Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
...tök mindegy, mert ez a csapat nem a passzjátékról szól. Egyetlen feladata az irányítóknak, hogy ne adják el a labdát és néha meglepik az ellent egy-két passzal, amit Young és Collins is meg tud csinálni, szóval majdnem mindegy, hogy ki kezd.
.somebody08
Sziasztok,
Szerintem nem mindegy ki kezd nálunk, Collinsszal jobban járnátok, mint egy egészséges Younggal. Vince lassan kezd olyan biztosan dobálni mint az öreg, ugyanakkor lábbal sokkal veszélyesebb, több vele a variációs lehetőség
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Tennessee update: Collins is kiült ma az edzésről, fáj a középső ujja Hogy kinek mutogatott, azt nem írják? 😀😀😀 Young már a Jags ellen vissza akart menni, szóval szerintem játszani fog, de ahogy deny79 írta a blogra, tök mindegy, mert ez a csapat nem a passzjátékról szól. Egyetlen feladata az irányítóknak, hogy ne adják el a labdát és néha meglepik az ellent egy-két passzal, amit Young és Collins is meg tud csinálni, szóval majdnem mindegy, hogy ki kezd. CJ2K-t meg kell fogni és pontok kellenek a védelemtől, mert Kolb bizony nagy bajban lesz, hiába jó nyomás alatt (ha blitzelik), ha olyan nyomás van, mint a GB ellen, akkor jobb ha kitérdeljük a támadásokat, mert csak összetörik. Szerintem az idei legnehezebb feladat vár a falra, és nem örülök, hogy pont most nincs itt Peters.
Ha már Peters és fal: Ez a King Dunlap hogy a bánatba nem tud jó LT lenni, amikor akkora a csávó, hogy a DE-k már csak a lába nyomában is elbotlanak, mert derékig beleesnek. Zsiráfgondozó kell hozzá, komolyan mondom, volt múlt héten az Atlanta ellen egy jelenet, amikor inni adtak neki, hát az valami brutális volt, látszott, hogy az egész csapatnál másfél fejjel magasabb kb. Hihetetlen alkata van, reméljük végre elkezdi kihasználni.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Az eddigi legemlékezetesebb meccsünk a Titans ellen?

No brainer. 1991-ben a Titans még Houstonban játszott Oilers néven és a helyszín akkor a houstoni Astrodome volt. Az Oilers hírhedt volt kemény védelméről, ezért fedett stadionját House of Painnek becézték. Ezúttal azonban embereikre akadtak. Ahogy remek DT-nk, Jerome Brown a meccs után fogalmazott: "They brought the House, we brought the Pain!"

Szóval az utóbbi napokban ezt a meccset nézegetem, amikor időm engedi.
Itt egy rövid kivonat belőle (gondolom az Eagles 1991-es Yearbookjából): http://www.youtube.com/watch?v=HLzkBm9Ljhg

Amit Jerome Brown, Seth Joyner, Wes Hopkins és társaik műveltek, az nem emberi. Ha most fele ennyire domináns védelmünk lenne, teljesen nyugodt lennék 7végi esélyeinket illetően.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Meg más hírek:
- Fisher szerint Young-nak nagyon jók az esélyei, hogy kezdeni fog ellenünk. (bár tegnap egyáltalán nem edzett...) Update: day-to-day állapotban van
- Reid szerint D-Jax elképzelhetetlen, hogy pályára lép hétvégén.
- Amikor arról kérdezték, hogy Kolb mostantól a No.1 QB, azt mondta, csak a Tennessee-re figyelnek jelenleg
(- Sokszor volt, de hátha valakinek még nem, hivatalosan is kijelentette Reid, Kolb kezd, Vick back-up)deny79
Nem is akarom meglátni, hogy Jackson a pályára lép inkább pihenjen 1-2 hetet minthogy egész szezonba nélkülözzük. Én továbbra is Vick párti vagyok, tudom, hogy játszhatna már a 7végén, vagy kezdhetne is de most azt gondolom muszáj Kolbnak kezdenie, maximum ha nagyon nagy lesz rajta a nyomás és nem megy neki akkor jöhet be Vick, talán a mozgékonysága miatt őt nehezebb elkapni a védőknek...

Bunkley mikorra várható vissza?
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Meg más hírek:
- Fisher szerint Young-nak nagyon jók az esélyei, hogy kezdeni fog ellenünk. (bár tegnap egyáltalán nem edzett...) Update: day-to-day állapotban van
- Reid szerint D-Jax elképzelhetetlen, hogy pályára lép hétvégén.
- Amikor arról kérdezték, hogy Kolb mostantól a No.1 QB, azt mondta, csak a Tennessee-re figyelnek jelenleg
(- Sokszor volt, de hátha valakinek még nem, hivatalosan is kijelentette Reid, Kolb kezd, Vick back-up)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyébként én eljutottam arra a szintre, hogy Kolb játszhat bármennyire nagyot, akkor is Vick-et akarják páran látni. (én meg mindenképpen Kolb-ot, de ez mellékes)

És hogy más is legyen, sérülteink:
RDT Brodrick Bunkley Elbow No Participation
WR DeSean Jackson Concussion No Participation
RB LeSean McCoy Rib No Participation
T Jason Peters Knee No Participation
QB Michael Vick Rib Limited Participation
TE Brent Celek Wrist Full Participation
C/G Nick Cole Knee Full Participation
S Kurt Coleman Quadricep Full Participation
WR Riley Cooper Concussion Full Participation
DE Brandon Graham Ankle Full Participation
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Azért tegyük hozzá, hogy a szakértők is megkövetik magukat a videó elején, ők is ugyanúgy földelték már Kevint, mint mi itt (bár tőlem itt nincs idézet, de akkor kisebb-nagyobb mértékben egyetértettem velük). Ráadásul megnézném mondjuk egy Jets/Ravens/Steelers ellen😊 Ettől függetlenül azt már nekem bizonyította, hogy van benne potenciál és hogy fejlődőképes, azt még nem, hogy év végén, amikor dönteni kell, hogy kit trade-eljünk, akkor ne őt küldjük el (nem azért mert nem jó, hanem mert ez még nem elég idő arra, hogy végleges döntést tudjak hozni). Hozzáteszem erre sajnos nem is lesz lehetősége, mert a bye után valószínűleg Vick kapja meg a kezdőpozíciót. Egy Cowboys vagy egy Giants ellen kiváncsi lennék rá még, végül is ők a leggyakoribb ellenfeleink (meg a Skins, de ellenük már játszott).somebody08
Hogy egy kissé általánosabb síkra tereljem a dolgot, nekem az esettől függetlenül az nem fér a fejembe, hogy egy "fotelfocista" - megjegyzem én is az vagyok!, de fikázni senkit nem szoktam - miként jön ahhoz, hogy ilyen stílusban leszóljon egy profi focistát.

Egyrészt fogalma sincs róla, hogy milyen testi, lelki, szellemi igénybevétellel jár ez a sport ilyen szinten űzve, másrészt olyan csekély minta alapján megítélni valakit, mint most Kolb esetében sokan tették, finoman szólva nem bölcs dolog.Szabler
Bocs Szabler, de csak most értem haza és láttam a mai fórumtermést, csak éppen nem értem, hogy melyik részén akadtál ki annak amit írtam. Vagy még vasárnap mondtam valamit a Profootball Klubban? (megtörténhet, bár én inkább babzsákfocista voltam akkor😊somebody08
Miattad a legkevésbé sem akadnék ki. Csak néhány korábbi megnyilvánulás (egyiket sem te "követted el") összegződött és érlelte meg a hozzászólásokat.

Bár lehet csak az volt az egyetlen célom, hogy kissé megpörgessem a topikot, mert a meccsek között mindig nagyon leül. 😉

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Azért tegyük hozzá, hogy a szakértők is megkövetik magukat a videó elején, ők is ugyanúgy földelték már Kevint, mint mi itt (bár tőlem itt nincs idézet, de akkor kisebb-nagyobb mértékben egyetértettem velük). Ráadásul megnézném mondjuk egy Jets/Ravens/Steelers ellen😊 Ettől függetlenül azt már nekem bizonyította, hogy van benne potenciál és hogy fejlődőképes, azt még nem, hogy év végén, amikor dönteni kell, hogy kit trade-eljünk, akkor ne őt küldjük el (nem azért mert nem jó, hanem mert ez még nem elég idő arra, hogy végleges döntést tudjak hozni). Hozzáteszem erre sajnos nem is lesz lehetősége, mert a bye után valószínűleg Vick kapja meg a kezdőpozíciót. Egy Cowboys vagy egy Giants ellen kiváncsi lennék rá még, végül is ők a leggyakoribb ellenfeleink (meg a Skins, de ellenük már játszott).somebody08
Hogy egy kissé általánosabb síkra tereljem a dolgot, nekem az esettől függetlenül az nem fér a fejembe, hogy egy "fotelfocista" - megjegyzem én is az vagyok!, de fikázni senkit nem szoktam - miként jön ahhoz, hogy ilyen stílusban leszóljon egy profi focistát.

Egyrészt fogalma sincs róla, hogy milyen testi, lelki, szellemi igénybevétellel jár ez a sport ilyen szinten űzve, másrészt olyan csekély minta alapján megítélni valakit, mint most Kolb esetében sokan tették, finoman szólva nem bölcs dolog.Szabler
Bocs Szabler, de csak most értem haza és láttam a mai fórumtermést, csak éppen nem értem, hogy melyik részén akadtál ki annak amit írtam. Vagy még vasárnap mondtam valamit a Profootball Klubban? (megtörténhet, bár én inkább babzsákfocista voltam akkor😊
több mint 13 éve
sarastro 21 — Eagles fan
Hogy egy kissé általánosabb síkra tereljem a dolgot, nekem az esettől függetlenül az nem fér a fejembe, hogy egy "fotelfocista" - megjegyzem én is az vagyok!, de fikázni senkit nem szoktam - miként jön ahhoz, hogy ilyen stílusban leszóljon egy profi focistát.

Egyrészt fogalma sincs róla, hogy milyen testi, lelki, szellemi igénybevétellel jár ez a sport ilyen szinten űzve, másrészt olyan csekély minta alapján megítélni valakit, mint most Kolb esetében sokan tették, finoman szólva nem bölcs dolog.Szabler
Bár nem tartoztam a Kolb-ot szidók táborába, de mint "fotelfocista" és nagyszájú megmondóember, lenne észrevételem.
Nekem alapvetően markáns véleményem szokott lenni a csapatról vagy egyes játékosokról, és ha úgy gondolom, akkor ennek hangot is adok. Ez egy fórum, és mint gyakorlott fórumozó tudom, hogy ez attól működhet és attól élvezetes, ha vannak viták, ütköznek az álláspontok. Persze nem útszéli stílusban. Attól viszont a falat kaparom, ha valaki a játékos nevében kikér minden negatív megjegyzést, pedig se nem rokona, se nem ismerőse. Ennek a másik véglete Török Péter, aki undorító módon képes egy-egy játékost porig alázni, gyakran általa kitalált történetekkel...
Az, hogy milyen testi, lelki vagy szellemi igénybevétellel jár a sport, érdekel, de nem azon a szinten, hogy emiatt ne írhassam le a véleményem. Az én munkám is gyakran lenulláz fizikailag és szellemileg. Foglalkozik vele valaki? Nem!sarastro
Elnézést, hogy miattam a falat kellett kaparnod. Tudom, hogy elsöprő kisebbségben vagyok, de én mint egy idealista-moralista, olykor szeretek hangot adni a véleményemnek, ha világnézetemmel szemben álló jelenséggel találkozom. Hangsúlyozom, hogy nem a negatív vélemény zavar, hanem az útszéli stílusban megfogalmazott és az általam megalapozatlannak tartott ítélet. Negatív kritikát ugyanis sokféleképpen meg lehet fogalmazni, ízlésesen és kevésbé ízlésesen is. Én az előbbire szavazok!

Mindazonáltal a mai nap tanulságaként ezentúl befogom a pofám és elejét veszem a további lehurrogásnak.Szabler
Húha! Szabler, azt hiszem félreértettél és valószínűleg az én hibám, mert nem fogalmaztam pontosan. A legkevésbé sem rád gondoltam és a kommentárom nem is abból a megközelítésből született, ahogy azt Te értetted. Mindazonáltal tökéletesen egyetértek a hozzászólásoddal és elnézést, nem állt szándékomban megsérteni!
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Kevin Kolb will start at quarterback Sunday against Tennessee, coach Andy Reid said today.

DeSean Jackson, who suffered a concussion and other injuries on a big hit by the Falcons' Dunta Robinson, likely will not play, Reid said.

Defensive tackle Brodrick Bunkley (elbow) won't practice today but Reid said his elbow is improving. Neither will Jason Peters, coming off surgery to repair torn meniscus in his left knee. Both are likely out this week.

LeSean McCoy, who is playing with a cracked rib, will not practice to rest the injury. Riley Cooper (concussion) will return.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Hogy egy kissé általánosabb síkra tereljem a dolgot, nekem az esettől függetlenül az nem fér a fejembe, hogy egy "fotelfocista" - megjegyzem én is az vagyok!, de fikázni senkit nem szoktam - miként jön ahhoz, hogy ilyen stílusban leszóljon egy profi focistát.

Egyrészt fogalma sincs róla, hogy milyen testi, lelki, szellemi igénybevétellel jár ez a sport ilyen szinten űzve, másrészt olyan csekély minta alapján megítélni valakit, mint most Kolb esetében sokan tették, finoman szólva nem bölcs dolog.Szabler
Bár nem tartoztam a Kolb-ot szidók táborába, de mint "fotelfocista" és nagyszájú megmondóember, lenne észrevételem.
Nekem alapvetően markáns véleményem szokott lenni a csapatról vagy egyes játékosokról, és ha úgy gondolom, akkor ennek hangot is adok. Ez egy fórum, és mint gyakorlott fórumozó tudom, hogy ez attól működhet és attól élvezetes, ha vannak viták, ütköznek az álláspontok. Persze nem útszéli stílusban. Attól viszont a falat kaparom, ha valaki a játékos nevében kikér minden negatív megjegyzést, pedig se nem rokona, se nem ismerőse. Ennek a másik véglete Török Péter, aki undorító módon képes egy-egy játékost porig alázni, gyakran általa kitalált történetekkel...
Az, hogy milyen testi, lelki vagy szellemi igénybevétellel jár a sport, érdekel, de nem azon a szinten, hogy emiatt ne írhassam le a véleményem. Az én munkám is gyakran lenulláz fizikailag és szellemileg. Foglalkozik vele valaki? Nem!sarastro
Elnézést, hogy miattam a falat kellett kaparnod. Tudom, hogy elsöprő kisebbségben vagyok, de én mint egy idealista-moralista, olykor szeretek hangot adni a véleményemnek, ha világnézetemmel szemben álló jelenséggel találkozom. Hangsúlyozom, hogy nem a negatív vélemény zavar, hanem az útszéli stílusban megfogalmazott és az általam megalapozatlannak tartott ítélet. Negatív kritikát ugyanis sokféleképpen meg lehet fogalmazni, ízlésesen és kevésbé ízlésesen is. Én az előbbire szavazok!

Mindazonáltal a mai nap tanulságaként ezentúl befogom a pofám és elejét veszem a további lehurrogásnak.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
sarastro 21 — Eagles fan
Hogy egy kissé általánosabb síkra tereljem a dolgot, nekem az esettől függetlenül az nem fér a fejembe, hogy egy "fotelfocista" - megjegyzem én is az vagyok!, de fikázni senkit nem szoktam - miként jön ahhoz, hogy ilyen stílusban leszóljon egy profi focistát.

Egyrészt fogalma sincs róla, hogy milyen testi, lelki, szellemi igénybevétellel jár ez a sport ilyen szinten űzve, másrészt olyan csekély minta alapján megítélni valakit, mint most Kolb esetében sokan tették, finoman szólva nem bölcs dolog.Szabler
Bár nem tartoztam a Kolb-ot szidók táborába, de mint "fotelfocista" és nagyszájú megmondóember, lenne észrevételem.
Nekem alapvetően markáns véleményem szokott lenni a csapatról vagy egyes játékosokról, és ha úgy gondolom, akkor ennek hangot is adok. Ez egy fórum, és mint gyakorlott fórumozó tudom, hogy ez attól működhet és attól élvezetes, ha vannak viták, ütköznek az álláspontok. Persze nem útszéli stílusban. Attól viszont a falat kaparom, ha valaki a játékos nevében kikér minden negatív megjegyzést, pedig se nem rokona, se nem ismerőse. Ennek a másik véglete Török Péter, aki undorító módon képes egy-egy játékost porig alázni, gyakran általa kitalált történetekkel...
Az, hogy milyen testi, lelki vagy szellemi igénybevétellel jár a sport, érdekel, de nem azon a szinten, hogy emiatt ne írhassam le a véleményem. Az én munkám is gyakran lenulláz fizikailag és szellemileg. Foglalkozik vele valaki? Nem!
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Teljesen megérdemelt.
A Titans meccs megint jó teszt lesz neki és az egész offense-nek. Nagy bravúr lenne ott nyerni.BleedingGreen
Azért lesz esélyünk.....Hasonló taktikán leszünk sztem mint a Falcons ellen.A futásukat kell nagyon megfogni..nah meg persze nagy nyomást a QB-re.Az O#-nél meg fontos lesz,hogy megvédjük Kolbot ezért sokat fog blokkolni Celek is meg Shady is.Nyilván Maclinre is próbálnak figyelni,de remélem azért újra jó napja lesz,de simán benne van 1 Avant TD is a meccsbe. 😉Greengo
azért messze nehezebb dolgunk lesz mint az ATL ellen... meg azt a meccset nagyban befolyásolta Desean korai futása, ha nincs az a futás biztos vagyok, hogy másképp alakul a meccs... Meg ugye D-Jax kiesett, a TEN D meg éppenséggel nem egy kutyaütő gárda, nem is beszélve CJ-ról... ettől függetlenül persze Eagles győzelmet várok, de kemény, az Atlanta meccsel össze nem hasonlítható összecsapás lesz!eaglesmcnabb
Én is bízok a győzelmünkben, lehet a kulcs kicsit több ilyen Djax futásához hasonló trükkös play kell majd, hogy ne tudják mit akarunk. Bízok az öreg Andyban van olyan rafkós, hogy összehozzon még pár kellemetlen meglepetést a Ten védőinek.

