Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Heckert korábban lemondta az interjút a rossz cap helyzet miatt. Marc Ross minden csapathoz megy interjúra, de semmi konkrétum nincs, ezek szerint ő sem akkora ász és marad nekünk Cohen.
Beki
Ross a Rooney-rule miatt megy mindenhova, de valszeg nem őt hívnák ha nem gondolnák komolyan mint jelöltet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Van ennek az egésznek egy lehetséges szomorú olvasata. Akkora trágyadomb van a színfalak mögött (szervezeti kultúra, cap menedzsment, öltözői hangulat stb.), hogy komoly külsős vezető nem látta esélyét, hogy ezt sikeresen meg lehet oldani.tomi-tomi
Nem tudom, mikor olvastam h Gamble lemondta vmelyik csapattal az interjúját csakhogy komolyan jelezze h érdekli a Jets GM állása, erre jönnek a hírek h nem ment jól az interjú.
Erre tegnap Woody magánrepülőjét küldte h Caldwellt egy 2. interjúra New Yorkba repítse, erre ő is beint és az érthetően vonzóbb Jags GM posztot fogadta el.
Heckert korábban lemondta az interjút a rossz cap helyzet miatt. Marc Ross minden csapathoz megy interjúra, de semmi konkrétum nincs, ezek szerint ő sem akkora ász és marad nekünk Cohen.

Külföldön bizakodóak, de ha Cohen lesz kinevezve, aki a leírtaknak megfelelően nyakig részese volt Tanny bukásának és 1-2 rossz draftnak, a rossz cap helyzet kialakításának és még tennénk róla h Ryannek csicskást biztosítunk ez már mindennek a teteje lenne és ha Sanchez lesz a kezdő QB az rohadt biztos h egy Jets meccset sem nézek jövőre, mert itt nem tudatos és drasztikus változások lennének, amiről Ryan kamuzott tegnap, hanem egy leépítés, erre én meg az időmet nem akarom a jövőben pocsékolni, de remélem nem lesz igazam és nem Cohen lesz kinevezve.Beki
Gyere hozzánk vezetőnek, de nem mondhatsz fel a kisfőnőknek és nincs egy fillér sem ami felől rendelkezhetsz. Sajnos ebben semmi vonzó nincs, (jelenleg). Az az érthetetlen, hogy ezt lehetett látni a tavalyi offseasonben is, hogy nem fog menni (pénzügyi rész). Még ha Sancho istenkirály is lenne, hogy nem kéne új QB, akkor is összedölt volna ez a cap dolog.

Nem tudom ki gondolta volna pár ével ezelött, hogy a Jags GM pozició jobb mint a Jetsé, de ezt is megéltük.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Így lótúró se lesz, nem hogy változás. Az eddigi két nagyfőnök helyett lesz az egyik eddiginek a helyettese és a másik eddigi. Mindenki más kirúgva. Amerikai szervezetfejlesztők is foghatják a fejüket, nem csak a Jets szurkolók.
Persze, lehet ezt még fokozni: 2013-ban a Jets kezdő irányítója Mark Sanchez. (Most már ezen se lepődnék meg.)tomi-tomi
Pont ez jutott nekem is eszembe, kiegészítve még azzal, hogy így Ryan majdnem HC+GM szerepben is lesz, mert Cohen úgy táncolna ahogy Ryan fütyülne, ráadásul Woody kivágott rengeteg pénzt az ablakon.

Mondjuk a kinti blog szerkesztők stb. még optimisták, de...Beki
Van ennek az egésznek egy lehetséges szomorú olvasata. Akkora trágyadomb van a színfalak mögött (szervezeti kultúra, cap menedzsment, öltözői hangulat stb.), hogy komoly külsős vezető nem látta esélyét, hogy ezt sikeresen meg lehet oldani.tomi-tomi
Nem tudom, mikor olvastam h Gamble lemondta vmelyik csapattal az interjúját csakhogy komolyan jelezze h érdekli a Jets GM állása, erre jönnek a hírek h nem ment jól az interjú.
Erre tegnap Woody magánrepülőjét küldte h Caldwellt egy 2. interjúra New Yorkba repítse, erre ő is beint és az érthetően vonzóbb Jags GM posztot fogadta el.
Heckert korábban lemondta az interjút a rossz cap helyzet miatt. Marc Ross minden csapathoz megy interjúra, de semmi konkrétum nincs, ezek szerint ő sem akkora ász és marad nekünk Cohen.

Külföldön bizakodóak, de ha Cohen lesz kinevezve, aki a leírtaknak megfelelően nyakig részese volt Tanny bukásának és 1-2 rossz draftnak, a rossz cap helyzet kialakításának és még tennénk róla h Ryannek csicskást biztosítunk ez már mindennek a teteje lenne és ha Sanchez lesz a kezdő QB az rohadt biztos h egy Jets meccset sem nézek jövőre, mert itt nem tudatos és drasztikus változások lennének, amiről Ryan kamuzott tegnap, hanem egy leépítés, erre én meg az időmet nem akarom a jövőben pocsékolni, de remélem nem lesz igazam és nem Cohen lesz kinevezve.
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Így lótúró se lesz, nem hogy változás. Az eddigi két nagyfőnök helyett lesz az egyik eddiginek a helyettese és a másik eddigi. Mindenki más kirúgva. Amerikai szervezetfejlesztők is foghatják a fejüket, nem csak a Jets szurkolók.
Persze, lehet ezt még fokozni: 2013-ban a Jets kezdő irányítója Mark Sanchez. (Most már ezen se lepődnék meg.)tomi-tomi
Pont ez jutott nekem is eszembe, kiegészítve még azzal, hogy így Ryan majdnem HC+GM szerepben is lesz, mert Cohen úgy táncolna ahogy Ryan fütyülne, ráadásul Woody kivágott rengeteg pénzt az ablakon.

Mondjuk a kinti blog szerkesztők stb. még optimisták, de...Beki
Van ennek az egésznek egy lehetséges szomorú olvasata. Akkora trágyadomb van a színfalak mögött (szervezeti kultúra, cap menedzsment, öltözői hangulat stb.), hogy komoly külsős vezető nem látta esélyét, hogy ezt sikeresen meg lehet oldani.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Így lótúró se lesz, nem hogy változás. Az eddigi két nagyfőnök helyett lesz az egyik eddiginek a helyettese és a másik eddigi. Mindenki más kirúgva. Amerikai szervezetfejlesztők is foghatják a fejüket, nem csak a Jets szurkolók.
Persze, lehet ezt még fokozni: 2013-ban a Jets kezdő irányítója Mark Sanchez. (Most már ezen se lepődnék meg.)tomi-tomi
Pont ez jutott nekem is eszembe, kiegészítve még azzal, hogy így Ryan majdnem HC+GM szerepben is lesz, mert Cohen úgy táncolna ahogy Ryan fütyülne, ráadásul Woody kivágott rengeteg pénzt az ablakon.

Mondjuk a kinti blog szerkesztők stb. még optimisták, de...
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Így lótúró se lesz, nem hogy változás. Az eddigi két nagyfőnök helyett lesz az egyik eddiginek a helyettese és a másik eddigi. Mindenki más kirúgva. Amerikai szervezetfejlesztők is foghatják a fejüket, nem csak a Jets szurkolók.
Persze, lehet ezt még fokozni: 2013-ban a Jets kezdő irányítója Mark Sanchez. (Most már ezen se lepődnék meg.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora
Hear that Scott Cohen was very impressive during interview today. Jets could end up promoting their assistant GM to GM.

Nah melyik csapat fogad egy menő fejvadászt, aki 200.000 dollárt kap GM interjúként és akar egy belső embert előléptetni GM posztra? Ez is csak mi lehetünk.

Nah mindegy, amit Cohenről tudni kell h 21 éves NFL tapasztalata van és 5 éve dolgozik nálunk ass GM-ként.
Tannenbaum jobb keze volt, aki jelentéseket készített a lehetséges edzőjelöltekről, top draft tehetségek értékelését végezte és az FA-t elemezte, tehát megbukott lényegében ahogy Tanny és íme a ganggreennation.com cikkjéből egy idézet hozzá:

"The Jets' front office needs to be cleaned out from top to bottom. It's painfully obvious. The same people have largely been in place with varying roles and responsibilities since 2001. Hiring an internal candidate would likely keep many of the same people in place. The crew there has never built anything lasting. Whenever it looked like the Jets were close, they took a step back."

Továbbá, ahogy olvasom a kinti fórumokat a szurkolók is a fejüket fogják és nem hisznek benne h ezáltal a csapat helyzete jobb lenne, lassan én is hozzájuk csatlakozom.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Legfrissebb cap helyzet: nah vajon melyik csapat áll legrosszabbul eme tekintetben, csak nem mi?!
Grat, Tanny!

 espn.go.com/nfl/playoffs/2012/story/_/id/8822266/nfl-mailbag-carryover-rules-impact-cap-strategy
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Caldwell hivatalosan is a Jags GM-je lett.
Maradt Gamble, Ross és Cohen.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora
With SF's Tom Gamble's star not as bright with the Jets right now, hearing NYJ assistant GM Scott Cohen gaining support.

LOL. :/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Brian Costello ‏@BrianCoz
Source confirms that Dennis Thurman is the new defensive coordinator, as Rex hinted at in press conference. #nyj

Források megerősítették, hogy Dennis Thurman az új DC!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ahogy olvasom Turner és Cameron is az Air Coryell offense sémát tökéletesíti és használja:

"The Coryell offense is a combination of deep and mid range passing and power running.[13] The offense relies on getting all five receivers out into patterns that combined stretched the field, setting up defensive backs with route technique and the Quarterback throwing to a spot on time where the receiver can catch and turn upfield. Pass protection is critical to success because at least two of the five receivers will run a deep in, skinny post, comeback, speed out, or shallow cross.
Overall the goal of the Coryell offense is to have at least two downfield, fast wide receivers who adjust to the deep pass very well, combined with a sturdy pocket quarterback with a strong arm. The Coryell offense uses three key weapons. The first is a strong inside running game, the second is its ability to strike deep with two or more receivers on any play, and the third is to not only use those two attack in cooperation with each other, but to include a great deal of mid-range passing to a TE, WR, or back."

A leírtak alapján a futójáték kb. meg is volna, ugye QB-t nem kell részleteznem. Kerley és Hill személyében gyors elkapóink is vannak, bár Holmes sem lassú gyerek.
Ami a gondot jelenti az a pass protection ahhoz meg kell erősíteni a falat bizony és ha Kellert újraigazolnánk az elkapó TE is meglenne.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Am remélem megtartja Ryan ezt a mentalitását hogy úgy veszi ez az első éve és bizonyítania kellWester
Kiélheti magát az biztos, mert itt amennyi teendő lesz...
Ami tuti h Rex is része a GM keresésnek. Kíváncsian várom h OC posztra kit akar Ryan, mert amiket elmondott egész nagy változásokat igényel offense részről, mert idén nagyon ötlettelen és egysíkú volt az O#.Beki
Turner az 1. számú?Wester
Azt csiripelik a madarak, hogy Ryan őt akarja nagyon, de Norvnak nem nagyon akaródzik tetszeni, hogy New Yorkba jöjjön.
Még Cam Cameron van a listán a Ravens nemrég menesztett volt OC-ja.
több mint 13 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Am remélem megtartja Ryan ezt a mentalitását hogy úgy veszi ez az első éve és bizonyítania kellWester
Kiélheti magát az biztos, mert itt amennyi teendő lesz...
Ami tuti h Rex is része a GM keresésnek. Kíváncsian várom h OC posztra kit akar Ryan, mert amiket elmondott egész nagy változásokat igényel offense részről, mert idén nagyon ötlettelen és egysíkú volt az O#.Beki
Turner az 1. számú?

Lesz ez még így se!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Am remélem megtartja Ryan ezt a mentalitását hogy úgy veszi ez az első éve és bizonyítania kellWester
Kiélheti magát az biztos, mert itt amennyi teendő lesz...
Ami tuti h Rex is része a GM keresésnek. Kíváncsian várom h OC posztra kit akar Ryan, mert amiket elmondott egész nagy változásokat igényel offense részről, mert idén nagyon ötlettelen és egysíkú volt az O#.
több mint 13 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Am remélem megtartja Ryan ezt a mentalitását hogy úgy veszi ez az első éve és bizonyítania kell

Lesz ez még így se!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Erről a thurman fickóról mit tudni? Mondjuk sokat nem befolyásol mert gondolom a D-t Rex tartja kézbenWester
 www.newyorkjets.com/team/coaches/dennis-thurman/8eda20e0-6301-4792-b3b5-0436ec22f7eb 😉
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
SexyRexy azért nagy mágus, hogy mindenki elviszi a balhét, csak ő nem...Burkus
Hogy jön ide Grossmann 😀😀😀
De amúgy Ryan a fizetése miatt maradt valszeg.Wester
Nálatok mindenki a fizu miatt maradhat. 😉
több mint 13 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Erről a thurman fickóról mit tudni? Mondjuk sokat nem befolyásol mert gondolom a D-t Rex tartja kézben

Lesz ez még így se!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Brian Costello ‏@BrianCoz
Rex says Sanchez's contract won't factor into any decisions on his future #nyj
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valóban nem sokat tökölünk a DC kérdéssel és várhatóan Rex is részt vesz majd a def play-callingban:

Jake Steinberg ‏@Steiny31
Dennis Thurman will be the new #Jets defensive coordinator. #nyj
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tebow maradna?

... az nem lesz jó.Amadeus91
Ha olyan OC-t találunk, aki olyan playbook-ot tudna adni neki, mint anno a Denvernél, simán el tudom képzelni h marad és talán még kezdő is lehetne.
Egy minőségi RB, új TE kell, illetve a falat megerősíteni picit, az elkapó gárda minősége pedig pont megfelelne Tebow játékának.Beki
szét lesz verve még jobban a csapategység. Vagy Tebow, vagy Sancho, vagy egyik sem, de 2-n együtt nem lesz jó.Amadeus91
Ott rohadjon el Sancho ahol van. Két ilyen undorító szezont adott nekünk (ami nem csak az ő hibája, de nagyobb részben igen), be sem öltöztetném a meccsekre.
Sanchez marad ezt a szerződése garantálja, vagy ha az új GM lesz annyira tökös és meg tudja h lapátra teszi, de a capet rendbe hozza felőlem menjen.
De kétségkívül Tebowtól könnyebb "megszabadulni", mert neki még van vmennyi értéke.
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Tebow maradna?

... az nem lesz jó.Amadeus91
Ha olyan OC-t találunk, aki olyan playbook-ot tudna adni neki, mint anno a Denvernél, simán el tudom képzelni h marad és talán még kezdő is lehetne.
Egy minőségi RB, új TE kell, illetve a falat megerősíteni picit, az elkapó gárda minősége pedig pont megfelelne Tebow játékának.Beki
szét lesz verve még jobban a csapategység. Vagy Tebow, vagy Sancho, vagy egyik sem, de 2-n együtt nem lesz jó.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tebow maradna?

... az nem lesz jó.Amadeus91
Ha olyan OC-t találunk, aki olyan playbook-ot tudna adni neki, mint anno a Denvernél, simán el tudom képzelni h marad és talán még kezdő is lehetne.
Egy minőségi RB, új TE kell, illetve a falat megerősíteni picit, az elkapó gárda minősége pedig pont megfelelne Tebow játékának.
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Tebow maradna?

... az nem lesz jó.