Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
2 Fitzpatrick nem fér meg egymás mellett! 🤣
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Most, hogy a Jetsből is kiesett Darnold és Bell sanszosan ők is top tehetségre fognak menni a következő drafton.
És ez a két csapat kétszer játszik majd egymással, sírni fog a labda...
gordon
Bell nem esett ki.
Bazzani
jaja, most olvasom, hogy nem súlyos...akkor van még 1 meccse
több mint 4 éve
gedam 5 699
Létező dolog a tankolás.
Főleg NBAben amikor a jobb játékosokat kiültetik a szezon végén kamu/félkamu indokokkal.
Bizonyára van ilyen az NFLben is, amikor a szezon már elment. Bár itt a kevesebb meccs miatt azért ez vélhetőleg ritkább. Bosszankodtam én is rajta sokat, hogy mi a francnak nyerünk már meg tét nélküli meccseket a végén.

De ilyet, hogy a nulladik meccstől nyilvánvalóan bukni akar egy csapat én még nem láttam.
Volt ugye két 0-16-os csapat, de mindkettő rettenetesen kapart azért az egy győzelemért még a végén is. Meg volt ugye egy 1-15-ös (vagy 2-14-es?) Dolphins amikor kb az egész magyar NFL társadalom szurkolt az első győzelmükért.

Itt valami nagyon komoly szervezeti baj van. Pont Floresről nem gondoltam volna ezt, valahogy egy kemény kezű sikerorientált faszinak nézett ki.
És azért ez a keret sem nézett ki pofozógépnek.
Én támogatom az újjáépítést de azért ez a porig rombolás túlzás.
Kell pár alappillér akire építeni lehet.
Bazzani
sztem porig senki sem akarta rombolni a frencsájzt, szimplán csak csapatrészeket romboltak olyan szintre, hogy aki potens játékos az menekül. a falak pedig sztem all time leggyengébbek, mind off., mind def. oldalon. aztán akik a fal mögött vannak viccnek tűnnek. fitzpatrick például mindent megtett sztem, amit megtehetett, az hogy td-t ért el csoda kategória. aztán a qb rangsorban mégis utolsó. minkah lehet a világ legjobbja, úgy le fog égni minden meccsen, mint a szar, mivel az ellen qb 5-6 secig nézelődhet hova dobja. szóval ezek a játékosok belátták vagy be fogják látni, hogy ha nem akarják teljesen leírni magukat az nfl-ben el kell menni miamiból.ráadásul rosennek és fitzmagicnek az egészsége is kocán forog, én is biztos húznék a picsába vagy sztrájkba lépnék és nem játszanék.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 996
Mi a tököm folyik Gyöngyösön Miamiban?
ThundersNFL
Reggie McKenzie.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most, hogy a Jetsből is kiesett Darnold és Bell sanszosan ők is top tehetségre fognak menni a következő drafton.
És ez a két csapat kétszer játszik majd egymással, sírni fog a labda...
gordon
Bell nem esett ki.

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Most, hogy a Jetsből is kiesett Darnold és Bell sanszosan ők is top tehetségre fognak menni a következő drafton.
És ez a két csapat kétszer játszik majd egymással, sírni fog a labda...
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
most kellene/kellett volna kipróbálni a triple optiont, eddig mindig az volt az ellenindok, hogy hát ennyire az alapokig úgyse építené le magát egy csapat se, erre tessék


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Minkah-t biztos zavarta, hogy nem ő a legnépszerűbb Fitzpatrick a csapatban.

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A gáz akkor lesz, ha akit húznak 1/1-re közli, hogy ide ő qrvára nem fog aláírni...
gabokocka
meg is érdemelné a franchise
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 776 — Keep pounding
A gáz akkor lesz, ha akit húznak 1/1-re közli, hogy ide ő qrvára nem fog aláírni...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Létező dolog a tankolás.
Főleg NBAben amikor a jobb játékosokat kiültetik a szezon végén kamu/félkamu indokokkal.
Bizonyára van ilyen az NFLben is, amikor a szezon már elment. Bár itt a kevesebb meccs miatt azért ez vélhetőleg ritkább. Bosszankodtam én is rajta sokat, hogy mi a francnak nyerünk már meg tét nélküli meccseket a végén.

De ilyet, hogy a nulladik meccstől nyilvánvalóan bukni akar egy csapat én még nem láttam.
Volt ugye két 0-16-os csapat, de mindkettő rettenetesen kapart azért az egy győzelemért még a végén is. Meg volt ugye egy 1-15-ös (vagy 2-14-es?) Dolphins amikor kb az egész magyar NFL társadalom szurkolt az első győzelmükért.

