Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Nagy a külömbség kedves ventura ,kettönk között. Te sokkal többet tudsz a nfl röl mint én,meg abba is hogy én nem szolom le a másikat.egy valamibe viszont nincs külömbség.hajrá miami.ui: szolj ha valamit rosszul irtam.Miami
helyesen írtál mindent. nekem babaszellentés tudásom van ahhoz képest, hogy valóban vannak itt fórumon olyan emberek akik értenek a dolgokhoz. megjegyzem csak felületesen értek hozzá. nem szólunk le, de ha van lehetőség helyesen írni, illetve magyarul is vanna megjelenő alapvető információk ahonnan tájékozódhatsz. ez nem bántás csak figyelemfelkeltés. na jóvan elig volt a veszekedésből.





lol, ez a larry johnson igazolás. ahogy a multkor írtam (carolina és a power ranking), nem kell dancelni. atlanta ellen láthattunk egy kis bemutatót a viszonylag kezdő-kezdő ellen. nem is folytatnám ezt tovább. most a tampa bay megint komolyabb ellenfél lesz és azhiszem érdemes odafigyelni az elején a kezdő-kezdő párharcra. ha nehezen döcög a szekér gondok lehetnek a jövőre nézve. az is nagyon menő, hogy 2 meccs után nem tetszik nekik thomas. henne 3 év után még mindig irányit és a 3 év alatt nem is szereztünk utánpótlást.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Also, add RB coach Jeff Nixon to the list of people who chewed out Daniel Thomas the other day. #Dolphins trying to light a fire under him

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hm.... csak megjavul. Mégiscsak rookie.
De tudunk draftolni 😊 Eddig egy év után nem voltunk elégedettek a draftunkkal, mostmár pár nap is elég ehhez.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
The Dolphins are disappointed with rookie Daniel Thomas' physicality so far in camp and preseason games, and want him to run with more power.Thomas had an intriguing skill set coming out of Kansas State, but he's more Matt Forte than Marion Barber. And the Fins want him to be MB3. " The Miami Herald's Armando Salguero believes the Larry Johnson signing at least "suggested" that the Dolphins aren't pleased so far with Thomas.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A PS-t semmiben nem szabad alapul venni.
Az az edzőknek egy szituációs gyakorlat, de az égegyadta világon nem derül ki számunkra semmi.
Egy dologban talán jó, sok jövőbeli UFL és egyéb sztárt láthatunk rajta játszani.
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Nagy a külömbség kedves ventura ,kettönk között. Te sokkal többet tudsz a nfl röl mint én,meg abba is hogy én nem szolom le a másikat.egy valamibe viszont nincs külömbség.hajrá miami.ui: szolj ha valamit rosszul irtam.Miami
"külömbség, kettönk, szolj, irtam"
mondjuk engem annyira nem zavar.. ahogy itt szívjátok egymás vérét az annál inkább...
De nem kezdek bele a flamelésbe, inkább ti is hagyjátok abba.

Utálom a PS-t.. mindig hamis képet kapunk a csapatról magáról.. sőt sokszor még ha egyéni teljesítményeket nézünk az is fals..
És engem annyira nem nyugtatott meg a Henne teljesítmény Panthers ellen. Meglátjuk mit hoz a jövő.. jobb lehetőségünk nincs és úgy fest nem is lesz. Marad az hogy várjuk a csodát!
több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Nagy a külömbség kedves ventura ,kettönk között. Te sokkal többet tudsz a nfl röl mint én,meg abba is hogy én nem szolom le a másikat.egy valamibe viszont nincs külömbség.hajrá miami.ui: szolj ha valamit rosszul irtam.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
sőt mi is jók voltunk 1-15 előtt

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ez csak preseason, a lions is a 0-16 előtt 4-0al zárt 😛
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
tb elleni meccsre kiváncsi leszek, nem leszólva a Panthers-t, ott azért jobbféle DL alakul. Persze lófasz ahhoz képest ami első héten vár ránk

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 342 — Dolphins fan
Lenyomjuk-e a TB is ????
...és persze a DC -t is ???
Aztán mindenki mást is ????
>>>> Super Bowl !!!

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 342 — Dolphins fan
Jujj, linkeljek kék osztrigás jelenetet?Delonso_
Inkább ne !

