New York Jets

32 feliratkozó

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Valaki egy Yutube-s linket vágjon már hozzám legyen oly drága, mert az NFL.com-os videokat nem tudom megnyitni.... 😊 :cool:

Köcce!deepsilver
http://www.youtube.com/watch?v=1dzKxhh8fJQ
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valaki egy Yutube-s linket vágjon már hozzám legyen oly drága, mert az NFL.com-os videokat nem tudom megnyitni.... 😊 :cool:

Köcce!
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Hihetetlenül szánalmas volt.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nincs Jets meccs balhé nélkül.

Sal Alosi, az erőnléti edző kigáncsolta a meccsen Nolan Carroll, Fins CB-t.Höri
undorító volt, remélem, eltiltják. ilyet nem tehet egy edző, semmilyen körülmények között.

http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d81cd974e/Dolphin-gets-tripped-on-Jets-sideline?module=HP_video

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 688 — !SuPeR6BoWL!
Mekkora gyökér húzás volt az az edzőtől!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem tudom srác mennyire sérült meg, de komolyabb baja is lehetett volna.....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nincs Jets meccs balhé nélkül.

Sal Alosi, az erőnléti edző kigáncsolta a meccsen Nolan Carroll, Fins CB-t.

több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Sok drop, rossz döntések Sanchez és az edzők részéről - sok punt az ellenfél 35~40 yardról, menjünk neki vagy rúgjuk rá, de így azt az üzenetet adjuk, hogy feladtuk a meccset.
Def jó volt, sajnos nem szereztek TD-t, már csak bennük bíztam.
Pont a Steelershez megyünk... Remélem lazán vesznek minket, Polamalu otthonhagyja a hajvasalót, vagy valami...
Utána a Bears - fogadni mernék, hogy ellenünk már nem lesznek olyan nullák, mint ma a Pats ellen.
Go Jets!

Go Jets!
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
Ez nem jött most be, és a multkor sem 😛

Most tényleg szarul játszottatok :-S Azon csiodálkoztam ott az End Zone-ban... pedig üresen volt és kicsúszott a kezéből :-S
Csomó drop, incomlete passz

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
rohadt istenverése ez a mexikói, szerintem elúszott a playoff, talán a buffalot tudjuk megverni, az meg kevés lesz, lassan két évet kapott mégis képtelen alkotni, szerencsétlen csapat, egy normális irányítóval teljesen máshol lehetne
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
7. Plenty is riding on Vernon Gholston's first sack. The Jets' defensive end, New York's 2008 first-round pick, keeps getting closer and closer to the first sack of his NFL career. According to NFL Players Association documents, Gholston needs only one sack to trigger a $9.1 million roster bonus that the Jets would have the option to pick up next March. Gholston also could activate the $9.1 million bonus with 20 percent play time this season or one fumble recovery. If the Jets declined to pick it up, Gholston then would become an unrestricted free agent. This is an escalator that the Jets worked into Gholston's contract last offseason, when the two sides agreed to restructure his deal. So one sack, one fumble recovery, one interception or 20 percent play time could mean a big payday -- or it could punch Gholston's ticket out of New York.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Pár csapat már a héten bíztosíthatja PO helyét:

Jets
1. Nyernek és a Chargers veszít vagy döntetlent játszik és a Jax veszít vagy döntetlenezik VAGY
2. Nyernek, Chargers lose vagy x, Colts lose vagy x VAGY
3. Döntetlent játszanak, Raiders lose vagy x, Chargers lose, Colts lose
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Leigazoltátok Emanuel Cook, safetyt. UDFA-ként került hozzátok 2009-ben, 2 előszezonban játszott (tavaly és idén értelemszerűen), ezalatt 12 tackle, 1 interception, 1 felszedett fumble a mérlege. Egyszer sem volt még az 53as rostereteken, vagy a PS-etekben. Pár hetet töltött el a Buccs PS-ében anno, illetve az UFL-ben játszott.
Laveranues Coles (WR) helyére jött most.deny79
Jared Cook testvére.
Jó játékos, csak kurva hülye.
a 2009-es outback bowlról is eltiltatta magát, ezért nem draftolta senki, pedig standard 4-5. körös prospect volt.
nem lesz már belőle semmi, hiába aktiválgatja 1-2 csapat, pedig én szerettem a játékát.Höri
De azt tudjátok, hogy hogyan került ő a csapathoz? Úgy, hogy az első választott visszamondta:

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/4424/jobb_ma_egy_vereb

Érdekes dilemma...somebody08
Közben kiderült, hogy a Jets csak PS-be hívta, de abból a szempontból nincs jelentősége a dolognak, hogy Fitzhugh azt hitte aktív rosterre kerül, így utasította vissza.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
2 mozgás a PS-ben: Cummings (LB) ment a Cowboys 53as rosterére, Andre Ramsey (OG/OT) el lett küldve. Helyettük jöttek: Brashton Satele LB és Isaiah Trufant CB
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Leigazoltátok Emanuel Cook, safetyt. UDFA-ként került hozzátok 2009-ben, 2 előszezonban játszott (tavaly és idén értelemszerűen), ezalatt 12 tackle, 1 interception, 1 felszedett fumble a mérlege. Egyszer sem volt még az 53as rostereteken, vagy a PS-etekben. Pár hetet töltött el a Buccs PS-ében anno, illetve az UFL-ben játszott.
Laveranues Coles (WR) helyére jött most.deny79
Jared Cook testvére.
Jó játékos, csak kurva hülye.
a 2009-es outback bowlról is eltiltatta magát, ezért nem draftolta senki, pedig standard 4-5. körös prospect volt.
nem lesz már belőle semmi, hiába aktiválgatja 1-2 csapat, pedig én szerettem a játékát.Höri
De azt tudjátok, hogy hogyan került ő a csapathoz? Úgy, hogy az első választott visszamondta:

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/4424/jobb_ma_egy_vereb

Érdekes dilemma...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Leigazoltátok Emanuel Cook, safetyt. UDFA-ként került hozzátok 2009-ben, 2 előszezonban játszott (tavaly és idén értelemszerűen), ezalatt 12 tackle, 1 interception, 1 felszedett fumble a mérlege. Egyszer sem volt még az 53as rostereteken, vagy a PS-etekben. Pár hetet töltött el a Buccs PS-ében anno, illetve az UFL-ben játszott.
Laveranues Coles (WR) helyére jött most.deny79
Jared Cook testvére.
Jó játékos, csak kurva hülye.
a 2009-es outback bowlról is eltiltatta magát, ezért nem draftolta senki, pedig standard 4-5. körös prospect volt.
nem lesz már belőle semmi, hiába aktiválgatja 1-2 csapat, pedig én szerettem a játékát.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Leigazoltátok Emanuel Cook, safetyt. UDFA-ként került hozzátok 2009-ben, 2 előszezonban játszott (tavaly és idén értelemszerűen), ezalatt 12 tackle, 1 interception, 1 felszedett fumble a mérlege. Egyszer sem volt még az 53as rostereteken, vagy a PS-etekben. Pár hetet töltött el a Buccs PS-ében anno, illetve az UFL-ben játszott.
Laveranues Coles (WR) helyére jött most.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most sikerült megnéznem, és nem sürün esik meg velem de a végét tekertem. Elképesztő sima meccs volt! Nem láttam a tüzet a játékosokban, nem éreztem azt hogy mindenáron nyerni akarnak! Eddig 3 vereség van 3 komoly csapat ellen mind. A győzelmek közül csak 1 olyan van amelyik benne van a rájátszás esélyesek között(Pats ellen otthon). Ami nekem negativ meglepetés az a védelem! Ennél a teljesitménynél még a nem tul acélos Colts védelme is jobb volt! Kritikán aluli teljesitmény szinte mindenkitől. Egyedül a futás ment ugy ahogy mondjuk én a 2 int után már csak futtattam volna a csapatot, nem hajtottam volna bele Sanchezt a 3.-ba. Ezek az int.ek is elgondolkoztatok voltak, mert tényleg ugy dobálta a labdát mint egy robot, elhatározta hogy odadobja akkor is ha közben a fene fenét eszik, nem is nézett máshová!! Nem értek annyira hozzá de ilyen szinten azért ezek nagyon nagy hibák! Ha ebből a meccsből indulunk ki és belegondolunk hogyha elérjük a PO-t akkor idegenben kell helytállni és bizony nagyon komoly csapat ellen, akkor talán jobb is ha nem gondolunk bele! A rájátszásnak meg kéne legyen, ha behuzzák a Miami és Bills ellenit akkor még az is belefér ha kikapnak a Pittsburgh, Chicago duotol. Bár jo lenne ha legalább az egyiket behuznák kellenne ezek után egy kis önbizalom növelés!! Hajrá JETS!!
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Na simán szétrúgták a hátsónkat... Amikor egy playnél, még az első félidőben mindhárom Def falember pancake blockot kapott...
Üzenem Rexnek, hogy innen Újbudáról is meg tudtam volna mondani, hogy rövideket fognak passzolni Welkernek meg a két TE srácnak! Mire készültünk 10 napig?

Más: Konzervatív Pats támadósor: 10 fehér és csak két afro 😊

Go Jets!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
hát ez elég soványka volt, mexikói barátom ismét hozta a szokásos teljesítményét, ezt a passz játékot nem lehet levédekezni, szal ez az idegenbeli vereség várható volt, de a támadójátékunk száncsítával halálra van ítélve
a 4. negyedet már meg se néztem, szal arról nem tudok véleményt formálniunearth
Nem csak miatta volt ilyen gyalázat, a többi 44 társát + az edzői stábot is elküldeném egy kibaszott nagy siratófalra szopni. Az elkaptóktól kezdve a vizesfiúkig kedzve mindenki mosott szar volt. Gyalázat volt, a játék minden elemében lemostak, a mivagyunk a faszagyerekek mentalitás egy ekkora szégyen után mehet a kukába akármi lesz a következő pár meccsen. PO ettől független meg lesz de igaza van azoknak akik aztmondják hogy baromira overrated csapat vagyunk.
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
hát ez elég soványka volt, mexikói barátom ismét hozta a szokásos teljesítményét, ezt a passz játékot nem lehet levédekezni, szal ez az idegenbeli vereség várható volt, de a támadójátékunk száncsítával halálra van ítélve
a 4. negyedet már meg se néztem, szal arról nem tudok véleményt formálni
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 723 — "Grammar maci"
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
😊Wyatt
az 50%-át eltaláltad 😀 😀 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
😊

több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
most egy szenvedős győzelemmel is elégedett lennék 😊