New York Giants

49 feliratkozó

több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
Kennard nem fog játszani, just sayin'
Asbee
Miért?
Janek
Összeszedett vmi térdsérülést a Bills meccs végén, tegnap nem edzett, de saját állítása szerint játszani szeretne hétvégén, persze ettől még nem biztos hogy fog is, nem igazán ismert a sérülés mértéke jelenleg.
Ami viszont rossz hír, h Kuhn úgy néz ki felépült a sérüléséből és játszani fog vasárnap 😊
Szesze
Ne Kuhn, neeee 😕
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Kennard nem fog játszani, just sayin'
Asbee
Miért?
Janek
Összeszedett vmi térdsérülést a Bills meccs végén, tegnap nem edzett, de saját állítása szerint játszani szeretne hétvégén, persze ettől még nem biztos hogy fog is, nem igazán ismert a sérülés mértéke jelenleg.
Ami viszont rossz hír, h Kuhn úgy néz ki felépült a sérüléséből és játszani fog vasárnap 😊

Szerkesztette: Szesze
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Kennard nem fog játszani, just sayin'
Asbee
Miért?

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 563
 www.giants101.com/2015/10/07/sucker-punch-victim-cullen-jenkins-extends-feud-with-bills-finds-their-whining-to-be-comical/
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kennard nem fog játszani, just sayin'


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Na gyerekek...én leszek olyan kemény, hogy beteszem a fantasy csapatomba a giants def-et!
TheBerzerker
Na gyerekek...én leszek olyan kemény, hogy beteszem a fantasy csapatomba a giants def-et!
TheBerzerker
nekem már hetek óta 9 pont felett nyomják,,,
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Na gyerekek...én leszek olyan kemény, hogy beteszem a fantasy csapatomba a giants def-et!
TheBerzerker
azért ez még mindig kicsit merész vállakozás, de remélem bejön 😊
Szesze
Per pillanat úgy érzem, hogy inkább a giants, mint a phily. Azért a frisco és cap könnyen szivatható.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Na gyerekek...én leszek olyan kemény, hogy beteszem a fantasy csapatomba a giants def-et!
TheBerzerker
azért ez még mindig kicsit merész vállakozás, de remélem bejön 😊
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
thug life


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Na gyerekek...én leszek olyan kemény, hogy beteszem a fantasy csapatomba a giants def-et!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 563
A CBS-nél már egész jól állunk...

 www.cbssports.com/nfl/story/25329198/nfl-power-rankings-falcons-soaring-look-like-playoff-lock-with-easy-schedule
több mint 8 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Uhh.. Basszus! Vasárnap éjjel játszunk...
yooker
én meg képzeld minden vnap dolgozom, és a net olyan lassú, hogy otthon esélyem sincs a streamre ... szóval max az összefoglalók maradnak nekem! de ha minden jól megy, akkor a vikings elleni "örökrangadót" otthon meg tudom tekinteni.
csebi
akkor arra minden körülmények között összehozunk egy hagyományos meccsnézést!
több mint 8 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Uhh.. Basszus! Vasárnap éjjel játszunk...
yooker
Utána meg hétfő éjjel
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 163 — Lucas Scott
Uhh.. Basszus! Vasárnap éjjel játszunk...
yooker
én meg képzeld minden vnap dolgozom, és a net olyan lassú, hogy otthon esélyem sincs a streamre ... szóval max az összefoglalók maradnak nekem! de ha minden jól megy, akkor a vikings elleni "örökrangadót" otthon meg tudom tekinteni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Uhh.. Basszus! Vasárnap éjjel játszunk...
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
de azért csak kikaptak a legrövidebb OT-vel all time hehe 😊
csebi
Azt elég nehéz lesz elvenni a Steelers-től.
tomi-tomi
Pedig nem is a mienk, mert volt már kickoff return TD is hosszabbításban 😛
Shilkor
Én kérek elnézést! : - )