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jujj, linkeljek kék osztrigás jelenetet?
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Azt eddig is tudtuk, hogy Henne 1 meccsen képes jól játszani, de hogy most hétvégén mi lesz, azt inkább nem szeretném tudni :/Geeri
semmi. megverjük. atlantát is megvertük, habár akkor amikor a cserék lelen átszotttuk. most se lesz máskáént. ha a buccaners keződi viszik, akkor majd a cserék bukják. én ebben bizok,

sikerült elkezdenem pótolni a carolina elleni meccset, de msot pesten rezonálok, úgyhogy ha hazamegyek a 3. negyeddel folytatom.
az odái szép, hogy dőltek a yardok, meg henne csudaszép volt, de ne felejtsük azt, hogy mindezt lényegében a power ranking szeinti 32. csapat ellen. habár új szezon van, de nem hiszem, hogy az új évaddal a top 10-be kerültek... ott vannak még bőven az utolsók között (mármint a power ranking szerinti besorolásban).

szemfényvesztő ez a presason, simán láthatjuk hoy sok gyengébb csapat sorra veri megfelé az elitebb csapatokat. miért? mert presason. ne gurgulázzunk még pucéron....Ventura
ventura, azután, hogy legutóbb úgy baszogattad Miami-t a helyesírási hibák meg elütések miatt, mintha legalább te lennél Shula és Robbie eltitkolt szerelemgyereke, igazán illő lenne neked is elolvasni az üzeneteidet mielőtt elküldöd. olvashatatlan vazze. Ha már a tartalom olyan amilyen, legalább legyen jól leírvabriareos
pUsZi a mellbimbódra
(miami és én köztem még mindig nagy a különbség)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
nem veszthetünk semmit, sheets szar volt, ha LJ is szar cutoljuk camp végén, ennyi

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 342 — Dolphins fan
3 éve futott utoljára TD-t, úgyhogy szerintem kiszórják, még az 53 -at sem éri meg. Rég volt 2005-06...akkor csillogott, de azóta ?

több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Sheetset pedig waiverre tettük emiatt, amit eléggé sajnálok, mert kedveltem, LJ meg már közel sem lesz olyan, mint régen :/kristof
Na de Kory sem lesz olyan az 5 karrier yardjával, mint egy kiégett LJ 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sheetset pedig waiverre tettük emiatt, amit eléggé sajnálok, mert kedveltem, LJ meg már közel sem lesz olyan, mint régen :/
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Greg Beddard: "Haynesworth and Ochocinco for the Patriots. Burress and Mason for the Jets. The race for the 2007 AFC East title is going to be awesome." 😀 😀gsn
Úgy látszik a Miami sem akar kimaradni 😂

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jujj. Backupnak jó lesz, Bush nem az ironman kategória.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
frencsájz RB érkezett Larry Johnson személyében



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Colombo csak ki fog golyózódni a kezdőből Long visszatérésével. De a cserepadon se szívesen látnám. Ki kéne vágni az 53-ból :mad: Csak valszeg nincs jobb :/

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ügyesek az újságírók mi? Remélem Tony is olvassa.

Marc Colombo - T - Dolphins

After visiting Dolphins camp this week, Yahoo's Jason Cole came away with the impression that RT Marc Colombo could be a "huge liability in pass protection."
Cole points out that Colombo "has a hard time moving" after so many leg injuries going on age 33, and it's "not a pretty situation" on the right side of Miami's line. Vernon Carey has struggled at right guard, and rookie Mike Pouncey has gotten pushed around at center. Jake Long is a rock at left tackle, but defenses are going to prey on the middle and right side of this line.
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 342 — Dolphins fan
Na, a Raiders bevállalta Pryor-t. 3. körért, hááááát...

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 342 — Dolphins fan
Azt eddig is tudtuk, hogy Henne 1 meccsen képes jól játszani, de hogy most hétvégén mi lesz, azt inkább nem szeretném tudni :/Geeri
semmi. megverjük. atlantát is megvertük, habár akkor amikor a cserék lelen átszotttuk. most se lesz máskáént. ha a buccaners keződi viszik, akkor majd a cserék bukják. én ebben bizok,

sikerült elkezdenem pótolni a carolina elleni meccset, de msot pesten rezonálok, úgyhogy ha hazamegyek a 3. negyeddel folytatom.
az odái szép, hogy dőltek a yardok, meg henne csudaszép volt, de ne felejtsük azt, hogy mindezt lényegében a power ranking szeinti 32. csapat ellen. habár új szezon van, de nem hiszem, hogy az új évaddal a top 10-be kerültek... ott vannak még bőven az utolsók között (mármint a power ranking szerinti besorolásban).

szemfényvesztő ez a presason, simán láthatjuk hoy sok gyengébb csapat sorra veri megfelé az elitebb csapatokat. miért? mert presason. ne gurgulázzunk még pucéron....Ventura
ventura, azután, hogy legutóbb úgy baszogattad Miami-t a helyesírási hibák meg elütések miatt, mintha legalább te lennél Shula és Robbie eltitkolt szerelemgyereke, igazán illő lenne neked is elolvasni az üzeneteidet mielőtt elküldöd. olvashatatlan vazze. Ha már a tartalom olyan amilyen, legalább legyen jól leírvabriareos
Hát igen, Grétsy László tanár úr összevonná a szemöldökét ....