Itt valami nagyon komoly szervezeti baj van. Pont Floresről nem gondoltam volna ezt, valahogy egy kemény kezű sikerorientált faszinak nézett ki.
És azért ez a keret sem nézett ki pofozógépnek.
Én támogatom az újjáépítést de azért ez a porig rombolás túlzás.
Kell pár alappillér akire építeni lehet.
Bazzani
En is ezt mondom. Az, hogy mondjuk egy ideny utolso 2-3 meccsen mar erezhetoen nem tesz meg mindent valamelyik csapat, az meg belefer valahol, de azert ez, hogy minden nelkul mar az alapszakasz elott elkezdik, ez vicc. Ezert igazabol az NFL helyeben en megbuntetnem a Miamit, mert ez tulzas, es ez nagyon kartekony szvsz. Arrol nem is beszelve, hogy kiszur magaval is a Dolphins, mert a harmadik fordulora kong majd a stadionja az uressegtol.

Ez meg egy teljesen uj dimenzio, hogy egy 22 eves masodeves, tavalyi elsokoros tehetseg mar most azt keresi, hogy menekulhet el innen. Ez eleg szepen ramutat a dolgokra.

Es Florest meg nem ertem. Ez a faszi egesz eletere elintezheti magat egy ideny alatt, hogy sose keressek tobbet HC-nak az NFL-be, erre kussban vegignezi, sot meg asszisztal is az egesz cirkuszhoz. Ha edzo lennek, nem lennek kepes ezt vegignezni, beadnam a felmondasom inkabb a faszba, mert ezzel a jelenlegivel szepen meg is alazza magat.

Hoztak egy tavalyi top10-es kubetehetseget, mindekozben meg csak meg sem probaljak felepiteni a gyereket, hanem meginkabb eltiporjak ot is.

Szamomra felfoghatatlan ez, de tenyleg. Ez a csapat pont annyira fos, hogy tankolas nelkul is kikapjon es meg egy 0–16-ra is eselyes legyen, de akkor meg nyomjak is, rogton az elso hettol. Ez kurva gaz egyszeruen.

Megertem Fitzpatrickot, azert az Alabaman profikkal van korulveve, en is keptelen lennek elfogadni, hogy tankol az egesz FO es edzoi stab. Huznek a retekbe. Meltatlan.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Létező dolog a tankolás.
Főleg NBAben amikor a jobb játékosokat kiültetik a szezon végén kamu/félkamu indokokkal.
Bizonyára van ilyen az NFLben is, amikor a szezon már elment. Bár itt a kevesebb meccs miatt azért ez vélhetőleg ritkább. Bosszankodtam én is rajta sokat, hogy mi a francnak nyerünk már meg tét nélküli meccseket a végén.

De ilyet, hogy a nulladik meccstől nyilvánvalóan bukni akar egy csapat én még nem láttam.
Volt ugye két 0-16-os csapat, de mindkettő rettenetesen kapart azért az egy győzelemért még a végén is. Meg volt ugye egy 1-15-ös (vagy 2-14-es?) Dolphins amikor kb az egész magyar NFL társadalom szurkolt az első győzelmükért.

Itt valami nagyon komoly szervezeti baj van. Pont Floresről nem gondoltam volna ezt, valahogy egy kemény kezű sikerorientált faszinak nézett ki.
És azért ez a keret sem nézett ki pofozógépnek.
Én támogatom az újjáépítést de azért ez a porig rombolás túlzás.
Kell pár alappillér akire építeni lehet.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez nagyon tre. Egy dolog, hogy a veteranok menni akarnak, de hogy a fiatal, tavalyi elso koros gyerek is mar most lelepne, annyira gaznak latja az FO-t es azt, ami a csapatnal megy...

Ha a tulajdonos helyeben lennek, ugy kibasznek mindenkit az FO-bol, mint macskat szarni. Lehet, hogy remenytelen a Miami es kube hijan kell az 1/1, de hogy ennyire latvanyosan belefosik az egeszbe egy olyan edzoi stab, ami ugymond ujonc, tehat pont, hogy bizonyitania kellene, az szamomra elfogadhatatlan.

Es nem terek napirendre az egesz felett. Ez no comment.

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 803 — !SuPeR6BoWL!
Mi a tököm folyik Gyöngyösön Miamiban?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
 twitter.com/CameronWolfe/status/1172355508692553728?s=20
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Tailgate-ben nyertetek:  twitter.com/barstoolsports/status/1171102213118103554?s=20


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
gedam 5 699
Ez egy nagyon hosszu es fajdalmas szezon lesz - es a hosszu alatt nem azt ertem, hogy 16+ meccsunk lesz iden 😀
Paradoxon_MIA
Nekem érdekes módon egyáltalán nem fáj. Igen, most minden frusztrált csapat rajtunk fogja kiélni magát, itt fognak majd rejszolni/alázni, statokat vadászni, stb.

