New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Albert Breer ‏@AlbertBreer
Also sounds like, early on, 49ers personnel man Tom Gamble is atop the Jets' list. Bill Polian apparently went to bat for him big-time w/NY.

Ennek viszont örülök.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A Browns korábbi GM-jével, Tom Heckerttel állítólag elsőként lefixáltuk az interjú időpontját a jelöltek közül.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Brian Costello ‏@BrianCoz
Confirmed FOX report that Jets have received permission from Falcons to interview Dave Caldwell for GM job. #NYJ
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Add former Browns GM Tom Heckert to the names being pursued for Jets GM job. Caldwell, Ross, Gamble also in mixempty taxi
Látva Heckert milyen munkát végzett Clevelandben gyorsan elfelejteném még Mike Glennont behúzná 1/9-re...Beki
Heckert teljesen jó munkát végzett. Weeden-t állítólag Holmi akarta nagyon. Persze ki tudja mi az igazság.

Mindenesetre a Haden, Ward, Taylor, Sheard, Little, T-Rich, Gordon, Schwartz névsor három draft alatt bőven korrekt. Ezen kívül késői körökben is talált pár használható játékost (James Michael-Johnson, Winn, Pinkston, Skrine).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Add former Browns GM Tom Heckert to the names being pursued for Jets GM job. Caldwell, Ross, Gamble also in mixempty taxi
Látva Heckert milyen munkát végzett Clevelandben gyorsan elfelejteném még Mike Glennont behúzná 1/9-re...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Add former Browns GM Tom Heckert to the names being pursued for Jets GM job. Caldwell, Ross, Gamble also in mix


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
nem láttam még játszani, de ő ilyen nyúlánk gyerek mint Aldon Smith? Klasszikus 1 funkciós passrusher, nem a svájci bicska fajta. Nem?Amadeus91
Drafttopikban keress vissza. Nagyon sok hozzászólás volt róla pár héttel ezelőtt.

Egy scouting report:  tommeltonscouting.wordpress.com/2012/12/19/scouting-report-jarvis-jones-olb-georgia/

Nincs olyan elit sebessége, amivel kompenzálni tudné, hogy gyakorlatilag nincs pass rush repertoárja. Én semmi extrát nem látok benne.

Ha meg nem láttál valakit játszani, akkor 10 perc megnézni egy összevágott meccsvideót róla, ami minden playt tartalmaz, vagyis nem highlight reel:


 www.youtube.com/watch?v=BocaJIeccGc

 www.youtube.com/watch?v=x4hfGQMmMKo
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jarvis Jones masszív 3-4 olb nem? 4-3ban hol képzelhető el? DE/OLB?

kicsit offAmadeus91
Szintén Walterfootballról:

"2013 Draft Expectations: Jones looks currently like a top-15 pick in the 2013 NFL Draft, if he enters. Pass-rushers are always in demand, and his ability to get after the quarterback will appeal to every NFL team. Jones' best fit would be in a 3-4, but he is capable of playing 4-3 outside linebacker. As long as the juniot produces in the 8-10 sack range, it would be surprising to see Jones stay for another year. "Beki
nem láttam még játszani, de ő ilyen nyúlánk gyerek mint Aldon Smith? Klasszikus 1 funkciós passrusher, nem a svájci bicska fajta. Nem?Amadeus91
Hát 191 cm-t írnak ez nem tudom mennyire helytálló és amit eddig én láttam belőle az alapján igen csak pass rushoz ért és coverage-ban használják. Feláll a DL mellé és rongyol vagy visszalép.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
Jarvis Jones masszív 3-4 olb nem? 4-3ban hol képzelhető el? DE/OLB?

kicsit offAmadeus91
Szintén Walterfootballról:

"2013 Draft Expectations: Jones looks currently like a top-15 pick in the 2013 NFL Draft, if he enters. Pass-rushers are always in demand, and his ability to get after the quarterback will appeal to every NFL team. Jones' best fit would be in a 3-4, but he is capable of playing 4-3 outside linebacker. As long as the juniot produces in the 8-10 sack range, it would be surprising to see Jones stay for another year. "Beki
nem láttam még játszani, de ő ilyen nyúlánk gyerek mint Aldon Smith? Klasszikus 1 funkciós passrusher, nem a svájci bicska fajta. Nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jarvis Jones masszív 3-4 olb nem? 4-3ban hol képzelhető el? DE/OLB?

kicsit offAmadeus91
Szintén Walterfootballról:

"2013 Draft Expectations: Jones looks currently like a top-15 pick in the 2013 NFL Draft, if he enters. Pass-rushers are always in demand, and his ability to get after the quarterback will appeal to every NFL team. Jones' best fit would be in a 3-4, but he is capable of playing 4-3 outside linebacker. As long as the juniot produces in the 8-10 sack range, it would be surprising to see Jones stay for another year. "
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Werner would fit best as a 4-3 defensive end at the next level. However, he does have the skills to be a five-technique defensive end in a 3-4 defense, but may need to add some more bulk for that. Werner probably is not a candidate to kick out as a 3-4 outside linebacker. While he has some athleticism, he doesn't look like a natural to play in space. Beki
Ezt nem tudom mikor írták, de Werner versenysúlya idén közelebb volt/van a 250 fonthoz mint a 260-hoz. Innen nem fog 5techet játszani. Ez egyszerűen kizárható. Az más kérdés, hogy szigorúan csak 43 DE ő, avagy 34 OLB is.

Én hajlok az igenre az utóbbi kérdésre, de Ryan sémája úgyis kevert, eleget lehetne 3point stance-ben is Werner.DoM
Walterfootball-ról van az elemzés, de akkor 3-4 OLB is, de mindegy ha kirepül már top5ben is.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
Jarvis Jones masszív 3-4 olb nem? 4-3ban hol képzelhető el? DE/OLB?

kicsit off

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem azért mert reach lenne hanem mert az elmúlt 2 évben DE-t hoztunk első körbe. Bebaszna ha idén isWester
Egyikőjük sem pass rusher. Werner az lenne.DoM
Sztem Jarvis Jones jut nekünk, mert Werner nagy részben top5 mindenhol, de Jonestól félek kicsit.Beki
Hát elég sok kritikát kapott mostanában :/ De sztem is őt kell húznunk ha bent lesz.
Vagy letrade... De 2.körben mindenképpen QB kellWester
Kicsit egysíkúnak tűnik nekem Jarvis nagyon. Futás ellen haszontalan, míg a coverage skillje sem kiemelkedő, csak rárongyol a QB-ra és ennyi.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Werner would fit best as a 4-3 defensive end at the next level. However, he does have the skills to be a five-technique defensive end in a 3-4 defense, but may need to add some more bulk for that. Werner probably is not a candidate to kick out as a 3-4 outside linebacker. While he has some athleticism, he doesn't look like a natural to play in space. Beki
Ezt nem tudom mikor írták, de Werner versenysúlya idén közelebb volt/van a 250 fonthoz mint a 260-hoz. Innen nem fog 5techet játszani. Ez egyszerűen kizárható. Az más kérdés, hogy szigorúan csak 43 DE ő, avagy 34 OLB is.

Én hajlok az igenre az utóbbi kérdésre, de Ryan sémája úgyis kevert, eleget lehetne 3point stance-ben is Werner.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Nem azért mert reach lenne hanem mert az elmúlt 2 évben DE-t hoztunk első körbe. Bebaszna ha idén isWester
Egyikőjük sem pass rusher. Werner az lenne.DoM
Sztem Jarvis Jones jut nekünk, mert Werner nagy részben top5 mindenhol, de Jonestól félek kicsit.Beki
Hát elég sok kritikát kapott mostanában :/ De sztem is őt kell húznunk ha bent lesz.
Vagy letrade... De 2.körben mindenképpen QB kell

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem azért mert reach lenne hanem mert az elmúlt 2 évben DE-t hoztunk első körbe. Bebaszna ha idén isWester
Egyikőjük sem pass rusher. Werner az lenne.DoM
De akkor is inkább OLB. Most Wernerrel együtt 4 kezdő DE-nk lenneWester
Ha már kezdő QB nincs 😛

Tőlünk nem kell félnetek De-húzás tekintetében már nincs Reid, ja nem lehet az Arizonánál ott lesz 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem azért mert reach lenne hanem mert az elmúlt 2 évben DE-t hoztunk első körbe. Bebaszna ha idén isWester
Egyikőjük sem pass rusher. Werner az lenne.DoM
De akkor is inkább OLB. Most Wernerrel együtt 4 kezdő DE-nk lenneWester
Werner would fit best as a 4-3 defensive end at the next level. However, he does have the skills to be a five-technique defensive end in a 3-4 defense, but may need to add some more bulk for that. Werner probably is not a candidate to kick out as a 3-4 outside linebacker. While he has some athleticism, he doesn't look like a natural to play in space.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem azért mert reach lenne hanem mert az elmúlt 2 évben DE-t hoztunk első körbe. Bebaszna ha idén isWester
Egyikőjük sem pass rusher. Werner az lenne.DoM
Sztem Jarvis Jones jut nekünk, mert Werner nagy részben top5 mindenhol, de Jonestól félek kicsit.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Nem azért mert reach lenne hanem mert az elmúlt 2 évben DE-t hoztunk első körbe. Bebaszna ha idén isWester
Egyikőjük sem pass rusher. Werner az lenne.DoM
De akkor is inkább OLB. Most Wernerrel együtt 4 kezdő DE-nk lenne

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nem azért mert reach lenne hanem mert az elmúlt 2 évben DE-t hoztunk első körbe. Bebaszna ha idén isWester
Egyikőjük sem pass rusher. Werner az lenne.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Edwards mennyiért van most itt?Wester
825,000 dollár garantált pénzért. 😉


Állítólag Bill Polian is célkeresztbe kerültGogo
Így igaz, de azonnal rákente, hogy nem érdekli a meló.

Egyik mock draftban wernert írták hozzánk 😒 Az ilyeneket miért nem rúgják ki 😀Wester
Werner bizony, ha így folytatja top10-es pick lesz. 😉
Beki
Nem azért mert reach lenne hanem mert az elmúlt 2 évben DE-t hoztunk első körbe. Bebaszna ha idén is .

Edwardsot meg akkor meg lehetne tartani, nem rossz elkapó és voltak már itt jó évei

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Brian Costello ‏@BrianCoz
Jets will interview an in-house candidate for the GM job - asst. GM Scott Cohen, according to a source. #nyj
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Eddig 3 GM jelölttel való beszélgetéshez kaptunk engedélyt:

1. Tom Gamble (49ers): 2011 óta dolgozik a 49ers-nél, mint Director of Player Personnel. Hatalmas tapasztalata van és nagyszerűen ért a megfelelő minőségi FA játékosok megszerzésében és nagyszerűen mutatja érdemeit a Frisco rostere is.
Hírek szerint Rex Ryan és a cap miatt hátrányból indulunk a többi érdeklődő csapattal szemben.

2. Marc Ross (Giants): A Giants alkalmazásában áll, mint Director of College Scouting. Korábban dolgozott az Eaglesnél és a Billsnél. 2007 óta a Giants dolgozója és első évében a drafton az alábbi játékosok felfedezésében játszott szerepet: 2. körben Steve Smith, Kevin Boss az 5. körben és Ahmad Bradshaw a hetedikben. A következő évben az alábbi tehetségeket fedezte fel:
Jason Pierre-Paul, Hakeem Nicks, Mario Manningham, Terrell Thomas, Kenny Phillips, Linval Joseph, Will Beatty, Jonathan Goff and Jacquian Williams.
Ross-ot tartják a legnagyobb esélyesnek a GM posztunk betöltésére.

3. Dave Caldwell (Falcons): 2012 óta dolgozik Falconsnál a Director of Player Personnel munkakörben és szorosan együttműködik Dimitroff GM-el. Szintén nagyon jó érzéke van a tehetségek felkutatásában.

Sajnos dátumok/napok egyelőre még nincsenek, hogy melyik jelölttel mikor tervezünk interjút, de ha lesz írom is.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Egyik mock draftban wernert írták hozzánk 😒 Az ilyeneket miért nem rúgják ki 😀Wester
Werner bizony, ha így folytatja top10-es pick lesz. 😉
Werner lazán top5, írták már 1/2-re is.[/quote]Akkor még sokat is mondtam. 😛
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
Edwards mennyiért van most itt?Wester
825,000 dollár garantált pénzért. 😉

Állítólag Bill Polian is célkeresztbe kerültGogo
Így igaz, de azonnal rákente, hogy nem érdekli a meló.

Egyik mock draftban wernert írták hozzánk 😒 Az ilyeneket miért nem rúgják ki 😀Wester
Werner bizony, ha így folytatja top10-es pick lesz. 😉
Beki
Werner lazán top5, írták már 1/2-re is.

criminal lawyer or criminal lawyer?