964

Utolsó 10 fórum hozzászólás

1 hónapja
Miami Miami Dolphins 964
Egy kérdés nem érné meg Wilsont le igazolni Tua helyére?Jobb támadó sor van itt mint Denverbe lehet ki virágozna.Vagy rontana a morálon?
2 hónapja
Érdekes elég jó védelmet rakott össze ha nincsenek a sérülések akkor Bármi lehetett volna
3 hónapja
Tuát el kell engedni.Nem képes rá.Ez látni kell az edzőnek a vezetőségnek.
Hill még egy évet itt lesz és utána tuti elmegy ha nem lesz valami komolyabb javulás.Aztán megint évekig várunk majd egy jó elkapora.Waddle is csak szar csapatok ellen villog .Év elején annyira működött minden de úgy a 10 forduló felé elfogyott az ötlet a támadásbol.Védelemre szerintem nem lehet panasz most is 3 negyedig meccsbe tartott minket.3-4 szarabb meccse volt a D nek.Itt a végén már a sérülések is vissza vettek.

Szerkesztette: Miami
3 hónapja
Tua le Ha ezt MC Daniel nem látja akkor neki sincs itt helye
3 hónapja
Tua be van szarva dobni se mert le kell hozni mert elmegy a meccs.
3 hónapja
Miamiba 27 fok van Kansasben -19
Csak kellett volna az a Bills meccs vagy a Titans
3 hónapja
Justin Houstonrol vélemény?
3 hónapja
A védelem Tartotta magát 21 pont az vállalható.De a támadósor Második félidőbe 0 volt.HILL is eltűnik a Fontosabb meccseken Tua szintén.Lehet Új QB után kéne nézni mert ha egyszer zavarba hozzák onnantól ki esik a ritmusból nem az ő nyakába akarom varni a dolgot de ezek a játék hívások is nagyon gyengék
3 hónapja
Waddleröl van valami hír?
4 hónapja
És írtam hogy csak reklámot ad .Most miért kell kötekedni?Nem működik.De Tölled ezt már megszoktam

Legkedveltebb fórum hozzászólások

több mint 1 éve
Hova tartozása nélkül akkor mind a 2 elkapás!
több mint 7 éve
Maxwell tényleg nagyon gyenge idén,láthatóan keveset passzoltunk de sztem ez betudható előző két kör futásszámai,úgy voltunk vele menni fog most is,de ahogy irtad a liga első futás védelem ellen gatya volt a végén jó meglett a 100+ yard de az már egy sebzett defense ellen! Darr első hibája kB a szezonban ő is ember de szerencsére nem ezen múlott! A zászlók tényleg mikor az ember azt mondja nem mennek 16-17 yardot 3.ra akkor csináljuk a hülyeséget! Pozitív az elmúlt 3 meccs remélem nem torpanunk meg a lehetőségtől mert szerintem ez most két nyerhető meccs jőn utána 49 esek itt lehetne valami olyan mint a Kansas tavaly 1-5 utána 11-5