Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
egy dolog biztos. Tavaly pre-ben a def nem mutatott semmit, idén sem fog. defet annyira nem féltem. Offense meg = ? meglátjuk mi lesz. Brianak van igaza, ne vonjatok le messze menő következtetéseket. Ez most arról szól kipróbáljanak pár playa-t nem pedig arról, hogy megmutassuk ki a f.... gyerek. Henne meg... time will tell! Fel a fejjel!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
még nem, mivel csak két hete gyakorolnak együtt és a legjobb falember nem is játszott. lesz ez még jobb



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 340 — Dolphins fan
na kicsit belenéztem, nem kell itt túl nagy következtetéseket levonni.
fasano meleg krumplit nyomott az első passznál.
gates jó lesz
wilson tuti 53-as tag ha így folytatja.

jó lesz ezbriareos
Engem mondjuk az OL érdekelne, akár személyenként....😊
Illetve szerinted miért volt döglött a futójáték ?
Sajnos nem láttam a meccset.DM13
Omar Kelly: I personally leave the Phins exhibition opener SUPER concerned about the offensive line. Either they can't run block or these backs are weak. Of course this was their 1st game together & the unit doesn't have Jake Long, but there were VERY few running lanes, no pulling, QB pressureFucu
Szóval sz.rban vagyunk😕

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
na kicsit belenéztem, nem kell itt túl nagy következtetéseket levonni.
fasano meleg krumplit nyomott az első passznál.
gates jó lesz
wilson tuti 53-as tag ha így folytatja.

jó lesz ezbriareos
Engem mondjuk az OL érdekelne, akár személyenként....😊
Illetve szerinted miért volt döglött a futójáték ?
Sajnos nem láttam a meccset.DM13
Omar Kelly: I personally leave the Phins exhibition opener SUPER concerned about the offensive line. Either they can't run block or these backs are weak. Of course this was their 1st game together & the unit doesn't have Jake Long, but there were VERY few running lanes, no pulling, QB pressure



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Moore bíztató, amúgy nem láttam semmi fejlődést.

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 340 — Dolphins fan
na kicsit belenéztem, nem kell itt túl nagy következtetéseket levonni.
fasano meleg krumplit nyomott az első passznál.
gates jó lesz
wilson tuti 53-as tag ha így folytatja.

jó lesz ezbriareos
Engem mondjuk az OL érdekelne, akár személyenként....😊
Illetve szerinted miért volt döglött a futójáték ?
Sajnos nem láttam a meccset.

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
A 2011/12-es szezon Henne első passzkísérlete interception. Ezt muszáj volt beírnom ide.Ventura
Mit vártál????DM13
hát hogy őszinték lkegyünk senki sem vártas, hogy rögtön a legelső passzkísérlete int lesz, merthogy tudtuk hogy intet fog dobni az benne volt a pakliban - gondolzuk/tudtuk

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
szívesen javasolnám a vezetőségnek, hogy nézzük meg moore-t, hogy játszik viszonylag kezdők ellen (a teljes keződ sor úgy sem lenne a pályán). kezdhetne jövő héten...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 340 — Dolphins fan
na kicsit belenéztem, nem kell itt túl nagy következtetéseket levonni.
fasano meleg krumplit nyomott az első passznál.
gates jó lesz
wilson tuti 53-as tag ha így folytatja.

jó lesz ezbriareos
Lassan tendencia lesz nálunk, h az UDFA piacról jobbakat húzunk, mint a drafton .
Javaslatom, h az összes jövő évre vonatkozó ( főleg az első 3 kör....) draft jogunkat bizniszeljük el megfelelő és szükséges playákra. Lásd: QB, RT, stb 😊

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 340 — Dolphins fan
A 2011/12-es szezon Henne első passzkísérlete interception. Ezt muszáj volt beírnom ide.Ventura
Mit vártál????

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
na kicsit belenéztem, nem kell itt túl nagy következtetéseket levonni.
fasano meleg krumplit nyomott az első passznál.
gates jó lesz
wilson tuti 53-as tag ha így folytatja.

jó lesz ez

több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Moore ra gondoltam
több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Reggel felkeltem ,es lattam hogy nyerünk tökre örültem,aztan hogy henne 2 int,nem lattam a meccset de kikene kezdöként probálni a srácot.azert 0-17 röl nyerni mig az elöszezonban is szép😀 föleg hogy útana 28-6 ot produkáltunk.hajra fiúk.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
Ezek a gondolatok egy meccs alapján születtek.

