Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
itt egy jó képgaléria a CAR elleni PS meccsről
http://postpix.palmbeachpost.com/mycapture/folder.asp?event=1305955&CategoryID=48008

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
Sparano says he doesnt need to see Jake Long play in a preseason game to feel comfortable starting him in Week 1

azért lassan edzhetne, mert már röppentek olyan hírek, hogy nem lesz készen első hétre

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Kegyetlenül utálom azt a bamba fejét.
ÉS éles kritikája a front officenak és Sparanonak, hogy egy ilyen még dobál.
Ő a mi Alex Smithünk, csak még okosnak sem mondható, valamint nem 1/1 volt.

És amit a legjobban utáálok, hogy minden évben megmagyarázzák maguknak a szurkolók, hú mintha most jobb lenne, koncentráltabb lesz stb.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
ne legyetek már ilyen pesszimisták 1-15öt túléltük, ahhoz képest minden felüdülés

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jah egyszer végre lehozott egy fél meccset jól.
Hát, én elneveznék róla is egy sugárutat 😊
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
I asked Sparano about Henne's in-huddle leadership. He says something seemed to click this week in practice. Team took notice. Could be big.

istenem add hogy igaz legyen

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
Sparano said Daniel Thomas did a nice job, "making yard when there weren't a lot of yards there." He also "protected well."
Sparano said Chad Henne graded out really high. Decision grades good. But "location" of throws was an issue.

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
Supplemental draft mikor lesz?
Illetve tényleg érdeklődünk-e T. Pryor QB iránt ?DM13
asszem hétfő
és igen ott voltunk a 14 jelenlévő csapat között

őszintén nem is leppdnék meg ha behúznánk. tökéletesen illene a csapat múltbéli döntéseinek sorába

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
Supplemental draft mikor lesz?
Illetve tényleg érdeklődünk-e T. Pryor QB iránt ?

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
Azért az beszédes, h a Panthers 4(!) legtöbb yardot produkáló elkapója a meccsen 2 TE és 2 RB lett....
Vagy ennyire jól fogtuk a WR-eket vagy még mindig ugyanaz a bajunk a D-ben ????DM13
wr-ek jól voltak lefogva, Newton meg inkább a tuti passzokra ment rá a TE-knek

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
Azért az beszédes, h a Panthers 4(!) legtöbb yardot produkáló elkapója a meccsen 2 TE és 2 RB lett....
Vagy ennyire jól fogtuk a WR-eket vagy még mindig ugyanaz a bajunk a D-ben ????

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem láttam a meccset,de örülök,hogy nyertünk és henne 195 yardjának.a lényeg a gyözelem,mindegy hogy milyen játékkal.meg hogy az ellenfélböl hiányoztak páran,az alapszakaszba is csak ez számit.Miami
de ez nem az alapszakasz, itt pont nem a győzelem számít hanem h milyen a játék.
több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Nem láttam a meccset,de örülök,hogy nyertünk és henne 195 yardjának.a lényeg a gyözelem,mindegy hogy milyen játékkal.meg hogy az ellenfélböl hiányoztak páran,az alapszakaszba is csak ez számit.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
nem láttam a meccset, nfl.com ról itélek: azthiszem henne-et beerőltettéka jóba. innentől erre hivatkoznak a követkeőz mevvsre "jó a henne, van mit még fejlődnie, de jó úton jár"
azthiszem megint megkaptuk amit ránkerőltettek. elhitették, hogx henne jó irámyító

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
Amit vártam, megkaptam.

Bush félelmetes, csak maradjon egészséges.
marshall csak elkapott 5 lasztit.
Bess továbbra is egy állat.
Thomas nagyon lassan kezdett, aztán szép lassan türelmesebben kezdett futni. Semmi extra ettől jóval több kell tőle.
O_l keményen dominált, Henne-nek sok ideje volt.
Ha már Henne, NAGYON tetszett. Azért az kemény, hogy úgy mozgott ki a zsebből mintha Ő lenne az idei 1/1-es.
300 yardot csak összehoztunk, de mielőtt mindenki pezsgőt bont, PS, nem számít, 7 kezdő hiányzott a Panthersből. volt 1 meleg passza Thomasnak, de soha rosszabb teljesítményt ne lássunk tőle...

D keveset volt fennt, de keményen tolták

Negatívum
Murtha: 3 false start.. Colomboval együtt mindent megtettek, hogy minden drive-ot kinyírjanak.

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
kicsit meggyőzőbb D-t, hatékonyabb first team offenset.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jah a tegnapiakat se láttam de kapcsolgattam az ESPN eket meg a Fxot ilyesmit és megtaláltam.

Te mit vársz ma?
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
Vettem fizetőset.
Meguntam az akadozó és rossz minőségű látványt.Delonso_
dettó, de a mystreams.tv-n nem látom a programban

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Vettem fizetőset.
Meguntam az akadozó és rossz minőségű látványt.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
del te látsz csatornát a meccsünkhöz?

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Reshad Jones - DB - Dolphins

Reshad Jones is now running as the "clear No. 2" free safety at Dolphins training camp.
Jones was given a shot with the starters in a scrimmage two weeks ago, but he's now firmly behind Chris Clemons. A fifth-round pick in 2010, Jones will focus on special teams this season. He had eight tackles there last year.

Sziporkázó koncentrált Hennére. Nem vicc... így szokta, majd a következő meccsen dob 5 INTet.
Erős légiparádéra, kevés sikeres futásra. Sziklakemény védelemre tőlünk
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
na ki mire számít?

több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Talán nem volt még...

George Wilson Jr., who quarterbacked the Dolphins to their first regular season win in 1966, passed away on August 6. (Ő egyébként a Dolphins első főedzőjének fia volt.)

http://www.miamiherald.com/2011/08/17/2364000/a-hero-of-the-dolphins-albeit.html

És egy nagyon jó kis videó az 1966-os csapatról: http://www.youtube.com/watch?v=_xDlDtqT3Ew

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
Polite cikkel nem kell foglalkozni, sparano megmondta hogy nem megy sehova, csak nála pontosan tudjuk mire képes, minek agyonhajtani PS alattbriareos
Ott a pont...

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
Polite cikkel nem kell foglalkozni, sparano megmondta hogy nem megy sehova, csak nála pontosan tudjuk mire képes, minek agyonhajtani PS alatt