De inkább ez, mint még egy középszar szezon. Mikor voltunk utoljára esélyesek egy PO meccsen? (Már ha bejutottunk egyáltalán). Én már nagyon unom a senki földjét, s most legalább látszik végre valami koncepció.

Ha vulgáris akarok lenni: most egy-két évet szopunk, hogy majd utána mi legyünk a Playboy villa királyai 😀
Kerozin
Ertem en, hogy Miami is the New Cleveland, de nem lesz itt semmi ker ev mulva sem. 53 embert nem cserelsz le ennyi ido alatt es egy szar csapatba max kuvvasok penzert jon barki, ami megint nem visz elore...
Paradoxon_MIA
Ezzel a résszel teljesen egyetértek, s ezért sem feltétlen az optimizmusom. Viszont hogyan máshogy?

A sztárok leigazolásával addig kellene várni, amíg a drafton ki nem húzzuk a tehetséges fiatalokat, akik mellé már talán kevesebb pénzért is hajlandóak lennének ideigazolni, mert látják a potenciált.

Viszont ha felteszed nekem a kérdést, hogy ugyan mi garancia van a jó draftra, akkor passzolok... (hehe, legalább valaki passzol is ebben a csapatban, hehe... Jó abba hagyom)
Kerozin
😀

Nem ujak leigazolasara gondolok most, hanem a stabil es jo alapkovek megtartasara legalabb.
Mert a jelenlegi irany szerintem drafra jo lehet, de a moralt (es a fizeto, meg kitarto szurkolokat) igy nem lehet szinten tartani, amibol lesz egy dugohuzo-figura, amibol csak nagyon kevesen tudnak kijonni sertetlenul.
Paradoxon_MIA
hát meg végignéztétek a meccset? ez az edző mi a csuda? 10-59, ott vagyunk a red zone-otokban, már csak le akarjuk pörgetni az órát és az edzőtök elkezdi kikérni az időtök, hogy maradjon még ideje visszatámadni. aztán szereztünk mégegy first downt és feladta. egészen elképesztő volt, majdnem csinált még nekünk 7 pontot.
több mint 4 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Ez egy nagyon hosszu es fajdalmas szezon lesz - es a hosszu alatt nem azt ertem, hogy 16+ meccsunk lesz iden 😀
Paradoxon_MIA
Nekem érdekes módon egyáltalán nem fáj. Igen, most minden frusztrált csapat rajtunk fogja kiélni magát, itt fognak majd rejszolni/alázni, statokat vadászni, stb.

De inkább ez, mint még egy középszar szezon. Mikor voltunk utoljára esélyesek egy PO meccsen? (Már ha bejutottunk egyáltalán). Én már nagyon unom a senki földjét, s most legalább látszik végre valami koncepció.

Ha vulgáris akarok lenni: most egy-két évet szopunk, hogy majd utána mi legyünk a Playboy villa királyai 😀
Kerozin
Ertem en, hogy Miami is the New Cleveland, de nem lesz itt semmi ker ev mulva sem. 53 embert nem cserelsz le ennyi ido alatt es egy szar csapatba max kuvvasok penzert jon barki, ami megint nem visz elore...
Paradoxon_MIA
Ezzel a résszel teljesen egyetértek, s ezért sem feltétlen az optimizmusom. Viszont hogyan máshogy?

A sztárok leigazolásával addig kellene várni, amíg a drafton ki nem húzzuk a tehetséges fiatalokat, akik mellé már talán kevesebb pénzért is hajlandóak lennének ideigazolni, mert látják a potenciált.

Viszont ha felteszed nekem a kérdést, hogy ugyan mi garancia van a jó draftra, akkor passzolok... (hehe, legalább valaki passzol is ebben a csapatban, hehe... Jó abba hagyom)
Kerozin
😀

Nem ujak leigazolasara gondolok most, hanem a stabil es jo alapkovek megtartasara legalabb.
Mert a jelenlegi irany szerintem drafra jo lehet, de a moralt (es a fizeto, meg kitarto szurkolokat) igy nem lehet szinten tartani, amibol lesz egy dugohuzo-figura, amibol csak nagyon kevesen tudnak kijonni sertetlenul.