A régebbi íráshoz szólnék hozzá 1 gondolatot én is, nyilván magyarországról senki nem fogja tudni milyen profi amerikai focis játékosnak lenni, de ha valaki tudná akkor nem hiszem h itt fórumozgatna hanem amerikában "tengetné" az életét valamelyik csapatnál... Véleményünk igen is legyen, nyilván nem tudjuk még megítélni pl. , h Kolb mennyire jó vagy nem, csak az aktuális teljesítményét véleményezzük, majd szezon végére dől el. Én őt 5ös skálán olyan 3.5-es QB nak tartom, de még rengeteg fejlődhet az évek során, a Falcons elleni meccs óta én már nem nézem őt annyira negatív szemmel. De az első meccsen való bemutatkozása azért bennem mély nyomot hagyott ott eléggé "bénácska" meg olyan gyámoltalannak tűnt (jó én biztos összefosnám a gatyám ha olyan blitzek jönnének felém, de ő ezért kapja a fizetést, hogy bírja) na mind1, a lényeg, hogy most egy sokkal határozottabb Kolb volt a pályán, lehet jót tett neki, hogy le lett cserélve és most ég a bizonyítási vágytól. Nagyon várom a 7végi meccset, ahol megnézhetem, hogy egy igazi kemény védelem ellen mit alkot majd... Csak ez a teljesítmény nagyban fog függni attól, hogyan védik majd meg, mert hiába lenne top5ös NFL QB-nk ha a fal nem védi meg...

Na a lényeg, hogy nagyon várom a meccset, biztosan érdekes találkozó lesz
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
"QB Kevin Kolb has been named the NFC Offensive Player of the Week for his performance against Atlanta."Szabler
Teljesen megérdemelt.
A Titans meccs megint jó teszt lesz neki és az egész offense-nek. Nagy bravúr lenne ott nyerni.BleedingGreen
Azért lesz esélyünk.....Hasonló taktikán leszünk sztem mint a Falcons ellen.A futásukat kell nagyon megfogni..nah meg persze nagy nyomást a QB-re.Az O#-nél meg fontos lesz,hogy megvédjük Kolbot ezért sokat fog blokkolni Celek is meg Shady is.Nyilván Maclinre is próbálnak figyelni,de remélem azért újra jó napja lesz,de simán benne van 1 Avant TD is a meccsbe. 😉Greengo
azért messze nehezebb dolgunk lesz mint az ATL ellen... meg azt a meccset nagyban befolyásolta Desean korai futása, ha nincs az a futás biztos vagyok, hogy másképp alakul a meccs... Meg ugye D-Jax kiesett, a TEN D meg éppenséggel nem egy kutyaütő gárda, nem is beszélve CJ-ról... ettől függetlenül persze Eagles győzelmet várok, de kemény, az Atlanta meccsel össze nem hasonlítható összecsapás lesz!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
"QB Kevin Kolb has been named the NFC Offensive Player of the Week for his performance against Atlanta."Szabler
Teljesen megérdemelt.
A Titans meccs megint jó teszt lesz neki és az egész offense-nek. Nagy bravúr lenne ott nyerni.BleedingGreen
Azért lesz esélyünk.....Hasonló taktikán leszünk sztem mint a Falcons ellen.A futásukat kell nagyon megfogni..nah meg persze nagy nyomást a QB-re.Az O#-nél meg fontos lesz,hogy megvédjük Kolbot ezért sokat fog blokkolni Celek is meg Shady is.Nyilván Maclinre is próbálnak figyelni,de remélem azért újra jó napja lesz,de simán benne van 1 Avant TD is a meccsbe. 😉


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
"QB Kevin Kolb has been named the NFC Offensive Player of the Week for his performance against Atlanta."Szabler
Teljesen megérdemelt.
A Titans meccs megint jó teszt lesz neki és az egész offense-nek. Nagy bravúr lenne ott nyerni.


több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
"QB Kevin Kolb has been named the NFC Offensive Player of the Week for his performance against Atlanta."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
+ azt azért ne várja senki, hogy csak akkor nyilvánítsunk egy játékosról véleményt amikor már kellő mennyiségű mérkőzést játszott... nekem speciel akkor is van véleményem vkiről ha az adott illető csak egy félidőt játszott, nem kell ahhoz szezonokat lenyomnia. Természetesen a vélemény változhat, ugyanúgy ahogyan a mutatott teljesítmény is.eaglesmcnabb
úgy érzem nagyon elbeszélünk egymás mellett, ezért nincs sok értelme tovább forszírozni ezt a dolgot, de...

persze, hogy lehet egy meccsen, egy félidőben, sőt akár egy play során mutatott teljesítményről is véleményt nyilvánítani, de nem mindegy, hogy azt mondom...

- XY ma bénán játszott, de hátha többre is képes, várjunk még azzal pár meccset, hogy végleges ítéletet mondjunk fölötte, vagy
- XY ma bénán játszott, egy halom fos az egész faszi, kukába vele, takarodjon csapattól, a büdös életbe nem is lesz belőle használható playa.

Ha jól emlékszem Kolb kapcsán sok olyan vélemény volt, ami inkább a második verzióra hajazott. Szerintem ez nem volt igazságos és korrekt.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Mondjuk én nem várom el egy szurkolótól, hogy minden esetben átgondolt és összeszedett véleményt alkosson, főleg egy fórumon. Itt szvsz belefér egy-egy egyoldalúbb vagy fikázóbb hozzászólás is, embere válogatja. Egyébként sokszor pont az ilyen szurkolók szokták egy idő után legjobban isteníteni a hajdan szidott játékost.
Azt meg a tényleges NFL játékosokon kívül igen kevesen tudják, hogy ténylegesen milyen testi-lelki teherrel jár profi játékosnak lenni. Az egyetemen is max a topcsapatoknál közelítiti meg a fizikai-pszichikai nyomás az NFL-szintjét. Persze a profikat ezért rendesen meg is fizetik, és a profizmushoz szvsz hozzátartozik, hogy bírniuk kell a szurkolók,a sajtó sokszor igaztalan kritikáját is. Hatványozottan így van ez a testvéri szeretet városában. 😊 BleedingGreen
Tudom én magamról, hogy nem vagyok egy prototipikus szurkoló, pláne nem prototipikus Eagles-szurkoló, 😊 de talán időnként még a vérmesebbeknek sem árt, ha elszámolnak 10-ig 100-ig 1000-ig, mielőtt elhamarkodott véleményt alkotnak.

nyilván a fórumot is ki-ki másra használja, én elsősorban információért, információval, észérvek mentén folytatott eszmecsere reményében jövök ide, más biztos azért is, hogy kiírja magából a csapat vagy x játékos miatt érzett frusztrációját.

persze, hogy csak maguk a játékosok vannak tisztában azzal, mit jelent profi focistának lenni, de létezik egy olyan - mára egyre inkább kivesző - dolog, hogy empátia, ami, ha tényeken nyugszik, azért segíthet legalább hozzávetőleges képet alkotni a külső szemlélő számára is.Szabler
+ azt azért ne várja senki, hogy csak akkor nyilvánítsunk egy játékosról véleményt amikor már kellő mennyiségű mérkőzést játszott... nekem speciel akkor is van véleményem vkiről ha az adott illető csak egy félidőt játszott, nem kell ahhoz szezonokat lenyomnia. Természetesen a vélemény változhat, ugyanúgy ahogyan a mutatott teljesítmény is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Mondjuk én nem várom el egy szurkolótól, hogy minden esetben átgondolt és összeszedett véleményt alkosson, főleg egy fórumon. Itt szvsz belefér egy-egy egyoldalúbb vagy fikázóbb hozzászólás is, embere válogatja. Egyébként sokszor pont az ilyen szurkolók szokták egy idő után legjobban isteníteni a hajdan szidott játékost.
Azt meg a tényleges NFL játékosokon kívül igen kevesen tudják, hogy ténylegesen milyen testi-lelki teherrel jár profi játékosnak lenni. Az egyetemen is max a topcsapatoknál közelítiti meg a fizikai-pszichikai nyomás az NFL-szintjét. Persze a profikat ezért rendesen meg is fizetik, és a profizmushoz szvsz hozzátartozik, hogy bírniuk kell a szurkolók,a sajtó sokszor igaztalan kritikáját is. Hatványozottan így van ez a testvéri szeretet városában. 😊 BleedingGreen
Tudom én magamról, hogy nem vagyok egy prototipikus szurkoló, pláne nem prototipikus Eagles-szurkoló, 😊 de talán időnként még a vérmesebbeknek sem árt, ha elszámolnak 10-ig 100-ig 1000-ig, mielőtt elhamarkodott véleményt alkotnak.

nyilván a fórumot is ki-ki másra használja, én elsősorban információért, információval, észérvek mentén folytatott eszmecsere reményében jövök ide, más biztos azért is, hogy kiírja magából a csapat vagy x játékos miatt érzett frusztrációját.

persze, hogy csak maguk a játékosok vannak tisztában azzal, mit jelent profi focistának lenni, de létezik egy olyan - mára egyre inkább kivesző - dolog, hogy empátia, ami, ha tényeken nyugszik, azért segíthet legalább hozzávetőleges képet alkotni a külső szemlélő számára is.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
igazad van...de ilyen csekély minta alapján dicsérni sem bölcs dolog...
másrészt igaz hogy fotelfocisták vagyunk, de ez az NFL...azt hiszem nem kell tovább ragozni...ha valaki Franchise QB akar lenni, főleg hogy van mögötte egy ilyen formában játszó Vick, akkor ne úgy játsszon mint azt az első 2 meccsén tette...eaglesmcnabb
amit én képviselni óhajtottam az egyszerűen - az ártatlanság vélelméhez hasonlóan - "a jó quarterbackség vélelme" vagy valami hasonló. ahogyan valakit, legalábbis egy demokratikus jogállamban, nem szabad bűnösnek kikiáltani addig, amíg nincs rá perdöntő bizonyíték, úgy pl. egy irányítót sem igazságos eltemetni csak azért, mert első pár meccsén gyengén játszott. egy-két meccsen nyújtott teljesítmény még nem elegendő ahhoz, hogy akárkit is véglegesen leírjunk vagy - ellenkezőleg - egekig magasztaljunk.
Szabler
Az Eaglesnél inkább úgy van mint a kommunizmusban: bűnös vagy mindaddig, amíg nem bizonyítod ártatlanságodat, azaz sz_r játékos vagy mindaddig, amíg nem bizonyítod az ellenkezőjét 😀


több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
igazad van...de ilyen csekély minta alapján dicsérni sem bölcs dolog...
másrészt igaz hogy fotelfocisták vagyunk, de ez az NFL...azt hiszem nem kell tovább ragozni...ha valaki Franchise QB akar lenni, főleg hogy van mögötte egy ilyen formában játszó Vick, akkor ne úgy játsszon mint azt az első 2 meccsén tette...eaglesmcnabb
szerintem az én számat egyetlen dicsérő szó sem hagyta el Kolbbal kapcsolatban. 😊 nem adott rá okot.

amit én képviselni óhajtottam az egyszerűen - az ártatlanság vélelméhez hasonlóan - "a jó quarterbackség vélelme" vagy valami hasonló. ahogyan valakit, legalábbis egy demokratikus jogállamban, nem szabad bűnösnek kikiáltani addig, amíg nincs rá perdöntő bizonyíték, úgy pl. egy irányítót sem igazságos eltemetni csak azért, mert első pár meccsén gyengén játszott. egy-két meccsen nyújtott teljesítmény még nem elegendő ahhoz, hogy akárkit is véglegesen leírjunk vagy - ellenkezőleg - egekig magasztaljunk.

az valóban gyakori érv, hogy "ez az NFL kérem szépen, meg Te öregem dollármilliókat keresel, tehát Day 1-tól teljesíts!", de pusztán a tény, hogy valaki egy NFL-csapattal áll szerződésben még nem pótolja azt a meccsrutint, ami igenis kell ahhoz, hogy valaki igazán megmutathassa a benne rejlő valódi potenciált.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Azért tegyük hozzá, hogy a szakértők is megkövetik magukat a videó elején, ők is ugyanúgy földelték már Kevint, mint mi itt (bár tőlem itt nincs idézet, de akkor kisebb-nagyobb mértékben egyetértettem velük). Ráadásul megnézném mondjuk egy Jets/Ravens/Steelers ellen😊 Ettől függetlenül azt már nekem bizonyította, hogy van benne potenciál és hogy fejlődőképes, azt még nem, hogy év végén, amikor dönteni kell, hogy kit trade-eljünk, akkor ne őt küldjük el (nem azért mert nem jó, hanem mert ez még nem elég idő arra, hogy végleges döntést tudjak hozni). Hozzáteszem erre sajnos nem is lesz lehetősége, mert a bye után valószínűleg Vick kapja meg a kezdőpozíciót. Egy Cowboys vagy egy Giants ellen kiváncsi lennék rá még, végül is ők a leggyakoribb ellenfeleink (meg a Skins, de ellenük már játszott).somebody08
Hogy egy kissé általánosabb síkra tereljem a dolgot, nekem az esettől függetlenül az nem fér a fejembe, hogy egy "fotelfocista" - megjegyzem én is az vagyok!, de fikázni senkit nem szoktam - miként jön ahhoz, hogy ilyen stílusban leszóljon egy profi focistát.

Egyrészt fogalma sincs róla, hogy milyen testi, lelki, szellemi igénybevétellel jár ez a sport ilyen szinten űzve, másrészt olyan csekély minta alapján megítélni valakit, mint most Kolb esetében sokan tették, finoman szólva nem bölcs dolog.Szabler
Mondjuk én nem várom el egy szurkolótól, hogy minden esetben átgondolt és összeszedett véleményt alkosson, főleg egy fórumon. Itt szvsz belefér egy-egy egyoldalúbb vagy fikázóbb hozzászólás is, embere válogatja. Egyébként sokszor pont az ilyen szurkolók szokták egy idő után legjobban isteníteni a hajdan szidott játékost.
Azt meg a tényleges NFL játékosokon kívül igen kevesen tudják, hogy ténylegesen milyen testi-lelki teherrel jár profi játékosnak lenni. Az egyetemen is max a topcsapatoknál közelítiti meg a fizikai-pszichikai nyomás az NFL-szintjét. Persze a profikat ezért rendesen meg is fizetik, és a profizmushoz szvsz hozzátartozik, hogy bírniuk kell a szurkolók,a sajtó sokszor igaztalan kritikáját is. Hatványozottan így van ez a testvéri szeretet városában. 😊