-A meccs eleje kegyetlen nyögvenyelős volt részünkről. Nem tudom minek tudható be, hogy még nem igen rázódtunk bele vagy a szokásos Henne féle irányítás, playhívás, vagy pusztán, hogy jobb a Falcons... Ezek alapján a szezonra nem sok jót várhatunk.
-Henne első passzkísérlete egy INT volt. Később megint beledobta védő kezébe.
-Egy gyönyörű driv volt Henne részéről. Megfutotta a down, majd 1st10-ről dobta Bess-nek aki egykezes elkapást muatott (nagyon szép volt). Következő űtadűsa Thomasnak ment aki 25 yardot haladt vele előre. Ezután bevállaltak egy hosszú passzt, amit Hartline kapott el 1 TD-ért.
-Szintén volt egy szép homályos dobása. Jelentősen túldobta Hartline-t. Biztosan bezsélhetünk homályos dobásokról
-Kellemes felüdülést jelentett mikor Moore lépett pályára. Érdemes tekinteni rá és kezdőbe is kerülhet ha belátnák hogy Henne nem tud többet hozzáadni a támadásunkhoz. Az 1 INTje is ha jól láttam azért lett mert az elkapónk mellett futó atlantai védő sisakjáról visszapattant és a mögötte érkező másik védő elkapta.
-Devlin marad a 3. Nem sokat tett hozzá a támadásunkhoz. Miután lejött Moore egyből meghaltunk...
-A futásunkat kegyetlenül megfogták. Nem is nagyon próbálkoztunk, csak jóv al később mikor már a cserék játszottak illetve a cserék cseréje. Sheets nyomulgatott ott a mezőn. Thomas valahogy eltünt a süllyesztpben. 4 kísérlet 5 yard + 1 elkapás 25 yardért. Nem sok, Nem tudom miéprt nem játszatták. Ha más nem az Atlantai cserék ellen igazán gyakorolgathatott volna...
-Wallace és Gates remekül játszott. Szerintem Wallace megkapja az 5. WR szerepét.
-Gates nagyszerű játékos lehet. Sokat kell fejlődnie, de nem adtunk érte 1 kört mint Ginnért. Fajintosan gyors. Lehetett rá hosszú passzt építeni. Marshalltól majd átveheti a staféta botot.
-Wilson csuda jó volt. Érdmes megtekintnei azokat a videókat ahol ügyködött. Jó blitzelt. Remélem 53.
-Jó ez a Livas gyerek a visszahordásban, érdemes továbbra is próbálgatni. Gyors is, agilis is.
-Szerintem az O-line megfelelő ideig tudta védeni az irényitókat (mind a kezdők mind a cserék), és még Long nem is volt velünk.
-A kezdő védelem a kezdő atlantaiak ellen kutya volt. Szarul ment a szekér. Hualo G (Julio Jones) büntetett, meg a többiek is.

Összességében: Ha a következő meccsen ugyanilyenek leszenk a kezdők rossz szezon elé nézünk. Futójáték lényegében nem volt. Henne kicsapongó életvitelt folytat. És a védelem is nyelte a yardokat a kezdők ellen.
Szerencsére a "sztárjátékosainkat" nem igen játszatták, így nem kell elkeseredni.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
gsn 3 548
David Canter (Soliai ügynöke) gameplayje a Dolphinsnak:

Get Carson Palmer here asap.
Step 1 restructure Soliai.
Step 2 offer up many 1st rd picks.
Step 3 drug Mike Brown. 😂
Step 4 Carson arrives

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
1/4 5yard 2int.. az b+mentem aludni csá
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
A 2011/12-es szezon Henne első passzkísérlete interception. Ezt muszáj volt beírnom ide.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
indul a buli, tedd fel a kezedet, dübörög a hangfalból egy üzenet! :cool:
na itt van újra a csipetcsapat. istenem, azhittem már nem látom pket csak egy év műlva...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Hol lehet megkukkolni a meccset élőben ill. ha nem tudom megnézni felvételről?
Netes megoldás érdekelne ill. webcím.
Sajna ESPN America-m már nincs ezért tv kizárva, de neten gondolom valahol meg lehet majd kukkolni.danyly
nézz majd be az eredménykövetőbe, ott megoldásra lelsz.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hol lehet megkukkolni a meccset élőben ill. ha nem tudom megnézni felvételről?
Netes megoldás érdekelne ill. webcím.
Sajna ESPN America-m már nincs ezért tv kizárva, de neten gondolom valahol meg lehet majd kukkolni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azaz ki marad ébren a meccsig?
Én tervezem
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
egyébként ki az aki úgy tervezi, hogy részt vesz a "back to football ceremónián"?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
Ki mit vár a mai meccstől és főleg az újoncok közül kitől vár meglepit ?DM13
személy szerint thomastól szép bemutatkozást várok, de bush-t is szeretném, ha odatenné magát: magyarul lássam/lássuk azt, hogy a futókban lehet remény, ha szakad a cérna

ezenfelül henne, hogy dobálgat és a cseréire is eléggé kíváncsi vagyok, főképp moore-ra.

a wr sorban gates-ra főképp.

az ol-ben, hogy kb mit várhatunk.

az egész defense-től, hogy mit tud az ellefél offense ellen tevékenykedni. miből mennyit kapunk és mi mit adunk ezért. örülnék, ha edds tevékenykedne, de odrick is megmutathatná, hogy valamicskét tud. jones-t várnám, hogy villogjon.
jujj! kifelejtettem a drága wilsonomat! na őrá...!

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 340 — Dolphins fan
Ki mit vár a mai meccstől és főleg az újoncok közül kitől vár meglepit ?

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Bush veterán, Thomas rookie.