő szezonban nagyon megéri 1/1-nek lenni annak, aki kúbét akar. Csak ugye jó kérdés, hogy előbb miért nem próbálják ki értelmesen Rosent? Valszeg vele is kikapnának, de legalább nem lenne pocsékolás.
Cruyffista
kipróbálták és fogják is, de bár ne tennék. mondom életveszély a fal.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 883 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
2 Fitzpatrick nem fér meg egymás mellett! 🤣
steelwolf
Vót má 😊 😉
dande
Gondolhattam vóna!
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 292
Az NBA és az NFL között az a különbség, hogy az előbbinél lottery van. Azaz hiába vagy csutkaszar messze a legszarabb mérleggel a szezonban, akkor is simán lehet hogy csak a harmadik pick lesz a tied, és kimegy előtted két generációs tehetség, akikre csapatot lehetne építeni. Láttuk idén a Knicks esetében.

Ennek ellenére érdekes módon előbbiben sokkal több csapat sokkal látványosabban tankol, míg az NFL-ben ahol sokkal könnyebb 1/1-nek lenni, szinte alig fordult elő ilyen jellegű történet.

Btw, ha valamikor, most és a következő szezonban nagyon megéri 1/1-nek lenni annak, aki kúbét akar. Csak ugye jó kérdés, hogy előbb miért nem próbálják ki értelmesen Rosent? Valszeg vele is kikapnának, de legalább nem lenne pocsékolás.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak epp masodik kort sem valoszinu, hogy kapnak erte. Szoval nem fognak huzni a helyere jobbat, legalabbis nem valoszinu.

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 761 — 49ers GM
Plusz azért mire itt csapat lesz, az minimum 2 offseason, vagyis addigra már Fitzpatrick is 5. éves opción lesz. Ha meg jövőre húznak az érte kapott pickből valakit az első körben, nyertek vele 2 olcsóbb évet.

Ettől még fejvakarós a dolog, azért mindent nem lehet kidobni és a junior csapattal lejátszani az szezont.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hirtelen csak azt láttam, hogy Ajax és összezuhant, már készültem lázadozni 😀

Nyerni nem nyernek vele, és abban sem vagyok biztos, hogy engedni kéne elmenni. De őszintén szólva az első meccs teljesítménye után semmit nem veszítene vele a Dolphins, sőt, így legalább kapnak még érte normális értéket, mert még két-három ilyen terített betli és már csak ilyen 4-5. körös ajánlat lesz a max. Vagy megtartani, hogy a feljavított csapattal majd hátha megint jó lesz, és kockáztatni, hogy idén belepiszkít a lefolyóba, vagy eladni jó áron most, mert talán most még kifizetik

Az utolsó bekezdéssel egyetértek

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A direkt tankolásnak két formája is lehet. Az egyik, ha az FO tankol. Elcserél, pickeket gyújt, rostert pucol, amivel gyengül a roster, rosszabb szezont vállal be tudatosan. A másik az, ha direkt meccseket buknak el. Utóbbiban nem hiszek. Morálisan összerogyhat egy társaság, egy (első értelemben) tankoló csapat könnyebben is, mint általában, de ez nem tankolás. A Jax is összezuhant tavaly, akkor ők is tankoltak? Nyilván nem.

Azt pedig, hogy egy csapat kiárusít, aztán újraépít, nem először látjuk. Egy csomó csapat megcsinálta már, ebben nincs semmi újdonság. Szóval én Wyatt véleményét osztom. Volt itt egy sehova nem vezető, koncepciót vesztett roster, rossz szerződések garmadájával, ezt ki kellett pucolni. Viszont bevallom Fitzpatrick elcserélését már nem érteném. Minek "visszacserélni" egy bevált, jól rookie szezont teljesítő, még évekig rookie pénzért játszó, fiatal, tehetséges játékost egy hasonló draft pickre? Csak újra vállalják vele az első körös bust kockázatát úgy, hogy nem látom hogy cserében mit nyernek? Tunsilnál értettem, mert a 2 első, 1 második kör bőven több, mint amibe Tunsil került, és nagyon jók az esélyek, hogy abból a három pickből többet hozzanak ki, mint amennyi Tunsil értéke. De Fiztpatrick vs 1db első kör az értékben ugyanaz, csak utóbbiban nagyobb a rizikó faktor.

Azt értem, hogy Fiztpatrick miért frusztrált. Nyilván lehangoló most a Dolphins öltöző. De emiatt nem kell az FO-nak lépnie is. Sok 23 éves, fiatal, frusztrált játékos van. Inkább beszélni kéne a fejével. Neki bőven belefér 1-2 év, nem az egész karrierjét lövi ki az úrbe. Ha sikerül a rebuild, ő lehetne a jövő Dolphinsának egyik alapköve, veteránja, ami azért egy működő csapatnál érték, legacy. Ha meg nem jön össze, 3 év múlva aláír valahova - ahová ő szeretne - csúcs fizetésért és még mindig lesz 8-10 éve nagy karriert befutni.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csórikámat elhiszem, hogy bántotta, hogy 6/6 117 yard és 3 TD volt a statisztikai lapján, míg tavaly 35/62 419 yard 1/2 TD/interception és 158.3-as mutató helyett 69-es (ráadásul az utolsó fordulóban engedte az egyetlen TD-t).

Szerintem alapvetően nincs azzal gond, amit a Dolphins csinál, feltankoltak pickekből, kivágták az öreg/béna vackokat, kipucolták a capet, jövőre arathatnak a piacon és a drafton is. Az első meccs mondjuk igen, rettenetesen nézett ki, de ellenünk például sokkal jobb lesz már, és nem azért, mert a Ravens jobb lenne, mint a Pats.

Itt nem fognak szerintem kirúgni az idény közben senkit, mert az egész FO intézte azt, hogy jövőre lehessen szépen robbantani mindenhol, és egy 2-3 év alatt felépíteni egy olyan csapatot, ami a post-Brady érában sikeres lehet.

Lehet fikázni a Dolphinst, de a Jets és a Bills pontosan ezt csinálta csak két évvel korábban, akkor a New Yorkot tartotta mindenki sima 1/1-esnek. Ott el sikerült azt is cseszni, de itt egy újonc edzővel azért igyekeztek arról gondoskodni, hogy ne forduljon újra elő.

Flores LB-edző volt nálunk, és bár tényleg jó volt, azért innen HC-t kinevezni? De nem mondom, hogy ne vállalja el, mert óriási ugrás, nyilván pénzben is hatalmas előrelépés, és most igazából mit tud bukni? Ez a keret 0–16-os, ezt mindenki látja. Ha jön egy-két győzelem, már kihozta a maxot, és ha van gerince az FO-nak, akkor meghagyja őt a nagy bevásárlás után is, hogy kiderüljön, sikerül-e neki várat építenie. Ha nem, akkor meg lesz egy 0–16-os idénye minden idők leggyengébb rosterével. Ettől még szerintem fog később állást kapni.

Én szigorúan GM-ként nézve látom az értelmet, persze csúnya ez kívülről, pedig jövőre nem is Luck jön ki

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
2 Fitzpatrick nem fér meg egymás mellett! 🤣
steelwolf
Vót má 😊 😉