New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000114440/article/mike-pettine-jets-dc-reportedly-turns-down-extensionWester
Sanchezesre nem reagálok ez várható volt. 😀

Itt érik a teljes stábcsere az rohadt hétszentség.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 886 — we almost always almost win
Bocsi:

😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 993 — Jó ötletnek tűnt!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xnrebananxxsovmmpaip
Mike Pettine, Jets DC, reportedly turns down extension
The drama is never ending with the New York Jets. And defensive coordinator Mike Pettine might be tired of it, considering reports of him saying no thanks to a contract extension.

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 993 — Jó ötletnek tűnt!
nézem a sok világvége faszságot a twitteren, erre a találok egy ilyet:
Mark Sanchez reportedly will be a New York Jet in 2013

mindent értek már. Beteljesült a jóslat.

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000114438/article/report-mark-sanchez-will-remain-a-new-york-jet-in-2013?campaign=Twitter_atlAmadeus91
NEEEEEEEEEEEEEEE

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
nézem a sok világvége faszságot a twitteren, erre a találok egy ilyet:
Mark Sanchez reportedly will be a New York Jet in 2013

mindent értek már. Beteljesült a jóslat.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/s0rgq4qtnj9kfyqhsqwo
Mark Sanchez reportedly will be a New York Jet in 2013
It's been speculated that Mark Sanchez's benching means his time in New York is nearing an end. Not so fast. There are 8 million reasons why the Jets QB likely will be back in 2013.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Kis elemzés a Titans elleni egyik Sanchez INT-ről.

A bevezetésben szereplő képzelt beszélgetés nagyon jó. 😂

“Mark, what did you see here?” Sparano asks like a frustrated parent.

Sanchez confusingly replies, “What do you mean?”

“Why didn’t you look off the safety?” Sparano rebuts.

“What safety?”
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ben Maller ‏@benmaller
Jaguars, Cardinals, Bills, Raiders, Titans and Chiefs all could be in mix to acquire QB Tim Tebow from Jets after season.Beki
Szerintetek hányadik kört kaphatunk érte?Wester
kb 5-től 7-ig 😉ThundersNFL
Nem lesz ilyen nagy kereslet Tebow iránt, szóval szerintem max 6.kör, de inkább kevesebb (vagy semmi). Ebből a fenti listából én egyik csapatról se tudom elképzelni, hogy tenne lépéseket Tebow megszerzéséért.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jaaaaa... na akkor inkabb a masodik koros, o meg elsulhet jol is 😊 McElroy meg.... Hat a Bamaban sem elt meg, milyen lenne az NFL-ben?Delonso_
Tebow sokkal kapósabb lesz, mint Sanchez, aki a nyakunkon marad majd, de ha mi is kifognánk a magunk Russell Wilsonját...
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 993 — Jó ötletnek tűnt!
Igen ez egy szep lenne, de 2. koros iranyitoval rizikos elkezdeni a szezont, nekik altalaban kell egy-ket ev tanulni, persze van egy Dalton es van egy RW akik cafolnak ezt, ennek ellenere ez egy valos problema.Delonso_
Jó öreg Sancho itt lesz még mögötte és McElroy is 3. számúnak, így akkora gáz nem lehet. 😀Beki
Sancho lesz a 3.számú 😀

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jaaaaa... na akkor inkabb a masodik koros, o meg elsulhet jol is 😊 McElroy meg.... Hat a Bamaban sem elt meg, milyen lenne az NFL-ben?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Igen ez egy szep lenne, de 2. koros iranyitoval rizikos elkezdeni a szezont, nekik altalaban kell egy-ket ev tanulni, persze van egy Dalton es van egy RW akik cafolnak ezt, ennek ellenere ez egy valos problema.Delonso_
Jó öreg Sancho itt lesz még mögötte és McElroy is 3. számúnak, így akkora gáz nem lehet. 😀
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Igen ez egy szep lenne, de 2. koros iranyitoval rizikos elkezdeni a szezont, nekik altalaban kell egy-ket ev tanulni, persze van egy Dalton es van egy RW akik cafolnak ezt, ennek ellenere ez egy valos problema.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Részemről sajnálnám ha Ryant menesztenék, jó edző ő és az utóbbi időben az arcából is visszavett. Fel lehet róni neki persze, hogy túlságosan a védelem építgetésére koncentrált az elmúlt években, de én éppen ezért a védelemért lettem Jets szurkoló néhány éve!
Egyedül ez a Sanchezhez való ragaszkodás verte ki nálam is a biztosítékot, de erre meg rá lehet fogni, hogy ha már Tannenbaum ilyen szerződéssel kínálta meg, akkor játszatni kellett?!
Szóval én kiegyeznék azzal ha csak a mexikói takarodna el jó messzire!!!

Ja, és Tebownak mindenképp adnék esélyt, hátha ...leeon83
Tebow nálunk már nem fog kezdőként esélyt kapni.Beki
Ezt nagyjából sejtem, de ezerszer inkább őt próbálnám ki, mintsem idehozzak például egy Alex Smitht!leeon83
Én már az új GM-re és HC-re bízom milyen utat járnak be, de a leglogikusabb az lenne, ha 2. körben húznánk egy QB-t és köré építeni a playbookot Sanchez meg rohadjon csak a padon.
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Részemről sajnálnám ha Ryant menesztenék, jó edző ő és az utóbbi időben az arcából is visszavett. Fel lehet róni neki persze, hogy túlságosan a védelem építgetésére koncentrált az elmúlt években, de én éppen ezért a védelemért lettem Jets szurkoló néhány éve!
Egyedül ez a Sanchezhez való ragaszkodás verte ki nálam is a biztosítékot, de erre meg rá lehet fogni, hogy ha már Tannenbaum ilyen szerződéssel kínálta meg, akkor játszatni kellett?!
Szóval én kiegyeznék azzal ha csak a mexikói takarodna el jó messzire!!!

Ja, és Tebownak mindenképp adnék esélyt, hátha ...leeon83
Tebow nálunk már nem fog kezdőként esélyt kapni.Beki
Ezt nagyjából sejtem, de ezerszer inkább őt próbálnám ki, mintsem idehozzak például egy Alex Smitht!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Részemről sajnálnám ha Ryant menesztenék, jó edző ő és az utóbbi időben az arcából is visszavett. Fel lehet róni neki persze, hogy túlságosan a védelem építgetésére koncentrált az elmúlt években, de én éppen ezért a védelemért lettem Jets szurkoló néhány éve!
Egyedül ez a Sanchezhez való ragaszkodás verte ki nálam is a biztosítékot, de erre meg rá lehet fogni, hogy ha már Tannenbaum ilyen szerződéssel kínálta meg, akkor játszatni kellett?!
Szóval én kiegyeznék azzal ha csak a mexikói takarodna el jó messzire!!!

Ja, és Tebownak mindenképp adnék esélyt, hátha ...leeon83
Tebow nálunk már nem fog kezdőként esélyt kapni.
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Részemről sajnálnám ha Ryant menesztenék, jó edző ő és az utóbbi időben az arcából is visszavett. Fel lehet róni neki persze, hogy túlságosan a védelem építgetésére koncentrált az elmúlt években, de én éppen ezért a védelemért lettem Jets szurkoló néhány éve!
Egyedül ez a Sanchezhez való ragaszkodás verte ki nálam is a biztosítékot, de erre meg rá lehet fogni, hogy ha már Tannenbaum ilyen szerződéssel kínálta meg, akkor játszatni kellett?!
Szóval én kiegyeznék azzal ha csak a mexikói takarodna el jó messzire!!!

Ja, és Tebownak mindenképp adnék esélyt, hátha ...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Congratulations to #Jets Brandon Moore on being named the Jets 2012 Walter Payton Man of the Year for all of his great work in the community.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ben Maller ‏@benmaller
Jaguars, Cardinals, Bills, Raiders, Titans and Chiefs all could be in mix to acquire QB Tim Tebow from Jets after season.Beki
Szerintetek hányadik kört kaphatunk érte?Wester
Mindegy csak Sanchezzel csomagban távozzanak egy napon. 😀
több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Ben Maller ‏@benmaller
Jaguars, Cardinals, Bills, Raiders, Titans and Chiefs all could be in mix to acquire QB Tim Tebow from Jets after season.Beki
Szerintetek hányadik kört kaphatunk érte?Wester
kb 5-től 7-ig 😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 993 — Jó ötletnek tűnt!
Ben Maller ‏@benmaller
Jaguars, Cardinals, Bills, Raiders, Titans and Chiefs all could be in mix to acquire QB Tim Tebow from Jets after season.Beki
Szerintetek hányadik kört kaphatunk érte?

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ben Maller ‏@benmaller
Jaguars, Cardinals, Bills, Raiders, Titans and Chiefs all could be in mix to acquire QB Tim Tebow from Jets after season.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
Tim Tebow's request to be traded/released after season is only half the equation. The Jets will, indeed, look to trade him, per source. #nyj

Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
So, the Jets and Tim Tebow will have a mutual parting of the ways after this season in the form of a trade or release, per source. #nyj
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Seth Walder ‏@SethWalderNYDN
With tm out of playoffs, Rex says he wants to get more PT for young guys like Coples, Kenrick Ellis, Antonion Allen. #nyj

Seth Walder ‏@SethWalderNYDN
Rex doesn't touch Vick question: "I think I'll focus on the players we have on this roster instead of somebody else's players." #nyj

Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
Will Sparano be back in 2013? Rex: "You know the policy of this organization is not to discuss those things until after the season." #nyj

Első nagyon helyes és támogatom (legalább tankolunk 😀) és az ilyen nem jellemző mondjuk Ryanre, mintha elszállt volna minden reménye és hite, érdekes.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
Rex on possibility of trading Sanchez: "I have absolutely zero focus on that right now... That's for another day." #nyj

Tehát tényleg felmerült, de lehet már nem Rexy boynál történik ez és nem Tannynál.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rex tegnapi sajtótájékoztatóján elég sűrűn beismerte a hibáit és bocsánatot kért, ő már tud vmit?

There was this: "Ultimately, I know I'm the guy responsible, and this team is my team and we're 6-8."

And this: "Like I say, I'm the guy that's ultimately responsible."

And finally: "I'm the guy that's ultimately accountable. I haven't shied away from that, not one day."