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Whitlock-kal tényleg csak az a "baj" amit Henderson mondott a meccs alatt, h fullback létére ő a legjobb pass-rusher a csapatban 😊
Ezen a meccsen sokan voltak nagyon jók, szinte az egész védelem tökéletesen működött, már tényleg csak az lenne a csúcs ha JPP is hozzá tudna tenni, mert normális nyomás a QB-n azért nem nagyon van továbbra sem és ezt minden olyan ellenfél ki fogja használni ahol normális fal+QB van (nem véletlen, h melyik két meccset nyertük meg, illetve vesztettük el)
Collins rengeteget fejlődött néhány hét alatt, ez nagyon biztató, főleg h pocsékul kezdett eleinte. Ezen a meccsen ráadásul már nem csak a boxban mutatott jó dolgokat, reméljük folytatódik ez a tendencia.
Ezt a meccset egyértelműen a védelem nyerte meg, de azért az offense is sokat tett hozzá, az első félidőben végig, a másodikban akkor amikor nagyon kellett és ami nagyon fontos a jövőre nézve, h az OL még ebben a szedett-vedett felállásban is kifejezetten jól teljesített egy ilyen erős védelemmel szemben is.
Összességében ez a meccs kimagaslóan jól sikerült, továbbra is azt állítom, h egy jól passzoló csapat ellen bajban leszünk, de egyelőre nem lesz ilyen ellenfél. Jövő héten 49ers, kifejezetten gyenge formában vannak, egyértelműen esélyesei vagyunk a meccsnek, utána pedig két csoportrangadó a Philly és a Dallas ellen ami sok mindent eldönt majd a PO szempontjából, reméljük kitart ez a jó forma erre a 3 meccsre.
több mint 8 éve
Vobox New York Giants 621
44 snapet játszott Whitlock, az nem gázos...
Asbee
Ok,de hol itt,hol ott,hol amott..(persze ST oké)
Persze legyen ő a mi JJ.Wattunk,de féltem mert fiatal!
(Off : vagy kéthete írtam twitteren privátba...)
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
44 snapet játszott Whitlock, az nem gázos...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Vobox New York Giants 621
Remélem nem csak én látom így de Kennard vmi elképesztő 😊 régóta kijárt már nekünk hogy sikerüljön egy klasszis linebackert kinevelni.
Collins egész jól mozgott tegnap, 2&Goalnál a tackle amit csinált elég durva volt , meg Amuval ahogy kiharcolták azt fumble, az se volt semmi 😊 Ti ezt hogy látjátok ? 😮
Wing meg Whitclock is nagyon jók. Még mindig sajnálom Weatherford-ot meg Hynosky-t , de ez a 2 srác vmi eszméletlen. Főleg Whitclock nagyon meglepett h ennyire sokoldalú, fullback, defensive tackle, special teamer, ritka ilyen srácot látni akire ilyen sok mindent rálehet bízni. Olyan érzésem van vmikor mintha középiskolai v egyetemi meccset néznék, ott fordulnak elő ilyen húzások 😊
Taz
Ami régóta kijárt,az az,hogy draftoltunk az elmúlt évekbe sok 'project' játékost és sok lett bukás...most végre vannak olyanok a keretben,akik nem drágák! (se fizuba,se draftcetlibe)
Whitlock pedig szerintem jó lenne,ha eldöntenénk hol a leginkább hasznos,mert minket ismerve lesérül ha ennyi snapnél használjuk!
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
Remélem nem csak én látom így de Kennard vmi elképesztő 😊 régóta kijárt már nekünk hogy sikerüljön egy klasszis linebackert kinevelni.
Collins egész jól mozgott tegnap, 2&Goalnál a tackle amit csinált elég durva volt , meg Amuval ahogy kiharcolták azt fumble, az se volt semmi 😊 Ti ezt hogy látjátok ? 😮
Wing meg Whitlock is nagyon jók. Még mindig sajnálom Weatherford-ot meg Hynosky-t , de ez a 2 srác vmi eszméletlen. Főleg Whitlock nagyon meglepett h ennyire sokoldalú, fullback, defensive tackle, special teamer, ritka ilyen srácot látni akire ilyen sok mindent rálehet bízni. Olyan érzésem van vmikor mintha középiskolai v egyetemi meccset néznék, ott fordulnak elő ilyen húzások 😊

Szerkesztette: Taz
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Mondjuk a tegnapi meccs + a többi eredmény arra biztos elég, hogy az a pár átjáró troll legalább elkussolt egy darabig. 😎😜 ráadásul Eli 40519 passzolt yarddal minden idők 13. Helyére lépett elő, Montana-t is leelőzve. Csak viszonyításként ilyen viszonylag jegyzett nyeretlen pl QB Romo-nál' is 7-8 ezerrel többet passzolgatott össze. (Nem bántva, elismerve őt, csak viszonyításként)

Szerkesztette: ozibozi
több mint 8 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
de azért csak kikaptak a legrövidebb OT-vel all time hehe 😊
csebi
Azt elég nehéz lesz elvenni a Steelers-től.
tomi-tomi
Pedig nem is a mienk, mert volt már kickoff return TD is hosszabbításban 😛
több mint 8 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
NEm hittem, hogy ilyet írok, de egész szórakoztató a zeagles topik.
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ami nekem nagyon tetszik a védelemben azok a turnoverek. Persze kell hozzá az ellenfél hibája is, hogy labdát tudjunk szerezni, de ezek az INT-k és fumble-k inkább a védőinken múltak mint az ellenfelen. Igaz javulni van még hova, de jó látni ezeket az egyéni teljesítményeket.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER