Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
hát ja FB poszton nem lesznek problémáink soha, ha kell valaki hozunk Seattleből 😀eaglesmcnabb
Jó üzleteket kötünk a nyugati parton. 😊 Schmitt elég jól bevált...és ne feledjük még,hogy Tapp is onnan érkezett mi több Andrewst is oda passzoltuk.Greengo
Clemonssal a Seattle sem járt rosszul, ott kezdő lett és már több mint fele annyi sacket szerzett, mint nálunk 2 év alatt.BleedingGreen
Ez is igaz.Mondjuk én bírtam Clemons-t .Egy darabig még nem felejtem el neki ezt a jelenetet.
😀 Babin viszont a Titans-be illeszkedett be jól. Ebből is látszik milyen jól állunk DE-kel.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Heti animáció fenn van már honlapon, nézzétek: The MAClin!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Reméljük nem tiltják el, vagy Reid csak egy negyedet pihenteti büntiből, mint Rex Ryan Edwards-t. Kolb játékában fontos láncszem, meg Vicket is kisegítette párszor a Lions vagy a Jags ellen third downoknál. Nagyon jó érzékkel csórjuk a játékosokat Seattle-ből, tavaly Weaver, most Schmitt.somebody08
hát ja FB poszton nem lesznek problémáink soha, ha kell valaki hozunk Seattleből 😀eaglesmcnabb
Jó üzleteket kötünk a nyugati parton. 😊 Schmitt elég jól bevált...és ne feledjük még,hogy Tapp is onnan érkezett mi több Andrewst is oda passzoltuk.Greengo
Clemonssal a Seattle sem járt rosszul, ott kezdő lett és már több mint fele annyi sacket szerzett, mint nálunk 2 év alatt.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
November 16.-án, azaz kedden lesz Owen Schmitt tárgyalása, még egy 2009-es ittas vezetés miatt, ha minden igaz.deny79
Reméljük nem tiltják el, vagy Reid csak egy negyedet pihenteti büntiből, mint Rex Ryan Edwards-t. Kolb játékában fontos láncszem, meg Vicket is kisegítette párszor a Lions vagy a Jags ellen third downoknál. Nagyon jó érzékkel csórjuk a játékosokat Seattle-ből, tavaly Weaver, most Schmitt.somebody08
hát ja FB poszton nem lesznek problémáink soha, ha kell valaki hozunk Seattleből 😀eaglesmcnabb
Jó üzleteket kötünk a nyugati parton. 😊 Schmitt elég jól bevált...és ne feledjük még,hogy Tapp is onnan érkezett mi több Andrewst is oda passzoltuk.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
November 16.-án, azaz kedden lesz Owen Schmitt tárgyalása, még egy 2009-es ittas vezetés miatt, ha minden igaz.deny79
Reméljük nem tiltják el, vagy Reid csak egy negyedet pihenteti büntiből, mint Rex Ryan Edwards-t. Kolb játékában fontos láncszem, meg Vicket is kisegítette párszor a Lions vagy a Jags ellen third downoknál. Nagyon jó érzékkel csórjuk a játékosokat Seattle-ből, tavaly Weaver, most Schmitt.somebody08
hát ja FB poszton nem lesznek problémáink soha, ha kell valaki hozunk Seattleből 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
November 16.-án, azaz kedden lesz Owen Schmitt tárgyalása, még egy 2009-es ittas vezetés miatt, ha minden igaz.deny79
Reméljük nem tiltják el, vagy Reid csak egy negyedet pihenteti büntiből, mint Rex Ryan Edwards-t. Kolb játékában fontos láncszem, meg Vicket is kisegítette párszor a Lions vagy a Jags ellen third downoknál. Nagyon jó érzékkel csórjuk a játékosokat Seattle-ből, tavaly Weaver, most Schmitt.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
November 16.-án, azaz kedden lesz Owen Schmitt tárgyalása, még egy 2009-es ittas vezetés miatt, ha minden igaz.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Pár hír, mondat máról:
- Marty (OC) azt mondta Titán védelemről: "They rock and roll" 😊
- Avant egyre jobban szokja, hogy a szélen fog játszani elsősorban, de elsősorban a slotrecevier feladatokat gyakorolja (várható volt, Maclin inkább mmélységi, mégha Kolb idén őt használja SR-nek)
- Harrison-nal kapcsolatban van már pár játékterv, melyek meglepetést is okozhatnak akár, de nem biztos, hogy a Titans ellen ebből bármit is lássunk (magyarul semmit nem mondott róla)
- És még egy Martytól: Mi készen állunk, és szerinte a zseb fog tudni időt adni Kolbnak, az Atlanta DLine ellen is jók voltak, és azóta edzésről-edzésre javulnak.
- Következőket McDermott (DC) mondta: CJ az a RB, akit a legkevésbé kiván ellenfélnek, akiket élete során valaha látott (merész kijelentés, de gondolom csak edzői, esetleg csak DC-ként eltöltött időre gondol). Bármikor benne van a nagy játék, különleges játékos, kemény feladat lesz kikapcsolni, de meg van hozzá a kellő tudásunk, erőnk, meg tudjuk csinálni! Szerinte Bradley-nek ez lesz az év meccse, és nem feltétlen a tackle szám miatt.
- Mind Vick, mind McCoy újra teljes értékű edzésmunkát végzett. Nem edzett egyáltalán: Bunkley, D-Jax, Graham, Peters.
- Játékosaink véleménye a helmet-to-helmet bírságokról meg mindenről: http://www.philly.com/philly/sports/eagles/Eagles_react_to_NFL_hitting_policy.htmldeny79
Avant tavaly élete meccsét játszotta a Chargers ellen, amikor DeSean helyett beugrott, szóval nem féltem😊
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Köszönöm a választ, kimerítő és alapos volt😊 Hétvégén úgy néztem, hogy a mi meccsünket adja az ESPN America, jössz a Legendsbe? A kérdés a többieknek is áll, vasárnap héttől a Ferenciek terétől pár percre egy jó kis Eagles meccs?somebody08
Hehe..mi nemrég voltunk ott(Ne-Jets meccsen)De támogatom az ötletet...ha többen is jönnénk ..lehetne egy fórumtali..és pár sör után simán eldönthetjük ki a jobb QB. 😂 Amúgy nem a legolcsóbb hely,de az asztalnyi lcd-k mindenért kárpótolnak....(amúgy 1 k ászok haccá).


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Pár hír, mondat máról:
- Marty (OC) azt mondta Titán védelemről: "They rock and roll" 😊
- Avant egyre jobban szokja, hogy a szélen fog játszani elsősorban, de elsősorban a slotrecevier feladatokat gyakorolja (várható volt, Maclin inkább mmélységi, mégha Kolb idén őt használja SR-nek)
- Harrison-nal kapcsolatban van már pár játékterv, melyek meglepetést is okozhatnak akár, de nem biztos, hogy a Titans ellen ebből bármit is lássunk (magyarul semmit nem mondott róla)
- És még egy Martytól: Mi készen állunk, és szerinte a zseb fog tudni időt adni Kolbnak, az Atlanta DLine ellen is jók voltak, és azóta edzésről-edzésre javulnak.
- Következőket McDermott (DC) mondta: CJ az a RB, akit a legkevésbé kiván ellenfélnek, akiket élete során valaha látott (merész kijelentés, de gondolom csak edzői, esetleg csak DC-ként eltöltött időre gondol). Bármikor benne van a nagy játék, különleges játékos, kemény feladat lesz kikapcsolni, de meg van hozzá a kellő tudásunk, erőnk, meg tudjuk csinálni! Szerinte Bradley-nek ez lesz az év meccse, és nem feltétlen a tackle szám miatt.
- Mind Vick, mind McCoy újra teljes értékű edzésmunkát végzett. Nem edzett egyáltalán: Bunkley, D-Jax, Graham, Peters.
- Játékosaink véleménye a helmet-to-helmet bírságokról meg mindenről: http://www.philly.com/philly/sports/eagles/Eagles_react_to_NFL_hitting_policy.html
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Emberek!

Azt tudtam, hogy Shawn Andrews a Giantshez került, de, hogy a hátsérüléséből felépült és már játszik is arról lemaradtam és méghozzá nem is rosszul.Ez azért elég dühítő, nálunk vagy 2 évig ment a szarakodás, hogy akkor most mikor tér vissza, meg, hogy már sose lesz a régi, meg vszínűleg vége a pályafutásának és elengedtük, hogy mennyen ahova akar, most meg majd ellenünk játszik és blokkolja a sasokat miközben Bradshaw td-t fut.korodiati
Na igen tipikus mi vagyunk. Mondjuk hálátlan nem lehet mert két évig sérülten fizettük. Azért én nem bánom ha újra belejön drukkolok neki csak ne ellenünk tegye. 😊
A hétvégi meccsel kapcsolatban azért én is örültem volna Collins kezd de egy két Cole sack az elején VY-t is elbizonytalaníthatná. Mondjuk ettől Kolb esetében is félni lehet, ha nem tudjuk megvédeni. Vagy nagyon elszúrjuk az elejét (futásra számítunk s passz lesz mint a Washington esetében csak fordított előjellel) s már nem tudunk visszajönni vagy tartjuk őket s egy szoros győzelem amit óriási fegyverténynek tartanék. Bizony haj az a Washington meccs... na reméljük nem lesz jelentősége később, s a Titans mondja majd haj az-az Eagles meccs (na nem azért mert simán megnyerték 😛 )
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
A Titans ellen is Jorrick Calvin lesz a KR és a PR.

A 7végi meccs kiemelt fontosságú lesz. Nagyon jó lenne 5-2-vel bye-ra menni. Ebben az esetben még reális esélyünk is lenne a PO-ra. Egész máshogy néz ki az 5-2 mint a 4-3.
Az a Washington meccs. :S
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Az általam tegnap említett, 2 tökéletesen kivitelezett TD-play elemzése Mike Mayocktól:
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-anatomy-of-a-play/09000d5d81b79b0a/Anatomy-of-a-Play-D-Jax-and-Mac-TDs


több mint 13 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Hétvégén úgy néztem, hogy a mi meccsünket adja az ESPN America, jössz a Legendsbe? A kérdés a többieknek is áll, vasárnap héttől a Ferenciek terétől pár percre egy jó kis Eagles meccs?somebody08
Lélekben mindenképp 😉
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Köszönöm a választ, kimerítő és alapos volt😊 Hétvégén úgy néztem, hogy a mi meccsünket adja az ESPN America, jössz a Legendsbe? A kérdés a többieknek is áll, vasárnap héttől a Ferenciek terétől pár percre egy jó kis Eagles meccs?somebody08
Igen, valszeg ott leszek.Szabler
természetesen ott a helyem, csak szerintem kicsit késni fogok!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Köszönöm a választ, kimerítő és alapos volt😊 Hétvégén úgy néztem, hogy a mi meccsünket adja az ESPN America, jössz a Legendsbe? A kérdés a többieknek is áll, vasárnap héttől a Ferenciek terétől pár percre egy jó kis Eagles meccs?somebody08
Igen, valszeg ott leszek.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Ha már Peters és fal: Ez a King Dunlap hogy a bánatba nem tud jó LT lenni, amikor akkora a csávó, hogy a DE-k már csak a lába nyomában is elbotlanak, mert derékig beleesnek. Zsiráfgondozó kell hozzá, komolyan mondom, volt múlt héten az Atlanta ellen egy jelenet, amikor inni adtak neki, hát az valami brutális volt, látszott, hogy az egész csapatnál másfél fejjel magasabb kb. Hihetetlen alkata van, reméljük végre elkezdi kihasználni.somebody08
Épp tegnap olvastam róla egy cikket. Találó a címe: King for a Day
http://www.igglesblog.com/iggles_blog/2010/10/king-for-a-day.html

Ebben somebody is választ talál a kérdésére. 😊

"King's size is awkward. You love big guys at OT, but 6'9 is tough. Guys that tall have to be natural knee-benders with excellent balance and a thick body core. King is a bit of a skinny guy. He doesn't anchor well. That allows rushers to drive him backward. 250-pound Kroy Biermann did that the other day. There is a reason that most OTs aren't quite that tall. Jonathan Ogden was a HOF type blocker at 6'9, but he is the exception and not the rule.

King added weight in the offseason to help him anchor better. He was about 310 pounds. I don't know where he's at now. Maybe 335, give or take. He does look better, but that thick core is almost something you need to have naturally. Some guys have thick thighs and a bubble butt. That's what you want in an offensive lineman. King has more of a basketball build. That would be fine if he had great feet, but he doesn't.

One of the problems with King is that he doesn't excel in any area. He's not a great athlete (Peters, Justice). He's not a guy that can be physically overwhelming (MJG). He's not a naturally gifted blocker (Herremans). He's not a guy with a ton of experience in his background (McGlynn). King was benched as a Senior at Auburn because the coach wasn't happy with him. His job was given to a Freshman.

King has been around the NFL for a few years because of raw potential. He has the kind of arm and body length that will make people want to give him a chance. The world is full of 6'3 guys. Finding a big framed player with some talent is hard. He's shown progress. Now he's got a good game tape out there for people to watch.

King will go back to the bench as soon as Jason Peters returns for us. King needs a lot to go right to be effective. Jason can be left on an island and expected to handle his business most of the time. I know he's got penalty issues and doesn't always play to his potential, but he's still a better option than Dunlap."Szabler
Köszönöm a választ, kimerítő és alapos volt😊 Hétvégén úgy néztem, hogy a mi meccsünket adja az ESPN America, jössz a Legendsbe? A kérdés a többieknek is áll, vasárnap héttől a Ferenciek terétől pár percre egy jó kis Eagles meccs?
több mint 13 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Emberek!

Azt tudtam, hogy Shawn Andrews a Giantshez került, de, hogy a hátsérüléséből felépült és már játszik is arról lemaradtam és méghozzá nem is rosszul.Ez azért elég dühítő, nálunk vagy 2 évig ment a szarakodás, hogy akkor most mikor tér vissza, meg, hogy már sose lesz a régi, meg vszínűleg vége a pályafutásának és elengedtük, hogy mennyen ahova akar, most meg majd ellenünk játszik és blokkolja a sasokat miközben Bradshaw td-t fut.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Igen K.D. egy jó csere tackle lesz, de még fiatal ő is 2008as draft 7. köre... szerintem 1-2 éven belül nagyon megbízható backup lesz, a termete megvan hozzá (2.06 méter 150kg) a technikát csiszolnia kell de jó lesz az!

Deny én is abban reménykedem h Bradley (kedvencem) villantani fog! Remélem feltüzeli majd a népet ahogy szokta és kemény kis D# lesz.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
[
Azért a Falcons ellen nagyot játszott és ha sokszor be is segítettek neki, azért nem mindig. Abraham ellen ez több mint becsületes helytállás volt...
Ráadásul őt is megilletheti még a jó "tackleség" vélelme: Justice is felállt anno szar bemutatkozás után...
Jó, King már többször teljesített szarul, de most úgy tűnt talán mégsem teljesen kuka.
Nem jönne rosszul, ha egy normális backupja lenne Petersnek.oz_mandias
Ha már az orrom alá dörgölted, akkor ezt nem én állítom róla. Csak, ha már Dunlap szóba került, akkor eszembe jutott, hogy tegnap olvastam róla egy elemzést és ezért betettem ide ennek a szövegét.

Én sem tartom a srácot kukának és én sem várok tőle - egyelőre - semmi mást, mint hogy egy jó kis - ami az esetében képzavar - backup legyen.Szabler
Ne érts félre, nem akartam az orrod alá dörgölni, nagyon távol áll ez tőlem...
Én azért nagyon szurkolok neki: jó móka lenne egy ekkora óriást jól játszani látni (illetve nagyon fájdalmas azt látni, ahogy a "kisemberek" szívatják)
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
[
Azért a Falcons ellen nagyot játszott és ha sokszor be is segítettek neki, azért nem mindig. Abraham ellen ez több mint becsületes helytállás volt...
Ráadásul őt is megilletheti még a jó "tackleség" vélelme: Justice is felállt anno szar bemutatkozás után...
Jó, King már többször teljesített szarul, de most úgy tűnt talán mégsem teljesen kuka.
Nem jönne rosszul, ha egy normális backupja lenne Petersnek.oz_mandias
Ha már az orrom alá dörgölted, akkor ezt nem én állítom róla. Csak, ha már Dunlap szóba került, akkor eszembe jutott, hogy tegnap olvastam róla egy elemzést és ezért betettem ide ennek a szövegét.

Én sem tartom a srácot kukának és én sem várok tőle - egyelőre - semmi mást, mint hogy egy jó kis - ami az esetében képzavar - backup legyen.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
One of the problems with King is that he doesn't excel in any area. He's not a great athlete (Peters, Justice). He's not a guy that can be physically overwhelming (MJG). He's not a naturally gifted blocker (Herremans). He's not a guy with a ton of experience in his background (McGlynn). King was benched as a Senior at Auburn because the coach wasn't happy with him. His job was given to a Freshman.
...

Szabler
Azért a Falcons ellen nagyot játszott és ha sokszor be is segítettek neki, azért nem mindig. Abraham ellen ez több mint becsületes helytállás volt...
Ráadásul őt is megilletheti még a jó "tackleség" vélelme: Justice is felállt anno szar bemutatkozás után...
Jó, King már többször teljesített szarul, de most úgy tűnt talán mégsem teljesen kuka.
Nem jönne rosszul, ha egy normális backupja lenne Petersnek.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
...tök mindegy, mert ez a csapat nem a passzjátékról szól. Egyetlen feladata az irányítóknak, hogy ne adják el a labdát és néha meglepik az ellent egy-két passzal, amit Young és Collins is meg tud csinálni, szóval majdnem mindegy, hogy ki kezd.
.somebody08
Sziasztok,
Szerintem nem mindegy ki kezd nálunk, Collinsszal jobban járnátok, mint egy egészséges Younggal. Vince lassan kezd olyan biztosan dobálni mint az öreg, ugyanakkor lábbal sokkal veszélyesebb, több vele a variációs lehetőségrezső
Szerintem sem teljesen mindegy, hogy ki kezd, de futás az alap náluk. De VY egészségesen sokkal veszélyesebb, de azért a front seven mivel nálunk alapból futásra fog beállni, nagyon Young se tud megindulni, ha nincs szabad ember. Nem hiszem, hogy Bradley sokszor menne majd emberrel (szinte egyszer sem), coverezni sem hiszem. Ő vagy CJ vagy QB-t nézi. Tőle várok egyébként nagy meccset.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Tippverseny a blogon: http://philly.blog.hu/2010/10/21/tippverseny_week_7 kis extrával. :cool:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Ha már Peters és fal: Ez a King Dunlap hogy a bánatba nem tud jó LT lenni, amikor akkora a csávó, hogy a DE-k már csak a lába nyomában is elbotlanak, mert derékig beleesnek. Zsiráfgondozó kell hozzá, komolyan mondom, volt múlt héten az Atlanta ellen egy jelenet, amikor inni adtak neki, hát az valami brutális volt, látszott, hogy az egész csapatnál másfél fejjel magasabb kb. Hihetetlen alkata van, reméljük végre elkezdi kihasználni.somebody08
Épp tegnap olvastam róla egy cikket. Találó a címe: King for a Day
http://www.igglesblog.com/iggles_blog/2010/10/king-for-a-day.html

Ebben somebody is választ talál a kérdésére. 😊

"King's size is awkward. You love big guys at OT, but 6'9 is tough. Guys that tall have to be natural knee-benders with excellent balance and a thick body core. King is a bit of a skinny guy. He doesn't anchor well. That allows rushers to drive him backward. 250-pound Kroy Biermann did that the other day. There is a reason that most OTs aren't quite that tall. Jonathan Ogden was a HOF type blocker at 6'9, but he is the exception and not the rule.

King added weight in the offseason to help him anchor better. He was about 310 pounds. I don't know where he's at now. Maybe 335, give or take. He does look better, but that thick core is almost something you need to have naturally. Some guys have thick thighs and a bubble butt. That's what you want in an offensive lineman. King has more of a basketball build. That would be fine if he had great feet, but he doesn't.

One of the problems with King is that he doesn't excel in any area. He's not a great athlete (Peters, Justice). He's not a guy that can be physically overwhelming (MJG). He's not a naturally gifted blocker (Herremans). He's not a guy with a ton of experience in his background (McGlynn). King was benched as a Senior at Auburn because the coach wasn't happy with him. His job was given to a Freshman.

King has been around the NFL for a few years because of raw potential. He has the kind of arm and body length that will make people want to give him a chance. The world is full of 6'3 guys. Finding a big framed player with some talent is hard. He's shown progress. Now he's got a good game tape out there for people to watch.

King will go back to the bench as soon as Jason Peters returns for us. King needs a lot to go right to be effective. Jason can be left on an island and expected to handle his business most of the time. I know he's got penalty issues and doesn't always play to his potential, but he's still a better option than Dunlap."

Report all obscene mail to your Potsmaster!