Believe In Your 'Fins!
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 996
Holy shit

 twitter.com/NFL_DovKleiman/status/1170843120650657793
shawnka
McKenzie nálunk annyival jobban oldotta meg, hogy Matt Schaubról mindenki elhitte, hogy ennyit tud.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Kerozin Miami Dolphins 128
Ez egy nagyon hosszu es fajdalmas szezon lesz - es a hosszu alatt nem azt ertem, hogy 16+ meccsunk lesz iden 😀
Paradoxon_MIA
Nekem érdekes módon egyáltalán nem fáj. Igen, most minden frusztrált csapat rajtunk fogja kiélni magát, itt fognak majd rejszolni/alázni, statokat vadászni, stb.

De inkább ez, mint még egy középszar szezon. Mikor voltunk utoljára esélyesek egy PO meccsen? (Már ha bejutottunk egyáltalán). Én már nagyon unom a senki földjét, s most legalább látszik végre valami koncepció.

Ha vulgáris akarok lenni: most egy-két évet szopunk, hogy majd utána mi legyünk a Playboy villa királyai 😀
Kerozin
Ertem en, hogy Miami is the New Cleveland, de nem lesz itt semmi ker ev mulva sem. 53 embert nem cserelsz le ennyi ido alatt es egy szar csapatba max kuvvasok penzert jon barki, ami megint nem visz elore...
Paradoxon_MIA
Ezzel a résszel teljesen egyetértek, s ezért sem feltétlen az optimizmusom. Viszont hogyan máshogy?

A sztárok leigazolásával addig kellene várni, amíg a drafton ki nem húzzuk a tehetséges fiatalokat, akik mellé már talán kevesebb pénzért is hajlandóak lennének ideigazolni, mert látják a potenciált.

Viszont ha felteszed nekem a kérdést, hogy ugyan mi garancia van a jó draftra, akkor passzolok... (hehe, legalább valaki passzol is ebben a csapatban, hehe... Jó abba hagyom)
több mint 4 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Ez egy nagyon hosszu es fajdalmas szezon lesz - es a hosszu alatt nem azt ertem, hogy 16+ meccsunk lesz iden 😀
Paradoxon_MIA
Nekem érdekes módon egyáltalán nem fáj. Igen, most minden frusztrált csapat rajtunk fogja kiélni magát, itt fognak majd rejszolni/alázni, statokat vadászni, stb.

De inkább ez, mint még egy középszar szezon. Mikor voltunk utoljára esélyesek egy PO meccsen? (Már ha bejutottunk egyáltalán). Én már nagyon unom a senki földjét, s most legalább látszik végre valami koncepció.

Ha vulgáris akarok lenni: most egy-két évet szopunk, hogy majd utána mi legyünk a Playboy villa királyai 😀
Kerozin
Ezzel meg akar egyet is ertenek (nem teljesen van igy), de ebben a hullamvasutban mar sokszor ultunk, es sose volt jo a vege.

Nem hiszek a porigrombolos stilusban, valamiben erosnek/jonak/ de legalabb kozepszerunek kell lenni, hogy ne legyen az, ami most van: motivalatlan, menni akaro jatekosok meg a helyukre lepo rutintalan kozepszeru banda.
Ertem en, hogy Miami is the New Cleveland, de nem lesz itt semmi ker ev mulva sem. 53 embert nem cserelsz le ennyi ido alatt es egy szar csapatba max kuvvasok penzert jon barki, ami megint nem visz elore...

Most eppen az epkezlab jatekosok trade-et kernek mert nem akrnak egy tankolo csapatban alibizni... Ez nekem nem a fenyes jovo igerete

Believe In Your 'Fins!
több mint 4 éve
Kerozin Miami Dolphins 128
Ez egy nagyon hosszu es fajdalmas szezon lesz - es a hosszu alatt nem azt ertem, hogy 16+ meccsunk lesz iden 😀
Paradoxon_MIA
Nekem érdekes módon egyáltalán nem fáj. Igen, most minden frusztrált csapat rajtunk fogja kiélni magát, itt fognak majd rejszolni/alázni, statokat vadászni, stb.

De inkább ez, mint még egy középszar szezon. Mikor voltunk utoljára esélyesek egy PO meccsen? (Már ha bejutottunk egyáltalán). Én már nagyon unom a senki földjét, s most legalább látszik végre valami koncepció.

Ha vulgáris akarok lenni: most egy-két évet szopunk, hogy majd utána mi legyünk a Playboy villa királyai 😀
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt még nem látom, hogyan kapunk ki jövő héten Miamiban, de ha ezt is megoldjuk, akkor tényleg nem ismerünk lehetetlent.

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Holy shit

 twitter.com/NFL_DovKleiman/status/1170843120650657793
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Nézzük a jó oldalát: Ettől csak feljebb van, sportfogadásra kiváló a csapat.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain