New York Jets

32 feliratkozó

több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 688 — !SuPeR6BoWL!
Revis a liga legjobbja volt a sérülés előtt. Látva idén Petersont és Charlest sztem az lesz visszatérésekor is.
Márészt viszont a Pats elkapóinak a levédésehez min kell 3 jó CB ami most megvan. És így akarjuk eltradelni. Vágom hogy szorít a cap meg minden de uramisten egy szopó évet nem lehet bevállalni? Egy potenciális HOF-ert akarunk elengedni -,-
Az értéke meg min egy 1. és 2. körös pick. Revis a kedvencem a ligában, bedühödnék ha elküldenénk.
De ez csak az én személyes véleményem.

u.i. : Amilyen balfaszok vagyunk még azt is el tom képzelni hogy Patshez küldjük 😒Wester
ráadásul majd aprópénzért 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ryan nem akarja Revist eltradelni. Gondolom inkább a GM fog dönteni.

több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 154
Lehet, hogy én nem értek hozzá, de az, hogy most trade-en megszerzi valaki, az nem azt jelenti, hogy viszi a szerződését is? Ha viszi az egy év hátralevő futamidejű szerződését, akkor reális érte 1. (+ 2.) kört kérni? Hiszen simán megtehetné, hogy egy év után lelép az új csapatból FA-ként (ad absudum vissza a Jetsbe).

Vagy van olyan, hogy a trade valami háromoldalú szerződés, és egyidejűleg a játékos aláír több évre az új csapathoz egy új szerződést?
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 445 — Jó ötletnek tűnt!
Revis a liga legjobbja volt a sérülés előtt. Látva idén Petersont és Charlest sztem az lesz visszatérésekor is.
Márészt viszont a Pats elkapóinak a levédésehez min kell 3 jó CB ami most megvan. És így akarjuk eltradelni. Vágom hogy szorít a cap meg minden de uramisten egy szopó évet nem lehet bevállalni? Egy potenciális HOF-ert akarunk elengedni 😒
Az értéke meg min egy 1. és 2. körös pick. Revis a kedvencem a ligában, bedühödnék ha elküldenénk.
De ez csak az én személyes véleményem.

u.i. : Amilyen balfaszok vagyunk még azt is el tom képzelni hogy Patshez küldjük 😒

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Revis óriási kedvencem, de a passz elleni védekezés az ő sérülése után is elit volt. Brutális fizetési igényei vannak, a csapat költségvetése meg romokban. Sajnos ez egy logikus lépés!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Jets első körös picket akar Revis meg franchise QB fizetést. ACL után érdekes lesz...

több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 445 — Jó ötletnek tűnt!
Na takarodjanak a jó büdös picsaba

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Egyelőre semmi konkrét, este talán okosabbak leszünk a GMunk bemutatása után.
Mondjuk ACLbol tér vissza, szerződése jövőre lejár, ami kicsit csökkent az értékén, de a liga legjobb CBinek egyike.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Beki! Olvastál valamit, hogy mit akarnak érte kapni?

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
OMG :o

"@Steiny31: Wow. According to CBS Sports, Woody Johnson is going to explore trading Darrelle Revis this offseason. #nyj"

2 Jets beatwriter, LaCanfora és Breer is megerősítette a hírt. Woody nem bízik benne, hogy Revis hosszabbitana. Asszem ezt ma meg is kapja kérdésnek a mediatol.

Ami még durvább, hogy megerősítették h 2 csapat már érdeklődött is a megszerzését illetően, név sajnos nincs.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Holnap 17 órakor mutatjuk be Idziket. 😉
több mint 11 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Robinson WR lesz az NFL-ben legalábbis én úgy halottamWester
Az jó, Percy Harvin-os képességei vannak 😊

Go Jets!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Woody, Rex és Idzik ma együtt figyeli a Senior Bowl edzését. 😉
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jake Steinberg ‏@Steiny31
ICYMI: The #Jets have signed former USC & Cincinnati WR Vidal Hazelton.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 445 — Jó ötletnek tűnt!
Robinson WR lesz az NFL-ben legalábbis én úgy halottam

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jake Steinberg ‏@Steiny31
As I noted last night, it's now official. Tim McDonald is the new #Jets DB coach, replacing Dennis Thurman, who was promoted to DC. #nyj
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Denard Robinson biztos, hogy WR...? Az egyik kedvencem volt, egy sérülés miatt az utolsó félévét RB-ként játszotta le. Előtte is futó QB volt. (Michigan)civilmanu
He was the starting quarterback in all 26 games for the 2010 and 2011 Michigan Wolverines football teams and played at the same position as a senior for the 2012 team as well as running back and receiver towards the end of the season.

😀
több mint 11 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Denard Robinson biztos, hogy WR...? Az egyik kedvencem volt, egy sérülés miatt az utolsó félévét RB-ként játszotta le. Előtte is futó QB volt. (Michigan)

Go Jets!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Az alábbi játékosokkal beszélgettünk/érdeklődünk:

QB Zac Dysert
QB Tyler Wilson
RB Stepfan Taylor
RB Christine Michael
WR Aaron Dobson
WR Denard Robinson
DB Tyrann Mathieu
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.nypost.com/p/sports/jets/taste_of_honey_BMQeiC3TxZZVxw8h1bvN0L

Vele teljes lenne a kép. 😀Beki
Mi a fasznak kéne CB?Wester
Amilyen hírek repkednek mostanság nem csodálom h CB-kkel dobálóznak. 😀
Revis szabadügynök lesz 2014-ben nem akaródzik még hosszabbítani, sérülésből jön vissza már elég a pletykáknak.
Cromartie idei eltradelése jelentős capet szabadítana fel, Idzik mester izzíthatja a vonalakat, újabb pletyka alap.
Wilsont is szóba hozták rengeteg csapattal és a szurkolók is minden mock draftban elküldenék őt.Beki
Sztem meg pont ez az a sor amit nem kéne bolygatni főleg úgy hogy van egy T.Brady a csoportbanWester
Nem is akarjuk, de nem értem miért kell egy ilyen balhés alakkal egyáltalán szóba hozni minket...
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 445 — Jó ötletnek tűnt!
 www.nypost.com/p/sports/jets/taste_of_honey_BMQeiC3TxZZVxw8h1bvN0L

Vele teljes lenne a kép. 😀Beki
Mi a fasznak kéne CB?Wester
Amilyen hírek repkednek mostanság nem csodálom h CB-kkel dobálóznak. 😀
Revis szabadügynök lesz 2014-ben nem akaródzik még hosszabbítani, sérülésből jön vissza már elég a pletykáknak.
Cromartie idei eltradelése jelentős capet szabadítana fel, Idzik mester izzíthatja a vonalakat, újabb pletyka alap.
Wilsont is szóba hozták rengeteg csapattal és a szurkolók is minden mock draftban elküldenék őt.Beki
Sztem meg pont ez az a sor amit nem kéne bolygatni főleg úgy hogy van egy T.Brady a csoportban

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.nypost.com/p/sports/jets/taste_of_honey_BMQeiC3TxZZVxw8h1bvN0L

Vele teljes lenne a kép. 😀Beki
Mi a fasznak kéne CB?Wester
Amilyen hírek repkednek mostanság nem csodálom h CB-kkel dobálóznak. 😀
Revis szabadügynök lesz 2014-ben nem akaródzik még hosszabbítani, sérülésből jön vissza már elég a pletykáknak.
Cromartie idei eltradelése jelentős capet szabadítana fel, Idzik mester izzíthatja a vonalakat, újabb pletyka alap.
Wilsont is szóba hozták rengeteg csapattal és a szurkolók is minden mock draftban elküldenék őt.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 445 — Jó ötletnek tűnt!
 www.nypost.com/p/sports/jets/taste_of_honey_BMQeiC3TxZZVxw8h1bvN0L

Vele teljes lenne a kép. 😀Beki
Mi a fasznak kéne CB?

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.nypost.com/p/sports/jets/taste_of_honey_BMQeiC3TxZZVxw8h1bvN0L

Vele teljes lenne a kép. 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tarvaris Jackson, Orton ... micsoda nevek! Azért Idzik remélem nem így akar bemutatkozni, mert az szánalmas lenne!leeon83
Vagy egy eddig backup QB szerepet betöltő emberkét hozunk, vagy draft más nem maradt. 😕