A meccshez még annyit, hogy ha máskor szidtuk a Andyt és coordinátorokat, akkor most megérdemlik a dícséretet is. Vasárnap gyakorlatilag minden csapatrészben szinte hiba nélküli meccshívást láthattunk, az edzői stábunk simán "lemeccselte" Smithéket.
Kiemelném Jackson futott TD-jét és Maclin hosszú TD jét. Itt gyakorlatilag egy azonos felállásban (trips bunch és 1 split end) induló playnek 2 változatát láttuk, mindkettőt tökéletesen végrehajtava. A Jackson-féle end around TD gyakorlatilag a Maclin-féle hosszú TD előkészítése is volt, és a beetetés annyira tökéletesen sikerült, hogy gyakorlatilag a komplett Falcons védelem bemozdult a fake end around-ra, utat nyitva így Maclinnnek, pedig már nem is Jackson futotta a fake-et (már rég nem volt pályán) hanem Avant.


több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Azért tegyük hozzá, hogy a szakértők is megkövetik magukat a videó elején, ők is ugyanúgy földelték már Kevint, mint mi itt (bár tőlem itt nincs idézet, de akkor kisebb-nagyobb mértékben egyetértettem velük). Ráadásul megnézném mondjuk egy Jets/Ravens/Steelers ellen😊 Ettől függetlenül azt már nekem bizonyította, hogy van benne potenciál és hogy fejlődőképes, azt még nem, hogy év végén, amikor dönteni kell, hogy kit trade-eljünk, akkor ne őt küldjük el (nem azért mert nem jó, hanem mert ez még nem elég idő arra, hogy végleges döntést tudjak hozni). Hozzáteszem erre sajnos nem is lesz lehetősége, mert a bye után valószínűleg Vick kapja meg a kezdőpozíciót. Egy Cowboys vagy egy Giants ellen kiváncsi lennék rá még, végül is ők a leggyakoribb ellenfeleink (meg a Skins, de ellenük már játszott).somebody08
Hogy egy kissé általánosabb síkra tereljem a dolgot, nekem az esettől függetlenül az nem fér a fejembe, hogy egy "fotelfocista" - megjegyzem én is az vagyok!, de fikázni senkit nem szoktam - miként jön ahhoz, hogy ilyen stílusban leszóljon egy profi focistát.

Egyrészt fogalma sincs róla, hogy milyen testi, lelki, szellemi igénybevétellel jár ez a sport ilyen szinten űzve, másrészt olyan csekély minta alapján megítélni valakit, mint most Kolb esetében sokan tették, finoman szólva nem bölcs dolog.Szabler
igazad van...de ilyen csekély minta alapján dicsérni sem bölcs dolog...
másrészt igaz hogy fotelfocisták vagyunk, de ez az NFL...azt hiszem nem kell tovább ragozni...ha valaki Franchise QB akar lenni, főleg hogy van mögötte egy ilyen formában játszó Vick, akkor ne úgy játsszon mint azt az első 2 meccsén tette...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Azért tegyük hozzá, hogy a szakértők is megkövetik magukat a videó elején, ők is ugyanúgy földelték már Kevint, mint mi itt (bár tőlem itt nincs idézet, de akkor kisebb-nagyobb mértékben egyetértettem velük). Ráadásul megnézném mondjuk egy Jets/Ravens/Steelers ellen😊 Ettől függetlenül azt már nekem bizonyította, hogy van benne potenciál és hogy fejlődőképes, azt még nem, hogy év végén, amikor dönteni kell, hogy kit trade-eljünk, akkor ne őt küldjük el (nem azért mert nem jó, hanem mert ez még nem elég idő arra, hogy végleges döntést tudjak hozni). Hozzáteszem erre sajnos nem is lesz lehetősége, mert a bye után valószínűleg Vick kapja meg a kezdőpozíciót. Egy Cowboys vagy egy Giants ellen kiváncsi lennék rá még, végül is ők a leggyakoribb ellenfeleink (meg a Skins, de ellenük már játszott).somebody08
Hogy egy kissé általánosabb síkra tereljem a dolgot, nekem az esettől függetlenül az nem fér a fejembe, hogy egy "fotelfocista" - megjegyzem én is az vagyok!, de fikázni senkit nem szoktam - miként jön ahhoz, hogy ilyen stílusban leszóljon egy profi focistát.

Egyrészt fogalma sincs róla, hogy milyen testi, lelki, szellemi igénybevétellel jár ez a sport ilyen szinten űzve, másrészt olyan csekély minta alapján megítélni valakit, mint most Kolb esetében sokan tették, finoman szólva nem bölcs dolog.

Report all obscene mail to your Potsmaster!