New York Giants

49 feliratkozó

több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
44 snapet játszott Whitlock, az nem gázos...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Vobox New York Giants 621
Remélem nem csak én látom így de Kennard vmi elképesztő 😊 régóta kijárt már nekünk hogy sikerüljön egy klasszis linebackert kinevelni.
Collins egész jól mozgott tegnap, 2&Goalnál a tackle amit csinált elég durva volt , meg Amuval ahogy kiharcolták azt fumble, az se volt semmi 😊 Ti ezt hogy látjátok ? 😮
Wing meg Whitclock is nagyon jók. Még mindig sajnálom Weatherford-ot meg Hynosky-t , de ez a 2 srác vmi eszméletlen. Főleg Whitclock nagyon meglepett h ennyire sokoldalú, fullback, defensive tackle, special teamer, ritka ilyen srácot látni akire ilyen sok mindent rálehet bízni. Olyan érzésem van vmikor mintha középiskolai v egyetemi meccset néznék, ott fordulnak elő ilyen húzások 😊
Taz
Ami régóta kijárt,az az,hogy draftoltunk az elmúlt évekbe sok 'project' játékost és sok lett bukás...most végre vannak olyanok a keretben,akik nem drágák! (se fizuba,se draftcetlibe)
Whitlock pedig szerintem jó lenne,ha eldöntenénk hol a leginkább hasznos,mert minket ismerve lesérül ha ennyi snapnél használjuk!
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
Remélem nem csak én látom így de Kennard vmi elképesztő 😊 régóta kijárt már nekünk hogy sikerüljön egy klasszis linebackert kinevelni.
Collins egész jól mozgott tegnap, 2&Goalnál a tackle amit csinált elég durva volt , meg Amuval ahogy kiharcolták azt fumble, az se volt semmi 😊 Ti ezt hogy látjátok ? 😮
Wing meg Whitlock is nagyon jók. Még mindig sajnálom Weatherford-ot meg Hynosky-t , de ez a 2 srác vmi eszméletlen. Főleg Whitlock nagyon meglepett h ennyire sokoldalú, fullback, defensive tackle, special teamer, ritka ilyen srácot látni akire ilyen sok mindent rálehet bízni. Olyan érzésem van vmikor mintha középiskolai v egyetemi meccset néznék, ott fordulnak elő ilyen húzások 😊

Szerkesztette: Taz
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 474
Mondjuk a tegnapi meccs + a többi eredmény arra biztos elég, hogy az a pár átjáró troll legalább elkussolt egy darabig. 😎😜 ráadásul Eli 40519 passzolt yarddal minden idők 13. Helyére lépett elő, Montana-t is leelőzve. Csak viszonyításként ilyen viszonylag jegyzett nyeretlen pl QB Romo-nál' is 7-8 ezerrel többet passzolgatott össze. (Nem bántva, elismerve őt, csak viszonyításként)

Szerkesztette: ozibozi
több mint 8 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
de azért csak kikaptak a legrövidebb OT-vel all time hehe 😊
csebi
Azt elég nehéz lesz elvenni a Steelers-től.
tomi-tomi
Pedig nem is a mienk, mert volt már kickoff return TD is hosszabbításban 😛
több mint 8 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
NEm hittem, hogy ilyet írok, de egész szórakoztató a zeagles topik.
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ami nekem nagyon tetszik a védelemben azok a turnoverek. Persze kell hozzá az ellenfél hibája is, hogy labdát tudjunk szerezni, de ezek az INT-k és fumble-k inkább a védőinken múltak mint az ellenfelen. Igaz javulni van még hova, de jó látni ezeket az egyéni teljesítményeket.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 120 — Lucas Scott
Na mi van gyerekek, tényleg ciklus lesz idén?😀
TheBerzerker
messze még a vége, bár dühítő, hogy simán lehetne 4-0 ... sok a lyuk még mindig sztem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Na mi van gyerekek, tényleg ciklus lesz idén?😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
de azért csak kikaptak a legrövidebb OT-vel all time hehe 😊
csebi
Azt elég nehéz lesz elvenni a Steelers-től.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 120 — Lucas Scott
Jól számolom,hogy ha kikapna a Cowboys,akkor csoportelsők vagyunk?
Vobox
a csoport mérlegük jobb+minket is vertek
ozibozi
Jogos,ezt nem vettem figyelembe.
Vobox
de azért csak kikaptak a legrövidebb OT-vel all time hehe 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Vobox New York Giants 621
Jól számolom,hogy ha kikapna a Cowboys,akkor csoportelsők vagyunk?
Vobox
a csoport mérlegük jobb+minket is vertek
ozibozi
Jogos,ezt nem vettem figyelembe.
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 474
Jól számolom,hogy ha kikapna a Cowboys,akkor csoportelsők vagyunk?
Vobox
a csoport mérlegük jobb+minket is vertek
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Jól számolom,hogy ha kikapna a Cowboys,akkor csoportelsők vagyunk?
Vobox
sajnos nagyon ergya idén a Saints , de hátha..
I believe in Weeden..😊

Szerkesztette: yooker
több mint 8 éve
Vobox New York Giants 621
Jól számolom,hogy ha kikapna a Cowboys,akkor csoportelsők vagyunk?
több mint 8 éve
Vobox New York Giants 621
viccet félretéve óriási meglepetés eddig ez a teljesítmény!
főleg Spags eredményessége lep meg igazán,egészen mást csinál mint amire számítottam és hogy ilyen állományból a maxot hozza ki kb!!
(bár ez a 2 mai INT éves highlightba való volt)
az O meg dropp parádéval is eredményes tud lenni, Eli megint a szebbik arcát mutatja, de mellé a fal is egészen egyben van ahhoz képest hogy voltak kavarások szépen...!
mindenesetre a dolgok egyelőre nekünk dolgoznak a csoportban!
negatív hogy ezt a meccset is elbukhattuk volna komoly előnyről, ezzel kellene valamit kezdeni , mert
eddig ilyenből csak a mait sikerült behúzni...
de hát ebben is javultunk ! 😊
yooker
Na igen...ha 3 negyedből állna egy meccs akkor vezetnénk az NFC-t...
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
viccet félretéve óriási meglepetés eddig ez a teljesítmény!
főleg Spags eredményessége lep meg igazán,egészen mást csinál mint amire számítottam és hogy ilyen állományból a maxot hozza ki kb!!
(bár ez a 2 mai INT éves highlightba való volt)
az O meg dropp parádéval is eredményes tud lenni, Eli megint a szebbik arcát mutatja, de mellé a fal is egészen egyben van ahhoz képest hogy voltak kavarások szépen...!
mindenesetre a dolgok egyelőre nekünk dolgoznak a csoportban!
negatív hogy ezt a meccset is elbukhattuk volna komoly előnyről, ezzel kellene valamit kezdeni , mert
eddig ilyenből csak a mait sikerült behúzni...
de hát ebben is javultunk ! 😊
több mint 8 éve
Vobox New York Giants 621
tehát akkor jön: 49ers, Eagles, Boys, Saints, Tampa

Tippek, hogy ez után hogy állunk majd?
balu10
4-1,mert optimista vagyok és mindegyik gyengébb,mint a bills...bár a mai W után nem leszünk mindíg underdog,pedig nekünk az fekszik!Hiú ábránd,de kicsit dejavu-m van....mindegy,Kuhn maradjon a pálya szélén,Cruz térjen vissza és meglátjuk!Meglepő győzelem,de ahogy mondtam,a végén Asbeenak lesz igaza (meg nekem),mert nem olyan csapat vagyunk akit le lehet írni...
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
tehát akkor jön: 49ers, Eagles, Boys, Saints, Tampa

Tippek, hogy ez után hogy állunk majd?
balu10
5:0 mi más?? 😊
több mint 8 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
tehát akkor jön: 49ers, Eagles, Boys, Saints, Tampa

Tippek, hogy ez után hogy állunk majd?

több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
Beattyről van vmi hír ? Lassan ideje lenne neki is visszatérnie
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 009
Azt szeretjük hogyha undergroundok vagyunk és most sokan lekezelnek minket. Run D-hez és védőfalhoz annyit, hogy a pályán kívül kell tartani Kuhnt. Amióta sérült rendre jobbak vagyunk, magasan a legrosszabb DT a keretben. Ennyi a recept😀
Asbee
Az a vicc, hogy ezt a Kuhn dolgot is mindenki látta előre, csak a staff nem. Borzasztó döntések születtek nyáron a rosterrel kapcsolatban.

