New York Giants

49 feliratkozó

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Egy olyan kérdésem lenne felétek, hogy hétvégen J.T. Thomas vagy J. Casillas fog kezdeni WLB-ben? Változott a depth chart?

Kösz az információt.
Toto21
 www.giants.com/team/depth-chart.html

nem változott, így ha sérülés nem befolyásolja Thomas fog kezdeni.
Taz
de változott, első két meccsen még Thomas volt többet fent (bár a Falcons ellen már nem volt nagy különbség), viszont a Redskins ellen már 43-14 volt a pályán töltött snapek száma Casillas javára, szóval úgy néz ki Casillas elkezdte kiszorítani Thomast, de mivel nem egyértelmű a helyzet így fantasy szempontból (gondolom ezért kérdezted) nem igazán érdemes játszatni egyiket sem, csak ha tényleg nincs más.
Szesze
nem vágom a fantasyt egyáltalán de a Skins ellen Casillas 7 solo tacklellel vezette a listát nálunk...
nekem igazán pozitív meglepetés az ő játéka!
Cruz engem is aggaszt, a mostani eset alapján jó pár hét még tuti kimarad nála sajnos+
Asbee tervezel meccsnézést tartani??Beszállok a game pass költségbe! (vagy van már endzone esetleg? )
yooker
jah, az LB sor sokkal jobban teljesít a vártnál eddig, a futás elleni védekezésünk kifejezetten fasza volt az első 3 meccsen, bárcsak lenne normális pass-rushunk..
a Bills ellen viszont nagyon kemény meccs vár Eli-ra, mert kb borítékolható, h ezt a front7-t nem fogja tudni az OL megállítani - vagy ha mégis akkor tényleg elkezdhetünk reménykedni😊
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Egy olyan kérdésem lenne felétek, hogy hétvégen J.T. Thomas vagy J. Casillas fog kezdeni WLB-ben? Változott a depth chart?

Kösz az információt.
Toto21
 www.giants.com/team/depth-chart.html

nem változott, így ha sérülés nem befolyásolja Thomas fog kezdeni.
Taz
de változott, első két meccsen még Thomas volt többet fent (bár a Falcons ellen már nem volt nagy különbség), viszont a Redskins ellen már 43-14 volt a pályán töltött snapek száma Casillas javára, szóval úgy néz ki Casillas elkezdte kiszorítani Thomast, de mivel nem egyértelmű a helyzet így fantasy szempontból (gondolom ezért kérdezted) nem igazán érdemes játszatni egyiket sem, csak ha tényleg nincs más.
Szesze
nem vágom a fantasyt egyáltalán de a Skins ellen Casillas 7 solo tacklellel vezette a listát nálunk...
nekem igazán pozitív meglepetés az ő játéka!
Cruz engem is aggaszt, a mostani eset alapján jó pár hét még tuti kimarad nála sajnos+
Asbee tervezel meccsnézést tartani??Beszállok a game pass költségbe! (vagy van már endzone esetleg? )
több mint 8 éve
Vobox New York Giants 621
Most komolyan..minden optimizmusom ellenére,én már nem nagyon hiszek Cruzban...remélem nem lesz igazam,de kicsit gáz,hogy nem tud felépülni a jó ég tudja mióta!
Pedig úton van a Cruz mezem Amerikából.. 😕

Szerkesztette: Vobox
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Egy olyan kérdésem lenne felétek, hogy hétvégen J.T. Thomas vagy J. Casillas fog kezdeni WLB-ben? Változott a depth chart?

Kösz az információt.
Toto21
 www.giants.com/team/depth-chart.html

nem változott, így ha sérülés nem befolyásolja Thomas fog kezdeni.
Taz
de változott, első két meccsen még Thomas volt többet fent (bár a Falcons ellen már nem volt nagy különbség), viszont a Redskins ellen már 43-14 volt a pályán töltött snapek száma Casillas javára, szóval úgy néz ki Casillas elkezdte kiszorítani Thomast, de mivel nem egyértelmű a helyzet így fantasy szempontból (gondolom ezért kérdezted) nem igazán érdemes játszatni egyiket sem, csak ha tényleg nincs más.
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egy olyan kérdésem lenne felétek, hogy hétvégen J.T. Thomas vagy J. Casillas fog kezdeni WLB-ben? Változott a depth chart?

Kösz az információt.
Toto21
 www.giants.com/team/depth-chart.html

nem változott, így ha sérülés nem befolyásolja Thomas fog kezdeni.
Taz
Hátőőő...Eddig Casillas jóval aktívabb volt, szten többet is volt a pályán.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
Most akkor mi lesz Cruzzal ? Játszani fog vasárnap ?
Taz
Nem.
Beki
Sikerült megtudakolnom az infót , de azért köszi 😊
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Most akkor mi lesz Cruzzal ? Játszani fog vasárnap ?
Taz
Nem.
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
Most akkor mi lesz Cruzzal ? Játszani fog vasárnap ?
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
Egy olyan kérdésem lenne felétek, hogy hétvégen J.T. Thomas vagy J. Casillas fog kezdeni WLB-ben? Változott a depth chart?

Kösz az információt.
Toto21
 www.giants.com/team/depth-chart.html

nem változott, így ha sérülés nem befolyásolja Thomas fog kezdeni.
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 297
Egy olyan kérdésem lenne felétek, hogy hétvégen J.T. Thomas vagy J. Casillas fog kezdeni WLB-ben? Változott a depth chart?

Kösz az információt.
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Hétvégén egyébként tuti nyerünk, mert Szesze volt olyan galád, hogy fantasyben behúzta a Bills coachot. 😀
Henderson
fantasyban nem befolyásolhatnak az érzelmek 😊
egyébként sztem tényleg ki fogunk kapni, de persze örülnék, ha inkább lenne pár mínusz pontom fantasyban
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 010
Azért vágtuk ki Hillt, mert egymás után HÁROMSZOR bukott meg fűvel. Egyszer belefér, másodszor már fogja a fejét az ember, de harmadszor már szégyen. Ha valaki ennyire hülye h nem tud figyelni az ilyen vizsgálatokra aminek még az időpontja is ismert azzal nem lehet mit csinálni. Nemcsak a pályán, azon kívül is helyt kell állni.
Asbee
Ez jogos, és mivel általában kerüljük a gázos játékosokat, nyilván következetes döntés volt, ettől még nem tartom jónak, több szót erre nem érdemes fecsérelni azt hiszem.

Más:

Victor Cruz experienced a setback with his calf injury at Wednesday's practice.
"Victor came out and tried to do individuals," coach Tom Coughlin said. "He felt the calf again and that's all he did."

Kicsit félek, hogy nem nagyon fog ő már idén játszani, amint elkezdene rendesen edzeni, jön valami "setback".

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azért vágtuk ki Hillt, mert egymás után HÁROMSZOR bukott meg fűvel. Egyszer belefér, másodszor már fogja a fejét az ember, de harmadszor már szégyen. Ha valaki ennyire hülye h nem tud figyelni az ilyen vizsgálatokra aminek még az időpontja is ismert azzal nem lehet mit csinálni. Nemcsak a pályán, azon kívül is helyt kell állni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 010
Ezzel kapcsolatban még mindíg azt nem értem,hogy nem is nagyon próbáltunk nívósabb safety-t hozni,ha jól emlékszem.
Vobox
Én úgy emlékszem, hogy Mcourtynál és Rahim Moorenál is próbálkoztunk, nem jött össze. Persze őket is megkínálhattuk volna nagyobb összeggel a Harris lóvéból.

Amikor aktuális volt sem értettem, hogy Hill kidobása miért jó nekünk, így meg hogy azóta sem volt "balhéja", pláne nem értem, miért látja mindenki jó döntésnek, de ezen már kár bánkódni, ozibozival azért egy-két könnycseppet elmorzsolunk még miatta azt hiszem.

Amúgy tényleg egy jó cover S hiányzik, Collinsot szívesebben látnám a boxhoz közelebb, blitzelni, futást ölni.

Hétvégén egyébként tuti nyerünk, mert Szesze volt olyan galád, hogy fantasyben behúzta a Bills coachot. 😀

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
Vobox New York Giants 621
Thurmond + Hill safety kezdő lehetne ahol Maywether + collinsok a cserék. Az élet másként alakult.
ozibozi
Persze, most okos az ember. Nyílván nem lenne rossz, de én ezeket nem rónám föl a vezetőségnek. Hill időzített bomba (volt?), akitől több eltiltás, mint meccs volt várható. Thurmond 1 éves proove it szerződéssel jött, végig sérült volt. Ráadásul Kelly előtt mindanhol slot cornernek volt elkönyvelve (ott meg ugye nem vagyunk rosszak).
Baluba
Egy jó kis FS hiányzik igazán, én még mindig tartom, hogy Rolle megtartása ért volna annyit mint pl Dwayne Harris megszerzése.
Asbee
pontosan. és nem annyit ért volna, hanem sokkal többet.
csebi
Ezzel kapcsolatban még mindíg azt nem értem,hogy nem is nagyon próbáltunk nívósabb safety-t hozni,ha jól emlékszem.
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 164 — Lucas Scott
Thurmond + Hill safety kezdő lehetne ahol Maywether + collinsok a cserék. Az élet másként alakult.
ozibozi
Persze, most okos az ember. Nyílván nem lenne rossz, de én ezeket nem rónám föl a vezetőségnek. Hill időzített bomba (volt?), akitől több eltiltás, mint meccs volt várható. Thurmond 1 éves proove it szerződéssel jött, végig sérült volt. Ráadásul Kelly előtt mindanhol slot cornernek volt elkönyvelve (ott meg ugye nem vagyunk rosszak).
Baluba
Egy jó kis FS hiányzik igazán, én még mindig tartom, hogy Rolle megtartása ért volna annyit mint pl Dwayne Harris megszerzése.
Asbee
pontosan. és nem annyit ért volna, hanem sokkal többet.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Thurmond + Hill safety kezdő lehetne ahol Maywether + collinsok a cserék. Az élet másként alakult.
ozibozi
Persze, most okos az ember. Nyílván nem lenne rossz, de én ezeket nem rónám föl a vezetőségnek. Hill időzített bomba (volt?), akitől több eltiltás, mint meccs volt várható. Thurmond 1 éves proove it szerződéssel jött, végig sérült volt. Ráadásul Kelly előtt mindanhol slot cornernek volt elkönyvelve (ott meg ugye nem vagyunk rosszak).
Baluba
Pontosan. Will Hilltől muszáj volt megszabadulni, a csapatnak sem volt egészséges, hogy minden szezon kezdetén meccseket hagyott ki. Sajna ez van. Collins-on meg nagyon látszik, hogy rookie, illetve kicsit más szerepkörben lenne ő az igazi. Egy jó kis FS hiányzik igazán, én még mindig tartom, hogy Rolle megtartása ért volna annyit mint pl Dwayne Harris megszerzése.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Baluba New York Giants 65
Thurmond + Hill safety kezdő lehetne ahol Maywether + collinsok a cserék. Az élet másként alakult.
ozibozi
Persze, most okos az ember. Nyílván nem lenne rossz, de én ezeket nem rónám föl a vezetőségnek. Hill időzített bomba (volt?), akitől több eltiltás, mint meccs volt várható. Thurmond 1 éves proove it szerződéssel jött, végig sérült volt. Ráadásul Kelly előtt mindanhol slot cornernek volt elkönyvelve (ott meg ugye nem vagyunk rosszak).
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Thurmond + Hill safety kezdő lehetne ahol Maywether + collinsok a cserék. Az élet másként alakult.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Welker lehet jobban tenné, ha addig vonulna vissza méltósággal amíg tud. Nem véletlen nincsen csapata az egészségi állapota miatt.
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lenne sírás ha visszatérne Nicks😀 Az viszont szar h Welkert is teszteljük, kitudja mi a helyzet Cruzzal...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
Giants will be working out Hakeem Nicks, Wes Welker at their facility today as well as TE Chris Cooley. @JosinaAnderson had it first.
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Cruz most még talán a pszichológiai hadviselés része, de ez is sokat számít, főleg hogy megosztja a védők figyelmét. Csak jól jöhet.
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Cruz viszont vszínű visszatérhet végre. Kérdés milyen formában.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ami azt illeti nem Shady vitte eddig a prímet jó ha 100 futott yardja van.... Watkins már inkább segítség ha nincs.