Fells out holnapra, Will Tye a helyén practice squadból, ezért kitettük Kuhnt Ellist...

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azt szeretjük hogyha undergroundok vagyunk és most sokan lekezelnek minket. Run D-hez és védőfalhoz annyit, hogy a pályán kívül kell tartani Kuhnt. Amióta sérült rendre jobbak vagyunk, magasan a legrosszabb DT a keretben. Ennyi a recept😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Baluba New York Giants 65
Szerintem nem oylan rossz matchup nekünk ez a Buffalo.

Offense oldalon remélem, tanulunk a Pats győzelméből, hiszen elvileg pont az a játékunk, amivel 40 pontot föltetteka táblára: gyors, rövid passzok, kevés futás, TE bevonása red zone-ban. A falunk is tud egy közepes szintet hozni Eli védésében, ami szerintem elég lesz a 2-2,5 másodperces paszsokra. A legnagyobb félelmem itt az, hogy a jó öreg Coughlin nem lesz hajlandó belemenni a 75% passzhívásba.

Defense hasonló képet mutat: játszittunk Dallasban, a Redskinsel, és a szintén nem gyenge futójátékkal rendelkező Atlantával, ennek ellenére run D tekintetében 2. az egységünk a ligában (mondjuk a Bills meg az 1., de mint mondtam, remélem ez nem fog számítani). A másik kulcs Taylor zsebben tartása lehet. Ebben ugye a DE-k szerepe a legnagyobb, ami rossz jel lehetne, de talán az alapvetően ~0 nyomást, amit keltenek, beáldozzuk arra, hogy legtöbbször contain lesz rájuk hívva, a nyomást meg Hankinstől, illetve az esetlegesen középről induló valamelyik endünktől várjuk. Ha már Taylor zsebben van, elvielg jók lehetünk: DRC és Amu szerintem képes "végtelen" ideig fogni a nem túl erős elkapósort. Nekem itt két kétségem van: tényelg sikerül-e Taylort zsebben tartani, illetve mit tudunk kezdeni a Clay, illetve a RB elkapások jelentette veszéllyel.
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 009
Hiszem ha látom, de azért érdekességképpen:

Bleacher Report's Jason Cole reported Jason Pierre-Paul (hand) is expected to report to the Giants "sometime in the next two weeks."
Cole said Pierre-Paul believes he is ready to play "for the rest of the season." JPP has been working with former NFL DL coach John Blake on changing his techniques to compensate for the injuries to his hand.

Holnap mit vártok? Én egy szenvedős meccset amit max mákkal nyerhetünk meg. Valamiért mégis arra fogadnék, hogy behúzzuk valahogy, sokszor tudunk meglepetést okozni underdogként. Szerintem védelemben a futás levédekezése a kulcs, ami Williams ellen nem lesz könnyű, de eddig ebben nem voltunk azért rosszak, így hogy nincs náluk Watkins, nálunk lesz már DRC a passzt talán megoldjuk, kérdés, hogy Taylor mobilitásával tudunk e valamit kezdeni. (lesz e végre valami pass rushra hasonlító dolog). Az offensenek meg nyilván mindenben nagyot kell alakítani egy ilyen brutál D ellen, fal kulcskérdés, mint mindig, nagyon félek, hogy Newhouseon simán átgyaloglnak majd.

Owa elvileg játékra kész, rá nagyon kíváncsi leszek, már ha kap egyáltalán lehetőséget, tartok tőle, hogy nem sokat.

Szóval baromi nehéz lesz, remélem tudom majd nézni melóban, nagyon érdekel, hogy képesek vagyunk e felnőni egy ilyen Billshez.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"